Κυλιόμενοι πίνακες 7Κ/2009

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
dora83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2008 9:02 pm

Κυλιόμενοι πίνακες 7Κ/2009

Δημοσίευσηαπό dora83 » Κυρ Δεκ 19, 2010 7:34 pm

Ποτε θα ξεκινησουν?θα παρουν τους επιλαχοντες?ειμαι 2η στην πολη μου κ εχω καποια αγωνια!ξερει κανεις τιποτα?κ αν γινουν προσληψεις επιλαχοντων πως το μαθαινουμε?μας ειδοποιει ο ασεπ ή η υπηρεσια?

dinos102
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 18, 2010 12:37 pm

Re: KYΛΙΟΜΕΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ 7Κ/2009

Δημοσίευσηαπό dinos102 » Κυρ Δεκ 19, 2010 8:22 pm

dora83 έγραψε:Ποτε θα ξεκινησουν?θα παρουν τους επιλαχοντες?ειμαι 2η στην πολη μου κ εχω καποια αγωνια!ξερει κανεις τιποτα?κ αν γινουν προσληψεις επιλαχοντων πως το μαθαινουμε?μας ειδοποιει ο ασεπ ή η υπηρεσια?



Θα βγει ανακοίνωση - προκήρυξη από ΑΣΕΠ, μην ανηζυχείς. Άλλωστε θα γίνει τόσος ντόρος με τους κυλιόμενους που δεν υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.

dora83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2008 9:02 pm

Re: KYΛΙΟΜΕΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ 7Κ/2009

Δημοσίευσηαπό dora83 » Κυρ Δεκ 19, 2010 10:01 pm

dinos102 έγραψε:
dora83 έγραψε:Ποτε θα ξεκινησουν?θα παρουν τους επιλαχοντες?ειμαι 2η στην πολη μου κ εχω καποια αγωνια!ξερει κανεις τιποτα?κ αν γινουν προσληψεις επιλαχοντων πως το μαθαινουμε?μας ειδοποιει ο ασεπ ή η υπηρεσια?



Θα βγει ανακοίνωση - προκήρυξη από ΑΣΕΠ, μην ανηζυχείς. Άλλωστε θα γίνει τόσος ντόρος με τους κυλιόμενους που δεν υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.


εγω ακουω οτι παιρνουν 50 ατομα στην πολη μου και αναρωτιεμαι πως θα παρθουν!!και ποιοι??λογικα απο την 7κ δεν θα τραβηξουν ατομα??σε ευχαριστω για την απαντηση σου.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες