ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Πόσα ένσημα για ταμείο ανεργίας;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Γιώργος Κ.
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 12:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Πόσα ένσημα για ταμείο ανεργίας; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρετώ το φόρουμ Smile Είμαι εποχιακός ιδιωτικός υπάλληλος γραφείου και είναι να σταματήσω από την δουλειά. Ασφάλεια ΙΚΑ.
Αλλά το 2009 είχα 45 ένσημα και το 2010 138. Γνωρίζει κανείς πόσα ακόμα χρειάζονται για το 2011 για να βγω στο ταμείο; Sad
Επιστροφή στην κορυφή
1970TWINS
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 1:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πόσα ένσημα για ταμείο ανεργίας;;; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργος Κ. έγραψε:
Χαιρετώ το φόρουμ Smile Είμαι εποχιακός ιδιωτικός υπάλληλος γραφείου και είναι να σταματήσω από την δουλειά. Ασφάλεια ΙΚΑ.
Αλλά το 2009 είχα 45 ένσημα και το 2010 138. Γνωρίζει κανείς πόσα ακόμα χρειάζονται για το 2011 για να βγω στο ταμείο; Sad[/quote
[quote=twins]καλη σου μερα. μπες στο www.oaed.gr και πανε στα επιδοματα ανεργιας τα γραφει ανλυτικα Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Κ.
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 2:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πόσα ένσημα για ταμείο ανεργίας;;; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1970TWINS έγραψε:
Γιώργος Κ. έγραψε:
Αλλά το 2009 είχα 45 ένσημα και το 2010 138. Γνωρίζει κανείς πόσα ακόμα χρειάζονται για το 2011 για να βγω στο ταμείο; Sad[/quote
[quote=twins]καλη σου μερα. μπες στο www.oaed.gr και πανε στα επιδοματα ανεργιας τα γραφει ανλυτικα Idea

Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση Smile

Κοίταξα αυτά που χρειάζονται στο oaed.gr, μάλλον θα χρειαστώ γύρω 20 ένσημα για το '11 απ' ότι κατάλαβα για να μπορέσω να βγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης