Συμβάσεις στα ΕΛΤΑ

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:56 am

[quote="JP7"]kalimera....tin alli bdomada..eipan....koroidia sketi blepw.....ftaime emeis an den paei kaneis na kanei aitisi gia kryoneri kai aiolou......na doun thm glyka....eleos pias enas mina spaei kai akoma perimenoume...[/quote]
ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ...ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΕΛΛΟΥ!!!ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕ!!!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΕΔΩ..ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ!!!

Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Πέμ Ιουν 03, 2010 12:13 pm

MAROULITAAA έγραψε:
JP7 έγραψε:kalimera....tin alli bdomada..eipan....koroidia sketi blepw.....ftaime emeis an den paei kaneis na kanei aitisi gia kryoneri kai aiolou......na doun thm glyka....eleos pias enas mina spaei kai akoma perimenoume...

ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ...ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΕΛΛΟΥ!!!ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕ!!!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΕΔΩ..ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ!!!


Πήρα τηλέφωνο πριν λίγο στο κέντρο διανομής που ήμουν! Μου είπε η Προισταμένη ότι δεν ξέρουν ακριβώς πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.......... αλλά μάλλον αρχές της άλλης βδομάδας!!!! Είχαν πάρα πολλές αιτήσεις!! Αυτες τις μέρες θα βγάλουν και για 4μηνα!!!!!! ( τα αποτελέσματα αυτών θα βγουν το φθινώπορο με το ρυθμό που πάνε!!! χαχαχαχα). Αυτά μου είπε... αυτά μεταφέρω.......!!!Υπομονή και αισιοδοξία!!!!

Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Πέμ Ιουν 03, 2010 12:16 pm

loulouditsa έγραψε:
Olgaki έγραψε:
MANI έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.


μ'αρεσει που είχαν πει και είχαν γράψει και στην εφημερίδα ότι θα είναι διαδικασίες express γιατί υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στα ΕΛΤΑ με την διανομή!!!!
Φαντάσου και να μην βιαζόντουσαν ................ σε 3 μήνες θα έβγαζαν τα αποτελέσματα!!! Δουλεύει τίποτα άλλο σωστά σε αυτό το κράτος ;;; γιατι να δουλέψει και αυτό;;;



οτι υπαρχει προβλημα υπαρχει αυτο ειναι το μονο σιγουρο υπαρχουν περιοχες της αθηνας που η αλληλογραφια αργει και πανε οι πολιτες μονοι τους και ψαχνουν τα γραμματα τους ...αυτο ειναι τραγικο...ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ...


στο Μαρούσι η ξαδέλφη μου έχει να παραλάβει αλληλογραφία 1 μήνα!!!!!! δεν περνάει ταχυδρόμος!!!!

Solaris_
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 10:06 pm

Δημοσίευσηαπό Solaris_ » Πέμ Ιουν 03, 2010 12:28 pm

Να σας πω το εξής. Σε ΙΔικαίου δημοτική επιχείρηση συνάδελφος έκανε αρχής γινομένης από Μαϊο 2006 2 δωδεκάμηνες συμβάσεις έργου, αλλά με διακοπή μεταξύ τους 3 μήνες ακριβώς. Κάποια στιγμή το 2008 έφυγε αφού τελείωσαν. Πριν μερικούς μήνες τον είδα σε άλλη υπηρεσία (όχι στην ίδια με την προηγούμενη) αλλά που ανήκει στην ίδια δημοτική επιχείρηση να εργάζεται με 8μηνο και ΙΚΑ.

Τι μου λέτε οτι δε γίνεται;

Το ΠΔ είναι το 164/2004 και η Τροποποίηση του το Π.Δ. 180/2004 το οποίο ρητά διευκρινίζει οτι διαδοχικές είναι ΜΟΝΟ οι συμβάσεις που είχαν απόσταση η μία από την άλλη μέχρι 45 ημερολογιακές ημέρες. Χτες τα κοιτούσα.

Κάποιοι βέβαια επειδή γκρίνιαξα που δεν με πήραν κι εμένα όπως αυτόν, μου είπαν οτι το...ΑΣΕΠ δεν επιτρέπει την πρόσληψη στον ίδιο φορέα αν έχεις συμπληρώσει 24μηνο, και οτι αυτό ισχύει από το 2006. Βέβαια όσο κι αν έψαχνα το΄αντίστοιχο ΠΔ δε βρήκα τίποτα. Όποιος το βρει ας μας το αναρτήσει να το διαβάσουμε κι εμείς αλλά σας λέω οτι για να δουλεύει ο συνάδελφος μάλλον δεν ισχύει.

kirdou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2008 3:21 pm

Δημοσίευσηαπό kirdou » Πέμ Ιουν 03, 2010 1:17 pm

Απο εβδομαδα τα αποτελεσματα......Εγιναν 7000 αιτησεις μου ειπε μια στο τηλεφωνο!! :shock:

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 1:22 pm

[quote="kirdou"]Απο εβδομαδα τα αποτελεσματα......Εγιναν 7000 αιτησεις μου ειπε μια στο τηλεφωνο!! :shock:[/quote]
ΜΑΛΙΣΤΑ..ΑΠΟ 4500 ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΤΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΙΣ 7000,ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!ΚΑΙ 10000 ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΚΑΙΡΑ,ΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΡΓΑ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑΑΑΑ!!

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 1:35 pm

MAROULITAAA έγραψε:
kirdou έγραψε:Απο εβδομαδα τα αποτελεσματα......Εγιναν 7000 αιτησεις μου ειπε μια στο τηλεφωνο!! :shock:

ΜΑΛΙΣΤΑ..ΑΠΟ 4500 ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΤΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΙΣ 7000,ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!ΚΑΙ 10000 ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΚΑΙΡΑ,ΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΡΓΑ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑΑΑΑ!!




TO ZOΡΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΛΟΥ ΑΛΛΑ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ Η ΣΤΗΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΕΙΑΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙΣ...ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ..ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΣΩΤΗΡΕΣ...

kirdou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2008 3:21 pm

Δημοσίευσηαπό kirdou » Πέμ Ιουν 03, 2010 3:52 pm

MAROULITAAA έγραψε:
kirdou έγραψε:Απο εβδομαδα τα αποτελεσματα......Εγιναν 7000 αιτησεις μου ειπε μια στο τηλεφωνο!! :shock:

ΜΑΛΙΣΤΑ..ΑΠΟ 4500 ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΤΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΙΣ 7000,ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!ΚΑΙ 10000 ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΚΑΙΡΑ,ΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΡΓΑ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑΑΑΑ!!
Ετσι ειναι ακριβως.Μαλιστα οπως μου ειπε η εν λογω κυρια οτι η προκηρυξη αναφερει οτι τα αποτελεσματα θα βγουν εντος 20 μερων και οτι δεν εινα θεμα αν αργησουν 2-3 μερες παραπανω.....Απαραδεκτοι απλα :evil:

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 4:03 pm

kirdou έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
kirdou έγραψε:Απο εβδομαδα τα αποτελεσματα......Εγιναν 7000 αιτησεις μου ειπε μια στο τηλεφωνο!! :shock:

ΜΑΛΙΣΤΑ..ΑΠΟ 4500 ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΤΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΙΣ 7000,ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!ΚΑΙ 10000 ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΚΑΙΡΑ,ΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΡΓΑ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑΑΑΑ!!
Ετσι ειναι ακριβως.Μαλιστα οπως μου ειπε η εν λογω κυρια οτι η προκηρυξη αναφερει οτι τα αποτελεσματα θα βγουν εντος 20 μερων και οτι δεν εινα θεμα αν αργησουν 2-3 μερες παραπανω.....Απαραδεκτοι απλα :evil:



απαραδεκτοι δεν λες τιποτα παιζουν με την αγωνια τοσων ανθρωπων δεν καταλαβαινουν πως για μας αυτες οι 2-3 μερες που μπορει να ειναι και παραπανω ειναι αιωνας....αν μπορουσαν θα κατεβαζαν και τα τηλεφωνα....περισσοτερες πληροφοριες παιρνουμε απο δω παρα απο τους υπευθυνους των ελτα

lmpg
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 23, 2008 7:01 pm

Δημοσίευσηαπό lmpg » Πέμ Ιουν 03, 2010 5:02 pm

Επειδή είμαι εντελώς άσχετη έχω δύο ερωτήσεις.
Με πόσα μόρια περίπου σε παίρνουν και πού ανακοινώνονται τα αποτελέσματα;

Ευχαριστώ

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 5:38 pm

lmpg έγραψε:Επειδή είμαι εντελώς άσχετη έχω δύο ερωτήσεις.
Με πόσα μόρια περίπου σε παίρνουν και πού ανακοινώνονται τα αποτελέσματα;

Ευχαριστώ


ακριβη αριθμο μοριων δεν ξερω να σου πω αλλα οσα περισσοτερα μορια μαζευεις απο ανεργια ,απολυτηριο λυκειου και προυπηρεσια τοσο το καλυτερο για σενα...αν εχεις και χαρτι πολυτεκνιας...αυξανονται οι πιθανοτητες να σε παρουν...τα αποτελεσματα θα τοιχοκοληθουν στην απελου 1 πισω απο τα νοτος γκαλερι...ειπαν καποιοι που πηραν τηλ οτι θα βγουν την αλλη βδομαδα...τωρα θα δουμε...υπομονη και καλη επιτυχια σου ευχομαι

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 8:14 pm

ΠΟΙΕΣ 2 ΜΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ;;;ΕΙΝΑΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 30 ΜΑΪΟΥ,ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ!!!ΤΕΣΠΑ,ΑΠ'ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ!!ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙ,ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ;;

Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Πέμ Ιουν 03, 2010 8:19 pm

MAROULITAAA έγραψε:ΠΟΙΕΣ 2 ΜΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ;;;ΕΙΝΑΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 30 ΜΑΪΟΥ,ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ!!!ΤΕΣΠΑ,ΑΠ'ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ!!ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙ,ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ;;


οπως μου είπαν σήμερα θα βγουν και 4μηνα αν σε ενδιαφέρει ( για να μην τρέχεις στο κρυονέρι το λέω). Για το κρυονέρι δεν γνωρίζω αν πας όμως σε κάποιο ταχυδρομείο (διανομή) πιστεύω ότι θα σου πουν........... σήμερα πάντως που ρώτησα εγω την Προισταμένη δεν ήξερε να μου πει γιασ το κρυονέρι .............

lalak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 02, 2009 6:00 pm

Δημοσίευσηαπό lalak » Πέμ Ιουν 03, 2010 8:32 pm

Τελικα ποσεσ αιτησεις εγιναν 7000 ή 4500 για Αττικη?

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 8:42 pm

lalak έγραψε:Τελικα ποσεσ αιτησεις εγιναν 7000 ή 4500 για Αττικη?




4500 εγω ηξερα μεχρι την παρασκευη 7/5 τωρα αν βαλεις τις αιτησεις της τελευταιας μερας αν βαλεις και τις ταχυδρομικες που εφτασαν πιο μετα λογικα θα τις εφτασαν τις 7000


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες