ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΕ

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
andreas81
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 8:13 pm

Δημοσίευσηαπό andreas81 » Παρ Απρ 10, 2009 6:27 pm

eled έγραψε:Η γεωργία, κτηνοτροφία και αλιεία δεν αποτελούν εμπορικές πράξεις παρά μόνο αν γίνονται με μορφή οργανόμένης επιχείρησης, παρόλο που προφανώς ασκούνται σαν επαγγέλματα με βιοποριστικό σκοπό (κέρδος).

Εμένα αυτή η ερώτηση μου φαίνεται πολύ αποπροσανατολιστική, και που θα το έβρισκα εγώ αυτό όταν δεν πάω φροντιστήριο? Για πε!!

Spais
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 30, 2007 4:19 pm

Δημοσίευσηαπό Spais » Παρ Απρ 10, 2009 6:39 pm

ELSA25 έγραψε:ΟΚ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ 71 Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Δ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ(ΣΚΟΠΟΣ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ= ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ)

Η κερδοσκοπία από μόνη της δεν καθιστά κάθε πράξη εμπορική. Ο γεωργός, όπως και ο μελισσοκόμος όταν δεν αποτελούν μεγάλη επιχειρηματική μονάδα που απασχολεί κόσμο ή χρησιμοποιεί σημαντικά κεφαλαιουχικά αγαθά, δεν αποτελούν έμποροι και οι πράξεις τους δεν είναι εμπορικές. Είναι από τις εξαιρέσεις.

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 6:48 pm

andreas81 έγραψε:
eled έγραψε:Η γεωργία, κτηνοτροφία και αλιεία δεν αποτελούν εμπορικές πράξεις παρά μόνο αν γίνονται με μορφή οργανόμένης επιχείρησης, παρόλο που προφανώς ασκούνται σαν επαγγέλματα με βιοποριστικό σκοπό (κέρδος).

Εμένα αυτή η ερώτηση μου φαίνεται πολύ αποπροσανατολιστική, και που θα το έβρισκα εγώ αυτό όταν δεν πάω φροντιστήριο? Για πε!!


ANDREAS81 ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΑΝ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΣ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕΣ, ΠΙΘΑΝΟΝ ΟΙ ΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑΝ, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΕΠ Ή ΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 6:51 pm

Spais έγραψε:
ELSA25 έγραψε:ΟΚ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ 71 Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Δ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ(ΣΚΟΠΟΣ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ= ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ)

Η κερδοσκοπία από μόνη της δεν καθιστά κάθε πράξη εμπορική. Ο γεωργός, όπως και ο μελισσοκόμος όταν δεν αποτελούν μεγάλη επιχειρηματική μονάδα που απασχολεί κόσμο ή χρησιμοποιεί σημαντικά κεφαλαιουχικά αγαθά, δεν αποτελούν έμποροι και οι πράξεις τους δεν είναι εμπορικές. Είναι από τις εξαιρέσεις.

THANK YOU SPAIS ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟN, ΓΙΑ ΤΟΝ ANDΡΕΑS81 ΔΕΝ ΞΕΡΩ

andreas81
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 8:13 pm

Δημοσίευσηαπό andreas81 » Παρ Απρ 10, 2009 6:51 pm

ELSA25 έγραψε:
andreas81 έγραψε:
eled έγραψε:Η γεωργία, κτηνοτροφία και αλιεία δεν αποτελούν εμπορικές πράξεις παρά μόνο αν γίνονται με μορφή οργανόμένης επιχείρησης, παρόλο που προφανώς ασκούνται σαν επαγγέλματα με βιοποριστικό σκοπό (κέρδος).

Εμένα αυτή η ερώτηση μου φαίνεται πολύ αποπροσανατολιστική, και που θα το έβρισκα εγώ αυτό όταν δεν πάω φροντιστήριο? Για πε!!


ANDREAS81 ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΑΝ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΣ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕΣ, ΠΙΘΑΝΟΝ ΟΙ ΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑΝ, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΕΠ Ή ΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

Έλσα είχα αρκετές πηγές, δεν θυμάμαι να μου ξέφυγε, καλή συνέχεια

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 7:02 pm

andreas81 έγραψε:
ELSA25 έγραψε:
andreas81 έγραψε:
eled έγραψε:Η γεωργία, κτηνοτροφία και αλιεία δεν αποτελούν εμπορικές πράξεις παρά μόνο αν γίνονται με μορφή οργανόμένης επιχείρησης, παρόλο που προφανώς ασκούνται σαν επαγγέλματα με βιοποριστικό σκοπό (κέρδος).

Εμένα αυτή η ερώτηση μου φαίνεται πολύ αποπροσανατολιστική, και που θα το έβρισκα εγώ αυτό όταν δεν πάω φροντιστήριο? Για πε!!


ANDREAS81 ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΑΝ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΣ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕΣ, ΠΙΘΑΝΟΝ ΟΙ ΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑΝ, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΕΠ Ή ΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

Έλσα είχα αρκετές πηγές, δεν θυμάμαι να μου ξέφυγε, καλή συνέχεια


ΚΟΙΤΑ ΑΝΔΡΕΑ ΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η Δ, ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝΟΥΝ...(ΑΥΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ). ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ( Σ΄ΑΛΛΕΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΙΣΩΣ) ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ. ΜΗ ΜΟΥ ΘΥΜΩΝΕΙΣ...
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ, ΤΟ ΛΕΩ ΕΤΣΙ... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΩ ΜΕ ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΙΑ.

andreas81
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 8:13 pm

Δημοσίευσηαπό andreas81 » Παρ Απρ 10, 2009 7:04 pm

Έλσα όλα καλά

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 7:16 pm

:idea: ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΛΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕ (ΒΛΕΠΕ REDMOUNTAIN) :P ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΤΩΝ ΤΕ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ... ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ :oops: ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... REDMOUNTAIN TA ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLEASE.

ΑΠΟ ΣΥΝΟΛΟ 9 ΑΤΟΜΩΝ ΤΕ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 66,13

ΚΑΛΑ 9 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ FORUM ΟΛΟΙ ΚΙ ΟΛΟΙ??

andreas81
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 8:13 pm

Δημοσίευσηαπό andreas81 » Παρ Απρ 10, 2009 7:21 pm

Πόσο το διαιρούμε? Διά του 7?

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 7:46 pm

[quote="andreas81"]Πόσο το διαιρούμε? Διά του 7?[/quo
ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 9 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΙΡΕΣΑ ΜΕ ΤΟ 9

redmountain
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Τρί Σεπ 11, 2007 8:09 pm

Δημοσίευσηαπό redmountain » Παρ Απρ 10, 2009 7:58 pm

ELSA25 έγραψε::idea: ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΛΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕ (ΒΛΕΠΕ REDMOUNTAIN) :P ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΤΩΝ ΤΕ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ... ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ :oops: ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... REDMOUNTAIN TA ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLEASE.

ΑΠΟ ΣΥΝΟΛΟ 9 ΑΤΟΜΩΝ ΤΕ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 66,13

ΚΑΛΑ 9 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ FORUM ΟΛΟΙ ΚΙ ΟΛΟΙ??


http://users.sch.gr/annpaschal/dihmerida/kakaroglou.htm

shadow
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Μαρ 16, 2009 6:15 pm

Δημοσίευσηαπό shadow » Παρ Απρ 10, 2009 8:00 pm

ELSA25 έγραψε::idea: ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΛΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕ (ΒΛΕΠΕ REDMOUNTAIN) :P ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΤΩΝ ΤΕ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ... ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ :oops: ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... REDMOUNTAIN TA ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLEASE.

ΑΠΟ ΣΥΝΟΛΟ 9 ΑΤΟΜΩΝ ΤΕ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 66,13

ΚΑΛΑ 9 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ FORUM ΟΛΟΙ ΚΙ ΟΛΟΙ??


Μπα, παραπανω ειμαστε αλλα ισως να μην θελουν ολοι να γραψουν τη βαθμολογια τους.
Οσο για το ΜΟ(εκτος του οτι εγω μας βγαζω 10), καποιοι εχουν γραψει βαθμο με προσαυξησεις, καποιοι χωρις και καποιοι δεν το διευκρινιζουν. Αρα γινεται ενας μικρος χαμος.

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 8:11 pm

shadow έγραψε:
ELSA25 έγραψε::idea: ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΛΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕ (ΒΛΕΠΕ REDMOUNTAIN) :P ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΤΩΝ ΤΕ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ... ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ :oops: ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... REDMOUNTAIN TA ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLEASE.

ΑΠΟ ΣΥΝΟΛΟ 9 ΑΤΟΜΩΝ ΤΕ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 66,13

ΚΑΛΑ 9 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ FORUM ΟΛΟΙ ΚΙ ΟΛΟΙ??


Μπα, παραπανω ειμαστε αλλα ισως να μην θελουν ολοι να γραψουν τη βαθμολογια τους.
Οσο για το ΜΟ(εκτος του οτι εγω μας βγαζω 10), καποιοι εχουν γραψει βαθμο με προσαυξησεις, καποιοι χωρις και καποιοι δεν το διευκρινιζουν. Αρα γινεται ενας μικρος χαμος.

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ SHADOW... :(
ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΕΙΣ(ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΕΘΟΡΙΟΥ) ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ?

terzis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 14, 2006 9:05 pm

Δημοσίευσηαπό terzis » Παρ Απρ 10, 2009 9:14 pm

ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΓΙΑ ΤΕ

ELSA25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό ELSA25 » Παρ Απρ 10, 2009 9:27 pm

ΓΕΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ 158
ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ 30
ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 15
ΣΥΝΟΛΟ 203


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες