Αξιωματικοί Ειδικών καθηκόντων Αστυνομία

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Thanos25
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: Τετ Ιουν 03, 2009 4:53 pm

Δημοσίευσηαπό Thanos25 » Σάβ Νοέμ 06, 2010 6:59 pm

giovanna283 έγραψε:Για να κλείσω νομίζω ότι δικαιούμαι μια δημόσια συγνώμη για ότι γράψατε για εμένα (και για άλλους που όπως εγώ ίσως δεν γνωρίζουν ότι τους κατηγορούν σε ένα forum) εσύ και ο Thanos 25, γιατί δεν έχετε κανένα δικαίωμα να με διασύρετε χωρίς ουσιαστικές αποδείξεις.


Συγνώμη απ΄όλους για τα 2 μεγάλα post!!


ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΛΕΜΕ! Δεν τα εβγαλε απο το μυαλο του! Να στο κανω λιανα:
Οταν δεις εναν γαιδαρο υποθετεις το προφανες: οτι ΔΕΝ πεταει.
Δεν θα κατσεις να το αποδειξεις κιολας.
Τωρα αν ο γαιδαρος βγαινει και λεει οτι πεταει και θελει και να του ζητησεις και συγνωμη τι να πω?
(Το ζωο απο τη γνωστη παροιμια. Το διευκρινιζω!)

Με άλλα λογια, το προφανες ειναι οτι ο ΑΣΕΠ σου βρηκε μια "χ" προυπηρεσια. Η αστυνομια σου βρηκε μια "χ+κατι παραλογο" προυπηρεσια. Εσυ βγαινεις και λες οτι το "κατι παραλογο" ειναι ενα χαρτι που δεν στο επιασε ο ασεπ, αλλά μονο η αστυνομια.
Αντε να μας πεισεις...

tie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2010 5:42 pm

Δημοσίευσηαπό tie » Τρί Νοέμ 09, 2010 11:34 am

γνωριζουμε ποτε θα ξαναβγαλει προκυρηξη για τα εγκληματολογικα εργαστηρια ειδικων καθηκοντων

leotsir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 26, 2012 1:32 pm

Δημοσίευσηαπό leotsir » Πέμ Ιαν 26, 2012 2:32 pm

Fellow09 έγραψε:Η συγκεκριμένη ειδικότητα φαίνεται εντελώς φωτογραφική.... Masters στα οικονομικά της υγείας προσφέρoνται μόνο σε κάποια πανεπιστήμια του εξωτερικού κυρίως Αγγλία... στην Ελλάδα υπάρχει μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας αλλά δεν είναι ακριβώς το ζητούμενο αντικείμενο... είναι πάντως τραγικοί να ζητάνε ειδικότητες που δεν προσφέρονται από ελληνικά πανεπιστήμια.....



fellow 9, συμμετείχες και εσύ με αυτή την ειδικότητα στη προκήρυξη;εγώ έχω μεταπτυχιακό στην Οργάνωση και Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας, αλλά δεν το έκαναν δεκτό με το αιτιολογικό ότι, εάν και καλύπτει με επάρκεια το γνωστικό αντικείμενο της θέσης, ο τίτλος δεν είναι "ομώνυμος". Σε ευχαριστώ.

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Αξιωματικοί Ειδικών καθηκόντων Αστυνομία

Δημοσίευσηαπό fatseas » Κυρ Φεβ 24, 2019 12:22 pm

η μεταταξη απο γενικών σε ειδικών καθηκόντων αξίζει?

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re:

Δημοσίευσηαπό knts » Κυρ Φεβ 24, 2019 2:17 pm

leotsir έγραψε:
Fellow09 έγραψε:Η συγκεκριμένη ειδικότητα φαίνεται εντελώς φωτογραφική.... Masters στα οικονομικά της υγείας προσφέρoνται μόνο σε κάποια πανεπιστήμια του εξωτερικού κυρίως Αγγλία... στην Ελλάδα υπάρχει μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας αλλά δεν είναι ακριβώς το ζητούμενο αντικείμενο... είναι πάντως τραγικοί να ζητάνε ειδικότητες που δεν προσφέρονται από ελληνικά πανεπιστήμια.....



fellow 9, συμμετείχες και εσύ με αυτή την ειδικότητα στη προκήρυξη;εγώ έχω μεταπτυχιακό στην Οργάνωση και Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας, αλλά δεν το έκαναν δεκτό με το αιτιολογικό ότι, εάν και καλύπτει με επάρκεια το γνωστικό αντικείμενο της θέσης, ο τίτλος δεν είναι "ομώνυμος". Σε ευχαριστώ.


Έχω εμπειρία από προηγούμενο ανάλογο διαγωνισμό (από γνωστή μου). Έπρεπε με κάθε τρόπο να τη βγάλουν εκτός, διότι θα ήταν 2η στον πίνακα επιτυχόντων. Και τα κατάφεραν. Αρχικά "δεν μετρούσαν σωστά" τους μήνες εμπειρίας και εν τέλει την απέρριψαν με μια αόριστη αιτιολογία. Το δε Διοικητικό Δικαστήριο την απέρριψε με ένα εντελώς ηλίθιο σκεπτικό. Εκ των υστέρων μάθαμε πώς μπήκαν κάποιοι...

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Αξιωματικοί Ειδικών καθηκόντων Αστυνομία

Δημοσίευσηαπό fatseas » Κυρ Φεβ 24, 2019 11:20 pm

τους πληροφορικούς θα τους πήγαιναν υποχρεωτικά στην δίωξη?


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: kostikas και 3 επισκέπτες