2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
manoskon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιαν 14, 2015 1:38 am

2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό manoskon » Τετ Σεπ 30, 2015 12:17 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΒΓΗΚΑΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 2Κ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ.,,
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥΛ ΜΟΡΙΑ?
ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ Ή ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ή ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ?
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΩ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

nop2005
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2015 9:03 pm

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό nop2005 » Κυρ Οκτ 11, 2015 7:45 pm

Νομίζω πως υπάρχουν πολλά μεταπτυχιακά με αντικείμενο την λογιστική ή την ελεγκτική. Από την αναλυτική βαθμολογία του μεταπτυχιακού ο ελεγκτής του ασεπ κρίνει αν καλύπτεται το γνωστικό αντικείμενο, απ όσο γνωρίζω ένα μάθημα δεν αρκεί ενώ η βεβαίωση θα πρέπει να αναγράφει πως το καλύπτει "πλήρως" το σχετικό αντικείμενο. Μπορείς να κάνεις ένσταση φυσικά εάν είσαι κοντά στον τελευταίο διοριστέο, αλλιώς δεν έχει νόημα!

aris13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2016 11:02 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό aris13 » Δευ Ιαν 18, 2016 3:26 pm

Καλησπέρα
Συμμετείχα και εγώ στην 2Κ/2015 και τυχαίνει να έχω τελειώσει το Μεταπτυχιακό "Μαθηματικά της αγοράς και της παραγωγής ", πλην όμως επειδή δεν προσκόμισα βεβαίωση του τμήματος για τον βασικό τίτλο σπουδών απερριφθη ελλείψει τίτλου οπότε δεν είμαι στους πίνακες κατάταξης. Θα παρακαλούσα τον συν-συμμετέχοντα της 2K που έχει τον ίδιο μεταπτυχιακο τίτλο όταν βγουν τα οριστικά να κάνει post την έκβαση της ενστασηςτου επειδή θα κινηθώ δικαστικά; Ευχαριστώ θερμα!

aris13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2016 11:02 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό aris13 » Δευ Ιαν 18, 2016 5:13 pm

Καλησπέρα
Συμμετείχα και εγώ στην 2Κ/2015 και τυχαίνει να έχω τελειώσει το Μεταπτυχιακό "Μαθηματικά της αγοράς και της παραγωγής ", πλην όμως επειδή δεν προσκόμισα βεβαίωση του τμήματος για τον βασικό τίτλο σπουδών απερριφθη ελλείψει τίτλου οπότε δεν είμαι στους πίνακες κατάταξης. Θα παρακαλούσα τον συν-συμμετέχοντα της 2K που έχει τον ίδιο μεταπτυχιακο τίτλο όταν βγουν τα οριστικά να κάνει post την έκβαση της ενστασηςτου επειδή θα κινηθώ δικαστικά; Ευχαριστώ θερμα!

aris13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2016 11:02 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό aris13 » Τετ Ιαν 20, 2016 1:46 pm

manoskon έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΒΓΗΚΑΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 2Κ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ.,,
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥΛ ΜΟΡΙΑ?
ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ Ή ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ή ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ?
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΩ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

aris13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2016 11:02 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό aris13 » Τετ Ιαν 20, 2016 3:31 pm

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τον συν-συμμετέχοντα με το Μεταπτυχιακό στα Μαθηματικά της Αγοράς και της παραγωγήςαν μέτρησαν το Μεταπτυχιακό ως συναφές και του έδωσαν τελικά τα 200 μορια δεδομένου ότι πριν λίγο βγήκαν τα οριστικά της 2Κ.Ευχαριστώ! !

manoskon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιαν 14, 2015 1:38 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό manoskon » Τετ Ιαν 20, 2016 10:12 pm

aris13 έγραψε:Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τον συν-συμμετέχοντα με το Μεταπτυχιακό στα Μαθηματικά της Αγοράς και της παραγωγήςαν μέτρησαν το Μεταπτυχιακό ως συναφές και του έδωσαν τελικά τα 200 μορια δεδομένου ότι πριν λίγο βγήκαν τα οριστικά της 2Κ.Ευχαριστώ! !


ΝΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΚΤΗ Η ΕΝΣΤΑΣΗ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΚΤΟΣ.

ΑΝ ΘΕΣ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ ΜΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΛΥΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.
ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΠΟΤΙ ΛΕΝΕ.

aris13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2016 11:02 am

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό aris13 » Πέμ Ιαν 21, 2016 4:43 pm

Συγχαρητήρια για τον διορισμό και καλή αρχή στα νέα σου καθήκοντα! Θα επικοινωνήσω με την Γραμματεία του ΜΑΠ και βλέπουμε δεδομένου ότι θα κινηθώ δικαστικά, σε ευχαριστώ για την απάντηση και πάλι συγχαρητήρια

human
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2016 8:18 pm

Re: 2Κ/2015 - ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Δημοσίευσηαπό human » Πέμ Ιαν 21, 2016 7:15 pm

manoskon έγραψε:
aris13 έγραψε:Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τον συν-συμμετέχοντα με το Μεταπτυχιακό στα Μαθηματικά της Αγοράς και της παραγωγήςαν μέτρησαν το Μεταπτυχιακό ως συναφές και του έδωσαν τελικά τα 200 μορια δεδομένου ότι πριν λίγο βγήκαν τα οριστικά της 2Κ.Ευχαριστώ! !


ΝΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΚΤΗ Η ΕΝΣΤΑΣΗ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΚΤΟΣ.

ΑΝ ΘΕΣ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ ΜΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΛΥΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.
ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΠΟΤΙ ΛΕΝΕ.



manoskon μπορείς να μας πεις τι ακριβώς έγραφε η βεβαίωση της γραμματείας για τη συνάφεια; Δεν έχω ίδιο πτυχίο με το δικό σου μα μ' ενδιαφέρει πολύ να καταλάβω με ποιον τρόπο αποδεικνύεται αυτή η ιδιότητα και δέχονται ως συναφή τα πτυχία στο ΑΣΕΠ. Σ' ευχαριστώ.

manoskon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιαν 14, 2015 1:38 am

Δημοσίευσηαπό manoskon » Παρ Ιαν 22, 2016 1:53 pm

ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΡΗΤΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΠ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΣΧΕΤΟ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΧ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ.(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ)
ΣΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑ ΠΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗ ΣΥΝΑΦΕΙΑ: ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΠΕΔΙΑ.

ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΜΠΟΣΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΖΗΤΑΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΥΠΟΚΛΑΔΟΥΣ ΑΥΤΗΣ. ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ

human
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2016 8:18 pm

Δημοσίευσηαπό human » Σάβ Ιαν 23, 2016 12:26 am

Άρα manoskon στη δική σου περίπτωση έκριναν ότι τα μαθήματα του υποκλάδου επαρκούν, ως ειδικότερα στο γενικό που ζητά η προκήρυξη; Αν μπορείς γράψε μας το αιτιολογικό από το απόσπασμα που σου κοινοποίησαν, θα μας βοηθήσει πάρα πολύ! Ξέρω πως είναι κόπος αλλά θα βοηθήσεις πολλούς που βρίσκονται σε ανάλογη θέση. Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων.

abck122
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 521
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2013 7:29 pm

Δημοσίευσηαπό abck122 » Σάβ Ιαν 23, 2016 12:54 am

manoskon έγραψε:ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΡΗΤΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΠ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΣΧΕΤΟ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΧ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ.(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ)
ΣΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑ ΠΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗ ΣΥΝΑΦΕΙΑ: ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΠΕΔΙΑ.

ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΜΠΟΣΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΖΗΤΑΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΥΠΟΚΛΑΔΟΥΣ ΑΥΤΗΣ. ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ


συγχαρητηρια για το διορισμο σου. με ποιο ακριβως σκεπτικο ομως εσυ εισαι στους διοριστεους και το αλλο παιδι με το ιδιο μαστερ με το δικο σου ειναι στους απορριπτεους ή δε πηρε τα μορια συναφους μαστερ???μια απλη βεβαιωση καθιστα επαρκες το αντικειμενο σπουδων?ειδικα τα μαθηματικα δεν εχουνε καμια σχεση με τα χρηματοοικονομικα. το γεγονος οτι τοσο στη χρηματοοικονομικη οσο και στη μαθηματικη επιστημη βασιζονται σε αποδειξεις μαθηματικων τυπων αυτο δε καλυπτει σε καμια περιτωση συναφους αντικειμενου. εγω εχω ΜΒΑ και διδαχθηκα 4 λογιστικες. αυτο τι σημαινει???οτι εχω μαστερ σε λογιστικη ή συναφές σε λογιστικη. συγγνωμη αλλα το ασεπ ειναι μπαχαλο. δε μπορει να λεει μονο μαστερ λογιστικης, ελεγκτικης χρηματοοικονομικης και να δεχεται συναφες μαστερ τα μαθηματικα..

ELI82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2016 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό ELI82 » Σάβ Φεβ 20, 2016 9:06 am

[quote="abck122"][quote="manoskon"]ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΡΗΤΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΠ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΣΧΕΤΟ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΧ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ.(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ)
ΣΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑ ΠΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗ ΣΥΝΑΦΕΙΑ: ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΠΕΔΙΑ.

ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΜΠΟΣΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΖΗΤΑΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΥΠΟΚΛΑΔΟΥΣ ΑΥΤΗΣ. ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ[/quote]

συγχαρητηρια για το διορισμο σου. με ποιο ακριβως σκεπτικο ομως εσυ εισαι στους διοριστεους και το αλλο παιδι με το ιδιο μαστερ με το δικο σου ειναι στους απορριπτεους ή δε πηρε τα μορια συναφους μαστερ???μια απλη βεβαιωση καθιστα επαρκες το αντικειμενο σπουδων?ειδικα τα μαθηματικα δεν εχουνε καμια σχεση με τα χρηματοοικονομικα. το γεγονος οτι τοσο στη χρηματοοικονομικη οσο και στη μαθηματικη επιστημη βασιζονται σε αποδειξεις μαθηματικων τυπων αυτο δε καλυπτει σε καμια περιτωση συναφους αντικειμενου. εγω εχω ΜΒΑ και διδαχθηκα 4 λογιστικες. αυτο τι σημαινει???οτι εχω μαστερ σε λογιστικη ή συναφές σε λογιστικη. συγγνωμη αλλα το ασεπ ειναι μπαχαλο. δε μπορει να λεει μονο μαστερ λογιστικης, ελεγκτικης χρηματοοικονομικης και να δεχεται συναφες μαστερ τα μαθηματικα..[/quote]

Καλημερα.εσυ απο οτι καταλαβαινω κατεθεσες το MBA κ δεν στο θεωρησαν συναφες;Δεν σου εδωσαν τα 200 μορια.ξερω ατομα που με ΜΒΑ μοριοδοτηθηκαν με 200


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες