Ενστάσεις για την 9κ Α.Τ.Ε.

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Ενστάσεις για την 9κ Α.Τ.Ε.

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Δευ Αύγ 10, 2009 6:20 pm

για να δούμε εαν υπάρχουν ενστάσεις (από συμφορουμίτες του diorismos) για κάποια κατηγορία...

έστειλα μεηλ στον ασεπ μήπως και μου ανέφεραν κάτι αλλά άδικος κόπος...απάντησαν με ενα απλό τετοια πληροφορία δεν δίνουμε...!

κάποιος 3τεκνος υπάρχει???

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Re: Ενστάσεις για την 9κ Α.Τ.Ε.

Δημοσίευσηαπό gary » Δευ Αύγ 10, 2009 7:52 pm

trelokomeio έκανες ένσταση? σου είπαν τουλάχιστον πότε περίπου θα έχουμε απάντηση? πάντως δεν έχει σημασία πόσες έγιναν, αν είναι να δικαιωθείς θα δικαιωθείς (νομίζω), δεν πάει με ποσοστό όσων ενστάσεων έγιναν....επίσης κάτι που παρατήρησα ήταν ότι στον κύριο πινακα κατάταξης είναι κάποια ονόματα (π.χ τα στοιχεία ταυτότητας, ακόμα και οι δηλωθείσες θέσεις) εις διπλούν, ξέρει κανείς γιατί έχει γίνει αυτό?

VASO.MITS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 7:30 pm

Δημοσίευσηαπό VASO.MITS » Δευ Αύγ 10, 2009 7:52 pm

Τρελοκομείο είσαι στους διοριστέους;;;;
Κι εγωωωωω!!! :P
ΤΕ πολυτέκνοι...
Για πείτε συμφορουμίτες/ισσες για ενστασούλες;Έχουμε κανα νέο;
:roll:

VASO.MITS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 7:30 pm

Re: Ενστάσεις για την 9κ Α.Τ.Ε.

Δημοσίευσηαπό VASO.MITS » Δευ Αύγ 10, 2009 7:57 pm

gary έγραψε:trelokomeio έκανες ένσταση? σου είπαν τουλάχιστον πότε περίπου θα έχουμε απάντηση? πάντως δεν έχει σημασία πόσες έγιναν, αν είναι να δικαιωθείς θα δικαιωθείς (νομίζω), δεν πάει με ποσοστό όσων ενστάσεων έγιναν....επίσης κάτι που παρατήρησα ήταν ότι στον κύριο πινακα κατάταξης είναι κάποια ονόματα (π.χ τα στοιχεία ταυτότητας, ακόμα και οι δηλωθείσες θέσεις) εις διπλούν, ξέρει κανείς γιατί έχει γίνει αυτό?


Απ'οτι καταλαβαίνω το τρελοκομείο είναι στους διοριστέους και θέλει να ξέρει εάν υπάρχει περίπτωση αλλαγής στους διοριστέους...Σωστά τρελοκομείο;
Για αυτό που ρωτάς για τον πίνακα κατάταξης δυστυχώς δεν γνωρίζω να απαντήσω....
Δεν διαπιστωσα κάτι τέτοιο... :?:

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Δημοσίευσηαπό gary » Δευ Αύγ 10, 2009 7:57 pm

VASO.MITS
τρελός συγχρονισμός.....χι,χι....τεσπά σε σας πόσες ενστάσεις να έγιναν? εσείς αν και διοριστέοι κάνατε? με τα μόρια σας όλα οοκ?

VASO.MITS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 7:30 pm

Δημοσίευσηαπό VASO.MITS » Δευ Αύγ 10, 2009 7:59 pm

gary έγραψε:VASO.MITS
τρελός συγχρονισμός.....χι,χι....τεσπά σε σας πόσες ενστάσεις να έγιναν? εσείς αν και διοριστέοι κάνατε? με τα μόρια σας όλα οοκ?


χαχαχαχα ναι!
Σε εμένα με τα μόρια ήταν όλα ΟΚ....
Δεν νομίζω να έχουν γινεί πολλές ενστάσεις...λίγο δύσκολο εάν υπάρχει σωστή και ξεκάθαρη αίτηση να γίνουν λάθη στα μόρια....anyway....βλέπουμε!

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Δημοσίευσηαπό gary » Δευ Αύγ 10, 2009 8:01 pm

επαναλαμβάνω πάντως
τρελός συγχρονισμός.....'οποτε έχεις χρόνο και θες, ρίξε μια ματιά και αν βγάλεις άκρη....

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Δημοσίευσηαπό gary » Δευ Αύγ 10, 2009 8:06 pm

συμφωνώ δύσκολο να έχουν γίνει λάθη......αλλά όχι και αδύνατο, τεσπα ας ελπίσουμε ότι κάποιοι διοριστέοι δεν θα αποδεχτούν θέση, διαφορετικά, next time.....

VASO.MITS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 7:30 pm

Δημοσίευσηαπό VASO.MITS » Δευ Αύγ 10, 2009 8:17 pm

gary έγραψε:συμφωνώ δύσκολο να έχουν γίνει λάθη......αλλά όχι και αδύνατο, τεσπα ας ελπίσουμε ότι κάποιοι διοριστέοι δεν θα αποδεχτούν θέση, διαφορετικά, next time.....


Σίγουρα όχι αδύνατο...Στην Ελλάδα ζούμε... 8)
να φανταστώ οτι είσαι στους επιλαχόντες...Καλή επιτυχία σου εύχομαι είτε τώρα είτε στην next time :wink: :wink:

trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Δευ Αύγ 10, 2009 9:31 pm

VASO.MITS έγραψε:
gary έγραψε:συμφωνώ δύσκολο να έχουν γίνει λάθη......αλλά όχι και αδύνατο, τεσπα ας ελπίσουμε ότι κάποιοι διοριστέοι δεν θα αποδεχτούν θέση, διαφορετικά, next time.....


Σίγουρα όχι αδύνατο...Στην Ελλάδα ζούμε... 8)
να φανταστώ οτι είσαι στους επιλαχόντες...Καλή επιτυχία σου εύχομαι είτε τώρα είτε στην next time :wink: :wink:


ωπα κίνηση το θέμα μου.....χιχιι
είμαι στην γενική κατηγορία, βασικά εφτιαξα το θέμα για 3τεκνο φίλο μου...
ναι δεν παίζει ρόλο ο αριθμός των ενστάσεων αλλά το τι λες μεσα στην ενσταση. επίσης, νμίζω οτι μπορούμε ν κάνουμε ενσταση για λάθος εις βαρος μας και μόνο. περσυ που είχα κάνει ενσταση βγήκε ακριβώς στους 3 μήνες...δηλαδή στο περίπου έχουμε-έχετε ακόμα ένα 2μηνο...

trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Δευ Αύγ 10, 2009 9:33 pm

trelokomeio έγραψε:
VASO.MITS έγραψε:
gary έγραψε:συμφωνώ δύσκολο να έχουν γίνει λάθη......αλλά όχι και αδύνατο, τεσπα ας ελπίσουμε ότι κάποιοι διοριστέοι δεν θα αποδεχτούν θέση, διαφορετικά, next time.....


Σίγουρα όχι αδύνατο...Στην Ελλάδα ζούμε... 8)
να φανταστώ οτι είσαι στους επιλαχόντες...Καλή επιτυχία σου εύχομαι είτε τώρα είτε στην next time :wink: :wink:


ωπα κίνηση το θέμα μου.....χιχιι
είμαι στην γενική κατηγορία, βασικά εφτιαξα το θέμα για 3τεκνο φίλο μου...
ναι δεν παίζει ρόλο ο αριθμός των ενστάσεων αλλά το τι λες μεσα στην ενσταση. επίσης, νμίζω οτι μπορούμε ν κάνουμε ενσταση για λάθος εις βαρος μας και μόνο. περσυ που είχα κάνει ενσταση βγήκε ακριβώς στους 3 μήνες...δηλαδή στο περίπου έχουμε-έχετε ακόμα ένα 2μηνο...

α αναφορικά με την διπλή αναγραφή αφορά από οτι βλέπω είτε επιτυχόντες είτε υποψήφιους της παραμεθωρίου....

trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Δευ Αύγ 10, 2009 9:33 pm

trelokomeio έγραψε:
trelokomeio έγραψε:
VASO.MITS έγραψε:
gary έγραψε:συμφωνώ δύσκολο να έχουν γίνει λάθη......αλλά όχι και αδύνατο, τεσπα ας ελπίσουμε ότι κάποιοι διοριστέοι δεν θα αποδεχτούν θέση, διαφορετικά, next time.....


Σίγουρα όχι αδύνατο...Στην Ελλάδα ζούμε... 8)
να φανταστώ οτι είσαι στους επιλαχόντες...Καλή επιτυχία σου εύχομαι είτε τώρα είτε στην next time :wink: :wink:


ωπα κίνηση το θέμα μου.....χιχιι
είμαι στην γενική κατηγορία, βασικά εφτιαξα το θέμα για 3τεκνο φίλο μου...
ναι δεν παίζει ρόλο ο αριθμός των ενστάσεων αλλά το τι λες μεσα στην ενσταση. επίσης, νμίζω οτι μπορούμε ν κάνουμε ενσταση για λάθος εις βαρος μας και μόνο. περσυ που είχα κάνει ενσταση βγήκε ακριβώς στους 3 μήνες...δηλαδή στο περίπου έχουμε-έχετε ακόμα ένα 2μηνο...

α σεχτικά με την διπλή αναγραφή αφορά από οτι βλέπω είτε επιτυχόντες είτε υποψήφιους της παραμεθωρίου....

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Δημοσίευσηαπό gary » Τρί Αύγ 11, 2009 12:39 am

ναι από μια γρήγορη ματιά που είχα ρίξει, επιτυχόντες αφορούσε η διπλή αναγραφή. τώρα γιατί συμβαίνει αυτο, άγνωστο....δεν βλέπω μεγάλη κίνηση στις ενστάσεις συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο κινητοποιήθηκε κόσμος. αχ, έχουμε πολυ αναμονή ακόμα.....υπάρχει κανείς εδώ που να δικαιώθηκε από ένσταση άραγε?

trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Τρί Αύγ 11, 2009 11:10 am

gary έγραψε:ναι από μια γρήγορη ματιά που είχα ρίξει, επιτυχόντες αφορούσε η διπλή αναγραφή. τώρα γιατί συμβαίνει αυτο, άγνωστο....δεν βλέπω μεγάλη κίνηση στις ενστάσεις συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο κινητοποιήθηκε κόσμος. αχ, έχουμε πολυ αναμονή ακόμα.....υπάρχει κανείς εδώ που να δικαιώθηκε από ένσταση άραγε?


κάτι που ξέχασα απλά σαν πληροφορία είναι οτι περσυ η επιτροπή ενστάσεων

δέχθηκε τους λόγους 7 υποψηφίων και τους αναγνώρισε μόρια ή εντοπιότητες..
δέχθηκε εν μέρει τους λόγους 4 υποψηφίων...
το σύνολο των ενστάσεων ΤΕ ήταν περίπου 90...

η επιτροπή είχε συνεδριάσει στις 11/9/2008 και κοινοποιήθηκε απόσπασμα στους ενδιαφερομενους...

gary
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 1:03 am

Δημοσίευσηαπό gary » Τρί Αύγ 11, 2009 4:20 pm

σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο......΄κοινοποιήθηκαν τέτοια στοιχεία δλδ πόσες ενστάσεις έγιναν και πόσες έγιναν δεκτές? μάλιστα, οι λόγοι άραγε των υπολοίπων 4, που δεν αφορούσαν εντοπιότητα έγιναν γνωστοί?


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες