ΟΠΑΔ ΔΕ 6Κ/2007 Απο τα Οριστικά στον Διορισμό

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
fedra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 30, 2007 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό fedra » Παρ Ιαν 13, 2012 6:26 pm

Eχει ακουσει κανεις (ή ειναι εντελως ραδιο-αρβυλα; ) οτι οι ασφαλισμενοι του ΟΠΑΔ (και ΤΥΔΚΥ) θα εξυπηρετουνται και σε θεματα βιβλιαριων απο ΤΥΔΚΥ;
Η μηχανογραφηση η δικη μας ηδη ανεφερε εδω συναδελφος οτι θα εγκατασταθει και στο ΤΥΔΚΥ. Αρα, να ενα δεδομενο.
Δευτερο δεδομενο οτι στελεχωθηκαν με αρκετα ατομα πανελλαδικα, που μετακινηθηκαν απο ΥΠΑΔ, αρα στεκει να σκεφτει κανεις οτι θα χρησιμοποιησουν και τις γνωσεις τους απο ΥΠΑΔ (πχ σε μητρωο; )
Αυτο θα εξυπηρετησει και το ΜΗΤΡΩΟ μας (ισον βιβλιαρια; ) αλλα και τις δαπανες που θα καταθετουμε εκει, οπως εξοδα τοκετου πχ., ετσι το καταλαβαινω προσωπικα.
Στεκει οτι οπου αναφερετει ο ΟΠΑΔ εννοειται και το ΤΥΔΚΥ, καθως εχει προηγηθει πολυ καιρο πριν η ενοποιηση τους και σε μερικες περιπτωσεις ακομα και συστεγαση; ;;;
just wondering....
Εχει καποιος καποια καθαροτερη εικονα;
Διαφωτιστε, παιδια, χανομαστε :?

georgeth
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 20, 2008 8:43 am

Δημοσίευσηαπό georgeth » Παρ Ιαν 13, 2012 6:38 pm

fedra έγραψε:Mολις μαθαινω οτι και σ εμας κυκλοφορει μια παραφιλολογια για μετακινηση σε τυδκυ χωρις αιτηση του ενδιαφερομενου (που δεν ηταν μονος του ενδιαφερομενος, αλλα αν τον μετακινησουν ανγκαστικα γινεται). Κι εγω παιζω, εν αγνοια μου λοιπον...

ασε εχει γινει ενα χαμος επ'αυτου ...σχετικα σου εχω στειλει και μαιλ με λεπτομερειες

geo74
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2008 5:00 pm

Δημοσίευσηαπό geo74 » Παρ Ιαν 13, 2012 11:25 pm

fedra έγραψε:Eχει ακουσει κανεις (ή ειναι εντελως ραδιο-αρβυλα; ) οτι οι ασφαλισμενοι του ΟΠΑΔ (και ΤΥΔΚΥ) θα εξυπηρετουνται και σε θεματα βιβλιαριων απο ΤΥΔΚΥ;
Η μηχανογραφηση η δικη μας ηδη ανεφερε εδω συναδελφος οτι θα εγκατασταθει και στο ΤΥΔΚΥ. Αρα, να ενα δεδομενο.
Δευτερο δεδομενο οτι στελεχωθηκαν με αρκετα ατομα πανελλαδικα, που μετακινηθηκαν απο ΥΠΑΔ, αρα στεκει να σκεφτει κανεις οτι θα χρησιμοποιησουν και τις γνωσεις τους απο ΥΠΑΔ (πχ σε μητρωο; )
Αυτο θα εξυπηρετησει και το ΜΗΤΡΩΟ μας (ισον βιβλιαρια; ) αλλα και τις δαπανες που θα καταθετουμε εκει, οπως εξοδα τοκετου πχ., ετσι το καταλαβαινω προσωπικα.
Στεκει οτι οπου αναφερετει ο ΟΠΑΔ εννοειται και το ΤΥΔΚΥ, καθως εχει προηγηθει πολυ καιρο πριν η ενοποιηση τους και σε μερικες περιπτωσεις ακομα και συστεγαση; ;;;
just wondering....
Εχει καποιος καποια καθαροτερη εικονα;
Διαφωτιστε, παιδια, χανομαστε :?


η orasys εχει φτιαξει εφαρμογη για το τυδκυ. δουλευουμε στον ιδιο σερβερ με την υπαδ. στο τυδκυ ανοιγει κανονικα η εφαρμογη που εχει η υπαδ αυτη τη στιγμη(αν βαλω και τον κωδικο της υπαδ κανω login), στο τυδκυ ομως θα δωθουν νεοι κωδικοι γιατι ειναι λιγο διαφορετικη η εφαρμογη. υπαρχει και μια βαση αντιστοιχη με τον ΕΜΑΔ γα τους ασφαλισμενους του τυδκυ. η orasys εκπαιδευει το προσωπικο του τυδκυ. ηδη εχει παει σε καποιους νομους αλλα δεν ξερω αν εχει ολοκληρωθει. δεν ξερω αν θα ενωσουν τον ΕΜΑΔ με την βαση των δημοτικων υπαλληλων αλλα δεν ειναι και τπτ δυσκολο να γινει. απλα ενα κουμπακι παραπανω θα ειναι.
το τυδκυ πλεον ειναι ο ΟΠΑΔ!! δεν περνουμε λογαριασμους ιατρων και φαρμακειων του 2012 και δεν περνουμε δαπανες ασφαλισμενων. οι ασφαλισμενοι του τυδκυ εξυπηρετουνται απο τους γιατρους του εοπυυ. οι ασφαλισμενοι του δημοσιου πανε στις υπαδ. θεωρησεις δεν τους κανουν. απλα περιμενουμε ολοι να μας πουν.

Άρθρο 25
Αρμοδιότητες των οργανικών μονάδων
της Κεντρικής Υπηρεσίας
4. Οι κεντρικές υπηρεσίες των μεταφερόμενων κλά−
δων υγείας καταργούνται μετά την ολοκλήρωση της
ένταξης όλων των περιφερειακών υπηρεσιών και μο−
νάδων υγείας στον Ε.Ο.Π.Υ.Υ.. Η κεντρική υπηρεσία του
Ο.Π.Α.Δ., οι περιφερειακές υπηρεσίες του ΤΥΔΚΥ, οι
υπηρεσιακές μονάδες των εντασσόμενων φορέων και
κλάδων που ασκούσαν και άλλες αρμοδιότητες πέραν
εκείνων των σχετικών με παροχές υγείας, διατηρού−
νται σε ισχύ
. Μετά την ολοκλήρωση της ένταξης στον
Ε.Ο.Π.Υ.Υ. όλων των κλάδων και μονάδων παροχών υγεί−
ας σε είδος, συστήνονται στον Ο.Π.Α.Δ. Τομέας Υγείας
Ασφαλισμένων Δημοσίου και Τομέας Υγείας Δημοτικών
και Κοινοτικών Υπαλλήλων για παροχές σε χρήμα με
πλήρη λογιστική και οικονομική αυτοτέλεια. Σκοπός των
ανωτέρω Τομέων είναι η χορήγηση παροχών σε χρήμα
στους ασφαλισμένους τους, καθώς και στους εφεξής
εισερχόμενους στην ασφάλιση των Τομέων αυτών.

Πόροι των τομέων είναι οι εισφορές που θα προκύψουν
ύστερα από οικονομική μελέτη, με τον επιμερισμό των
εισφορών ασφαλισμένου και εργοδότη που ισχύουν,
όπου και όπως αυτές διαμορφώνονται με τις διατάξεις
του νόμου αυτού. Η εν λόγω οικονομική μελέτη ολο−
κληρώνεται εντός δύο μηνών από τη δημοσίευση του
παρόντος νόμου.
Με κοινή απόφαση των Υπουργών Υγείας και Κοινω−
νικής Αλληλεγγύης και Εργασίας και Κοινωνικής Ασφά−
λισης διαχωρίζονται οι εισφορές μεταξύ Ε.Ο.Π.Υ.Υ. και
Τομέων Ο.Π.Α.Δ.. Σε καμία περίπτωση οι εισφορές που
αποδίδονται στον Ε.Ο.Π.Υ.Υ. δεν μπορεί να είναι μικρό−
τερος σε ποσοστό από τις προβλεπόμενες για παροχές
ασθένειας σε είδος στο ΙΚΑ−ΕΤΑΜ. Με την ίδια απόφαση
διαχωρίζεται η κινητή και ακίνητη περιουσία ανάλογα με
τα ποσοστά των εισφορών ασφαλισμένου και εργοδότη
που θα προκύψουν από τον επιμερισμό.
Οι Υπηρεσίες του Ο.Π.Α.Δ. διακρίνονται σε Κεντρική
και Περιφερειακές.

Α. Η Κεντρική Υπηρεσία λειτουργεί σε επίπεδο Διεύ−
θυνσης και διαρθρώνεται ως εξής:
α. Τμήμα Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
β. Τμήμα Οικονομικής Διαχείρισης−Λογιστηρίου
γ. Τμήμα Παροχών Ασθένειας σε χρήμα
δ. Τμήμα Προμηθειών−Κινητής και Ακίνητης Περιου−
σίας
ε. Αυτοτελές Γραφείο Γραμματείας.
Β. Περιφερειακές Υπηρεσίες του Ο.Π.Α.Δ. αποτελούν οι
ήδη υφιστάμενες περιφερειακές υπηρεσίες του Τομέα
Υγείας Δημοτικών και Κοινοτικών Υπηρεσιών οι οποί−
ες έχουν ως αρμοδιότητα την εξυπηρέτηση όλων των
ασφαλισμένων του Ο.Π.Α.Δ.
.

geo74
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2008 5:00 pm

Δημοσίευσηαπό geo74 » Παρ Ιαν 13, 2012 11:35 pm

georgeth έγραψε:
fedra έγραψε:Mολις μαθαινω οτι και σ εμας κυκλοφορει μια παραφιλολογια για μετακινηση σε τυδκυ χωρις αιτηση του ενδιαφερομενου (που δεν ηταν μονος του ενδιαφερομενος, αλλα αν τον μετακινησουν ανγκαστικα γινεται). Κι εγω παιζω, εν αγνοια μου λοιπον...

ασε εχει γινει ενα χαμος επ'αυτου ...σχετικα σου εχω στειλει και μαιλ με λεπτομερειες


συναδελφε δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα αν διαβασεις το παρακατω μαλλον καποιοι ισως δεν εχουν επιλογη. ειχε συζητηθει πολυ οταν βγηκε το ΦΕΚ γιατι ηταν αδικο να μην δοθει επιλογη. στις ΥΠΑΔ της Αθηνας οι υπαλληλοι ερωτηθηκαν αν θελουν να μεταφερθουν στην κεντρικη υπηρεσια του ΕΟΠΥΥ. η αιτηση ομως ηταν για μεταφορα μονο στην κεντρικη υπηρεσια του εοπυυ και οχι στην διευθυνσης που θα δημιουργηθουν. στην περιφερεια απο οσο γνωριζω ποτε δεν εγινε καμια επιλογη. αν λοιπον καποιους απο την υπαδ τους πανε στον ΟΠΑΔ (ΤΥΔΚΥ) και καποιους στον εοπυυ ειναι καθολα νομιμο βαση του ΦΕΚ.

Άρθρο 26
Θέματα προσωπικού
Το διοικητικό προσωπικό που υπηρετεί στους Κλά−
δους Υγείας του ΙΚΑ−ΕΤΑΜ, ΟΑΕΕ και ΟΓΑ κατά το
χρόνο ένταξης μεταφέρεται με απόφαση του Υπουργού
Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης με συνεκτίμηση
της αίτησης προτίμησης των υπαλλήλων
. Το ανωτέρω
διοικητικό, ιατρικό και υγειονομικό προσωπικό μεταφέ−
ρεται με την ίδια εργασιακή σχέση, την οργανική θέση,
βαθμό, κλάδο και ειδικότητα που κατέχει.
Οι μόνιμοι ή με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
αορίστου χρόνου υπάλληλοι και οι δικηγόροι με έμμισθη
εντολή, που υπηρετούν στον Ο.Π.Α.Δ. μεταφέρονται και
κατανέμονται μεταξύ του Ο.Π.Α.Δ. και του Ε.Ο.Π.Υ.Υ
. με
κοινή απόφαση των Υπουργών Εργασίας και Κοινωνικής
Ασφάλισης και Υγείας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης

georgeth
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 20, 2008 8:43 am

Δημοσίευσηαπό georgeth » Σάβ Ιαν 14, 2012 10:07 am

Οι μόνιμοι ή με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
αορίστου χρόνου υπάλληλοι και οι δικηγόροι με έμμισθη
εντολή, που υπηρετούν στον
Ο.Π.Α.Δ. μεταφέρονται και
κατανέμονται μεταξύ του Ο.Π.Α.Δ. και του Ε.Ο.Π.Υ.Υ
. με
κοινή απόφαση των Υπουργών Εργασίας και Κοινωνικής
Ασφάλισης και Υγείας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης

στη δικη μου περιπτωση ειχε συναδελφο που ειχε κανει αιτηση για την ιδια θεση!!! γιατι να θελουν παρουν εμενα?
anyway happy end ...απο οτι ξερω τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν παω!!!

fedra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 30, 2007 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό fedra » Σάβ Ιαν 14, 2012 12:08 pm

Παιδια, ευχαριστουμε για την ενημερωση.
Ο,τι μας εχει απομεινει ειναι αυτη η επικοινωνια μας
Μακαρι ολα να καταληξουν καλα :)

jall
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 22, 2007 9:17 am

Δημοσίευσηαπό jall » Τρί Ιαν 17, 2012 12:42 pm

georgeth έγραψε:
στη δικη μου περιπτωση ειχε συναδελφο που ειχε κανει αιτηση για την ιδια θεση!!! γιατι να θελουν παρουν εμενα?
anyway happy end ...απο οτι ξερω τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν παω!!!

μηπως είσαι διοικητικου και αυτος χειριστής?

fedra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 30, 2007 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό fedra » Τρί Ιαν 17, 2012 3:30 pm

παιδια, ειμαι κι εγω στην δρομολογημενη μετακινηση!
και ναι, ειμαι χειριστρια, μπραβο μου, αυτο ηταν που μετρησε αραγε;
:twisted:
πώς το προλαβαινουμε;
την γλιτωνουμε;

georgeth
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 20, 2008 8:43 am

Δημοσίευσηαπό georgeth » Τρί Ιαν 17, 2012 3:45 pm

jall έγραψε:
georgeth έγραψε:
στη δικη μου περιπτωση ειχε συναδελφο που ειχε κανει αιτηση για την ιδια θεση!!! γιατι να θελουν παρουν εμενα?
anyway happy end ...απο οτι ξερω τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν παω!!!

μηπως είσαι διοικητικου και αυτος χειριστής?

vice versa

fedra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 30, 2007 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό fedra » Τρί Ιαν 17, 2012 5:18 pm

Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

georgeth
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 20, 2008 8:43 am

Δημοσίευσηαπό georgeth » Παρ Ιαν 20, 2012 4:26 pm

fedra έγραψε:Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

Απο δευτερα τα νεοτερα ΠΟΠΟΠΚ και ο συλλογος μας πρεπει να εδωσαν μαχη σημερα το μεσημερι στο γραφειο του Υπουργου!!!...

dina123
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Δευ Δεκ 01, 2008 12:53 am

Δημοσίευσηαπό dina123 » Κυρ Ιαν 22, 2012 5:55 pm

georgeth έγραψε:
fedra έγραψε:Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

Απο δευτερα τα νεοτερα ΠΟΠΟΠΚ και ο συλλογος μας πρεπει να εδωσαν μαχη σημερα το μεσημερι στο γραφειο του Υπουργου!!!...


Όντως έτσι είναι! Την Παρασκευη το απογευμα μίλησα με τον κ.Πέτρου και μου είπε οτι υπήρξαν εντάσεις στην συζητηση και οτι ειναι απαισιόδοξος για το αποτέλεσμα όπως και ότι είναι πολύ πιθανό οι 16 να βρεθούμε στα ΤΥΔΚΥ - ΟΠΑΔ.

Παιδιά κάθε εμπόδιο για καλό! Και πως το ξέρουμε οτι στον ΕΟΠΥΥ θα είναι σίγουρα καλα???? Νομίζω οτι τώρα κανείς δεν μπορεί να ξέρει που θα είναι καλύτερα!!! Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος με το οποίο γίνεται η μετακίνηση μας και οτι εάν τα καταφέρουν θα χασω το ωραίο κλιμα και την καλή παρέα στην ΥΠΑΔ.

RULER
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Απρ 08, 2011 7:15 pm

Δημοσίευσηαπό RULER » Δευ Ιαν 23, 2012 1:34 am

dina123 έγραψε:
georgeth έγραψε:
fedra έγραψε:Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

Απο δευτερα τα νεοτερα ΠΟΠΟΠΚ και ο συλλογος μας πρεπει να εδωσαν μαχη σημερα το μεσημερι στο γραφειο του Υπουργου!!!...


Όντως έτσι είναι! Την Παρασκευη το απογευμα μίλησα με τον κ.Πέτρου και μου είπε οτι υπήρξαν εντάσεις στην συζητηση και οτι ειναι απαισιόδοξος για το αποτέλεσμα όπως και ότι είναι πολύ πιθανό οι 16 να βρεθούμε στα ΤΥΔΚΥ - ΟΠΑΔ.

Παιδιά κάθε εμπόδιο για καλό! Και πως το ξέρουμε οτι στον ΕΟΠΥΥ θα είναι σίγουρα καλα???? Νομίζω οτι τώρα κανείς δεν μπορεί να ξέρει που θα είναι καλύτερα!!! Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος με το οποίο γίνεται η μετακίνηση μας και οτι εάν τα καταφέρουν θα χασω το ωραίο κλιμα και την καλή παρέα στην ΥΠΑΔ.


Πoιοί είναι οι 16 ;;;

georgeth
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 20, 2008 8:43 am

Δημοσίευσηαπό georgeth » Δευ Ιαν 23, 2012 4:13 pm

RULER έγραψε:
dina123 έγραψε:
georgeth έγραψε:
fedra έγραψε:Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

Απο δευτερα τα νεοτερα ΠΟΠΟΠΚ και ο συλλογος μας πρεπει να εδωσαν μαχη σημερα το μεσημερι στο γραφειο του Υπουργου!!!...


Όντως έτσι είναι! Την Παρασκευη το απογευμα μίλησα με τον κ.Πέτρου και μου είπε οτι υπήρξαν εντάσεις στην συζητηση και οτι ειναι απαισιόδοξος για το αποτέλεσμα όπως και ότι είναι πολύ πιθανό οι 16 να βρεθούμε στα ΤΥΔΚΥ - ΟΠΑΔ.

Παιδιά κάθε εμπόδιο για καλό! Και πως το ξέρουμε οτι στον ΕΟΠΥΥ θα είναι σίγουρα καλα???? Νομίζω οτι τώρα κανείς δεν μπορεί να ξέρει που θα είναι καλύτερα!!! Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος με το οποίο γίνεται η μετακίνηση μας και οτι εάν τα καταφέρουν θα χασω το ωραίο κλιμα και την καλή παρέα στην ΥΠΑΔ.


Πoιοί είναι οι 16 ;;;

αν δεν σε πηραν τηλεφωνο δεν εισαι μεσα ...αν θελεισ παρε τηλ αυριο

dina123
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Δευ Δεκ 01, 2008 12:53 am

Δημοσίευσηαπό dina123 » Δευ Ιαν 23, 2012 4:39 pm

RULER έγραψε:
dina123 έγραψε:
georgeth έγραψε:
fedra έγραψε:Ας οργανωθουμε μηπως και κινηθουμε συλλογικα και βασει νομων οσοι απο εμας ειμαστε υποκειμενα αποφασεων χωρις την παραμικρη μας συναινεση.
Μα μεχρι ποιο βαθμο θα αγόμαστε;

Απο δευτερα τα νεοτερα ΠΟΠΟΠΚ και ο συλλογος μας πρεπει να εδωσαν μαχη σημερα το μεσημερι στο γραφειο του Υπουργου!!!...


Όντως έτσι είναι! Την Παρασκευη το απογευμα μίλησα με τον κ.Πέτρου και μου είπε οτι υπήρξαν εντάσεις στην συζητηση και οτι ειναι απαισιόδοξος για το αποτέλεσμα όπως και ότι είναι πολύ πιθανό οι 16 να βρεθούμε στα ΤΥΔΚΥ - ΟΠΑΔ.

Παιδιά κάθε εμπόδιο για καλό! Και πως το ξέρουμε οτι στον ΕΟΠΥΥ θα είναι σίγουρα καλα???? Νομίζω οτι τώρα κανείς δεν μπορεί να ξέρει που θα είναι καλύτερα!!! Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος με το οποίο γίνεται η μετακίνηση μας και οτι εάν τα καταφέρουν θα χασω το ωραίο κλιμα και την καλή παρέα στην ΥΠΑΔ.


Πoιοί είναι οι 16 ;;;


Σίγουρα αν ησουν μεσα στους 16 θα το ήξερες, θα σε ειχαν πάρει τηλ απο τα κεντρικά να στο πούνε.

Τελικά ο υπουργός υπέγραψε μεσα στο σαββατοκυριακο οπότε εμείς οι 16 θα βρεθούμε στα ΤΥΔΚΥ, περιμένουμε το ΦΕΚ.

Οι υπόλοιποι πολύ σύντομα θα είστε το προσωπικό του ΕΟΠΥΥ ....

Οι αποσπασμενοι θα μεταφερθουν στον ΕΟΠΥΥ της πόλης που έχουν αποσπαστεί δηλ.στην πόλη που υπηρετουν τώρα.

Μια χαρά χάλια!!!!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες