6Κ/2008 ΔΕ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Πέμ Φεβ 18, 2010 6:14 pm

Καλησπερα σε ολους.Συνιστω να ηρεμησουμε λιγο,τα νευρα ειναι τεντωμενα ολων.Σημερα πηρα τηλ. τον ασεπ και μου ειπαν σε 10 μερες θα εχουν βγει.Ηταν η πιο καλη απαντηση που εχω ακουσει εδω και μηνες.Φανταστειτε τους παιρνω τηλ΄. απο τον Αυγουστο και με πηγαινουν απο μηνα σε μηνα.Ενα ειναι σιγουρο για μενα, οτι ολοι στον ασεπ μας δουλευουνε και κανενας τους δεν εχει εγκυρη πληροφορηση.Δεν νομιζω οτι εχουν παγωσει οι διαγωνισμοι του 2008.Νομιζω ομως οτι καποιο νομοσχεδιο θελουν να περασουν που θα αφορα το μισθολογιο,παροχες, επιδωματα και πολλα αλλα που δεν ξερουμε.Η προηπυρεσια μας για παραδειγμα δεν προσμετρατε στο μισθο μονο για συνταξη.Υπομονη

IPATIOS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 08, 2008 5:45 pm

Δημοσίευσηαπό IPATIOS » Πέμ Φεβ 18, 2010 7:27 pm

συγνωμη παιδια αλλα αυτοι που σας δινουν απαντησεις απο το ασεπ ξερεται ποιοι ειναι ? οκταμηνα ΔΕ που τους βαζουν μια κασετα και την λενε οι υπευθυνοι ουτε που ασχολουντε με τα τηλεφωνα
ειδικα το 21321319100 μεγαλη κασετα (παρτε μας σε 15 μερες , να παρακολουθητε την σελιδα μας ....κτλ )
απλα δεχονται εκοτονταδες τηλεφωνα καθημερινα και σπαζοντε οι τυποι κια ειναι και μερικοι που κρεμοντε και απο τα χειλη τους :twisted: ..........

giorgios2009
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό giorgios2009 » Πέμ Φεβ 18, 2010 9:38 pm

[quote="IPATIOS"]συγνωμη παιδια αλλα αυτοι που σας δινουν απαντησεις απο το ασεπ ξερεται ποιοι ειναι ? οκταμηνα ΔΕ που τους βαζουν μια κασετα και την λενε οι υπευθυνοι ουτε που ασχολουντε με τα τηλεφωνα
ειδικα το 21321319100 μεγαλη κασετα (παρτε μας σε 15 μερες , να παρακολουθητε την σελιδα μας ....κτλ )
απλα δεχονται εκοτονταδες τηλεφωνα καθημερινα και σπαζοντε οι τυποι κια ειναι και μερικοι που κρεμοντε και απο τα χειλη τους :twisted: ..........[/quote]

Αυτό δεν το περίμενα!
Να δουλεύουν και στον ΑΣΕΠ με 8μηνα!
Δεν φταίμε σε τίποτα εμείς αν της κάθε κυρίας "της σπάνε τα νεύρα"
Πάντως πριν τον Απρίλη δεν περιμένω.
Και η μόνη λογική εξήγηση είναι ότι πήραν
άνωθεν εντολή να τα καθυστερήσουν όσο πιο πολύ μπορούν!

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Παρ Φεβ 19, 2010 2:56 pm

twins 1706 έγραψε:Καλησπερα σε ολους.Συνιστω να ηρεμησουμε λιγο,τα νευρα ειναι τεντωμενα ολων.Σημερα πηρα τηλ. τον ασεπ και μου ειπαν σε 10 μερες θα εχουν βγει.Ηταν η πιο καλη απαντηση που εχω ακουσει εδω και μηνες.Φανταστειτε τους παιρνω τηλ΄. απο τον Αυγουστο και με πηγαινουν απο μηνα σε μηνα.Ενα ειναι σιγουρο για μενα, οτι ολοι στον ασεπ μας δουλευουνε και κανενας τους δεν εχει εγκυρη πληροφορηση.Δεν νομιζω οτι εχουν παγωσει οι διαγωνισμοι του 2008.Νομιζω ομως οτι καποιο νομοσχεδιο θελουν να περασουν που θα αφορα το μισθολογιο,παροχες, επιδωματα και πολλα αλλα που δεν ξερουμε.Η προηπυρεσια μας για παραδειγμα δεν προσμετρατε στο μισθο μονο για συνταξη.Υπομονη


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΛΑΒΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ? ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΣΕΠ Ή ΣΤΟ 2131319252 ΣΤΗΝ ΞΥΛΟΥΡΗ?

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Παρ Φεβ 19, 2010 4:39 pm

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΛΑΒΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ? ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΣΕΠ Ή ΣΤΟ 2131319252 ΣΤΗΝ ΞΥΛΟΥΡΗ?[/quote]Φιλε πηρα στο 2131319100, αλλα μου ειπαν χθες και αλλα σημερα.Οι ανθρωποι εκει δεν ξερουν τι τους γινεται.Χθες μου ειπε ενας τυπος μεσα στο δεκαημερο για τα οριστικα και σημερα μια κυρια μου ειπε για Απριλιο.Τη Δευτερα που θα ξαναπαρω τηλ. θα μου πουνε σιγουρα για Ιουνιο.Εσυ τι νεο εχεις να μας πεις απο τον ασεπ φιλε?Εγω θα τους πρηζω καθε μερα.

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Παρ Φεβ 19, 2010 5:13 pm

twins 1706 έγραψε:ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΛΑΒΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ? ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΣΕΠ Ή ΣΤΟ 2131319252 ΣΤΗΝ ΞΥΛΟΥΡΗ?
Φιλε πηρα στο 2131319100, αλλα μου ειπαν χθες και αλλα σημερα.Οι ανθρωποι εκει δεν ξερουν τι τους γινεται.Χθες μου ειπε ενας τυπος μεσα στο δεκαημερο για τα οριστικα και σημερα μια κυρια μου ειπε για Απριλιο.Τη Δευτερα που θα ξαναπαρω τηλ. θα μου πουνε σιγουρα για Ιουνιο.Εσυ τι νεο εχεις να μας πεις απο τον ασεπ φιλε?Εγω θα τους πρηζω καθε μερα.[/quote]


ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΑΛΛΑ ΦΙΛΗ.ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΗΡΕΜΗΣΕ,ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ FORUM ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΣ ΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΟΤΡΕΙΝΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΑ

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Παρ Φεβ 19, 2010 6:41 pm

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΑΛΛΑ ΦΙΛΗ.ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΗΡΕΜΗΣΕ,ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ FORUM ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΣ ΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΟΤΡΕΙΝΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΑ[/quote] Φιλη καλησπερα,εχω αγχος ειναι αληθεια.Οτι νεο εχω το μαθαινω απο το ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΗΤΣΟ.Δεν καταλαβα γιατι τα μπερδεψα, νομιζω σε οτι γραφω ειμαι σαφης.Αλλα μου λενε τη μια μερα και αλλα την αλλη (ο ΑΣΕΠ ενοω).Εχθες μου ειπαν 10 μερες και σημερα 2 μηνες(οΑΣΕΠ).

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Παρ Φεβ 19, 2010 8:39 pm

twins 1706 έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΑΛΛΑ ΦΙΛΗ.ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΗΡΕΜΗΣΕ,ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ FORUM ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΣ ΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΟΤΡΕΙΝΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΑ
Φιλη καλησπερα,εχω αγχος ειναι αληθεια.Οτι νεο εχω το μαθαινω απο το ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΗΤΣΟ.Δεν καταλαβα γιατι τα μπερδεψα, νομιζω σε οτι γραφω ειμαι σαφης.Αλλα μου λενε τη μια μερα και αλλα την αλλη (ο ΑΣΕΠ ενοω).Εχθες μου ειπαν 10 μερες και σημερα 2 μηνες(οΑΣΕΠ).[/quote]

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑΘΕΡΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ. ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΣΕ ΑΥΤΟ.

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Παρ Φεβ 19, 2010 8:46 pm

Εσυ για την ιδια προκυρηξη ενδιαφερεσαι?Αν ναι, εσενα τι σου ειπανε?

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Κυρ Φεβ 21, 2010 12:03 pm

twins 1706 έγραψε:Εσυ για την ιδια προκυρηξη ενδιαφερεσαι?Αν ναι, εσενα τι σου ειπανε?


ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΗΣ 6Κ/08.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΜΑΡΤΙΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΥΝΕ.ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 5Κ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ,ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ.

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Τετ Φεβ 24, 2010 9:34 am

Μίλησα με την Κα Ξυλούρη και μου είπε : Στόχος μας είναι να βγούν τον Μάρτιο αλλά μαλλον δεν το βλέπει.

azucar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 10:49 am

Δημοσίευσηαπό azucar » Τετ Φεβ 24, 2010 10:18 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΚΑΤΆΡΧΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ 6Κ/2008 ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ.

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΚΑ. ΞΥΛΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ.

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΓΩΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ?? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ.

ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΜΙΑ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ" ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :D

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Τετ Φεβ 24, 2010 11:29 am

azucar έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΚΑΤΆΡΧΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ 6Κ/2008 ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ.

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΚΑ. ΞΥΛΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ.

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΓΩΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ?? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ.

ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΜΙΑ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ" ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :D



Στον ΑΣΕΠ δεν ξέρουν τιποτα προχωρανε κανονικα,αυτη την απαντηση ειχα τουλαχιστον την προυγουμενη εβδομαδα.Ακομα δεν εχει ξεκαθαριστει το τοπιο.Αν ξερει καποιος κατι αλλο ας το γραψει.

azucar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 10:49 am

Δημοσίευσηαπό azucar » Τετ Φεβ 24, 2010 2:29 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ROULAXE.

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΤΕ & ΠΕ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΤΟΜΑ?

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Τετ Φεβ 24, 2010 2:53 pm

azucar έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ROULAXE.

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΤΕ & ΠΕ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΤΟΜΑ?


Οι ΤΕ εχουν διοριστει εκτος απο τα παιδια του ΓΕΝ οπου ομως κοντευουν.
οι ΠΕ ακομα.Εχουν κολλησει απ'οσο ξερω στο ΓΛΚ και σε υπογραφες του υπουργου.Καλο κουραγιο σε αυτους και σε εμας που μας παιδευουν 10 μηνες τωρα.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες