Νέα Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
TASOSS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:37 pm

Δημοσίευσηαπό TASOSS » Δευ Φεβ 22, 2010 12:31 pm

ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ....

vlasis25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 5:13 pm

Δημοσίευσηαπό vlasis25 » Δευ Φεβ 22, 2010 1:25 pm

Το τρωμε λετε το ακυρο??Δεν θα βγει λετε τιποτα?Υ.Γ ειμαι νεος στο site

sakis_rc
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Οκτ 26, 2009 9:35 am

Δημοσίευσηαπό sakis_rc » Δευ Φεβ 22, 2010 4:23 pm

Ολοκληρώνεται η προετοιμασία 2.000 αστυνομικών, οι οποίοι με 1.000 μοτοσυκλέτες βγαίνουν στον δρόμο σε ομάδες δίκυκλης αστυνόμευσης. Στελεχώνουμε πλήρως στην Αττική όλα τα Τμήματα Ασφάλειας. Βελτιώνουμε την εκπαίδευση και τον εξοπλισμό των αστυνομικών. Μειώνουμε το προσωπικό σε γραφεία και υπηρεσίες και ανακατανέμουμε τις δυνάμεις με βάση το δόγμα «Όλοι στον δρόμο». Θεωρώ λοιπόν ότι τα μέτρα είναι επαρκή. Σύντομα θα φανούν και τα αποτελέσματα.

Από συνέντευξη στην εφημερίδα "τα νέα". Δεν έκανε λόγο για νέες προσλήψεις (δυστυχώς), αλλά για αναδιάρθρωση του υπάρχοντος ανθρωπίνου δυναμικού.

sakis_rc
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Οκτ 26, 2009 9:35 am

Δημοσίευσηαπό sakis_rc » Δευ Φεβ 22, 2010 4:25 pm

sakis_rc έγραψε:Ολοκληρώνεται η προετοιμασία 2.000 αστυνομικών, οι οποίοι με 1.000 μοτοσυκλέτες βγαίνουν στον δρόμο σε ομάδες δίκυκλης αστυνόμευσης. Στελεχώνουμε πλήρως στην Αττική όλα τα Τμήματα Ασφάλειας. Βελτιώνουμε την εκπαίδευση και τον εξοπλισμό των αστυνομικών. Μειώνουμε το προσωπικό σε γραφεία και υπηρεσίες και ανακατανέμουμε τις δυνάμεις με βάση το δόγμα «Όλοι στον δρόμο». Θεωρώ λοιπόν ότι τα μέτρα είναι επαρκή. Σύντομα θα φανούν και τα αποτελέσματα.

Από συνέντευξη στην εφημερίδα "τα νέα". Δεν έκανε λόγο για νέες προσλήψεις (δυστυχώς), αλλά για αναδιάρθρωση του υπάρχοντος ανθρωπίνου δυναμικού.


Παραθέτω το link για όποιον ενδιαφέρεται να την διαβάσει όλη:

http://www.chrisochoidis.gr/2010/02/22/ ... ston-dromo

PAOKFC
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Φεβ 17, 2010 3:30 pm

Δημοσίευσηαπό PAOKFC » Δευ Φεβ 22, 2010 5:22 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ;

TASOSS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:37 pm

Δημοσίευσηαπό TASOSS » Δευ Φεβ 22, 2010 6:00 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ....


ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ....

ΑΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΤΟΜΟΙΣ ΥΓΕΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ Α(ΑΠΡΙΛΙΟ ΜΑΙΟ)

ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ...


ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...

steliosnikaia
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Δευ Μάιος 25, 2009 1:02 pm

Δημοσίευσηαπό steliosnikaia » Δευ Φεβ 22, 2010 7:12 pm

Καλησπέρα κί' από 'μένα!
Υπομονή μάγκες...
Είναι και αυτό ένα, από τα δυνατά μας, προσόντα...
:wink:

evgeniospanta
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 12:18 am

Δημοσίευσηαπό evgeniospanta » Δευ Φεβ 22, 2010 8:40 pm

υπομονη μαγκεσ υπομονη!!!!!!!!!

TASOSS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:37 pm

Δημοσίευσηαπό TASOSS » Δευ Φεβ 22, 2010 11:21 pm

Μήνυμα Χρυσοχοΐδη για ενίσχυση συνόρων

Καταχωρήθηκε: February 22, 2010, 7:04pm

ΕΝΤΑΣΗ ΤΩΝ ΑΠΕΛΑΣΕΩΝ ΑΝΗΓΓΕΙΛΕ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΙΜΕ

Ενίσχυση των συνόρων και ένταση Ένταση των απελάσεων προανήγγειλε ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη σε δήλωσή του στο περιοδικό Time. Σκοπός της νέας σκληρής γραμμής της Ελλάδας είναι σύμφωνα με τον υπουργό να καταλάβουν όλοι ότι η Ελλάδα δεν είναι "ξέφραγο απμέλι"...



...Σύμφωνα με τον Μ. Χρυσοχοΐδη θα δημιουργηθούν νέοι χώροι υποδοχής μεταναστών για να μπορέσει η Ελλάδα να "διαχειριστεί χιλιάδες ανθρώπινες ψυχές, με απόλυτο σεβασμό στην αξιοπρέπεια, στα δικαιώματα και στις ελευθερίες τους".

Ο υπουργός προστασίας του Πολίτη ανέφερε ότι η χώρα μας είναι πολύ μικρή και δεν έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει τους χιλιάδες ανθρώπους που εισρέουν σ’ αυτήν.

Η δημοσιογράφος στο σχετικό ρεπορτάζ αναφέρει ότι κατά το πρώτο εξάμηνο του 2009 περίπου το 1/4 των συλλήψεων μη νόμιμων μεταναστών της Ευρώπης έγινε στην Ελλάδα. Πρόκειται για τις περισσότερες συλλήψεις σε όλη την Ευρώπη και για τον διπλάσιο αριθμό των συλλήψεων της Ιταλίας.

elina_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:18 pm

Δημοσίευσηαπό elina_ » Τρί Φεβ 23, 2010 2:13 am

osfp1925 έγραψε:
elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


Auto pou akrivos to diavases mporeis na mou steileis to link


Alex ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ diorismos.gr ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ link ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ 8) http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... edu&type=1


Tora auto na isxuei, gt ama einai na kano mhxanografiko, mporei na mhn peraso alla pote den ksereis


Αφου έγινε επίσημη ανακοίνωση με ημερομηνίες λογικά ισχύει! Να το κάνεις το μηχανογραφικό μπορεί και να περάσεις :wink:


ΕΛΙΝΑ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ..ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΥΨΟΜΕΤΡΗΣΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ ?? Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΥΨΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ?



ΧΑΧΑΧΑΧΑ Φαντάζεσαι να περίμενα από το θεό να μου δώσει λίγο ύψος??????? ΧΑΧΑΧΑ Έχω κάνει και μονόζυγο πολύ κι όλας.. αλλά δυστυχώς δεν ισχύει αυτό που λένε ότι σου δίνει ύψος..για λίγα λεπτά ναι.. αλλά όχι μόνιμο...και πάλι δυστυχώς!! 8)

osfp1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2009 8:10 am

Δημοσίευσηαπό osfp1925 » Τρί Φεβ 23, 2010 5:41 am

ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΨΟΜΕΤΡΗΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΟ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ

dimitris_topografos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τετ Απρ 22, 2009 10:02 pm

Δημοσίευσηαπό dimitris_topografos » Τρί Φεβ 23, 2010 10:55 am

kalhmera se olous.....dunamh kai upomonh!!oute shmra kanena neo telika me tn prokyrixh pou oloi mas perimenoume!!!aurio pali....

alexgram
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Παρ Οκτ 03, 2008 6:52 pm

Δημοσίευσηαπό alexgram » Τρί Φεβ 23, 2010 6:43 pm

Μολις ηρθα απο το σχολειο, ειχα παει να ρωτησω για της πανελ. και μου ειπαν οτι μονο οσοι εχουν τελειωσει ημερησιω ΤΕΕ μπορουν να δωσουν

Nikos182005
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 9:03 pm

Δημοσίευσηαπό Nikos182005 » Τρί Φεβ 23, 2010 7:48 pm

akribws etsi einai file mou...egw tha dwsw feto!to kserw sigoura!giati me thn prokiriksei den blepw fws!

stelios27
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 9:51 pm

Δημοσίευσηαπό stelios27 » Τρί Φεβ 23, 2010 8:08 pm

TASOSS έγραψε:ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ....
τασαρα στειλε το τηλ σου στο μαιλ μου να τα πουμε stamatiou_stel@yahoo.gr


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες