Υποτροφιες ικυ μεσω εσπα αποτελεσματα 2012

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
KORK
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 5:36 pm

Δημοσίευσηαπό KORK » Τετ Μάιος 14, 2014 3:42 am

Παιδιά κ σε μένα μπήκαν κ είμαι του 12-13... οπότε λογικά αυτές τις μέρες θα μπουν σε όλους σας!

stavrosicsd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Παρ Απρ 05, 2013 9:24 am

Δημοσίευσηαπό stavrosicsd » Τετ Μάιος 14, 2014 5:14 pm

KORK έγραψε:Παιδιά κ σε μένα μπήκαν κ είμαι του 12-13... οπότε λογικά αυτές τις μέρες θα μπουν σε όλους σας!


Μπήκαν μόνο τα δίδακτρα, μόνο οι τελευταίες δόσεις που οφείλανε ή και τα 2 μαζί?

Ευχαριστούμε πολύ για την απάντηση!

KORK
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 5:36 pm

Δημοσίευσηαπό KORK » Τετ Μάιος 14, 2014 8:14 pm

stavrosicsd έγραψε:
KORK έγραψε:Παιδιά κ σε μένα μπήκαν κ είμαι του 12-13... οπότε λογικά αυτές τις μέρες θα μπουν σε όλους σας!


Μπήκαν μόνο τα δίδακτρα, μόνο οι τελευταίες δόσεις που οφείλανε ή και τα 2 μαζί?

Ευχαριστούμε πολύ για την απάντηση!

Τα δίδακτρα είχαν ήδη μπει απο την προηγούμενη φουρνιά (δλδ κάπου στον Δεκέμβρη). Πλέον μπήκαν τα δίδακτρα απο την τελευταία απόφαση της Διαύγειας που είχε βγει μέσα στον Απρίλη! Εγώ ευχαριστώ, για την βοήθεια κ τις πληροφορίες όλο αυτόν τον καιρό.

frossog
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2014 3:27 pm

Re: διαυγεια και καταβολή χρημάτων σε υποτρόφους 2013-2014

Δημοσίευσηαπό frossog » Πέμ Μάιος 15, 2014 12:06 am

Στους 2013-14 είμαι υπότροφος εσωτερικού. Όποιος ενδιαφέρεται άνοιξα νέο topic για αυτή τη φουρνιά

stavrosicsd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Παρ Απρ 05, 2013 9:24 am

Δημοσίευσηαπό stavrosicsd » Παρ Μάιος 16, 2014 11:13 am

KORK έγραψε:
stavrosicsd έγραψε:
KORK έγραψε:Παιδιά κ σε μένα μπήκαν κ είμαι του 12-13... οπότε λογικά αυτές τις μέρες θα μπουν σε όλους σας!


Μπήκαν μόνο τα δίδακτρα, μόνο οι τελευταίες δόσεις που οφείλανε ή και τα 2 μαζί?

Ευχαριστούμε πολύ για την απάντηση!

Τα δίδακτρα είχαν ήδη μπει απο την προηγούμενη φουρνιά (δλδ κάπου στον Δεκέμβρη). Πλέον μπήκαν τα δίδακτρα απο την τελευταία απόφαση της Διαύγειας που είχε βγει μέσα στον Απρίλη! Εγώ ευχαριστώ, για την βοήθεια κ τις πληροφορίες όλο αυτόν τον καιρό.


Μπήκαν και εμένα τα χρήματα. Πλέον πληρώθηκαν όλα.
Και εγώ ευχαριστώ με την σειρά μου πολύ όλα τα παιδιά για αυτό το topic και την συνενόηση που είχαμε.

giannikit
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Φεβ 01, 2013 12:27 am

Re: διαυγεια και καταβολή χρημάτων σε υποτρόφους 2013-2014

Δημοσίευσηαπό giannikit » Παρ Μάιος 16, 2014 9:40 pm

δεν βλέπω πουθενά το topic που άνοιξες για τους υποτρόφους 13-14

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Παρ Μάιος 16, 2014 10:53 pm

stavrosicsd έγραψε:
KORK έγραψε:
stavrosicsd έγραψε:
KORK έγραψε:Παιδιά κ σε μένα μπήκαν κ είμαι του 12-13... οπότε λογικά αυτές τις μέρες θα μπουν σε όλους σας!


Μπήκαν μόνο τα δίδακτρα, μόνο οι τελευταίες δόσεις που οφείλανε ή και τα 2 μαζί?

Ευχαριστούμε πολύ για την απάντηση!

Τα δίδακτρα είχαν ήδη μπει απο την προηγούμενη φουρνιά (δλδ κάπου στον Δεκέμβρη). Πλέον μπήκαν τα δίδακτρα απο την τελευταία απόφαση της Διαύγειας που είχε βγει μέσα στον Απρίλη! Εγώ ευχαριστώ, για την βοήθεια κ τις πληροφορίες όλο αυτόν τον καιρό.


Μπήκαν και εμένα τα χρήματα. Πλέον πληρώθηκαν όλα.
Και εγώ ευχαριστώ με την σειρά μου πολύ όλα τα παιδιά για αυτό το topic και την συνενόηση που είχαμε.


Μπράβο ρε παιδιά σε όσους και όσες τα πήρατε! εγώ ακόμη τίποτα...ίσως επειδή εμένα πρέπει να μου καταβάλουν μηνιαία τροφεία από Γενάρη ως σήμερα...το δικό μου το Msc ολοκληρώνεται ΟΚτώβρη-Νοέμβρη......

frossog
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2014 3:27 pm

Re: διαυγεια και καταβολή χρημάτων σε υποτρόφους 2013-2014

Δημοσίευσηαπό frossog » Σάβ Μάιος 17, 2014 12:48 am

ούτε σε μένα το δείχνει και δεν ξέρω γιατί.... είμαι και καινούρια εδώ και δεν ξέρω και πολύ καλά τα διαδικαστικά... :/

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τρί Ιουν 03, 2014 1:03 am

βρε παιδιά, οι υπότροφοι του 2012-2013 εσωτερικού, έχετε κανένα νέο για την καταβολή της δόσης μας? σε ένα τηλέφωνο που τους είχα κάνει αρχές Μάη , μου είχαν πει ότι για Ιούνιο το βλέπουν...

ka
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2012 5:11 pm

Δημοσίευσηαπό ka » Σάβ Ιουν 07, 2014 11:02 pm

ritant έγραψε:βρε παιδιά, οι υπότροφοι του 2012-2013 εσωτερικού, έχετε κανένα νέο για την καταβολή της δόσης μας? σε ένα τηλέφωνο που τους είχα κάνει αρχές Μάη , μου είχαν πει ότι για Ιούνιο το βλέπουν...


εγώ έλαβα χρήματα μέχρι το μάρτιο του 2014, η επόμενη δόση δε γνωρίζω πότε θα μπει, έχω καιρό να τηλεφωνήσω στο ικυ :lol:

BBJ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιουν 26, 2013 11:52 am

Τέλος δόσεων! :)

Δημοσίευσηαπό BBJ » Παρ Ιούλ 04, 2014 9:07 pm

Παιδιά σήμερα μου μπήκανε και τα τελευταία τροφεία (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου). Ολοκληρώθηκαν όλοι οι 18 μήνες + παράβολα.

Ήταν ένα ωραίο ταξίδι με λύπες, ανυπομονησία και χαρές. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους και όλες για τις απαντήσεις και τις ανησυχίες που μαζί περάσαμε και μοιραστήκαμε (έστω και μέσα από την ανωνυμία για προφανείς λόγους).

Κάποια άτομα, σαν κι εμένα, δεν θα μπορούσαμε να επιβιώσουμε απλά χωρίς αυτά τα χρήματα, οπότε ευχαριστώ και το ΙΚΥ που απέδειξε ότι όχι, τα λεφτά τα παίρνουνε άτομα που κυρίως έχουνε πραγματική ανάγκη και όχι βύσματα που ακούγαμε πριν, και το diorismos.gr για την φιλοξενία.

Καλή συνέχεια σε όλους και όλες ό,τι και αν κάνετε στις ζωές σας!

Θερμούς χαιρετισμούς,
Γιάννης :mrgreen:

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Re: Τέλος δόσεων! :)

Δημοσίευσηαπό ritant » Σάβ Ιούλ 05, 2014 6:46 pm

BBJ έγραψε:Παιδιά σήμερα μου μπήκανε και τα τελευταία τροφεία (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου). Ολοκληρώθηκαν όλοι οι 18 μήνες + παράβολα.

Ήταν ένα ωραίο ταξίδι με λύπες, ανυπομονησία και χαρές. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους και όλες για τις απαντήσεις και τις ανησυχίες που μαζί περάσαμε και μοιραστήκαμε (έστω και μέσα από την ανωνυμία για προφανείς λόγους).

Κάποια άτομα, σαν κι εμένα, δεν θα μπορούσαμε να επιβιώσουμε απλά χωρίς αυτά τα χρήματα, οπότε ευχαριστώ και το ΙΚΥ που απέδειξε ότι όχι, τα λεφτά τα παίρνουνε άτομα που κυρίως έχουνε πραγματική ανάγκη και όχι βύσματα που ακούγαμε πριν, και το diorismos.gr για την φιλοξενία.

Καλή συνέχεια σε όλους και όλες ό,τι και αν κάνετε στις ζωές σας!

Θερμούς χαιρετισμούς,
Γιάννης :mrgreen:




να 'σαι καλά Γιάννη.....μα τί ωραία λόγια! :) πράγματι, χωρίς την υποτροφία θεωρώ ότι οι περισσότερες και οι περισσότεροι από μας δεν θα τα κατάφερναν! εγώ αναμένω ακόμη, οπότε καλή σου συνέχεια, καλή σταδιοδρομία!

ka
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2012 5:11 pm

Δημοσίευσηαπό ka » Κυρ Ιούλ 06, 2014 2:48 pm

παιδιά μπήκα στο πορταλ του ΙΚΥ και λέει να ανεβάσω έκθεση προοδου, μήπως γι' αυτό δε μπαίνει η επόμενη δόση;

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Κυρ Ιούλ 06, 2014 10:00 pm

ka έγραψε:παιδιά μπήκα στο πορταλ του ΙΚΥ και λέει να ανεβάσω έκθεση προοδου, μήπως γι' αυτό δε μπαίνει η επόμενη δόση;




όταν μας είχαν πει να στείλουμε ταχυδρομικώς την έκθεση προόδου μας (μέχρι 8/5) δεν την είχες στείλει? είχαν πει τότε ότι επειδή δεν λειτουργεί καλά η φάση με το πόρταλ θα τις στείλουμε ταχυδρομικά... εγώ προχθες τις πήρα πάλι τηλ, έδωσα κ τ'όνομα μου κ πήρε λίγη ώρα μέχρι να ελέγξουν (άρα θα είδαν ότι δεν υπάρχει κάποια εκκρεμότητα από μέρους μου) και μου παν μέσα στον Ιούλιο θα πληρωθούμε.....άντε να δούμε....γιατί κ πιο πριν μου χαν πει τέλη ΙΟύνη!

ka
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2012 5:11 pm

Δημοσίευσηαπό ka » Δευ Ιούλ 07, 2014 9:04 pm

ritant έγραψε:
ka έγραψε:παιδιά μπήκα στο πορταλ του ΙΚΥ και λέει να ανεβάσω έκθεση προοδου, μήπως γι' αυτό δε μπαίνει η επόμενη δόση;




όταν μας είχαν πει να στείλουμε ταχυδρομικώς την έκθεση προόδου μας (μέχρι 8/5) δεν την είχες στείλει? είχαν πει τότε ότι επειδή δεν λειτουργεί καλά η φάση με το πόρταλ θα τις στείλουμε ταχυδρομικά... εγώ προχθες τις πήρα πάλι τηλ, έδωσα κ τ'όνομα μου κ πήρε λίγη ώρα μέχρι να ελέγξουν (άρα θα είδαν ότι δεν υπάρχει κάποια εκκρεμότητα από μέρους μου) και μου παν μέσα στον Ιούλιο θα πληρωθούμε.....άντε να δούμε....γιατί κ πιο πριν μου χαν πει τέλη ΙΟύνη!


έστειλα την αναλυτική βαθμολογία του χειμερινού εξαμήνου όχι έκθεση προόδου.


Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες