ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΣΕΠ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Διορισμός διακριθέντων αθλητών Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 60, 61, 62  Επόμενη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 12:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kogiot έγραψε:
Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
medkostas έγραψε:
ο νομος λεει 2μηνο πριν τις εκλογες αρα η ημερομηνια αναστολης ειναι 15 σεπτεμβριου εχουμε 19 αυγουστου θελουμε περιπου 1 μηνα αν τα πραγματα πανε φυσιολογικα σε ενα μηνα θα ειμαστε για φεκ γιατι να σταματησουν οι διαδικασιες απο τωρα τι ελληνικες πρωτοτυπιες ειναι αυτες και κατι ακομα εμεις ειμαστε με ειδικη ρυθμιση δεν ανοικουμε σε κανενα διαγωνισμο γιατι λειπον να ισχυει γιαμας απλα λεω τους προβληματισμους μου

παιδια καθε φορα τα ιδια και τα ιδια εκλογες παγωμα προσληψεων κλπ. Σας λεω οτι τηλ στη γραμματεια του τμηματος προυπολογισμου του γλκ για να μαθω ποιος εισηγητης εχει το φακελο μου και δεν απανταει. Σε προσπαθεια που εκανα να μιλησω με εισηγητη που και περυσι ηταν υπευθυνοσ για νομαρχιες η απαντηση του ηταν με φυσικα βαρεμενο τρόπο οτι που θεσ να ξερω αν σε εχω αναλαβει εγω.. γραμματεια ειμαι; την επομενη φορα που θα εχω τετοια αντιμετωπισει θα υπαρξει δημοσιευση σε αλλα site. Καποτε πρεπει να σταματησει η κοροϊδια. Το θεμα ειναι απλο αν θελουν να γινει κατι θα γινει. Πολλα παιδια εχουμε επισκεφθει τα υπουργεια για να δουμε τι γινεται αλλα δεν ειναι δυνατον να αφηνουμε τις υποχρεωσεισ μας και να κανουμε ταξιδια συνεχως στην Αθηνα. Οποιοι διοριζονται σε νομαρχιεσ ισως να ξερουν το συγκεκριμενο υπαλληλο. Ειναι πασιφανες οτι αυτες που το παιζουν γραμματεια πρεπει να ειναι μεγαλα βισματα παιδια ειλικρινα εχω βαρεθει την ολη κατασταση

ΦΙΛΕ ΑΡΗ Ο ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο Κ.ΠΟΤΟΛΙΟΣ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2103338398,ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΓΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΖΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ Π ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΧΑΡΤΙΩΝ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο MED,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ,ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ Κ ΣΕ ΦΕΚ,ΑΝ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΜΗΝΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΑΝ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΛΛΕΙ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΑ ΚΛΠ,ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 9-8 Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 18-8 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΑΣ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΦΑΞ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΛΑΒΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Ο ΑΥΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ Κ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΩΝ.

ΠΟΤΟΛΙΟΣ 2103338398
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ 2103338447
Επιστροφή στην κορυφή
aris10
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 9:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Kogiot"]
Kogiot έγραψε:
Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
medkostas έγραψε:
ο νομος λεει 2μηνο πριν τις εκλογες αρα η ημερομηνια αναστολης ειναι 15 σεπτεμβριου εχουμε 19 αυγουστου θελουμε περιπου 1 μηνα αν τα πραγματα πανε φυσιολογικα σε ενα μηνα θα ειμαστε για φεκ γιατι να σταματησουν οι διαδικασιες απο τωρα τι ελληνικες πρωτοτυπιες ειναι αυτες και κατι ακομα εμεις ειμαστε με ειδικη ρυθμιση δεν ανοικουμε σε κανενα διαγωνισμο γιατι λειπον να ισχυει γιαμας απλα λεω τους προβληματισμους μου

παιδια καθε φορα τα ιδια και τα ιδια εκλογες παγωμα προσληψεων κλπ. Σας λεω οτι τηλ στη γραμματεια του τμηματος προυπολογισμου του γλκ για να μαθω ποιος εισηγητης εχει το φακελο μου και δεν απανταει. Σε προσπαθεια που εκανα να μιλησω με εισηγητη που και περυσι ηταν υπευθυνοσ για νομαρχιες η απαντηση του ηταν με φυσικα βαρεμενο τρόπο οτι που θεσ να ξερω αν σε εχω αναλαβει εγω.. γραμματεια ειμαι; την επομενη φορα που θα εχω τετοια αντιμετωπισει θα υπαρξει δημοσιευση σε αλλα site. Καποτε πρεπει να σταματησει η κοροϊδια. Το θεμα ειναι απλο αν θελουν να γινει κατι θα γινει. Πολλα παιδια εχουμε επισκεφθει τα υπουργεια για να δουμε τι γινεται αλλα δεν ειναι δυνατον να αφηνουμε τις υποχρεωσεισ μας και να κανουμε ταξιδια συνεχως στην Αθηνα. Οποιοι διοριζονται σε νομαρχιεσ ισως να ξερουν το συγκεκριμενο υπαλληλο. Ειναι πασιφανες οτι αυτες που το παιζουν γραμματεια πρεπει να ειναι μεγαλα βισματα παιδια ειλικρινα εχω βαρεθει την ολη κατασταση

ΦΙΛΕ ΑΡΗ Ο ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο Κ.ΠΟΤΟΛΙΟΣ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2103338398,ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΓΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΖΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ Π ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΧΑΡΤΙΩΝ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο MED,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ,ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ Κ ΣΕ ΦΕΚ,ΑΝ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΜΗΝΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΑΝ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΛΛΕΙ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΑ ΚΛΠ,ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 9-8 Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 18-8 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΑΣ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΦΑΞ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΛΑΒΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Ο ΑΥΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ Κ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΩΝ.

ΠΟΤΟΛΙΟΣ 2103338398
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ 2103338447[/quote ευχαριστω kogiot πραγματι μου ειπε οτι περιμενουν καποια εγκυκλιο. εσυ εχεις παρει αριθμο πρωτ απο γλκ γραφειο ποτολιου;
Επιστροφή στην κορυφή
aris10
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 10:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="aris10"]
Kogiot έγραψε:
Kogiot έγραψε:
Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
medkostas έγραψε:

ΠΟΤΟΛΙΟΣ 2103338398
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ 2103338447[/quote ευχαριστω kogiot πραγματι μου ειπε οτι περιμενουν καποια εγκυκλιο. εσυ εχεις παρει αριθμο πρωτ απο γλκ γραφειο ποτολιου;

κωστα απο χρυσουπολη ολα καλα με το διορισμο σου μαθαινω οτι καποια ατομα εχουν προβλημα παρολο που βγηκε το φεκ διορισμου τουσ αν θελεις δωσε πληροφορηση φυσικα χωρισ πολλες λεπτομερειες νομιζω οτι η συμβολη σου ειναι σημαντικη
Επιστροφή στην κορυφή
medkostas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 12:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lipame pou tha sas stenaxwrisw alla k egw epesa apo ta synefa otan to akousa mhlhsa me thn zwgrafou sthn yde einai dieythinsh prosopikou mou eipe loipon oti h tropologia ayth 1. isxuei kai gia mas oso anafora tis ekloges 2. pleon then theoroumaste kat exereshn diorismenoi kai isxyei k gia msa to geniko pagwma twn proslhpsewn opote diorizontai mono aytoi pou prolavan k phran fek gia tous ollous emas geniko pagwma
Επιστροφή στην κορυφή
medkostas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 12:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

egw loipon apo edw kanw eklhsh na xipnisoume epitelous kai na paroume tiw tyxes mas sta xeria mas ayto tha ginei mono an kinithoume nomika perimenw protaseis
Επιστροφή στην κορυφή
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 2:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

medkostas έγραψε:
egw loipon apo edw kanw eklhsh na xipnisoume epitelous kai na paroume tiw tyxes mas sta xeria mas ayto tha ginei mono an kinithoume nomika perimenw protaseis

ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΠΟΤΟΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ Η ΙΔΙΑ.ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ Κ ΥΠΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΦΙΛΕ MEDKOSTA ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
KOSTAS XRISOYPOLI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 2:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια σημερα σε συζητηση μεσα στην γ.γ.α που ακουσε ενας φιλος λεγανε οτι οι αθλητες εχουν βγει πλεον απο την κατ εξαιρεση κατηγορια και θα ισχυσει και για αυτους το παγωμα.Τωρα τι θα ισχυσει δεν ξερω,αμα δεν το δειτε με τα ματια σας μην το πιστευετε.Καλο θα ηταν να πηγαινατε και μια βολτα ολοι μαζι ομως απο το Υπουργ.Εσωτερ. εκει στον ντολιο να δειτε μηπως βγαλετε καμμια ακρη.
Επιστροφή στην κορυφή
pax
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 3:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους. Συμμερίζομαι την αγωνία σας περισσότερο από όσο νομίζετε. Εγώ είμαι διοριστέα μέσω ΑΣΕΠ και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Το πάγωμα που λέτε ότι αφορά μάλλον και εσάς, αφορά θέσεις σε ΟΤΑ και Νομαρχίες ή σε όλο το δημόσιο τομέα? Δηλ. κάποιος που έχει καταθέσει αίτηση διορισμού, ως διακριθής αθλητής στο ΥΠΕΧΩΔΕ ή σε άλλο Υπουργείο, εξαιρείται από το πάγωμα που αναφέρετε? Ευχαριστώ κάθε απάντηση και εύχομαι και σε εσάς, γρήγορο διορισμό.
Επιστροφή στην κορυφή
KOSTAS XRISOYPOLI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 3:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηρα τηλ στο γραφειο του υφυπουργου στην γραμματεα του και την ρωτησα τι παιζει σχετικα με αυτο που ακουγετε,μου ειπε οτι συμφωνα με τον νομο 3870 ισχυει και για τους αλητες το παγωμα απο τις 9-8-2010.Οσοι πηρανε φεκ θα διοριστουν κανονικα οι αλλοι μου ειπε οτι θα πανε οπως ολοι οι αλλοι δηλ θα αποροφηθουν σιγα σιγα με τον χρονο.Δεν μου ειπε ομως οτι αυτοι που βγαλανε φεκ μετα τις 9-8 αν θα προσληφθουν.Ηταν πολυ τσατισμενη και δεν την ρωτησα γιατι καποιος αλλος αθλητης την ειχε παρει καμια 10 αρια φορες τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pax έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους. Συμμερίζομαι την αγωνία σας περισσότερο από όσο νομίζετε. Εγώ είμαι διοριστέα μέσω ΑΣΕΠ και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Το πάγωμα που λέτε ότι αφορά μάλλον και εσάς, αφορά θέσεις σε ΟΤΑ και Νομαρχίες ή σε όλο το δημόσιο τομέα? Δηλ. κάποιος που έχει καταθέσει αίτηση διορισμού, ως διακριθής αθλητής στο ΥΠΕΧΩΔΕ ή σε άλλο Υπουργείο, εξαιρείται από το πάγωμα που αναφέρετε? Ευχαριστώ κάθε απάντηση και εύχομαι και σε εσάς, γρήγορο διορισμό.

ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΗΛ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΦΟΡΑ ΠΑΓΩΜΑ ΓΕΝΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ-ΤΟΜΕΙΣ ,ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΑΓΑΜΕ ΚΑΤ΄'ΕΞΑΙΡΕΣΗ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΑΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΙΣΧΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤ'ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ.ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤΤΟΥΜΕ.

ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤ΄ΕΞΑΙΡΕΣΙΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ – ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ
ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΙΠΤΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ Ν.2190/1994.

Α/Α ΝΟΜΟΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ/ΘΕΣΗ
1. Ν.1911/1990 (άρθρο 19)
(ΦΕΚ 166 τ.Α΄11-12-1990)
Διορισμός συγγενών προσωπικού του ΥΕΘΑ (ΓΕΣ, ΓΕΑ, ΓΕΝ) θανόντων ή τραυματισθέντων κατά την εκτέλεση διατεταγμένης υπηρεσίας και ένεκα αυτής. Υπουργείο Εθνικής Άμυνας (ΓΕΣ, ΓΕΑ, ΓΕΝ).
Ανεξαρτήτως ύπαρξης κενής οργανικής θέσης.
2. Ν.3448/2006 (άρθρο 1Cool
(ΦΕΚ 57 τ.Α΄15-3-2006) Πρόσληψη συγγενών εργαζομένων στο Δημόσιο ή στον ευρύτερο Δημόσιο τομέα, αποβιωσάντων κατά την εκτέλεση υπηρεσιακού καθήκοντος Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.
3. Ν. 2452/1996
(ΦΕΚ 283 τ.Α΄ 31-12-1996) Διορισμός συγγενών προσωπικού του ΥΠΕΣ (Δημόσιας Τάξης) σε περίπτωση θανάτου ή ανικανότητας συνεπεία τραυματισμού, αστυνομικού ή πυροσβεστικού υπαλλήλου, κατά την εκτέλεση διατεταγμένης υπηρεσίας και ένεκα αυτής. Υπουργείο Εσωτερικών (Δημόσιας Τάξης).
4. Ν.2800/2000 (άρθρο 31)
(ΦΕΚ 41 τ.Α΄29-2-2000)
και Ν.2840/00 (άρθρο 4)
(ΦΕΚ 202 τ. Α΄ 21/9/2000) Προσλήψεις πολιτών που διακρίνονται για εξαίρετες πράξεις (καταδίωξη ή σύλληψη δραστών, σε αστυνομική επιχείρηση προς πρόληψη και καταστολή του εγκλήματος, ή σε επιχείρηση του Πυροσβεστικού Σώματος προς κατάσβεση πυρκαγιάς ή διάσωση κινδυνευόντων προσώπων). Υπουργείο Εσωτερικών (Δημόσιας Τάξης).
Εισαγωγή καθ΄υπέρβαση και χωρίς εξετάσεις στη Σχολή Αστυφυλάκων ή Πυροσβεστών.
Εναλλακτικά παρέχεται το δικαίωμα πρόσληψης στα εν λόγω Σώματα, ως πολιτικός υπάλληλος, ανεξαρτήτως ύπαρξης κενής οργανικής θέσης.
5. Ν.3200/2003 (άρθρο 25)
(ΦΕΚ 281 τ.Α΄9-12-2003) Διορισμός συγγενών προσώπων που απεβίωσαν συνεπεία του τροχαίου δυστυχήματος στη διάβαση Τεμπών την 13η Απριλίου 2003. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Καθ΄υπέρβαση του προβλεπόμενου από την προκήρυξη αριθμού θέσεων , εφόσον α) πετύχουν σε γραπτό διαγωνισμό ή β) καταταγούν σε πίνακα προτεραιότητας.

6. Ν.3624/2007 (άρθρο 5)
(ΦΕΚ 289 τ.Α΄24-12-2007) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας των καταστρεπτικών πυρκαγιών του έτους 2007. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.
7. Ν.2768/1999
(ΦΕΚ 273 τ.Α΄8-12-1999) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας του σεισμού της 7ης Σεπτεμβρίου του έτους 1999. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Καθ΄υπέρβαση του προβλεπόμενου από την προκήρυξη αριθμού θέσεων , εφόσον α) πετύχουν σε γραπτό διαγωνισμό ή β) καταταγούν σε πίνακα προτεραιότητας
8. Ν.3230/2004 (άρθρο 12, παρ.4)
(ΦΕΚ 44 τ.Α΄11-2-2004) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας τρομοκρατικής πράξης, είτε αυτή στρεφόταν εναντίον τους, είτε εναντίον άλλων. Το δικαίωμα διορισμού παρέχεται και στα πρόσωπα τα οποία τραυματίστηκαν σοβαρώς συνεπεία τρομοκρατικής πράξης. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Καθ΄υπέρβαση του προβλεπόμενου από την προκήρυξη αριθμού θέσεων , εφόσον α) πετύχουν σε γραπτό διαγωνισμό ή β) καταταγούν σε πίνακα προτεραιότητας.
9. Ν.2725/1999(άρθρο 34, παρ.Cool
(ΦΕΚ 121 τ.Α΄17-6-1999) Διορισμός διακριθέντων αθλητών Δημόσιος και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.

Επιστροφή στην κορυφή
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:08 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kogiot έγραψε:
pax έγραψε:

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΜΑΙΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.
.ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΗΛ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΦΟΡΑ ΠΑΓΩΜΑ ΓΕΝΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ-ΤΟΜΕΙΣ ,ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΑΓΑΜΕ ΚΑΤ΄'ΕΞΑΙΡΕΣΗ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΑΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΙΣΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤ'ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ.ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤΤΟΥΜΕ.

ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤ΄ΕΞΑΙΡΕΣΙΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ – ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ
ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΙΠΤΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ Ν.2190/1994.

Α/Α ΝΟΜΟΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ/ΘΕΣΗ
1. Ν.1911/1990 (άρθρο 19)
(ΦΕΚ 166 τ.Α΄11-12-1990)
Διορισμός συγγενών προσωπικού του ΥΕΘΑ (ΓΕΣ, ΓΕΑ, ΓΕΝ) θανόντων ή τραυματισθέντων κατά την εκτέλεση διατεταγμένης υπηρεσίας και ένεκα αυτής. Υπουργείο Εθνικής Άμυνας (ΓΕΣ, ΓΕΑ, ΓΕΝ).
2. Ν.3448/2006 (άρθρο 1Cool
(ΦΕΚ 57 τ.Α΄15-3-2006) Πρόσληψη συγγενών εργαζομένων στο Δημόσιο ή στον ευρύτερο Δημόσιο τομέα, αποβιωσάντων κατά την εκτέλεση υπηρεσιακού καθήκοντος Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.
3. Ν. 2452/1996
(ΦΕΚ 283 τ.Α΄ 31-12-1996) Διορισμός συγγενών προσωπικού του ΥΠΕΣ (Δημόσιας Τάξης) σε περίπτωση θανάτου ή ανικανότητας συνεπεία τραυματισμού, αστυνομικού ή πυροσβεστικού υπαλλήλου, κατά την εκτέλεση διατεταγμένης υπηρεσίας και ένεκα αυτής. Υπουργείο Εσωτερικών (Δημόσιας Τάξης).
4. Ν.2800/2000 (άρθρο 31)
(ΦΕΚ 41 τ.Α΄29-2-2000)
και Ν.2840/00 (άρθρο 4)
(ΦΕΚ 202 τ. Α΄ 21/9/2000) Προσλήψεις πολιτών που διακρίνονται για εξαίρετες πράξεις (καταδίωξη ή σύλληψη δραστών, σε αστυνομική επιχείρηση προς πρόληψη και καταστολή του εγκλήματος, ή σε επιχείρηση του Πυροσβεστικού Σώματος προς κατάσβεση πυρκαγιάς ή διάσωση κινδυνευόντων προσώπων). Υπουργείο Εσωτερικών (Δημόσιας Τάξης).
Εισαγωγή καθ΄υπέρβαση και χωρίς εξετάσεις στη Σχολή Αστυφυλάκων ή Πυροσβεστών.
Εναλλακτικά παρέχεται το δικαίωμα πρόσληψης στα εν λόγω Σώματα, ως πολιτικός υπάλληλος, ανεξαρτήτως ύπαρξης κενής οργανικής θέσης.
5. Ν.3200/2003 (άρθρο 25)
(ΦΕΚ 281 τ.Α΄9-12-2003) Διορισμός συγγενών προσώπων που απεβίωσαν συνεπεία του τροχαίου δυστυχήματος στη διάβαση Τεμπών την 13η Απριλίου 2003. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.

6. Ν.3624/2007 (άρθρο 5)
(ΦΕΚ 289 τ.Α΄24-12-2007) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας των καταστρεπτικών πυρκαγιών του έτους 2007. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.
7. Ν.2768/1999
(ΦΕΚ 273 τ.Α΄8-12-1999) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας του σεισμού της 7ης Σεπτεμβρίου του έτους 1999. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Καθ΄υπέρβαση του προβλεπόμενου από την προκήρυξη αριθμού θέσεων , εφόσον α) πετύχουν σε γραπτό διαγωνισμό ή β) καταταγούν σε πίνακα προτεραιότητας
8. Ν.3230/2004 (άρθρο 12, παρ.4)
(ΦΕΚ 44 τ.Α΄11-2-2004) Διορισμός συγγενών θανόντων εξαιτίας τρομοκρατικής πράξης, είτε αυτή στρεφόταν εναντίον τους, είτε εναντίον άλλων. Το δικαίωμα διορισμού παρέχεται και στα πρόσωπα τα οποία τραυματίστηκαν σοβαρώς συνεπεία τρομοκρατικής πράξης. Δημόσιο και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
9. Ν.2725/1999(άρθρο 34, παρ.Cool
(ΦΕΚ 121 τ.Α΄17-6-1999) Διορισμός διακριθέντων αθλητών Δημόσιος και Ευρύτερος Δημόσιος Τομέας.
Σε κενή οργανική θέση.

Επιστροφή στην κορυφή
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.diorismos.gr/forum/viewtopic.php?t=16503&start=225
Επιστροφή στην κορυφή
Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kogiot έγραψε:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ....ΜΑΣ ΠΑΓΩΝΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΟΜΩΣ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΚΛΠ
Επιστροφή στην κορυφή
medkostas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Kogiot"]
Kogiot έγραψε:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ....ΜΑΣ ΠΑΓΩΝΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΟΜΩΣ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΚΛΠ

οσοι ενδιαφερονται να κινηθουμε νομικα να στειλουν ενα μυνημα με το τηλ τους για να ερθουμε σε επαφη στο kostas30@tellas.gr η ας με παρουν τηλ στο 6947584999 για να δουμε πως θα κινηθουμε σημερα εχουμε επαφη με εναν δικηγορο απο θεσσαλονικη να μας πει τι πρεπει να κανουμε πιστευω οσοι περισσοτεροι τοσο καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
medkostas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 4:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με αποκαλυπτικό ρεπορτάζ του Πρώτου Θέματος, δεκάδες αθλητές έπειτα από κάποιες διακρίσεις και επιτυχίες, διορίζονται στο Δημόσιο ,ακόμα και κατά παρέκκλιση ισχυουσών διατάξεων! Η εφημερίδα φέρνει στο φως πολλά στοιχεία.Ονόματα 317 αθλητών παρελαύνουν στις εκδόσεις φύλλων της Εφημερίδας της Κυβερνήσεως, με διορισμούς αυτών σε ΟΤΑ,νομαρχίες,Εφορίες,ΓΓΑ,ακόμα και σε πανεπιστημιακά ιδρύματα!

Το απίστευτο της υπόθεσης είναι πως κάποιοι διορίστηκαν με κριτήριο ακόμα και μια διάκριση που είχαν παλιά σε...σχολικό πρωτάθλημα!!! Επίσης,ακόμα και μια συμμετοχή σε ρόστερ ομάδων βόλεϊ ή μπάσκετ δίνει το ...ίδιο τρομερό αποτέλεσμα!
Να σημειωθεί ότι δεν αναφερόμαστε σε αυτούς τους αθλητές που κέρδισαν κάποιο βαθμό στις Ένοπλες Δυνάμεις μετά από κάποιο μετάλλιο σε Ολυμπιακούς Αγώνες ή Παγκόσμιο Πρωτάθλημα.
Το 2007 διορίστηκαν σε διάφορες θέσεις του Δημοσίου τομέα 87 αθλητές, το 2008 77, το 2009 τριάντα παραπάνω (107!) και φέτος μέχρι τώρα έχουν διοριστεί 46!
Απίστευτο! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ Κ ΚΥΡΙΟΙ ΤΙ ΜΑΣ ΣΟΥΡΝΟΥΝ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΟΠΤΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΙΔΕΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΟΥΛΑ (ΜΙΑς Κ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΟΠΟΙ ΖΩΗΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΚΡΙΣΟΥΛΑ ) ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΙςΘΕΣΕΙς ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ . ΑΠΟ ΠΟΥ ?????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΣΕΠ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 60, 61, 62  Επόμενη
Σελίδα 46 από 62

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης