ΔΕΗ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Aramis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Τρί Μάιος 06, 2008 8:50 pm

Δημοσίευσηαπό Aramis » Πέμ Απρ 02, 2009 11:13 am

evp έγραψε:
GEORGES έγραψε:ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 8ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ: ΟΤΙ 50% ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 50% ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ .ΑΛΑ 100% ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ, ΒΓΗΚΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ Η ΔΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ


Αν μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικώς δεν θα έχουμε καθόλου χρόνο για να κλείσουμε τις υποχρεώσεις μας με τις τωρινές δουλειές μας. Είναι σίγουρο αυτό; Δεν θα υπάρχει τρόπος να μάθουμε τα οριστικά αποτελέσματα πιο νωρίς;


Θα μου φανεί περίεργο να μην ανακοινωθούν πίνακες... Βέβαια σε αυτη την προκήρυξη γίνανε και άλλα περιέργα... οπότε ίσως γίνει και εδώ.

Πάντως μην αγχώνεσαι για εκκρεμότητες κτλ. Θα σου δοθεί χρόνος, και φαντάζομαι θα μπορείς να αιτηθείς και άλλο χρόνο αν δεν σου φτάσει.

evp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2009 3:16 pm

Δημοσίευσηαπό evp » Πέμ Απρ 02, 2009 12:05 pm

Aramis έγραψε:
evp έγραψε:
GEORGES έγραψε:ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 8ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ: ΟΤΙ 50% ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 50% ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ .ΑΛΑ 100% ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ, ΒΓΗΚΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ Η ΔΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ


Αν μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικώς δεν θα έχουμε καθόλου χρόνο για να κλείσουμε τις υποχρεώσεις μας με τις τωρινές δουλειές μας. Είναι σίγουρο αυτό; Δεν θα υπάρχει τρόπος να μάθουμε τα οριστικά αποτελέσματα πιο νωρίς;


Θα μου φανεί περίεργο να μην ανακοινωθούν πίνακες... Βέβαια σε αυτη την προκήρυξη γίνανε και άλλα περιέργα... οπότε ίσως γίνει και εδώ.

Πάντως μην αγχώνεσαι για εκκρεμότητες κτλ. Θα σου δοθεί χρόνος, και φαντάζομαι θα μπορείς να αιτηθείς και άλλο χρόνο αν δεν σου φτάσει.



Συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα ξανά αλλά το έχω μεγάλο άγχος καθώς είμαι μόνο εγώ στη συγκεκριμένη θέση στο γραφείο που δουλέυω και δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στο αφεντικό μου καθώς έχει προθεσμίες παράδοσης για κάθε δουλειά. Μπορώ δηλαδή να ζητήσω, εάν βέβαια τελικά με πάρουν στη ΔΕΗ, να ζητήσω να πάω αργότερα στη θέση μου;

evp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2009 3:16 pm

Δημοσίευσηαπό evp » Πέμ Απρ 02, 2009 12:05 pm

Aramis έγραψε:
evp έγραψε:
GEORGES έγραψε:ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 8ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ: ΟΤΙ 50% ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 50% ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ .ΑΛΑ 100% ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ, ΒΓΗΚΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ Η ΔΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ


Αν μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικώς δεν θα έχουμε καθόλου χρόνο για να κλείσουμε τις υποχρεώσεις μας με τις τωρινές δουλειές μας. Είναι σίγουρο αυτό; Δεν θα υπάρχει τρόπος να μάθουμε τα οριστικά αποτελέσματα πιο νωρίς;


Θα μου φανεί περίεργο να μην ανακοινωθούν πίνακες... Βέβαια σε αυτη την προκήρυξη γίνανε και άλλα περιέργα... οπότε ίσως γίνει και εδώ.

Πάντως μην αγχώνεσαι για εκκρεμότητες κτλ. Θα σου δοθεί χρόνος, και φαντάζομαι θα μπορείς να αιτηθείς και άλλο χρόνο αν δεν σου φτάσει.



Συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα αλλά το έχω μεγάλο άγχος καθώς είμαι μόνο εγώ στη συγκεκριμένη θέση στο γραφείο που δουλέυω και δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στο αφεντικό μου καθώς έχει προθεσμίες παράδοσης για κάθε δουλειά. Μπορώ δηλαδή να ζητήσω, εάν βέβαια τελικά με πάρουν στη ΔΕΗ, να ζητήσω να πάω αργότερα στη θέση μου;

evp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2009 3:16 pm

Δημοσίευσηαπό evp » Πέμ Απρ 02, 2009 12:06 pm

Aramis έγραψε:
evp έγραψε:
GEORGES έγραψε:ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 8ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ: ΟΤΙ 50% ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 50% ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ .ΑΛΑ 100% ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ, ΒΓΗΚΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ Η ΔΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ


Αν μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικώς δεν θα έχουμε καθόλου χρόνο για να κλείσουμε τις υποχρεώσεις μας με τις τωρινές δουλειές μας. Είναι σίγουρο αυτό; Δεν θα υπάρχει τρόπος να μάθουμε τα οριστικά αποτελέσματα πιο νωρίς;


Θα μου φανεί περίεργο να μην ανακοινωθούν πίνακες... Βέβαια σε αυτη την προκήρυξη γίνανε και άλλα περιέργα... οπότε ίσως γίνει και εδώ.

Πάντως μην αγχώνεσαι για εκκρεμότητες κτλ. Θα σου δοθεί χρόνος, και φαντάζομαι θα μπορείς να αιτηθείς και άλλο χρόνο αν δεν σου φτάσει.



Συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα αλλά το έχω μεγάλο άγχος καθώς είμαι μόνο εγώ στη συγκεκριμένη θέση στο γραφείο που δουλέυω και δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στο αφεντικό μου καθώς έχει προθεσμίες παράδοσης για κάθε δουλειά. Μπορώ, δηλαδή, εάν βέβαια τελικά με πάρουν στη ΔΕΗ, να ζητήσω να πάω αργότερα στη θέση μου;

evp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2009 3:16 pm

Δημοσίευσηαπό evp » Πέμ Απρ 02, 2009 12:11 pm

Συγγνώμη για την επανάληψη, κόλλησε το pc.

GEORGES
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 3:55 pm

Δημοσίευσηαπό GEORGES » Πέμ Απρ 02, 2009 2:32 pm

evp έγραψε:
Aramis έγραψε:
evp έγραψε:
GEORGES έγραψε:ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 8ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ: ΟΤΙ 50% ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 50% ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ .ΑΛΑ 100% ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ, ΒΓΗΚΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ Η ΔΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ


Αν μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικώς δεν θα έχουμε καθόλου χρόνο για να κλείσουμε τις υποχρεώσεις μας με τις τωρινές δουλειές μας. Είναι σίγουρο αυτό; Δεν θα υπάρχει τρόπος να μάθουμε τα οριστικά αποτελέσματα πιο νωρίς;


Θα μου φανεί περίεργο να μην ανακοινωθούν πίνακες... Βέβαια σε αυτη την προκήρυξη γίνανε και άλλα περιέργα... οπότε ίσως γίνει και εδώ.

Πάντως μην αγχώνεσαι για εκκρεμότητες κτλ. Θα σου δοθεί χρόνος, και φαντάζομαι θα μπορείς να αιτηθείς και άλλο χρόνο αν δεν σου φτάσει.



Συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα αλλά το έχω μεγάλο άγχος καθώς είμαι μόνο εγώ στη συγκεκριμένη θέση στο γραφείο που δουλέυω και δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στο αφεντικό μου καθώς έχει προθεσμίες παράδοσης για κάθε δουλειά. Μπορώ, δηλαδή, εάν βέβαια τελικά με πάρουν στη ΔΕΗ, να ζητήσω να πάω αργότερα στη θέση μου;


Η ΔΕΗ ΕΤΣΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΕΙ Π.Χ. 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΡΧΕΣΤΕ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΠΟΡΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΔΕΗ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΑΤΕ ΤΟ ΠΟΛΛΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΝΤΑΧΘΗΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΑΠΛΟΣ ΧΩΡΙΣΤΗΚΑΝ ΣΕ ΔΥΟ ΦΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΑ

ssinis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 12, 2009 2:39 pm

Δημοσίευσηαπό ssinis » Παρ Απρ 03, 2009 1:31 pm

Παρακολουθώ αρκετό καιρό το συγκεκριμένο άρθρο σχετικά με την προκήρυξη της ΔΕΗ και θα ήθελα καταρχήν να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετέχουν στο forum, για τις πολύ σημαντικές πληροφορίες που μας δίνουν.
Είμαι επιτυχών Τ3/β στο ΑΗΣ Λαυρίου και αυτή τη στιγμή έχω τεχνικό γραφείο (μαζί με άλλον ένα μηχανολόγο μηχανικό).Επομένως όπως καταλαβαίνετε δεν καίγομαι και τόσο να μπω στην ΔΕΗ,ειδικά αν δεν δω με τα μάτια το τι συμβαίνει.Αναφέρομαι λοιπόν συγκεκριμένα στις αποδοχές,στην ασφάλιση και στον ασφαλιστικό φορέα που θα ανήκουμε,στις συνθήκες εργασίας και φυσικά στα ωράρια εργασίας.Για να μην γίνομαι λοιπόν κουραστκός θα ήθελα να προτείνω σε όλους σας να σταματήσετε να αγχώνεστε με το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί ουσιαστικά απάντηση δεν θα πάρετε ΠΟΤΕ. Ο κάθε ένας θα λέει του κεφαλιού του και εσείς δεν θα βγάλετε άκρη.(πχ σήμερα έμαθα ότι μεγάλο στέλεχος της ΔΕΗ ανεφερε το γεγονός ότι η ΔΕΗ θα πουληθεί..άρα ποιος μπορει να μας βεβαιώσει όχι μόνο για το πότε θα βγουν τα οριστικά αποτελέσματα αλλα επιπλέον αν θα πραγματοποιηθούν οι προσλήψεις..)
Επομένως προσπαθήστε να σταματήσετε να αγχώνεστε και να αγχώνεται και τους υπόλοιπους γύρω σας,κοιτάξτε την δουλεία στην οποία εργάζεστε τώρα και αν κάποια στιγμή βγουν τα αποτελέσματα σίγουρα θα ενημερωθείτε.Οτιδήποτε περαιτέρω κάνετε θα είναι απλα εικασίες και θα χάσετε το χρόνο σας

Aramis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Τρί Μάιος 06, 2008 8:50 pm

Δημοσίευσηαπό Aramis » Παρ Απρ 03, 2009 8:26 pm

ssinis έγραψε:Παρακολουθώ αρκετό καιρό το συγκεκριμένο άρθρο σχετικά με την προκήρυξη της ΔΕΗ και θα ήθελα καταρχήν να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετέχουν στο forum, για τις πολύ σημαντικές πληροφορίες που μας δίνουν.
Είμαι επιτυχών Τ3/β στο ΑΗΣ Λαυρίου και αυτή τη στιγμή έχω τεχνικό γραφείο (μαζί με άλλον ένα μηχανολόγο μηχανικό).Επομένως όπως καταλαβαίνετε δεν καίγομαι και τόσο να μπω στην ΔΕΗ,ειδικά αν δεν δω με τα μάτια το τι συμβαίνει.Αναφέρομαι λοιπόν συγκεκριμένα στις αποδοχές,στην ασφάλιση και στον ασφαλιστικό φορέα που θα ανήκουμε,στις συνθήκες εργασίας και φυσικά στα ωράρια εργασίας.Για να μην γίνομαι λοιπόν κουραστκός θα ήθελα να προτείνω σε όλους σας να σταματήσετε να αγχώνεστε με το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί ουσιαστικά απάντηση δεν θα πάρετε ΠΟΤΕ. Ο κάθε ένας θα λέει του κεφαλιού του και εσείς δεν θα βγάλετε άκρη.(πχ σήμερα έμαθα ότι μεγάλο στέλεχος της ΔΕΗ ανεφερε το γεγονός ότι η ΔΕΗ θα πουληθεί..άρα ποιος μπορει να μας βεβαιώσει όχι μόνο για το πότε θα βγουν τα οριστικά αποτελέσματα αλλα επιπλέον αν θα πραγματοποιηθούν οι προσλήψεις..)
Επομένως προσπαθήστε να σταματήσετε να αγχώνεστε και να αγχώνεται και τους υπόλοιπους γύρω σας,κοιτάξτε την δουλεία στην οποία εργάζεστε τώρα και αν κάποια στιγμή βγουν τα αποτελέσματα σίγουρα θα ενημερωθείτε.Οτιδήποτε περαιτέρω κάνετε θα είναι απλα εικασίες και θα χάσετε το χρόνο σας


Συμφωνώ μαζί σου πάρα πολύ, τόσο που αυτοαναιρουμαι, όπως και εσύ:
"Παρακολουθώ αρκετό καιρό το συγκεκριμένο άρθρο ..." και λίγο πιο κάτω:
"... θα είναι απλα εικασίες και θα χάσετε το χρόνο σας"

Και εγώ, όπως και εσύ, παρακολουθώ το θέμα, αλλά ξέρω ότι χάνω τον χρόνο μου :)

Τελικά όμως μπαίνω 2-3 φορές την εβδομάδα !!!!

Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους για τις πληροφορίες και για τις απόψεις που εκφράζουν, και ας χάνουμε και λίγο από τον χρόνο μας.

Αλήθεια, φαντάζομαι ότι έχει συζητηθεί αλλά ήθελα να το ρωτήσω, σε τι καθεστώς μπαίνουμε; Ξέρω ότι θα είμαστε Αορίστου, αλλά εννοώ από επιδοματική πολιτική, θα ισχύουν σε εμάς ότι και στους παλιούς;

Γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό;

Dark
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 9:28 pm

Δημοσίευσηαπό Dark » Παρ Απρ 03, 2009 8:28 pm

ti einai ayta pou les re file.emeiw pou den exoume douleia ti tha kanoume.esi kane ti douleia pou exeis arxisei an nomizeis oti den einai kalitera sti dei.ase ti thesi se kapoion epilaxon an einai etsi.emeis oi ipoloipoi perimenoume.tin tetarti ekane diamartiria to somateio spartakos kai apaitoyse diafora pragmata,anamesa se ayta itan kai h amesi proslipsi tvn epitixonton toy diagonismou 1/2007.deite sxetiko vinteaki sto site toy spartakoy.ola odhgoyn stin proslpsi to septembrio

Dark
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 9:28 pm

Δημοσίευσηαπό Dark » Δευ Απρ 06, 2009 9:16 pm

paidia poli isixia.apo oti katalava exoyn aganaktisei oi pantes.den pire kapoios til/ayti ti vdomada i kana neo apo gnosto;

jimmny
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Παρ Οκτ 20, 2006 11:26 pm

Δημοσίευσηαπό jimmny » Δευ Απρ 06, 2009 11:51 pm

mou eipe o filos mou oti mathenei apo mesa oti apo oktomvrio tha ginei kana conne

matos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:28 pm

Δημοσίευσηαπό matos » Τρί Απρ 07, 2009 7:56 pm

Dark έγραψε:paidia poli isixia.apo oti katalava exoyn aganaktisei oi pantes.den pire kapoios til/ayti ti vdomada i kana neo apo gnosto;


kalispera se olous
pame sxedon sigoura gia meta to pasxa(iouni i septembri?).opoios thelei as dei to site tou spartakou gia mia enimerosi pou tha ginei stous epitixontes.
deitzi-strato27 se poia fasi briskomaste?

Dark
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 9:28 pm

Δημοσίευσηαπό Dark » Τετ Απρ 08, 2009 2:37 am

matos έγραψε:
Dark έγραψε:paidia poli isixia.apo oti katalava exoyn aganaktisei oi pantes.den pire kapoios til/ayti ti vdomada i kana neo apo gnosto;


kalispera se olous
pame sxedon sigoura gia meta to pasxa(iouni i septembri?).opoios thelei as dei to site tou spartakou gia mia enimerosi pou tha ginei stous epitixontes.
deitzi-strato27 se poia fasi briskomaste?


http://www.spartakos-dei.gr/.ayth einai i dieythinsi gia na to deite kai gia na sas enimeroso afora mia sigentrosi pou tha ginei gia toys epitixontes a k b fasis se ena ksenodoxeio gia na toys milisoyn.paidia opoios einai apo tin perioxi k mporei na paei as to kanei gia na enimerosei k to ipoloipo forum.isos einai simantika ayta poy tha poyn..

GEORGES
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 3:55 pm

Δημοσίευσηαπό GEORGES » Τετ Απρ 08, 2009 10:27 pm

http://www.spartakos-dei.gr/ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ

deitzis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:36 pm

Δημοσίευσηαπό deitzis » Τετ Απρ 08, 2009 10:32 pm

Dark έγραψε:
matos έγραψε:
Dark έγραψε:paidia poli isixia.apo oti katalava exoyn aganaktisei oi pantes.den pire kapoios til/ayti ti vdomada i kana neo apo gnosto;


kalispera se olous
pame sxedon sigoura gia meta to pasxa(iouni i septembri?).opoios thelei as dei to site tou spartakou gia mia enimerosi pou tha ginei stous epitixontes.
deitzi-strato27 se poia fasi briskomaste?


http://www.spartakos-dei.gr/.ayth einai i dieythinsi gia na to deite kai gia na sas enimeroso afora mia sigentrosi pou tha ginei gia toys epitixontes a k b fasis se ena ksenodoxeio gia na toys milisoyn.paidia opoios einai apo tin perioxi k mporei na paei as to kanei gia na enimerosei k to ipoloipo forum.isos einai simantika ayta poy tha poyn..


kalispera se olous sto forum.loipon paidia oso anafora tin a' fasi tis prokiriksis, exoun ekdikastei sxedon oles oi enstaseis stis perissoteres eidikotites kai einai thema imeron na apostaloun sto asep gia epikirosi.opote paidia ligo prin i meta to pasxa tha paroun ton dromo gia to asep.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες