Νέα Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
L.K.S
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2009 4:07 pm

Δημοσίευσηαπό L.K.S » Σάβ Φεβ 20, 2010 4:11 pm

PAOKFC έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ.ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ 15,7 ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΤΗΓΟΥ.ΚΑΙ LOWER ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΤΕ΄
EXOYME ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟΤΕΡΟ ΝΕΟ ΑΝ ΒΓΕΙ ΦΕΤΟΣ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ.ΣΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.[/list]


katarxas filaraki etoimasou gia diplo sti toumpa...
simfona me statistika apo palaioteres prokirikseis file moy eisai mesa tora den pisteyo na aneboyn oi baseis toso poli...

PAOKFC
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Φεβ 17, 2010 3:30 pm

Δημοσίευσηαπό PAOKFC » Σάβ Φεβ 20, 2010 5:17 pm

Η ΠΑΟΚΑΡΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΑΝ ΠΑΡΟΥΝΕ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΠΟΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ;

L.K.S
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2009 4:07 pm

Δημοσίευσηαπό L.K.S » Σάβ Φεβ 20, 2010 6:28 pm

PAOKFC έγραψε:Η ΠΑΟΚΑΡΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΑΝ ΠΑΡΟΥΝΕ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΠΟΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ;


polla legontai alla tpt den einai sigoyro..

elina_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:18 pm

Δημοσίευσηαπό elina_ » Σάβ Φεβ 20, 2010 9:36 pm

kokkinos έγραψε:
elina_ έγραψε:
L.K.S έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


kalispera elina..prepei na exeis iphos pano apo 1,70.ayto einai to kiriotero apo ta kritiria kai na eisai igiis...meta prepei na exeis kai to bathmo..


ΤΙ? ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,70? ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? (Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ) ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΖΗΤΑΝΕ "ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ" ΜΗ ΧΑΡΑΜΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΔΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ........ :oops: :roll:


Πάνω απο 1,70 δε λέγεσαι γίγαντας.
Απλά δε λέγεσαι κοντός-κοντή..

Λογικό είναι να ζητάν ύψος-αθλήματα ..Σκέψου τώρα να είναι μια κοπελίτσα αδυντουλα 1,45 και να κάνει την τροχονόμο ή να πάει να κόψει κλήση...Θα γελανε οσοι τη βλεπουν..
Δεν κανουνε ολοι για ολες τις δουλιες..


ΝΑΙ ΟΚ... ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ 2 ΧΙΛΙΟΣΤΑ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΡΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ 1,69/8.. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ.. ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΤΙ "ΤΑΠΕΣ" ΜΕ ΒΙΣΜΑ.. Ε..ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΣΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !! :roll:

elina_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:18 pm

Δημοσίευσηαπό elina_ » Σάβ Φεβ 20, 2010 9:40 pm

alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


Auto pou akrivos to diavases mporeis na mou steileis to link


Alex ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ diorismos.gr ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ link ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ 8) http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... edu&type=1

kokkinos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό kokkinos » Κυρ Φεβ 21, 2010 1:14 am

@Elina...

Δυστυχώς είσαι άτυχη...
Παρ'όλα αυτά αν θες μπορείς μελλοντικά να κάνεις τα χαρτια σου στη Δημοτική αστυνομία που έχει όριο 1,67 ή στις ΄ενοπλες δυνάμεις που έχουνι όριο 1,65.

elina_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:18 pm

Δημοσίευσηαπό elina_ » Κυρ Φεβ 21, 2010 3:13 am

kokkinos έγραψε:@Elina...

Δυστυχώς είσαι άτυχη...
Παρ'όλα αυτά αν θες μπορείς μελλοντικά να κάνεις τα χαρτια σου στη Δημοτική αστυνομία που έχει όριο 1,67 ή στις ΄ενοπλες δυνάμεις που έχουνι όριο 1,65.


Το σκέφτικα και αυτό αλλά δυστυχώς εδώ που είμαι εγώ δεν έχουμε δημοτική αστυνομία :? Τέσπα...όσο για τις ένοπλες δυνάμεις που λες... δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!!!!!Και να σου πώ την αλήθεια.. δεν με ενδιαφέρουν άλλα σώματα.. εγώ αστυνομία γουστάρω να μπώ.. αν ήθελα να μπώ κάπου αλλού θα το είχα κάνει είδη!!! 8)

alexgram
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Παρ Οκτ 03, 2008 6:52 pm

Δημοσίευσηαπό alexgram » Κυρ Φεβ 21, 2010 9:44 am

elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


Auto pou akrivos to diavases mporeis na mou steileis to link


Alex ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ diorismos.gr ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ link ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ 8) http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... edu&type=1


Tora auto na isxuei, gt ama einai na kano mhxanografiko, mporei na mhn peraso alla pote den ksereis

TASOSS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:37 pm

Δημοσίευσηαπό TASOSS » Κυρ Φεβ 21, 2010 11:44 am

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΙΔΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ....

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΑΣΤΑΛΛΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ Κ ΣΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΛΛΕΣ ΔΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

ΑΝΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΘΟΥΝ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΑΣ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ...

elina_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:18 pm

Δημοσίευσηαπό elina_ » Κυρ Φεβ 21, 2010 2:10 pm

alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


Auto pou akrivos to diavases mporeis na mou steileis to link


Alex ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ diorismos.gr ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ link ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ 8) http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... edu&type=1


Tora auto na isxuei, gt ama einai na kano mhxanografiko, mporei na mhn peraso alla pote den ksereis


Αφου έγινε επίσημη ανακοίνωση με ημερομηνίες λογικά ισχύει! Να το κάνεις το μηχανογραφικό μπορεί και να περάσεις :wink:

stelios27
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 9:51 pm

Δημοσίευσηαπό stelios27 » Κυρ Φεβ 21, 2010 9:34 pm

καλησπερα παιδια εγω παντως εστειλα μηνυμα στο facebook στον χρυσοχοιδη και του ειπα να μην ξεχασει τα παιδια που αγαπουν το σωμα και θελουν να γινουν εφ καθως και οτι περιμενουμε την προκυρηξη και να μην το ξεχασει..

stelios27
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 9:51 pm

Δημοσίευσηαπό stelios27 » Κυρ Φεβ 21, 2010 10:41 pm

μολις εστειλα και στα νεα μια επιστολη με το θεμα αν θα παρει εφ το 2010 και αν ναι ποσους.θα αναμενω απαντηση παιδια.

L.K.S
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2009 4:07 pm

Δημοσίευσηαπό L.K.S » Κυρ Φεβ 21, 2010 11:51 pm

stelios27 έγραψε:καλησπερα παιδια εγω παντως εστειλα μηνυμα στο facebook στον χρυσοχοιδη και του ειπα να μην ξεχασει τα παιδια που αγαπουν το σωμα και θελουν να γινουν εφ καθως και οτι περιμενουμε την προκυρηξη και να μην το ξεχασει..


xaxaaa...stelara ama soy apantisei mila..

stelios27
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 9:51 pm

Δημοσίευσηαπό stelios27 » Κυρ Φεβ 21, 2010 11:59 pm

L.K.S έγραψε:
stelios27 έγραψε:καλησπερα παιδια εγω παντως εστειλα μηνυμα στο facebook στον χρυσοχοιδη και του ειπα να μην ξεχασει τα παιδια που αγαπουν το σωμα και θελουν να γινουν εφ καθως και οτι περιμενουμε την προκυρηξη και να μην το ξεχασει..


xaxaaa...stelara ama soy apantisei mila..
εννοειτα φιλαρακι...

osfp1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2009 8:10 am

Δημοσίευσηαπό osfp1925 » Δευ Φεβ 22, 2010 2:22 am

elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:
alexgram έγραψε:
elina_ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Φ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΕΕ ΕΠΑΛ κλπ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :twisted:


Auto pou akrivos to diavases mporeis na mou steileis to link


Alex ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ diorismos.gr ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ link ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ 8) http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... edu&type=1


Tora auto na isxuei, gt ama einai na kano mhxanografiko, mporei na mhn peraso alla pote den ksereis


Αφου έγινε επίσημη ανακοίνωση με ημερομηνίες λογικά ισχύει! Να το κάνεις το μηχανογραφικό μπορεί και να περάσεις :wink:


ΕΛΙΝΑ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ..ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΥΨΟΜΕΤΡΗΣΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ ?? Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΥΨΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ?


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες