ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΣΕΠ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Κυλιόμενοι πίνακες 7Κ/2009
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dora83
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 19, 2010 7:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Κυλιόμενοι πίνακες 7Κ/2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε θα ξεκινησουν?θα παρουν τους επιλαχοντες?ειμαι 2η στην πολη μου κ εχω καποια αγωνια!ξερει κανεις τιποτα?κ αν γινουν προσληψεις επιλαχοντων πως το μαθαινουμε?μας ειδοποιει ο ασεπ ή η υπηρεσια?
Επιστροφή στην κορυφή
dinos102
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 19, 2010 8:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: KYΛΙΟΜΕΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ 7Κ/2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dora83 έγραψε:
Ποτε θα ξεκινησουν?θα παρουν τους επιλαχοντες?ειμαι 2η στην πολη μου κ εχω καποια αγωνια!ξερει κανεις τιποτα?κ αν γινουν προσληψεις επιλαχοντων πως το μαθαινουμε?μας ειδοποιει ο ασεπ ή η υπηρεσια?

Θα βγει ανακοίνωση - προκήρυξη από ΑΣΕΠ, μην ανηζυχείς. Άλλωστε θα γίνει τόσος ντόρος με τους κυλιόμενους που δεν υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.
Επιστροφή στην κορυφή
dora83
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 19, 2010 10:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: KYΛΙΟΜΕΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ 7Κ/2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dinos102 έγραψε:
dora83 έγραψε:

Θα βγει ανακοίνωση - προκήρυξη από ΑΣΕΠ, μην ανηζυχείς. Άλλωστε θα γίνει τόσος ντόρος με τους κυλιόμενους που δεν υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.

εγω ακουω οτι παιρνουν 50 ατομα στην πολη μου και αναρωτιεμαι πως θα παρθουν!!και ποιοι??λογικα απο την 7κ δεν θα τραβηξουν ατομα??σε ευχαριστω για την απαντηση σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΣΕΠ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης