ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
τασος1000
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Απρ 28, 2009 9:44 pm

Δημοσίευσηαπό τασος1000 » Τρί Σεπ 08, 2009 2:57 pm

johnf έγραψε:Παραποίηση δεν κάνουν, δεν είναι ηλίθιοι να εκτεθούν τόσο, είναι ποινικό αδίκημα αυτό.

Το παιχνίδι του διορισμού παίζεται εδώ και χρόνια πλέον στη μοριοδότηση της προϋπηρεσίας, και ειδικότερα της προϋπηρεσίας με δικαίωμα προσαύξησης 50%, αφού τα λοιπά κριτήρια (βαθμοί πτυχίων, πιστοποιητικά ξένης γλώσσας, κλπ) δεν μπορούν να αμφισβητηθούν και λίιγό-πολύ όλοι τα έχουν μέχρι το επίπεδο του μεταπτυχιακού. Η προϋπηρεσία όμως μπορεί, αν δεν αποδειχτεί επαρκώς η συνάφεια με το αντικείμενο, ή ο υποψήφιος δεν προσκομίσει όλα τα ζητούμενα από την προκήρυξη δικαιολογητικά (π.χ. βεβαίωση ΙΚΑ και βεβαίωση εργοδότη)

Είναι κοινό μυστικό ότι οι περισσότεροι διοριστέοι είναι ήδη δημ. υπάλληλοι (και μάλιστα με φουλ 5ετία) που προσπαθούν να βελτιώσουν τη θέση τους αλλάζοντας δουλειά, έχοντας παράλληλα τουλάχιστον ένα μεταπτυχιακό και μια ξένη γλώσσα. για αυτό βλέπουμε διορισμούς με +1600 μόρια

Έτσι, αν πας δικαστικά, θα πρέπει να αποδείξεις ότι ο συγκεκριμένος υπάλληλος του ΟΤΑ (οι υπάλληλοι του ΑΣΕΠ είναι ΟΚ, δεν κάνουν διακρίσεις) σκόπιμα και όχι από λάθος του σου έβαλε λιγότερα μόρια από αυτά που δικαιούσαι. Αλλά αυτό δεν αποδεικνύεται εύκολα.
και εγω ετσι πιστευω! ΑΛΛΑ σε 10-15 ατομα δε γινεται καταλαθος γινεται σκοπιμα και πιστευω οτι ο δικηγορος ξερει καλα πως να πραξει. ουτος η αλλος το 40αρι ειναι χαμενο!!! παντος τους χριαζεται ενα τετοιο χουνερι γιατι δε μπορει ενας υπαλληλακος να σου παραποιη τα χαρτια και μετα να βαζει και την υπογραφη του συγουρα εχει καποια ευθυνη και αυτο αποδεικνυεται!

LENA_SOU
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 3:00 pm

Δημοσίευσηαπό LENA_SOU » Παρ Οκτ 09, 2009 8:45 am

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΧΘΕΣ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΤΕ-ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΤΑΚΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...- ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΕΠ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΠΟΝΗΡΕΥΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ.
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΣΕΠ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ!!ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΦΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΕΠ.(ΟΤΙ ΔΗΛ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ)
ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΠΡΙΝ 15' ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 266Μ/2008 ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ!
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ;ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.
ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ 5' ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΡΤΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!!!!
ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ....

melios
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Δευ Αύγ 17, 2009 9:04 am

Δημοσίευσηαπό melios » Παρ Οκτ 09, 2009 9:09 am

LENA_SOU έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΧΘΕΣ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΤΕ-ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΤΑΚΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...- ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΕΠ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΠΟΝΗΡΕΥΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ.
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΣΕΠ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ!!ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΦΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΕΠ.(ΟΤΙ ΔΗΛ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ)
ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΠΡΙΝ 15' ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 266Μ/2008 ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ!
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ;ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.
ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ 5' ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΡΤΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!!!!
ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ....

ΤΡΟΜΕΡΟ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ

Civ
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 07, 2007 9:25 am

Δημοσίευσηαπό Civ » Παρ Οκτ 09, 2009 9:18 am

melios έγραψε:
LENA_SOU έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΧΘΕΣ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΤΕ-ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΤΑΚΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...- ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΕΠ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΠΟΝΗΡΕΥΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ.
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΣΕΠ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ!!ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΦΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΕΠ.(ΟΤΙ ΔΗΛ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ)
ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΠΡΙΝ 15' ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 266Μ/2008 ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ!
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ;ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.
ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ 5' ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΡΤΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!!!!
ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ....

ΤΡΟΜΕΡΟ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ


Κι εμένα να πάρω την άλλη Εβδομάδα μου είπαν. Το καταξεφτίλισαν.
Ας ελπίσουμε ότι στα είπαν έτσι μπερδεμένα γιατί έτρεχε κι άλλη προκήρυξη (αυτή που φωνάζουν τα παιδιά σε άλλο θέμα του Forum)
Πάντως αν υπάρχει κανένας απο εκεί και μπορέσει να πάει ας ενημερώσει γιατί κι εμένα μου φαίνονται λίγο περίερα όλα αυτά πυο λέτε.

Civ
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 07, 2007 9:25 am

Δημοσίευσηαπό Civ » Παρ Οκτ 09, 2009 9:21 am

melios έγραψε:
LENA_SOU έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΧΘΕΣ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΤΕ-ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΤΑΚΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...- ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΕΠ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΠΟΝΗΡΕΥΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ.
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΣΕΠ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ!!ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΦΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΕΠ.(ΟΤΙ ΔΗΛ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ)
ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΛΙ ΤΗΛ ΠΡΙΝ 15' ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 266Μ/2008 ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ..ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ!
ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ;ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.
ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ 5' ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΡΤΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ!!!!!!
ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ....

ΤΡΟΜΕΡΟ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ


Κι εμένα να πάρω την άλλη Εβδομάδα μου είπαν. Το καταξεφτίλισαν.
Ας ελπίσουμε ότι στα είπαν έτσι μπερδεμένα γιατί έτρεχε κι άλλη προκήρυξη (αυτή που φωνάζουν τα παιδιά σε άλλο θέμα του Forum)
Πάντως αν υπάρχει κανένας απο εκεί και μπορέσει να πάει ας ενημερώσει γιατί κι εμένα μου φαίνονται λίγο περίερα όλα αυτά πυο λέτε.

nikelef
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 10, 2009 9:23 am

Δημοσίευσηαπό nikelef » Παρ Οκτ 09, 2009 5:53 pm

το εχει η ευρυτερη περιοχη φαινεται....η αγ. παρασκευη ειναι για τον ΛΟΥΤΣΟ!!

psixologos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2009 2:56 am

Δημοσίευσηαπό psixologos » Τρί Οκτ 20, 2009 2:24 pm

Στο δήμο Αγίας Παρασκευής πήρα τηλ σήμερα και είπαν πως τα προσωρινά θα τοιχοκοληθούν τέλη του μήνα. Δεν ξέρουν αν θα αναρτηθούν και στο ίντερνετ. Πρέπει να επικοινωνήσουμε με την κα Ράμμου στο 2106080224... Όποιος έχει νεότερα ας ενημερώσει

zoe13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 6:45 pm

Δημοσίευσηαπό zoe13 » Δευ Οκτ 26, 2009 5:26 pm

Mας δουλεύουν στην Αγ.Παρασκευή!

Maroula
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Αύγ 22, 2007 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό Maroula » Δευ Οκτ 26, 2009 7:19 pm

zoe13 έγραψε:Mας δουλεύουν στην Αγ.Παρασκευή!

συμφωνω απολυτα

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Τρί Οκτ 27, 2009 11:22 am

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!
Προκήρυξη (Αριθμός 1/248Μ/2009).

ΕΚΕΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ 3/9/09 ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!

ΕΠΙΣΗΣ, ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΓΓΡΦΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΜΟΥ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ ΕΚΕΙ. ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΑΣΕΠ.

zoe13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 6:45 pm

Δημοσίευσηαπό zoe13 » Τρί Οκτ 27, 2009 2:56 pm

Νομίζω πως πρεπει να επικοινωνήσουμε με τον ΑΣΕΠ!

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Τρί Οκτ 27, 2009 3:18 pm

zoe13 έγραψε:Νομίζω πως πρεπει να επικοινωνήσουμε με τον ΑΣΕΠ!


ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!
ΟΜΩΣ Η ΦΩΝΗ ΕΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΝΕΣ, ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΧΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

Maroula
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Αύγ 22, 2007 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό Maroula » Τετ Οκτ 28, 2009 10:49 am

chris_I2 έγραψε:
zoe13 έγραψε:Νομίζω πως πρεπει να επικοινωνήσουμε με τον ΑΣΕΠ!


ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!
ΟΜΩΣ Η ΦΩΝΗ ΕΝΟΣ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΝΕΣ, ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΧΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!


και εγω επικοινωνησα με τον ΑΣΕΠ, ημαρτον με το Δ. Αγ. Παρασκευής

martha30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 07, 2008 10:33 am

Δημοσίευσηαπό martha30 » Πέμ Οκτ 29, 2009 10:38 am

Μόλις πήρα τηλ. στον Δ. Α.Παρασκευής και μου είπαν να επικοινωνήσω στις 10 Νοέμβρη. Επίσης με ενημέρωσαν οτι δεν γνωρίζουν αν θα αναρτήσουν τα αποτελέσματα στο site τους. Αν αυτό δεν είναι ΦΟΒΕΡΑ ΥΠΟΠΤΟ, δεν καταλαβαίνω τί άλλο είναι...Μου έδωσαν το τηλ. της υπεύθυνης της επιτροπής για να διαμαρτυρηθώ...για όσους ενδιαφέρονται είναι η κ. Κουτσουρά και σήμερα θα είναι στα ΚΑΠΗ όπου το τηλ. της εκεί είναι 2106080300!!!!

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Πέμ Οκτ 29, 2009 12:51 pm

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΒΡΟΧΗ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΟ ΑΣΕΠ, ΣΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ, ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΝΟΜΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ!

ΕΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΘΑ ΚΙΝΗΘΕΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ Ή ΟΧΙ. ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΟΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

ΑΣ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΟΡΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες