ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Προκύρηξη Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΕΡΓΟΣ1000000
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Προκύρηξη Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας!Έχει βρει κανείς την προκύρηξη για τους 340 8 μηνητεσ που θα πάρουν στθς ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ???Εχω βρει την ανακοινωση http://www.diorismos.gr/Dpages/news/viewnews.php?nid=9621 αλλα την προκυρηξη το ΣΟΧ δε το βρηκα με τις προθεσμιες και που να στειλω τα χαρτια μου..Ευχαριστω πολύ εκ των προτερων!
Επιστροφή στην κορυφή
1970TWINS
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 8:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προκύρηξη Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΕΡΓΟΣ1000000 έγραψε:
Γεια σας!Έχει βρει κανείς την προκύρηξη για τους 340 8 μηνητεσ που θα πάρουν στθς ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ???Εχω βρει την ανακοινωση http://www.diorismos.gr/Dpages/news/viewnews.php?nid=9621 αλλα την προκυρηξη το ΣΟΧ δε το βρηκα με τις προθεσμιες και που να στειλω τα χαρτια μου..Ευχαριστω πολύ εκ των προτερων!
Παράθεση:
[list=]ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΣΟΧ ΑΚΟΜΗ Rolling Eyes [/list]
Επιστροφή στην κορυφή
penni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 9:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, εμένα μου είπανε να τηλεφωνήσω την άλλη εβδομάδα στα κεντρικά στην Αγία Παρασκευή. Περιμένουνε να δημοσιευτεί στην εφημερίδα, πιθανότατα την άλλη εβδομάδα θα έχουμε εξελίξεις. Τα δικαιολογητικά λογικά θα είναι ίδια με τις υπόλοιπες προκηρύξεις ΣΟΧ και η αποστολή της αίτησης μάλλον θα είναι συστημένη όπως και στην τελευταία προκήρυξη των ΕΛΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
polius
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 9:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχει βγει ακομα,αλλα πηρανε εγγριση απο ασεπ. νομιζω ομως θα ζητανε διπλωμα φορτηγου...
Επιστροφή στην κορυφή
1970TWINS
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 10:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗΣ
Παράθεση:
Idea
Επιστροφή στην κορυφή
dionisis87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 19, 2011 5:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ: Αθήνα 38
Επιστροφή στην κορυφή
1970TWINS
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 21, 2011 8:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dionisis87 έγραψε:
ΔΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ: Αθήνα 38
Παράθεση:
Laughing =twins]βγηκε η προκυρηξη μπες www.elta-courier.gr καλη επιτυχια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης