Υποτροφιες ικυ μεσω εσπα αποτελεσματα 2012

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τετ Δεκ 11, 2013 5:40 pm

malcolm έγραψε:Διπλα στην ετικετα συμβολαιο εχει μια νεα ετικετα πληρωμες. Σε μενα δεν αντιστοιχουν βεβαια οι 2 τελευταιες σε αλλαγη στο υπολοιπο του τραπεζικου μου λογαριασμου.


υπάρχει και σε μένα αυτή η ετικέτα, αλλά είναι λάθος. τα δίδακτρα είναι σωστά , μόνο που έχουν βάλει δυο φορές τα τροφεία που αντιστοιχούν στο διάστημα Ιουλιος 2013 - Δεκέμβριος 2013 κ δεν έχουν βάλει τα επιπλέον τροφεία που διακαιούμαι. Είναι σωστά στην εντολή πληρωμής στο Διαύγεια, αλλά στη πλατφόρμα είναι λάθος... Αν υπάρξει νεότερο ας ενημερωθούμε κ οι υπόλοιποι κ αν έχω κ γω νεότερο θα σας το μεταφέρω!

evatat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 06, 2013 5:20 pm

Δημοσίευσηαπό evatat » Τετ Δεκ 11, 2013 5:47 pm

Ναι και εμενα το εμφανίζει και λεει ημερομηνία απόφασης και ημερομηνία πληρωμής 3/12/13. Βέβαια, δεν είδα καμια κατάθεση στον λογαριασμό.

malcolm έγραψε:Διπλα στην ετικετα συμβολαιο εχει μια νεα ετικετα πληρωμες. Σε μενα δεν αντιστοιχουν βεβαια οι 2 τελευταιες σε αλλαγη στο υπολοιπο του τραπεζικου μου λογαριασμου.

malcolm
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 02, 2013 4:15 pm

Δημοσίευσηαπό malcolm » Τετ Δεκ 11, 2013 9:30 pm

ritant έγραψε:
malcolm έγραψε:Διπλα στην ετικετα συμβολαιο εχει μια νεα ετικετα πληρωμες. Σε μενα δεν αντιστοιχουν βεβαια οι 2 τελευταιες σε αλλαγη στο υπολοιπο του τραπεζικου μου λογαριασμου.


υπάρχει και σε μένα αυτή η ετικέτα, αλλά είναι λάθος. τα δίδακτρα είναι σωστά , μόνο που έχουν βάλει δυο φορές τα τροφεία που αντιστοιχούν στο διάστημα Ιουλιος 2013 - Δεκέμβριος 2013 κ δεν έχουν βάλει τα επιπλέον τροφεία που διακαιούμαι. Είναι σωστά στην εντολή πληρωμής στο Διαύγεια, αλλά στη πλατφόρμα είναι λάθος... Αν υπάρξει νεότερο ας ενημερωθούμε κ οι υπόλοιποι κ
αν έχω κ γω νεότερο θα σας το μεταφέρω!


Ritant η πληρωμή των διδάκτρων σου αντιστοιχεί και σε μετρητά στην τράπεζα? Εμένα φαίνεται πληρωμή διδάκτρων από Οκτώβριο, απόφαση στο διαύγεια Σεπτέμβριο και αντιστοιχία στην τράπεζα πουθενά.

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τετ Δεκ 11, 2013 11:36 pm

malcolm έγραψε:
ritant έγραψε:
malcolm έγραψε:Διπλα στην ετικετα συμβολαιο εχει μια νεα ετικετα πληρωμες. Σε μενα δεν αντιστοιχουν βεβαια οι 2 τελευταιες σε αλλαγη στο υπολοιπο του τραπεζικου μου λογαριασμου.


υπάρχει και σε μένα αυτή η ετικέτα, αλλά είναι λάθος. τα δίδακτρα είναι σωστά , μόνο που έχουν βάλει δυο φορές τα τροφεία που αντιστοιχούν στο διάστημα Ιουλιος 2013 - Δεκέμβριος 2013 κ δεν έχουν βάλει τα επιπλέον τροφεία που διακαιούμαι. Είναι σωστά στην εντολή πληρωμής στο Διαύγεια, αλλά στη πλατφόρμα είναι λάθος... Αν υπάρξει νεότερο ας ενημερωθούμε κ οι υπόλοιποι κ
αν έχω κ γω νεότερο θα σας το μεταφέρω!


Ritant η πληρωμή των διδάκτρων σου αντιστοιχεί και σε μετρητά στην τράπεζα? Εμένα φαίνεται πληρωμή διδάκτρων από Οκτώβριο, απόφαση στο διαύγεια Σεπτέμβριο και αντιστοιχία στην τράπεζα πουθενά.


στην τράπεζα τίποτα............εντολή πληρωμής διδάκτρων στο Διαύγεια το Σεπτέμβρη, τον τροφείων τον Οκτώβρη κ τίποτα ακόμα.....

KORK
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 5:36 pm

Δημοσίευσηαπό KORK » Πέμ Δεκ 12, 2013 12:44 am

Και σε μένα τίποτα απο λεφτά... με εντολή απο Διαύγεια απο Σεπτέμβρη κ Οκτώβρη... Εν τω μεταξύ τηλεφωνώ συνεχώς σε ΙΚΥ κ δεν απαντάει κανένας... Επίσης, ξέρεις κάποιος/α τι γίνεται με τις εκθέσεις αξιολόγησης;;;;;

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τρί Δεκ 17, 2013 11:05 pm

Παιδιά ελέγξτε τους λογαριασμούς σας! Εμένα μου μπήκε η β'δόση και τα δίδακτρα!

malcolm
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 02, 2013 4:15 pm

Δημοσίευσηαπό malcolm » Τετ Δεκ 18, 2013 5:38 pm

ritant έγραψε:Παιδιά ελέγξτε τους λογαριασμούς σας! Εμένα μου μπήκε η β'δόση και τα δίδακτρα!


Και μένα το ίδιο! Ευχαριστούμε Ritant για την ενημέρωση! Αν έχω κάποιο νεότερο σχετικά με τις εκθέσεις προόδου θα σας ενημερώσω! Προς το παρόν καλή συνέχεια σε όλους με τις σπουδές μας!

BBJ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιουν 26, 2013 11:52 am

Δημοσίευσηαπό BBJ » Τετ Δεκ 18, 2013 6:29 pm

malcolm έγραψε:
ritant έγραψε:Παιδιά ελέγξτε τους λογαριασμούς σας! Εμένα μου μπήκε η β'δόση και τα δίδακτρα!


Και μένα το ίδιο! Ευχαριστούμε Ritant για την ενημέρωση! Αν έχω κάποιο νεότερο σχετικά με τις εκθέσεις προόδου θα σας ενημερώσω! Προς το παρόν καλή συνέχεια σε όλους με τις σπουδές μας!


Ευχαριστώ κι εγώ τον/την Ritant για την ενημέρωση. Μπήκανε και σε εμένα. Ως μεταπτυχιακός υπότροφος εσωτερικού, πήρα τηλέφωνο προχθές και μου είπανε ότι αντί για εκθέσεις προόδου (μιας και δεν δουλεύει καλά το σύστημα), θα στείλουμε αναλυτική βαθμολογία.

Καλή μας συνέχεια στις σπουδές μας κι από εμένα.

analyzer1789
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Μαρ 26, 2013 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό analyzer1789 » Κυρ Δεκ 29, 2013 4:26 pm

παιδια πληρωθηκατε με τη β' δοση και τα μηνιαια τροφεια και τα διδακτρα; ευχαριστω.

ka
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2012 5:11 pm

Δημοσίευσηαπό ka » Τρί Ιαν 07, 2014 12:17 am

ναι μπήκε η β' δοση, ελπίζω και η γ' να μπει σύντομα!! καλή χρονιά!

analyzer1789
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Μαρ 26, 2013 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό analyzer1789 » Πέμ Ιαν 09, 2014 7:03 pm

Αφορα οσους ετυχαν υποτροφια στο τελευταιο ετος σπουδων του μεταπτυχιακου 2012-2013:

παιδια πληροφορηθηκα απο το ΙΚΥ πως αν και η συμβαση αφορα 12 μηνες για τους υποτροφους που βρισκονται στο τελευταιος ετος του μεταπτυχιακου, θα καταβληθουν μηνιαια τροφεια εως το μηνα που τελειωνει το προγραμμα σπουδων...δηλαδη αν το προγραμμα ολοκληρωθηκε επισημα τον Ιουνιου του 2013 ο υποτροφος θα πληρωθει μεχρι τοτε, ανεξαρτητα αν η συμβαση προβλεπει καταβολή π.χ. μεχρι το Σεπτεμβριο 2013....

EIS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 30, 2012 6:45 pm

Δημοσίευσηαπό EIS » Κυρ Ιαν 12, 2014 9:56 am

analyzer1789 έγραψε:Αφορα οσους ετυχαν υποτροφια στο τελευταιο ετος σπουδων του μεταπτυχιακου 2012-2013:

παιδια πληροφορηθηκα απο το ΙΚΥ πως αν και η συμβαση αφορα 12 μηνες για τους υποτροφους που βρισκονται στο τελευταιος ετος του μεταπτυχιακου, θα καταβληθουν μηνιαια τροφεια εως το μηνα που τελειωνει το προγραμμα σπουδων...δηλαδη αν το προγραμμα ολοκληρωθηκε επισημα τον Ιουνιου του 2013 ο υποτροφος θα πληρωθει μεχρι τοτε, ανεξαρτητα αν η συμβαση προβλεπει καταβολή π.χ. μεχρι το Σεπτεμβριο 2013....


Τι; Μα αφού τα έχουν καταθέσει ήδη τα χρήματα για 12 μήνες...

analyzer1789
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Μαρ 26, 2013 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό analyzer1789 » Κυρ Ιαν 12, 2014 4:04 pm

EIS έγραψε:
analyzer1789 έγραψε:Αφορα οσους ετυχαν υποτροφια στο τελευταιο ετος σπουδων του μεταπτυχιακου 2012-2013:

παιδια πληροφορηθηκα απο το ΙΚΥ πως αν και η συμβαση αφορα 12 μηνες για τους υποτροφους που βρισκονται στο τελευταιος ετος του μεταπτυχιακου, θα καταβληθουν μηνιαια τροφεια εως το μηνα που τελειωνει το προγραμμα σπουδων...δηλαδη αν το προγραμμα ολοκληρωθηκε επισημα τον Ιουνιου του 2013 ο υποτροφος θα πληρωθει μεχρι τοτε, ανεξαρτητα αν η συμβαση προβλεπει καταβολή π.χ. μεχρι το Σεπτεμβριο 2013....


Τι; Μα αφού τα έχουν καταθέσει ήδη τα χρήματα για 12 μήνες...


EIS πηρες την υποτροφια στο τελευταιο ετος του μεταπτυχιακου σου και πληρωθηκες και τους 12 μηνες? γιατι εμενα μου λενε αλλα....

malcolm
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 02, 2013 4:15 pm

Δημοσίευσηαπό malcolm » Κυρ Ιαν 12, 2014 6:47 pm

Είναι γεγονός ότι το ΙΚΥ εκπλήρωσε τις συμβατικές του υποχρεώσεις απέναντι μου στο ακέραιο (τροφεία 12 μήνες + δίδακτρα). Μένει η καταβολή των εξόδων εκτύπωσης της διπλωματικής μου από μέρος τους και από εμένα ένα αντίγραφο του τίτλου μου. Καλό υπόλοιπο σπουδών!

EIS έγραψε:
analyzer1789 έγραψε:Αφορα οσους ετυχαν υποτροφια στο τελευταιο ετος σπουδων του μεταπτυχιακου 2012-2013:

παιδια πληροφορηθηκα απο το ΙΚΥ πως αν και η συμβαση αφορα 12 μηνες για τους υποτροφους που βρισκονται στο τελευταιος ετος του μεταπτυχιακου, θα καταβληθουν μηνιαια τροφεια εως το μηνα που τελειωνει το προγραμμα σπουδων...δηλαδη αν το προγραμμα ολοκληρωθηκε επισημα τον Ιουνιου του 2013 ο υποτροφος θα πληρωθει μεχρι τοτε, ανεξαρτητα αν η συμβαση προβλεπει καταβολή π.χ. μεχρι το Σεπτεμβριο 2013....


Τι; Μα αφού τα έχουν καταθέσει ήδη τα χρήματα για 12 μήνες...

analyzer1789
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Μαρ 26, 2013 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό analyzer1789 » Κυρ Ιαν 12, 2014 9:34 pm

malcolm έγραψε:Είναι γεγονός ότι το ΙΚΥ εκπλήρωσε τις συμβατικές του υποχρεώσεις απέναντι μου στο ακέραιο (τροφεία 12 μήνες + δίδακτρα). Μένει η καταβολή των εξόδων εκτύπωσης της διπλωματικής μου από μέρος τους και από εμένα ένα αντίγραφο του τίτλου μου. Καλό υπόλοιπο σπουδών!

EIS έγραψε:
analyzer1789 έγραψε:Αφορα οσους ετυχαν υποτροφια στο τελευταιο ετος σπουδων του μεταπτυχιακου 2012-2013:

παιδια πληροφορηθηκα απο το ΙΚΥ πως αν και η συμβαση αφορα 12 μηνες για τους υποτροφους που βρισκονται στο τελευταιος ετος του μεταπτυχιακου, θα καταβληθουν μηνιαια τροφεια εως το μηνα που τελειωνει το προγραμμα σπουδων...δηλαδη αν το προγραμμα ολοκληρωθηκε επισημα τον Ιουνιου του 2013 ο υποτροφος θα πληρωθει μεχρι τοτε, ανεξαρτητα αν η συμβαση προβλεπει καταβολή π.χ. μεχρι το Σεπτεμβριο 2013....


Τι; Μα αφού τα έχουν καταθέσει ήδη τα χρήματα για 12 μήνες...


Μαλιστα....Malcolm εσενα η διαρκεια της υποτροφιας συμπιπτει απολυτα με την ημερομηνια που τελειωσες το μεταπτυχιακο σου; γιατι εμενα δεν μου πληρωνουν τους 3 τελευταιους μηνες αν και η συμβαση που υπεγραψα ειναι 12μηνης διαρκειας....


Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες