Ενιαία Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Αθηνών - Πειραιώς 1/2Μ/2007

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
NINAG
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 5:51 am

Δημοσίευσηαπό NINAG » Δευ Δεκ 08, 2008 12:28 pm

καλημέρα παιδιά.θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.όταν βγαίνουν τα οριστικά μέσα σε ένα τετράμηνο δεν λέει η νομοθεσία ότι πρέπει να μας καλέσουν για ορκομωσία?εδώ τώρα πάμε για εξάμηνο.απλά είναι λίγο γελοίο να σου λένε ότι πρέπει μέσα σε 15 ημέρες να καταθέσεις χαρτιά στην νομαρχία και όσοι είναι από αθήνα ξέρουν τι γίνεται με το πιστοποιητικό υγείας που δεν υπάρχουν ραντεβού για να σε εξετάσει ψυχίατρος και πρέπει να παρακαλάς για να πάρεις την γνωμάτευση.αν ήταν έτσι δεν ήταν ανάγκη να τρέχουμε σαν τους τρελούς.εγώ έχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι όλα αυτά γίνονται για να μην πάρουμε δώρο χριστουγέννων.γιατί εαν μας καλούσαν νοέμβριο θα παίρναμε δεν ξέρω εαν όχι όλο κάποιο ποσό από το δώρο χριστουγέννων.και φαντάζομαι οτι θα υπάρχουν και παιδιά στο forum που δούλευαν στον ιδιωτικό τομέα και παραιτήθηκαν για να πιάσουν δουλειά στην νομαρχία. :shock:

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τρί Δεκ 09, 2008 9:37 am

james007 έγραψε:Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?


Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.

james007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 23, 2006 11:32 am

Δημοσίευσηαπό james007 » Τρί Δεκ 09, 2008 10:49 am

[quote="E.B."][quote="james007"]
Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?[/quote]

Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.[/quote]

Ευχαριστώ

james007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 23, 2006 11:32 am

Δημοσίευσηαπό james007 » Τρί Δεκ 09, 2008 12:25 pm

[quote="james007"][quote="E.B."][quote="james007"]
Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?[/quote]

Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.[/quote]

Ευχαριστώ[/quote]

Μόλις πήρα τηλέφωνο στην ΥΔΕ και η υπάλληλος μου είπε ότι τα χαρτιά δεν έχουν φτάσει ακόμα. Υπήρχε κάποιο λάθος και γι'αυτό άλλαξε ο αριθμός πρωτοκόλλου και είναι ο 75323.
Προς το παρόν τα χαρτιά είναι ακόμα στο ΥΠΕΣ.

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τρί Δεκ 09, 2008 12:34 pm

james007 έγραψε:
james007 έγραψε:
E.B. έγραψε:
james007 έγραψε:Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?


Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.


Ευχαριστώ


Μόλις πήρα τηλέφωνο στην ΥΔΕ και η υπάλληλος μου είπε ότι τα χαρτιά δεν έχουν φτάσει ακόμα. Υπήρχε κάποιο λάθος και γι'αυτό άλλαξε ο αριθμός πρωτοκόλλου και είναι ο 75323.
Προς το παρόν τα χαρτιά είναι ακόμα στο ΥΠΕΣ.



james007 όπως τα λές. Μπάχαλο γίνεται, άλλα νούμερα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος. Το 75323/05-12-08 είναι το νέο νούμερο, και αυτή τη στιγμή που μιλάμε είναι στην Διευθυνση Οικονομικού Ελέγχου κάποια κ. Ατζά (ή Άτζα) το έχει στο τηλ. 210 - 3744833. Πάρτε τηλ να μάθετε κι εσείς τι γίνεται παραπέρα.....

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τρί Δεκ 09, 2008 12:54 pm

E.B. έγραψε:
james007 έγραψε:
james007 έγραψε:
E.B. έγραψε:
james007 έγραψε:Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?


Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.


Ευχαριστώ


Μόλις πήρα τηλέφωνο στην ΥΔΕ και η υπάλληλος μου είπε ότι τα χαρτιά δεν έχουν φτάσει ακόμα. Υπήρχε κάποιο λάθος και γι'αυτό άλλαξε ο αριθμός πρωτοκόλλου και είναι ο 75323.
Προς το παρόν τα χαρτιά είναι ακόμα στο ΥΠΕΣ.



james007 όπως τα λές. Μπάχαλο γίνεται, άλλα νούμερα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος. Το 75323/05-12-08 είναι το νέο νούμερο, και αυτή τη στιγμή που μιλάμε είναι στην Διευθυνση Οικονομικού Ελέγχου κάποια κ. Ατζά (ή Άτζα) το έχει στο τηλ. 210 - 3744833. Πάρτε τηλ να μάθετε κι εσείς τι γίνεται παραπέρα.....



Η Ατζού δεν παίζει παιδιά, ψάχνει η γνωστή μου να βρεί άκρη. Με το που θα έχω νέα θα ενημερώσω! Τι θρίλερ κι αυτό!!!!!!!

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τρί Δεκ 09, 2008 1:00 pm

E.B. έγραψε:
E.B. έγραψε:
james007 έγραψε:
james007 έγραψε:
E.B. έγραψε:
james007 έγραψε:Ισχύει ο αριθμός 73072/14-10-2008 ή είναι κάποιος άλλος?


Τι να σου πω φίλε james007, η γνωστή μου που μιλάει μαζί τους μου είπε οτι είναι αυτός ο αριθμός, και η Καρυαμπά με αυτόν την ενημέρωσε οτι το χαρτί πάει στην ΥΔΕ.


Ευχαριστώ


Μόλις πήρα τηλέφωνο στην ΥΔΕ και η υπάλληλος μου είπε ότι τα χαρτιά δεν έχουν φτάσει ακόμα. Υπήρχε κάποιο λάθος και γι'αυτό άλλαξε ο αριθμός πρωτοκόλλου και είναι ο 75323.
Προς το παρόν τα χαρτιά είναι ακόμα στο ΥΠΕΣ.



james007 όπως τα λές. Μπάχαλο γίνεται, άλλα νούμερα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος. Το 75323/05-12-08 είναι το νέο νούμερο, και αυτή τη στιγμή που μιλάμε είναι στην Διευθυνση Οικονομικού Ελέγχου κάποια κ. Ατζά (ή Άτζα) το έχει στο τηλ. 210 - 3744833. Πάρτε τηλ να μάθετε κι εσείς τι γίνεται παραπέρα.....



Η Ατζού δεν παίζει παιδιά, ψάχνει η γνωστή μου να βρεί άκρη. Με το που θα έχω νέα θα ενημερώσω! Τι θρίλερ κι αυτό!!!!!!!


Επειδή ζω το έργο μέσω της γνωστής μου απο κοντά, η οποία ΔΕΝ μπορεί να είναι συνεχώς πάνω απο ένα τηλέφωνο και να παίρνει και να ψάχνει που στα κομμάτια είναι το χαρτί, θεωρώ οτι η κ. ΚΑΡΥΑΜΠΑ είναι υπεύθυνη για όλο αυτό το μπάχαλο, απο την στιγμή που ο αριθμός πρωτοκόλλου που σας είχε δώσει (και στην φίλη μου μαζί) ήταν ΕΞΑΡΧΗΣ λάθος. Κάποιοι πρέπει να μάθουν να κάνουν πιο υπεύθυνα την δουλειά τους κι όχι να μένουν βολεμένοι πίσω απο τα γραφειάκια τους...... και να ψάχνει ο κάθε ένας που περιμένει διορισμό για χάρη της αναισθησίας που δέρνει την κάθε μια κ. Καρυαμπά......

G.D.
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 8:48 am

Δημοσίευσηαπό G.D. » Τρί Δεκ 09, 2008 2:01 pm

Εγώ πάντως βρίστηκα με την κα Καρυαμπά, γιατί έχει ένα απίστευτο υφάκι!!!

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τρί Δεκ 09, 2008 2:17 pm

G.D. έγραψε:Εγώ πάντως βρίστηκα με την κα Καρυαμπά, γιατί έχει ένα απίστευτο υφάκι!!!


Είδατε? Δεν είμαι μόνο εγώ αγαναχτισμένος (που δεν είμαι και άμεσα εμπλεκόμενος) αλλά δεν αντέχω να βλέπω τέτοια αναισθησία απο την πλευρά αυτών που είναι χρόνια βολεμένοι!!!!

G.D.
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 8:48 am

Δημοσίευσηαπό G.D. » Τετ Δεκ 10, 2008 11:03 am

Το καλό είναι ότι ξεμπερδέψαμε από την Καρυαμπά και το ΓΛΚ...

Τώρα να δούμε πότε θα ξεμπερδέψουμε και από το Υπ.Εσ.

Υπομονή...

james007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 23, 2006 11:32 am

Δημοσίευσηαπό james007 » Παρ Δεκ 12, 2008 11:19 am

Καλημέρα σε όλους.
Πήρα τηλέφωνο σήμερα στο ΥΠΕΣ. Τελικά μίλησα στο 210 3741 646 (κα Γιαννακούρη) η οποία όπως δεν μου έδωσε συγκεκριμένη απάντηση. Ή δεν τα έχουν πάρει ακόμα από το ΓΛΚ ή μόλις τα πήραν και δεν τα έχει χρεωθεί κάποιος υπάλληλος.
Η διαδικασία, μόλις τα χρεωθεί κάποιος, είναι να σταλούν στην ΥΔΕ για να βγει μια βεβαίωση και μετά να πάνε πίσω στην νομαρχία.
Για νεώτερα, μου είπε να πάρω τηλέφωνο στο τέλος της άλλης εβδομάδας.

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Παρ Δεκ 12, 2008 12:58 pm

james007 έγραψε:Καλημέρα σε όλους.
Πήρα τηλέφωνο σήμερα στο ΥΠΕΣ. Τελικά μίλησα στο 210 3741 646 (κα Γιαννακούρη) η οποία όπως δεν μου έδωσε συγκεκριμένη απάντηση. Ή δεν τα έχουν πάρει ακόμα από το ΓΛΚ ή μόλις τα πήραν και δεν τα έχει χρεωθεί κάποιος υπάλληλος.
Η διαδικασία, μόλις τα χρεωθεί κάποιος, είναι να σταλούν στην ΥΔΕ για να βγει μια βεβαίωση και μετά να πάνε πίσω στην νομαρχία.
Για νεώτερα, μου είπε να πάρω τηλέφωνο στο τέλος της άλλης εβδομάδας.


Καλημέρα σας παιδιά. Μίλησε σήμερα φίλη μου μέ τον υπεύθυνο (στην Διευθυνση Οικονομικού) ο οποίος περιμένει να του σταλεί το έγγραφο που εφυγε απο την Καρυαμπά, με αρ. πρωτ. 75323 / 05.12.08. Μίλησε μαζί του στο τηλ. 210 37 41 703. Της είπε απο εβδομάδα να ξαναμιλήσουν.

Υ.Γ. Το αξιοοσημείωτο είναι οτι ο συγκεκριμένος ευγενέστατος υπάλληλος της ζήτησε ονοματεπώνυμο, και όχι αρ. πρωτοκόλλου. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα, όποιος θέλει ας καλέσει να επιβεβαιώσει.

gewponos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 19, 2007 11:28 pm

Δημοσίευσηαπό gewponos » Δευ Ιαν 05, 2009 7:00 pm

καλη χρονια σε ολους
Εχουμε κανενα νεοτερο παιδια απο την παραπανω υποθεση ή αδικα περιμενουμε ....? γιατι υπαρχουμε και εμεις που περιμενουμε χωρις να εχουμε κατι αλλο στα χερια μας οπως αλλοι....
Αλλωστε πρεπει να κλεινει και το 4μηνο απο την ημερομηνια δημοσιευσης των οριστικων αποτελεσματων για την αναληψη υπηρεσιας (ορκωμοσια) . υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε επι τουτου οπως πχ. να ειδοποιησουμε την υπηρεσια οτι θελουμε να αναλαβουμε καθηκοντα ή κατι αλλο τελως παντων...??
Θα παρακαλουσα τους συναδελφους που ξεκινησαν καποιες τηλεφωνικες επαφες να μας ενημερωνουν αν εχουν κατι καινουριο ωστε να μην την τους την "πεσουμε"ολοι μαζι και τοτε.......!!!
Σας χαιρετω και ευχαριστω εκ των προτερων.

NINAG
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 5:51 am

Δημοσίευσηαπό NINAG » Τρί Ιαν 06, 2009 2:36 pm

καλή χρονιά σε όλους :D
υπάρχει κανένα νεότερο?κοντεύουμε εφτάμηνο τώρα.μια φίλη που είχε κάνει τα χαρτιά της στο ιπποκράτειο την ίδια περίοδο με εμάς αλλά σε άλλη προκήρυξη εργάζεται τώρα κανονικά.οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι τέτοια καθυστέρηση...
θα συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω υπάρχει κάτι που μπορούμε να κάνουμε ομαδικά για να πιέσουμε λίγο την κατάσταση?
εγώ πάντως έτσι όπως πάνε τα πράγματα για τέλος φεβρουαρίου το κόβω και εαν...
α ξέχασα μία συνάδελφος που δουλεύει στην νομαρχία αθηνών της είπαν ότι μας περιμένουν για ορκωμοσία τώρα τον ιανουάριο αλλά εγώ λίγο δύσκολο το βλέπω.

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τετ Ιαν 07, 2009 3:53 pm

NINAG έγραψε:καλή χρονιά σε όλους :D
υπάρχει κανένα νεότερο?κοντεύουμε εφτάμηνο τώρα.μια φίλη που είχε κάνει τα χαρτιά της στο ιπποκράτειο την ίδια περίοδο με εμάς αλλά σε άλλη προκήρυξη εργάζεται τώρα κανονικά.οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι τέτοια καθυστέρηση...
θα συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω υπάρχει κάτι που μπορούμε να κάνουμε ομαδικά για να πιέσουμε λίγο την κατάσταση?
εγώ πάντως έτσι όπως πάνε τα πράγματα για τέλος φεβρουαρίου το κόβω και εαν...
α ξέχασα μία συνάδελφος που δουλεύει στην νομαρχία αθηνών της είπαν ότι μας περιμένουν για ορκωμοσία τώρα τον ιανουάριο αλλά εγώ λίγο δύσκολο το βλέπω.



Γειά σας παιδιά, η φίλη μου απο Αρκαδία ακόμα να ανέβει Αθήνα για την ορκωμοσία :shock: Έχουν ήδη περάσει 8 μήνες κι ακόμα.. Τί να πώ.

Υ.Γ. Πάντως κι ένας φίλος που περίμενε σαν επιλαχών, τελικά τον κάλεσαν. Άρα λογικά είναι στα τελικά στάδια η υπόθεση.....


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες