6Κ/2009

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
viki30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 04, 2010 1:33 pm

6Κ/2009

Δημοσίευσηαπό viki30 » Πέμ Αύγ 19, 2010 9:33 pm

ξέρεις κάνεις τίποτα για την προκήρυξη 6Κ/2009 του ασεπ τόση καθυστέρηση για 19 θέσεις

estiakos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 05, 2008 6:13 pm

Δημοσίευσηαπό estiakos » Τετ Αύγ 25, 2010 4:38 pm

Αυτη περιμενω και γω...ο χρονος αναμονης των αποτελεσματων ειναι δυσαναλογος των θέσεων...της 7Κ εχουν ηδη βγει..ξερει κανεις τιποτα???

beba
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Δευ Ιουν 21, 2010 12:10 pm

6k/2009

Δημοσίευσηαπό beba » Τρί Σεπ 14, 2010 12:02 pm

estiakos έγραψε:Αυτη περιμενω και γω...ο χρονος αναμονης των αποτελεσματων ειναι δυσαναλογος των θέσεων...της 7Κ εχουν ηδη βγει..ξερει κανεις τιποτα???


Καλημέρα..Παιδιά , τί να σας πώ.. Στα"ΝΕΑ" έδιναν χρόνο αποτελεσμάτων το φθινόπωρο..Τις προάλλες κάλεσα και μου είπαν να τα υπολογίζουμε αρχές Οκτώβρη(μου είπαν περιμένουν να τελειώσει η 7Κ)..Χτές που ξανακάλεσα από απλή περιέργεια μου είπαν πως δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση και θα πρέπει να επικοινωνούμε με τον ΑΣΕΠ κάθε 10 μέρες..Βγάζει άκρη κανείς;

charas
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 1:40 pm

Δημοσίευσηαπό charas » Παρ Νοέμ 12, 2010 2:45 pm

Βγήκαν τα αποτελέσματα στην σελ του ΑΣΕΠ.Καλή τύχη σε όλους!

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Δευ Νοέμ 15, 2010 2:52 pm


oxlirotatos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 28, 2010 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό oxlirotatos » Δευ Νοέμ 15, 2010 4:10 pm

Έχω μια ερώτηση κρίσεως...είχα καταθέσει κι εγώ χαρτιά για την 6Κ/2009 και στα προσωρινά αποτελέσματα φαίνεται ότι από το ΤΕΣΤ δεξιοτήτων έχω 24 μόρια...αυτό είναι προφανώς λάθος αφού στο ΤΕΣΤ είχα πιάσει 80 οπότε τα μόρια θα πρέπει να είναι 240!!Πρέπει να καταθέσω ένσταση για να διορθωθεί αυτό το λάθος? :?

tasospapa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2010 4:35 pm

Δημοσίευσηαπό tasospapa » Δευ Νοέμ 15, 2010 6:11 pm

Φυσικά και να κάνεις ένσταση. Ειδικά αν είσαι κοντά στα μόρια των διοριστέων.
Εκεί στον ΑΣΕΠ είναι ικανοί να μην διορθώσουν τα λάθη από μόνοι τους
Δεν είδες τι έγινε με τους τύπους με τα πλαστά δικαιολογητικά; Τους έβαλαν στους διοριστέους αντί να τους στείλουν στον εισαγγελέα

oxlirotatos έγραψε:Έχω μια ερώτηση κρίσεως...είχα καταθέσει κι εγώ χαρτιά για την 6Κ/2009 και στα προσωρινά αποτελέσματα φαίνεται ότι από το ΤΕΣΤ δεξιοτήτων έχω 24 μόρια...αυτό είναι προφανώς λάθος αφού στο ΤΕΣΤ είχα πιάσει 80 οπότε τα μόρια θα πρέπει να είναι 240!!Πρέπει να καταθέσω ένσταση για να διορθωθεί αυτό το λάθος? :?

oxlirotatos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 28, 2010 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό oxlirotatos » Τρί Νοέμ 16, 2010 12:44 pm

tasospapa έγραψε:Φυσικά και να κάνεις ένσταση. Ειδικά αν είσαι κοντά στα μόρια των διοριστέων.
Εκεί στον ΑΣΕΠ είναι ικανοί να μην διορθώσουν τα λάθη από μόνοι τους
Δεν είδες τι έγινε με τους τύπους με τα πλαστά δικαιολογητικά; Τους έβαλαν στους διοριστέους αντί να τους στείλουν στον εισαγγελέα

oxlirotatos έγραψε:Έχω μια ερώτηση κρίσεως...είχα καταθέσει κι εγώ χαρτιά για την 6Κ/2009 και στα προσωρινά αποτελέσματα φαίνεται ότι από το ΤΕΣΤ δεξιοτήτων έχω 24 μόρια...αυτό είναι προφανώς λάθος αφού στο ΤΕΣΤ είχα πιάσει 80 οπότε τα μόρια θα πρέπει να είναι 240!!Πρέπει να καταθέσω ένσταση για να διορθωθεί αυτό το λάθος? :?


Μωρέ αν είδα λέει, είδα και έφριξα...και νόμιζα ότι το ΑΣΕΠ αν μη τί άλλο θα έχει μια σχετική αξιοπιστία. Το θέμα είναι ότι για να κάνεις ένσταση χρειάζεται και το σχετικό παράβολο των 40? και δεν είναι εποχές για περιττές σπατάλες. Αυτό αφού είναι λάθος καθαρά δικό τους θα έπρεπε να μη χρειάζεται ένσταση και κυρίως να μη χρειάζεται παράβολο...Είναι ξεφτίλα να πρέπει να πληρώσω 40? για να διορθώσουν βλακεία δικιά τους...

tasospapa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2010 4:35 pm

Δημοσίευσηαπό tasospapa » Τρί Νοέμ 16, 2010 2:04 pm

Έτσι είναι όπως τα λές. Αφού είναι δικό τους το λάθος δεν θα έπρεπε να πληρώσεις το 40αρι. Από την άλλη όμως το 40άρι σκέφτεσαι μπρος σε ενδεχόμενο διορισμό;

oxlirotatos έγραψε:
tasospapa έγραψε:Φυσικά και να κάνεις ένσταση. Ειδικά αν είσαι κοντά στα μόρια των διοριστέων.
Εκεί στον ΑΣΕΠ είναι ικανοί να μην διορθώσουν τα λάθη από μόνοι τους
Δεν είδες τι έγινε με τους τύπους με τα πλαστά δικαιολογητικά; Τους έβαλαν στους διοριστέους αντί να τους στείλουν στον εισαγγελέα

oxlirotatos έγραψε:Έχω μια ερώτηση κρίσεως...είχα καταθέσει κι εγώ χαρτιά για την 6Κ/2009 και στα προσωρινά αποτελέσματα φαίνεται ότι από το ΤΕΣΤ δεξιοτήτων έχω 24 μόρια...αυτό είναι προφανώς λάθος αφού στο ΤΕΣΤ είχα πιάσει 80 οπότε τα μόρια θα πρέπει να είναι 240!!Πρέπει να καταθέσω ένσταση για να διορθωθεί αυτό το λάθος? :?


Μωρέ αν είδα λέει, είδα και έφριξα...και νόμιζα ότι το ΑΣΕΠ αν μη τί άλλο θα έχει μια σχετική αξιοπιστία. Το θέμα είναι ότι για να κάνεις ένσταση χρειάζεται και το σχετικό παράβολο των 40? και δεν είναι εποχές για περιττές σπατάλες. Αυτό αφού είναι λάθος καθαρά δικό τους θα έπρεπε να μη χρειάζεται ένσταση και κυρίως να μη χρειάζεται παράβολο...Είναι ξεφτίλα να πρέπει να πληρώσω 40? για να διορθώσουν βλακεία δικιά τους...


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 36 επισκέπτες