μορφη θεματων διαγωνισμου υπ.δικαιοσυνης.

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
afrodh
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 10:01 am

μορφη θεματων διαγωνισμου υπ.δικαιοσυνης.

Δημοσίευσηαπό afrodh » Παρ Νοέμ 27, 2009 4:06 pm

γεια σας παιδια.παρακολουθω τις συζητησεις σας εδω κ πολυ καιρο.ειμαι υποψηφια με τους δε και αγωνιω για το ποτε θα ρθει κ η δικη μας σειρα.πολλα συγχαρητηρια στους πε που ειναι στην 80αδα.ελπιζω να πανε ολα καλα για σας!εχω κ μια ερωτηση για τους δε.πιστευετε οτι τα θεματα θα ειναι πληρους αναπτυξης η πολλαπλης επιλογης-(ετσι μου ειπε καποιος δε)?δεν μπορει λεει να εχουν την απαιτηση απο καποιον αποφοιτο λυκειου να αποστηθιζει αρθρα οπως ενας νομικος!!εχω μπερδευτει κ αγχωθει συγχρονως :? υπαρχει καποιος που να γνωριζει κατι για το θεμα?

fo
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2008 9:20 pm

Re: μορφη θεματων διαγωνισμου υπ.δικαιοσυνης.

Δημοσίευσηαπό fo » Σάβ Νοέμ 28, 2009 6:53 pm

kata 99,9% 8a einai anaptuxis...oso gia touw kwdikes...sti nomiki DEN aposti8izeis POTE..ma8aineis na ermineueis ta ar8ra...gia mas tous PE itan akomi pio duskolo na ma8oume tous kwdikes kai an deis tous va8mous, 8a katalaveis oti oi perissoteroi de ta kataferame kai polu kala...opote mia xara 8a prospa8iseis na ta ma8eis, an 8es na ta pas kala...auti einai i gnwmi mou....

afrodh
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 10:01 am

Δημοσίευσηαπό afrodh » Κυρ Νοέμ 29, 2009 11:25 am

ευχαριστω για την απαντηση fo.ουτως η αλλως μονο αυτο προσπαθουμε ν κανουμε.να τα μαθουμε.τωρα το ποιος τα εμαθε πιο καλα...θα φανει στη βαθμολογια.οσο για το ποτε θα γινει ο διαγωνισμος...τη δευτερα περιμενω απαντηση απο...εγκυρη πηγη.κουραγιο παιδια! :roll:


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες