Γενικές Απορίες

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
pan0st
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Ιουν 03, 2009 2:26 pm

Γενικές Απορίες

Δημοσίευσηαπό pan0st » Πέμ Οκτ 15, 2009 9:40 am

Καλημέρα σε όλους!
Υπάρχει κανείς εκεί έξω που να είναι σε ΥΠΑΔ και να κατάφερε να πάρει το επίδομα πληροφορικής;
Εγώ είμαι ΔΕ χειρ. Υπολ. σε ΥΠΑΔ και δυστηχώς δεν το πέρνω. Το θεωρώ μεγάλη αδικεία και πιστεύω ότι αν οργανοθούμε λίγο ίσως κάτι γίνει (τώρα και με τον Γιωργάκι...).
Από δουλειά ασχολούμαι με Πρωτοκόλληση, έλεγχο, καταστάσεις και πληρωμές ιατρών. Όσο για το εργ. περιβάλον είναι ευτυχώς τέλεια, και ένα σορρό ωραίες κοπέλες! συνολικά 2 αντρες, 9 κοπέλες-γυναίκες...
Έχετε ελέυθερο Ίντερνετ; εμεις μόνο σε ορισμένα υπηρεσιακά 'σάιτ', και τώρα μας ήρθε και ένα μέιλ με μια λίστα από 'σάιτ' και μας ρωτάει αν προσθέσουμε άλλα με αιτιολογία.
Έχω ξεκινήσει απο 2 ΣΕΠ. ο μισθός μου είναι 860? -220 ενοίκιο 640? στο χέρι. Ακόμα δεν έχω πάρει οικ. κίνητρο, ούτε υπερωρίες (τις 30 ώρες). Ξέρει κανείς πόσο είναι αυτά στην κατηγορία μου;
Και κάτι άσχετο, πριν τον διορισμό μου δούλευα επί 5 χρόνια με ένσημα. Δικαιούμε κάποιο επίδομα ενοικίου; και απο πότε; Που πρέπει να το ψάξω;
Αυτά τα ολίγα! Ευχαριστώ και καλημέρα και πάλι.

gabbiano
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2009 1:57 pm

Re: Γενικές Απορίες

Δημοσίευσηαπό gabbiano » Πέμ Οκτ 15, 2009 9:45 am

pan0st έγραψε:Καλημέρα σε όλους!
Υπάρχει κανείς εκεί έξω που να είναι σε ΥΠΑΔ και να κατάφερε να πάρει το επίδομα πληροφορικής;
Εγώ είμαι ΔΕ χειρ. Υπολ. σε ΥΠΑΔ και δυστηχώς δεν το πέρνω. Το θεωρώ μεγάλη αδικεία και πιστεύω ότι αν οργανοθούμε λίγο ίσως κάτι γίνει (τώρα και με τον Γιωργάκι...).
Από δουλειά ασχολούμαι με Πρωτοκόλληση, έλεγχο, καταστάσεις και πληρωμές ιατρών. Όσο για το εργ. περιβάλον είναι ευτυχώς τέλεια, και ένα σορρό ωραίες κοπέλες! συνολικά 2 αντρες, 9 κοπέλες-γυναίκες...
Έχετε ελέυθερο Ίντερνετ; εμεις μόνο σε ορισμένα υπηρεσιακά 'σάιτ', και τώρα μας ήρθε και ένα μέιλ με μια λίστα από 'σάιτ' και μας ρωτάει αν προσθέσουμε άλλα με αιτιολογία.
Έχω ξεκινήσει απο 2 ΣΕΠ. ο μισθός μου είναι 860? -220 ενοίκιο 640? στο χέρι. Ακόμα δεν έχω πάρει οικ. κίνητρο, ούτε υπερωρίες (τις 30 ώρες). Ξέρει κανείς πόσο είναι αυτά στην κατηγορία μου;
Και κάτι άσχετο, πριν τον διορισμό μου δούλευα επί 5 χρόνια με ένσημα. Δικαιούμε κάποιο επίδομα ενοικίου; και απο πότε; Που πρέπει να το ψάξω;
Αυτά τα ολίγα! Ευχαριστώ και καλημέρα και πάλι.



Δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτά που ρωτάς, ξέρω μόνο ότι είσαι μάλλον σε λαθος topic...Μήπως έπρεπε να γράψεις στις "Γενικές Ερωτήσεις;"

pan0st
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Ιουν 03, 2009 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό pan0st » Πέμ Οκτ 15, 2009 9:50 am

Λάθος εκ παραδρομής για το τοπικ του ΟΠΑΔ προοριζόταν...
Συγνώμη! αν γίνετε ας σβηστεί.

gabbiano
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2009 1:57 pm

Δημοσίευσηαπό gabbiano » Πέμ Οκτ 15, 2009 9:54 am

pan0st έγραψε:Λάθος εκ παραδρομής για το τοπικ του ΟΠΑΔ προοριζόταν...
Συγνώμη! αν γίνετε ας σβηστεί.



pan0st δεν το λέω γιατί με ενοχλεί προσωπικά, αλλά γιατί ίσως θα πάρεις πιο σύντομα απάντηση από άτομα που δεν ενδιαφέρονται για όλα τα topic και θέματα.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες