ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
ΜΙΣΘΟΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ (ΠΕ) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nameless
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 4:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

didani έγραψε:
UZESCO έγραψε:
laky έγραψε:
Εχω ρωτησει παλαιοτερα εργαζομενους σε 2 ΔΟΥ και μου χουν πει και οι 2 ότι μεσες άκρες ο μηνιαίος μισθός του ΠΕ νεοδιοριστου ειναι γυρω στα 1350 ευρω.

Κάτι παρόμοιο έχω ακούσει κι εγώ, πριν ένα χρόνο περίπου, λίγο πριν την υποβολή της αίτησης για τον 1Γ. Γύρω στα 1.400, κάπου εκεί...

KAI TOTE ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ: ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΥΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΥΠΟΙΟ 40.000 (ΝΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ) ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΠΔΔ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ ΤΙΣ 80 Question Question Question Question Question Question Question Question Question
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΔΥ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ "ΜΙΣΗΤΗ" ΕΦΟΡΙΑ

ΣΥΜΦΩΝΩ...
ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ: ΕΚΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΠΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1400. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΟΛΙΣ ΧΡΟΝΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ (ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ)ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 1400. ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ?
Επιστροφή στην κορυφή
armandomvb
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 7:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marionik sorry δεν αναφερομουνα σε σενα! αλλα εχω φιλο που μπηκε σε νορμαχια το 2004 και ξερω τι κανει , γνωστο σε δημο που επισης ξερω και επισης σε οργανισμους οπως ΟΕΚ ή ΟΕΣ που επισης ξερω τι κανουν.

Αυτο που ειπα για το μινιμουμ μισθολογικο των εφοριακων.
(1200 ετσι ?? Cool _
Το ξερω απο ατομο που περασε το 2004.
Μην ακουτε κανεναν για τα υπολοιπα.
Το μονο που να ευχεστε μη γινει καμια στραβη και αλλαξει τπτ πριν διοριστουμε.

Οσο για την ομερτα δεν ξερω αν ειναι σωστο λαθος η οχι.
Αλλα ισχυει.

Ειχα πει οτι δε θα επανελθω και αυτη τη φορα ειναι οριστικο.
Επιστροφή στην κορυφή
armandomvb
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 7:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης πρεπει να πω και το εξης:

το ιδιο ατομο οταν το ειχα ρωτησει το 2008 ποσα λεφτα περνουν οι εφοριακοι μου χε πει 1300!!! Very Happy

πλεον ως μελλοντικο (αν ειμαι και στα οριστικα) συναδελφο με ειδε διαφορετικα μαλλον Wink
Επιστροφή στην κορυφή
armandomvb
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 7:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ως εδω και [b]πολλα ειπα.[/b]
ευχομαι μην μπει στο φορουμ και καταλαβει πιος ειμαι.
Επιστροφή στην κορυφή
UZESCO
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 7:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nameless έγραψε:
didani έγραψε:
UZESCO έγραψε:
laky έγραψε:
Εχω ρωτησει παλαιοτερα εργαζομενους σε 2 ΔΟΥ και μου χουν πει και οι 2 ότι μεσες άκρες ο μηνιαίος μισθός του ΠΕ νεοδιοριστου ειναι γυρω στα 1350 ευρω.

Κάτι παρόμοιο έχω ακούσει κι εγώ, πριν ένα χρόνο περίπου, λίγο πριν την υποβολή της αίτησης για τον 1Γ. Γύρω στα 1.400, κάπου εκεί...

KAI TOTE ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ: ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΥΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΥΠΟΙΟ 40.000 (ΝΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ) ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΠΔΔ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ ΤΙΣ 80 Question Question Question Question Question Question Question Question Question
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΔΥ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ "ΜΙΣΗΤΗ" ΕΦΟΡΙΑ

ΣΥΜΦΩΝΩ...
ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ: ΕΚΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΠΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1400. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΟΛΙΣ ΧΡΟΝΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ (ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ)ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 1400. ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ?

ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!
ΤΟ ΠΩΣ ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ! ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΙΣΘΗΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!
(Πιθανόν να είναι και 1.450 ή κάτι ανάλογο, δεν ορκίζομαι)
Επιστροφή στην κορυφή
laky
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 8:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nameless έγραψε:
UZESCO έγραψε:
laky έγραψε:

ΠΑΙΔΕΣ ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ... ΜΙΚΡΟ! Rolling Eyes

Αγαπητα μου παιδια οι υπολοιποι νεοδιοριστοι ξεκινανε με περιπου 980. Που σας ριχνει αυτό? Ειχα ρωτησει πριν απο καποιους μηνες.

Τεσπα....
Επιστροφή στην κορυφή
nameless
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 8:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

laky έγραψε:
nameless έγραψε:
UZESCO έγραψε:
laky έγραψε:

ΠΑΙΔΕΣ ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ... ΜΙΚΡΟ! Rolling Eyes

Αγαπητα μου παιδια οι υπολοιποι νεοδιοριστοι ξεκινανε με περιπου 980. Που σας ριχνει αυτό? Ειχα ρωτησει πριν απο καποιους μηνες.

Τεσπα....

ΑΓΑΠΗΤΕ LAKY ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ (ΜΟΝΟ) ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ... ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΣΤΟ ΥΠ. ΟΙΚ..
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ Γ.Λ.Κ. (ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΜΕΤΑΤΑΞΗ...) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟ ΠΡΩΤΟΔΙΟΡΙΣΤΟΥ 1800 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑ Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
annak pap
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 12:04 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα κι απο εμενα.ειμαι διοριστεα στο γενικο λογιστηριο του κρατους τε.οι τε παιρνουν λιγοτερα χρηματα απο τους πε και αν ναι ποσα?ξερετε τι ισχυει για το γλκ του κρατους σε πρωτοδιοριστο τε δημοσιονομικων?ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
1g2008te
Μόνιμος
Μόνιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 3:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

annak pap έγραψε:
καλησπερα κι απο εμενα.ειμαι διοριστεα στο γενικο λογιστηριο του κρατους τε.οι τε παιρνουν λιγοτερα χρηματα απο τους πε και αν ναι ποσα?ξερετε τι ισχυει για το γλκ του κρατους σε πρωτοδιοριστο τε δημοσιονομικων?ευχαριστω!

ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 85 ΕΥΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΟΙΒΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΠΟΝΤΑΙ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ.
Επιστροφή στην κορυφή
Mini Maous
Μόνιμος
Μόνιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 9:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως λογικο ειναι να μην λεει κανενας ΑΚΡΙΒΩΣ ποιες ειναι οι απολαβες υπαλληλων του ΥΠ.Ο.Ο., για να μην προκαλει κιολας...και επισης εδω λογω ανωνυμιας, ο καθενας μπορει να λεει ο,τι θελει...

Ελπιζω να μην αργησουμε πολυ να μαθουμε απο "πρωτο χέρι"...
Επιστροφή στην κορυφή
rocco
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 11:00 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re min mizeriazete
apo tora
xareite tin epitixia sas
ta lefta einai kala
gia ayto alloste ipirxe kai aytos o antagonismos
alla theoro oti to orario kai to ko..rema
einai ayta pou metrane perssotero apo ta fragka
SIGXARITIRIA
KAI PALI
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενη Παρασκευα
Δόκιμος
Δόκιμος

Τόπος: βορεια ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 11:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα. Μην προσπαθειτε να βρειτε ακριβως τον μισθο που θα παιρνετε γιατι κανεις δεν μπορει να σας τον πει με ακριβεια. Ο τελευταιος νεοδιοριστος υπαλληλος στο Υπουργειο Οικονομικων μπηκε το Φεβρουαριο του 2006, απο τοτε εχουν αλλαξει τα πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
UZESCO
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 11:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελενη Παρασκευα έγραψε:
Καλημερα. Μην προσπαθειτε να βρειτε ακριβως τον μισθο που θα παιρνετε γιατι κανεις δεν μπορει να σας τον πει με ακριβεια. Ο τελευταιος νεοδιοριστος υπαλληλος στο Υπουργειο Οικονομικων μπηκε το Φεβρουαριο του 2006, απο τοτε εχουν αλλαξει τα πραγματα.

+
Νομίζω το πιο σοφό εκ μέρους μας, είναι να σταματήσουμε αυτήν την παραφιλολογία...Τόσο για τον λόγο που αναφέρει η Ελένη, όσο και γι' αυτόν που ανέφερε χθες ο Armando. Η ταπεινή μου γνώμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενη Παρασκευα
Δόκιμος
Δόκιμος

Τόπος: βορεια ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 1:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Uzesco, διοριζεσαι; που με το καλο;
Επιστροφή στην κορυφή
UZESCO
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 11, 2009 5:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελενη Παρασκευα έγραψε:
Uzesco, διοριζεσαι; που με το καλο;

ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Ο ROUTER MOY ΧΘΕΣ. Evil or Very Mad
ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης