8Κ/2008 ΔΕ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
lesitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:41 pm

Δημοσίευσηαπό lesitsa » Παρ Αύγ 20, 2010 5:49 pm

kala mou ekanes thn kardia periboli
einai dunaton na bgoun to 2011?
auto mas eleipe

giogerm
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 1616
Εγγραφή: Παρ Οκτ 17, 2008 4:18 pm

Δημοσίευσηαπό giogerm » Παρ Αύγ 20, 2010 6:20 pm

lesitsa έγραψε:kala mou ekanes thn kardia periboli
einai dunaton na bgoun to 2011?
auto mas eleipe


Ετσι οπως το πανε δεν αποκλειεται καθολου. Δεν εχει καμια λογικη να τα καθυστερουν τοσο απο τη στιγμη που εχουν πλεον ελαχιστους διαγωνισμους να τρεξουν.

ΤΟΥΛΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 8:42 am

Δημοσίευσηαπό ΤΟΥΛΑ » Τρί Αύγ 24, 2010 1:56 pm

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ.ΜΕΧΡΙ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ Κ. ΑΛΙΜΟΝΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..

robot
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 4:55 pm

Δημοσίευσηαπό robot » Τρί Αύγ 24, 2010 2:27 pm

ΤΟΥΛΑ έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ.ΜΕΧΡΙ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ Κ. ΑΛΙΜΟΝΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..


Πωπω μακαρι βρε Τουλα να βγεις αληθινη. Εχω σκασει στην αγωνια πια.

jenny28
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:43 pm

Δημοσίευσηαπό jenny28 » Τρί Αύγ 24, 2010 10:00 pm

Αντε να δουμε τι θα γινει και με αυτο...ειμαι πολυ περιεργη αν θα εχει ανατροπες, ειμαι και απο τους τελευταιους. :lol:

lesitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:41 pm

Δημοσίευσηαπό lesitsa » Τρί Αύγ 24, 2010 10:18 pm

makari
giati shmera pou peira thlefvno mou eipan pws den exoun idea
as elpisoume sta legomena ths Toulas 17 meres emeinan
YPOMONH

voulasou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 1:31 am

Δημοσίευσηαπό voulasou » Πέμ Αύγ 26, 2010 12:59 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ(ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ).ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΠΙΤΥΧΟΥΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΕ ΤΗΣ 8Κ/2008.ΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ/Α ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΝΕΟΤΕΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

lesitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:41 pm

Δημοσίευσηαπό lesitsa » Πέμ Αύγ 26, 2010 1:39 am

telika apo mhna se mhna mas pane
KOYRAGIO
:evil:

voulasou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 1:31 am

Δημοσίευσηαπό voulasou » Πέμ Αύγ 26, 2010 2:33 am

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ.ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΧΡΟΝΟ. :evil:

lesitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:41 pm

Δημοσίευσηαπό lesitsa » Παρ Αύγ 27, 2010 12:42 pm

einai aparadekto bgeikan ta oristika apotelesmata 3k/2009
kai akonma ta dika mas tipota
ti mporoume na kanoume gia na bgoun pio grhgora?
oi anthrwpoi ston ASEP einai treloi h epitides to kanoune gia na doun th tha ginei me tis metataxeis.
KOYRAGIO

ΤΟΥΛΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 8:42 am

Δημοσίευσηαπό ΤΟΥΛΑ » Παρ Αύγ 27, 2010 12:52 pm

LESITSA ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ Η' ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΣΤΑΣΗ;

lesitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:41 pm

Δημοσίευσηαπό lesitsa » Παρ Αύγ 27, 2010 2:44 pm

ΤΟΥΛΑ έγραψε:LESITSA ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ Η' ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΣΤΑΣΗ;

eimai stous dioristeous prwth sthn polh mou alla ekana kai enstash giati mpeika sthn genikh katataxh kai oxi sauthn pou einai gia tous triteknous.

kalo kouragio
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 9:20 pm

Δημοσίευσηαπό kalo kouragio » Παρ Αύγ 27, 2010 8:13 pm

lesitsa έγραψε:
ΤΟΥΛΑ έγραψε:LESITSA ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ Η' ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΣΤΑΣΗ;

eimai stous dioristeous prwth sthn polh mou alla ekana kai enstash giati mpeika sthn genikh katataxh kai oxi sauthn pou einai gia tous triteknous.
simera vrika auto pou eixe dimosieyti stis 15-6-10-"Έρχονται προσλήψεις στο ΙΚΑ": Απάντηση Λοβέρδου σε Μ. Σκουλάκη στη Βουλή
Την ολοκλήρωση της διαδικασίας για τη πρόσληψη οκτακοσίων ενενήντα έξι (896) διοικητικών υπαλλήλων κλάδων ΠΕ, ΤΕ, ΔΕ ανά την επικράτεια για το ΙΚΑ-ΕΤΑΜ ανακοίνωσε ο Υπουργός Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης κ. Α. Λοβέρδος απαντώντας γραπτώς στη Βουλή σε σχετική ερώτηση του Εισηγητή του ΚΤΕ Υγείας του ΠΑΣΟΚ και βουλευτή Χανίων κ. Μανώλη Σκουλάκη για την στελέχωση του Οργανισμού.

Όπως τονίζεται στην απάντηση «η Διοίκηση του ΙΚΑ, αναγνωρίζοντας ότι για την εύρυθμη και αποτελεσματική λειτουργία κάθε μονάδας απαραίτητη προϋπόθεση αποτελεί η ικανοποιητική στελέχωση και έχοντας πλήρη γνώση των ελλείψεων σε προσωπικό που παρατηρούνται στις μονάδες του, έχει προβεί στις απαιτούμενες ενέργειες για πρόσληψη διοικητικού προσωπικού. Ειδικότερα μετά από έγκριση από τους αρμόδιους φορείς αιτήματος του ΙΚΑ-ΕΤΑΜ για προσλήψεις μόνιμου προσωπικού, είχε δημοσιευθεί από το ΑΣΕΠ η 8Κ/2008 προκήρυξη για την πρόσληψη οκτακοσίων ενενήντα έξι (896) διοικητικών υπαλλήλων κλάδων ΠΕ, ΤΕ, ΔΕ ανά την επικράτεια και αναμένεται η δημοσίευση των οριστικών αποτελεσμάτων».

Τέλος και όσον αφορά τη διοικητική αναδιοργάνωση των υπηρεσιών του ΙΚΑ σε όλη τη χώρα – και στο Ν. Χανίων – ο κ. Λοβέρδος τονίζει πως «η διοίκηση του Ιδρύματος επανεξετάζει τη λειτουργία όλων των μονάδων σε σχέση με τα πληθυσμιακά στοιχεία ανά γεωγραφική περιοχή, το φόρτο εργασιών και συναλλαγής των μονάδων, το χρόνο εξυπηρέτησης των ασφαλισμένων και εργοδοτών καθώς και τα αιτήματα των μονάδων/φορέων για σύσταση/αναβάθμιση των μονάδων του Ιδρύματος».

voulasou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 1:31 am

Δημοσίευσηαπό voulasou » Κυρ Αύγ 29, 2010 2:29 am

Kalo Kouragio ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ.ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ?ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ.ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ/Α ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ.ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ.

ΤΟΥΛΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 8:42 am

Δημοσίευσηαπό ΤΟΥΛΑ » Δευ Αύγ 30, 2010 12:26 pm

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ .ΜΟΛΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΣΕΠ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ:ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΕΩΣ ΤΕΛΗ ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ.ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ .ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ......ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ........ΚΑΛΟ 2011


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες