Νέα Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Νέα Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Κυρ Ιαν 13, 2008 4:14 pm

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΦΡΟΥΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ Κ ΣΥΝΟΡΙΑΚΩΝ , ΘΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ Κ ΟΙ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ Μ.Π.Σ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ/ΤΕΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΕΣ.

robot
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 4:55 pm

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό robot » Κυρ Ιαν 13, 2008 5:22 pm

eidikos_frouros έγραψε:ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΦΡΟΥΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ Κ ΣΥΝΟΡΙΑΚΩΝ , ΘΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ Κ ΟΙ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ Μ.Π.Σ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ/ΤΕΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΕΣ.


Εισαι ηδη στο σωμα εσυ; Γνωριζεις εαν θα εκδοθει μεσα στον Ιανουαριο η νεα προκηρ.;

BOND007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 8:11 am

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό BOND007 » Κυρ Ιαν 13, 2008 7:20 pm

eidikos_frouros έγραψε:ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΦΡΟΥΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ Κ ΣΥΝΟΡΙΑΚΩΝ , ΘΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ Κ ΟΙ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ Μ.Π.Σ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ/ΤΕΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΕΣ.

καλησπερα φιλε μου,αν μπορεις σε παρακαλω τεκμηριωσε την πληροφορια σου σχετικα με την προκυρηξη των ειδικων φρουρων.ποτε αναμενεται γνωριζεις;ρωτω γιατι ακουγεται παρα πολυ τον τελευταιο καιρο και πραγματικα εχω χασει τον υπνο μου! στο διαγωνισμο που περασε δεν διορηστικα γιατι ημουν αναμεσα σε 563 ισοβαθμιες με 2444 μορια β κατηγορια και εγινε σφαγη!!!αν ειχα 100 μορια παραπανω θα ημουν ειδικος φρουρος τωρα!σε λιγες ημερες περνω και το διπλωμα γ κατηγοριας 200 μορια επιπλεον δηλαδη και πιστευω οτι σε εκ νεου διαγωνισμο βασει των επιπεδων μοριων του προηγουμενου διαγωνισμου ειμαι 100% μεσα!εν τω μεταξυ με οσους ειδικους φρουρους και αν εχω μιλησει ολοι μου λενε οτι θα ξαναπαρει ποτε ομως.................... :?: :shock: :roll:

Anna_D
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2007 8:17 pm

Δημοσίευσηαπό Anna_D » Κυρ Ιαν 13, 2008 7:54 pm

Ποιά θα είναι τα όρια ηλικίας σε αυτή την προκήρυξη ξέρει κανείς;

robot
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 4:55 pm

Δημοσίευσηαπό robot » Κυρ Ιαν 13, 2008 8:47 pm

Anna_D έγραψε:Ποιά θα είναι τα όρια ηλικίας σε αυτή την προκήρυξη ξέρει κανείς;


Ελπιζω να ανεβουν, οπως και στην Πυροσβεστικη.

BOND007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 8:11 am

Δημοσίευσηαπό BOND007 » Δευ Ιαν 14, 2008 6:35 pm

παιδια πιστευω μεσα στο φεβρουαριο να ξερουμε τι παιζει!

robot
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 4:55 pm

Δημοσίευσηαπό robot » Δευ Ιαν 14, 2008 8:32 pm

BOND007 έγραψε:παιδια πιστευω μεσα στο φεβρουαριο να ξερουμε τι παιζει!


Γνωριζεις κατι συγκεκριμενο;

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Δευ Ιαν 14, 2008 10:22 pm

Ακούγεται έντονα ότι θα πάρει άτομα άμεσα. Τίποτα όμως δεν ειναι σίγουρο.Στην αρχη ακούστηκε για 2000 άτομα, τώρα τελευταία για 600. Όπως και να χει πάντως αξίζει να καταθέσετε τα χαρτιά σας.Εγώ πέρασα με την τελευταία σειρά και δεν περίμενα να ειναι τόσο καλά τα πράγματα. Οι υπηρεσίες που κάνουμε ειναι οι ίδιες με τους αστυφύλακες. όπως και ο μισθός. Με τα 5ήμερα και 5 βραδινά (τοσα κάνουμε στο ατ που υπηρετώ) ξεπερνάμε τα 1000Ε + 120Ε το επίδομα γάμου.Αρκετά καλά για πρώτο μισθό.

BOND007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 8:11 am

Δημοσίευσηαπό BOND007 » Τετ Ιαν 16, 2008 9:17 pm

robot έγραψε:
BOND007 έγραψε:παιδια πιστευω μεσα στο φεβρουαριο να ξερουμε τι παιζει!


Γνωριζεις κατι συγκεκριμενο;
εχω 2 καλους φιλους που περασαν στο τελευταιο διαγωνισμο και εχουν τα αυτια τεντωμενα για οτι ακουγεται και μου λενε.δεν γνωριζω κατι συγκεκριμενο ακομα,αλλα πιστευω τελη φεβρουαριου με μαρτιο να ξερουμε.τετοια περιοδο ειχε βγει και η προηγουμενη.υπομονη

BOND007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 8:11 am

Δημοσίευσηαπό BOND007 » Τετ Ιαν 16, 2008 9:20 pm

eidikos_frouros έγραψε:Ακούγεται έντονα ότι θα πάρει άτομα άμεσα. Τίποτα όμως δεν ειναι σίγουρο.Στην αρχη ακούστηκε για 2000 άτομα, τώρα τελευταία για 600. Όπως και να χει πάντως αξίζει να καταθέσετε τα χαρτιά σας.Εγώ πέρασα με την τελευταία σειρά και δεν περίμενα να ειναι τόσο καλά τα πράγματα. Οι υπηρεσίες που κάνουμε ειναι οι ίδιες με τους αστυφύλακες. όπως και ο μισθός. Με τα 5ήμερα και 5 βραδινά (τοσα κάνουμε στο ατ που υπηρετώ) ξεπερνάμε τα 1000Ε + 120Ε το επίδομα γάμου.Αρκετά καλά για πρώτο μισθό.
μια χαρα σε βρισκω! και το κυριοτερο η μονιμοτητα.θελω μια θερμη παρακληση απο εσενα, ο,τι και αν μαθαινεις σχετικα με το ποτε θα ξαναγινει διαγωνισμος ενημερωσε μας.πραγματικα στεναχωρηθηκα παρα πολυ που δεν περασα,πιστευω οτι χρειαζομαι πολυ αλλη μια ευκαιρια και εγω και πολλα παιδια.

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Πέμ Ιαν 17, 2008 8:34 pm

Ότι μαθαίνω θα σας ενημερώνω. Καταλαβαίνω την αγωνία σου φίλε. Υπομονή και όλα θα γίνουν.

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Σάβ Ιαν 19, 2008 11:11 pm

Η πρώτη σειρα ειδικών φρουρών γινονται αστυφύλακες των μαρτιο, η δευτερη τον οκτώβριο και η τελευταία με την συμπλήρωση 5 χρόνων υπηρεσίας.Πηγή μέσα απο το υπουργείο κ πολύ έγκυρη. Και ήδη είναι στα σκαριά η νέα προκύρηξη.

stellaz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 12:34 am

Δημοσίευσηαπό stellaz » Σάβ Ιαν 19, 2008 11:55 pm

eidikos_frouros έγραψε:Η πρώτη σειρα ειδικών φρουρών γινονται αστυφύλακες των μαρτιο, η δευτερη τον οκτώβριο και η τελευταία με την συμπλήρωση 5 χρόνων υπηρεσίας.Πηγή μέσα απο το υπουργείο κ πολύ έγκυρη. Και ήδη είναι στα σκαριά η νέα προκύρηξη.


kalispera,na ypotheso pos den gnorizeis an tha katargithei to orio ilikias??
kati analogo diavasa kapou mesa sto forum

BOND007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 8:11 am

Δημοσίευσηαπό BOND007 » Κυρ Ιαν 20, 2008 8:18 pm

[quote="eidikos_frouros"]Η πρώτη σειρα ειδικών φρουρών γινονται αστυφύλακες των μαρτιο, η δευτερη τον οκτώβριο και η τελευταία με την συμπλήρωση 5 χρόνων υπηρεσίας.Πηγή μέσα απο το υπουργείο κ πολύ έγκυρη. Και ήδη είναι στα σκαριά η νέα προκύρηξη.[/quoteπολυ θετικο αυτο! γιατι ολοι οι ειδικοι φρουροι εδωσαν το καλυτερο εαυτο τους ολα αυτα τα χρονια.ελπιζω στο διαγωνισμο αυτο να παρει γυρω στους 2000.

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Δευ Ιαν 28, 2008 8:38 pm

ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΦΡΟΥΡΟΥΣ. ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ........... ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ Π.Χ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 300 ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ Κ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. Η ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ Κ Η ΝΕΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες