ποσο διαρκει η διαδικασια ενος διορισμου?

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
KLEIOULINI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Αύγ 25, 2009 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό KLEIOULINI » Δευ Αύγ 31, 2009 3:52 pm

stergios34 έγραψε:giati akouw anakribeies ek meros su k mperdeueis to forum me pragmata asxeta me to thema su.mipws eisai ligo adiabasti?kamia sxesi o iorismos su me ton asep


το φορουμ δεν εχει να κανει μονο με τον ασεπ κατ αρχην!
επειτα εγω δεν μιλησα ποτε για ασεπ.για ασεπ μιλας εσυ και καποιοι αλλοι που δεν εχουν σχεση με το topic που εθεσα ΕΓΩ ως θεμα συζητησης.αλλα δεν με πειραξαν τα αλλα ατομα παρ ολο που οι απαντησεις τους δεν ειχαν σχεση με το θεμα διοτι εδειξαν οτι προσπαθουν να βοηθησουν και ηταν ευγενικοι και πολιτισμενοι,σε αντιθεση με εσενα που ησουν και συνεχιζεις να εισαι ειρωνας αγενης και επιθετικος.
αρα μπερδευεσαι μονος σου μεσα στο δικο μου θεμα.
εκτος εαν θεωρουσες οτι ολοι οι διορισμοι στην ελλαδα εχουν σχεση με τον ασεπ.ε λοιπον ερχομαι εγω να σε πληροφορησω για το αντιθετο.
την επομενη φορα λοιπον που θα θελησεις να μετασχεις σε ενα διαλογο κοιτα καλλυτερα το θεμα και ποιος το εγραψε και επειτα συμπερανε ποιος μπερδευει ποιον.

KLEIOULINI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Αύγ 25, 2009 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό KLEIOULINI » Δευ Αύγ 31, 2009 3:59 pm

ισως να ειμαι λιγο αδιαβαστη επι των διαδικασιων του θεματος μου και γι αυτο αλλωστε μπηκα εδω.γι να διαφωτιστω.εσυ ομως που εισαι πιο διαβασμενος γιατι δεν λες καποια αποψη επι του θεματος?που ξερεις ?μπορει εσυ τελικα να με διαφωτισεις..

stergios34
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ Μάιος 25, 2009 10:14 pm

Δημοσίευσηαπό stergios34 » Δευ Αύγ 31, 2009 11:30 pm

k se xanarwtaw.ta xartia apo to nosokomeio pou tha kaneis eidikotita irthan?o diorismos su egrithike i eisai se lista anamonis.epeidi eimai eidikeuomenos giauto se rwtaw k ase tis thewries su gia mena,giatros eisai k antexeis stin piesi

KLEIOULINI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Αύγ 25, 2009 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό KLEIOULINI » Τρί Σεπ 01, 2009 6:18 pm

stergios34 έγραψε:k se xanarwtaw.ta xartia apo to nosokomeio pou tha kaneis eidikotita irthan?o diorismos su egrithike i eisai se lista anamonis.epeidi eimai eidikeuomenos giauto se rwtaw k ase tis thewries su gia mena,giatros eisai k antexeis stin piesi


Και σου απαντω.ειμαι η επομενη στη λιστα να διοριστω και δεν μου εχει ερθει χαρτι απο το υπουργειο.απλα ανακαλυψα οτι χρονοτριβουν αδικαιολογητα και τους ζητω τον αρ πρωτοκολου εξοδου(ετσι λεγεται αυτο που χρειαζεται να μαθω για να εντοπισω το φακελο μου).σημερα μαλιστα που ημουν στο υπουργειο μου ειπαν οτι εχει χαθει ο αριθμος πρωτοκολλου μου(ηρθε απο αδεια η υπαλληλος που υποτιθεται οτι ειχε κλειδωσει το συρταρι οπως μου ελεγαν).αυτο που ζητω εγω ειναι να μαθω ποια ειναι η διαδικασια για να βγει το φεκ διορισμου.απο ποιες υπηρεσιες περναει κλπ.πως γινεται να χανουν εναν αριθμο πρωτοκολλου?ειδικα που μονο ετσι μπορω να εντοπισω τα εγγραφα μου στις υπολοιπες υπηρεσιες.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες