9K/2008 Αγροτική Τράπεζα

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
NIA ASPIOTI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τετ Ιαν 07, 2009 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό NIA ASPIOTI » Δευ Μαρ 16, 2009 1:05 pm

NIA ASPIOTI έγραψε:
synchrobase έγραψε:Filh NIA exeis arketes pi8anothtes. Eksallou oi 8eseis DE einai arketes (ena anti8esei me tis dikes mas PE opou ta pragmata einai safws pio duskola). Kalh epityxia euxomai se olous. Pantws pistwbw ta apotelesmata den 8a arghsoun. 8a kanw kai mia thlefwnikh kroush ston ASEP gia perissotera...


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ? :? ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΜΟΛΙΣ ΔΙΟΡΙΣΤΩ :?: :?:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :D ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΟΥ(1η ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ) ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ 1η :D :D ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ-ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΣΗ ΤΟΥ ΑΣΕΠ-ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ :oops: :oops: <<ΜΑΛΩΝΕΙ>> ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΗΡΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ :lol: ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΑ....ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ??? :(

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Δευ Μαρ 16, 2009 4:20 pm

Bgale to portofoli kaia rxise kai metra ta 40 eoura na ta exeis proxeira!

mixalis80
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 228
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2008 11:32 am

Δημοσίευσηαπό mixalis80 » Δευ Μαρ 16, 2009 8:52 pm

Ναι. Οπωσδήποτε αξίζει τον κόπο να κάνεις ένσταση. Και βάσιμες πιθανότητες να την κερδίσεις έχεις. 'Παίζουν' τέτοιες ιστορίες γενικά, με fake εντοπιότητες. Εννοείται να το κυνηγήσεις.

NIA ASPIOTI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τετ Ιαν 07, 2009 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό NIA ASPIOTI » Τρί Μαρ 17, 2009 8:06 am

mixalis80 έγραψε:Ναι. Οπωσδήποτε αξίζει τον κόπο να κάνεις ένσταση. Και βάσιμες πιθανότητες να την κερδίσεις έχεις. 'Παίζουν' τέτοιες ιστορίες γενικά, με fake εντοπιότητες. Εννοείται να το κυνηγήσεις.


SAS EFHARISTO POLY!!!!

paola
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Μαρ 18, 2009 8:33 pm

Δημοσίευσηαπό paola » Πέμ Μαρ 19, 2009 5:56 pm

Γεια σε ολουσ. εχω κανει κ γω αιτηση για την 9κ/2008 ΔΕ κ εχω μια απορια. εχω κανει χρηση τησ εντοπιοτητασ με τον κωδικο 04 δηλ. δημοτησ κ οχι μονιμοσ κατοικοσ. μηπωσ γνωριζει κανεισ ποσα μορια αντιστοιχουν σ αυτη την κατηγορια; ευχαριστω πολυ

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Πέμ Μαρ 19, 2009 6:07 pm

paola έγραψε:Γεια σε ολουσ. εχω κανει κ γω αιτηση για την 9κ/2008 ΔΕ κ εχω μια απορια. εχω κανει χρηση τησ εντοπιοτητασ με τον κωδικο 04 δηλ. δημοτησ κ οχι μονιμοσ κατοικοσ. μηπωσ γνωριζει κανεισ ποσα μορια αντιστοιχουν σ αυτη την κατηγορια; ευχαριστω πολυ



mhden moria (zero points!).

ta epipleon moria ths entopiothtas isxioun mono gia prokirikseis dhmwn.

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Πέμ Μαρ 19, 2009 6:15 pm

Giorgio78 έγραψε:
paola έγραψε:Γεια σε ολουσ. εχω κανει κ γω αιτηση για την 9κ/2008 ΔΕ κ εχω μια απορια. εχω κανει χρηση τησ εντοπιοτητασ με τον κωδικο 04 δηλ. δημοτησ κ οχι μονιμοσ κατοικοσ. μηπωσ γνωριζει κανεισ ποσα μορια αντιστοιχουν σ αυτη την κατηγορια; ευχαριστω πολυ



mhden moria (zero points!).

ta epipleon moria ths entopiothtas isxioun mono gia prokirikseis dhmwn.


diabase thn prokiriksh pou thes kai des ti grafei sto pararthma me th bathmologia gia thn entopiothta. apo allh prokririksi asep parathetw to epomeno sa paradeigma:

Προτάσσονται των λοιπών υποψηφίων ανεξάρτητα από το σύνολο των μονάδων που συγκεντρώνουν, οι
υποψήφιοι που είναι δημότες και μόνιμοι κάτοικοι ή μόνο δημότες μη μόνιμοι κάτοικοι νομών ή νησιών (όπως
ειδικότερα αναφέρονται στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ Δ΄) εφόσον δηλώσουν με δήλωσή τους ότι δεσμεύονται να υπηρετήσουν
στις προκηρυσσόμενες θέσεις επί δεκαετία τουλάχιστον.

anastazia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2009 8:46 pm

Aπορία για προυπηρεσία

Δημοσίευσηαπό anastazia » Τρί Μαρ 24, 2009 9:34 pm

Καλησπέρα σε όλους!Έχω κάνει την αίτηση μου για την προκήρυξη 9κ/2008 της Αγροτικής τράπεζας στη κατηγορία ΔΕ Οικονομικού και έχω την εξής απορία που αφορά την προυπηρεσία μου.Έχω δουλέψει 3 χρόνια ως κεντρικός ταμίας σε πολυκατάστημα.Η προυπηρεσία μου θεωρείται σχετική με αυτά που ζητάει η συγκεκριμένη προκήρυξη για θέσεις ΔΕ Οικονομικού ή θέλουν αποκλειστικά προυπηρεσία σε τράπεζα;Επικοινώνησα και με το Ασεπ αλλά σαφή απάντηση δεν πήρα.
Ευχαριστώ πολύ.

narco
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 902
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 8:17 pm

Δημοσίευσηαπό narco » Τρί Μαρ 24, 2009 9:55 pm

NIA ASPIOTI έγραψε:
NIA ASPIOTI έγραψε:
synchrobase έγραψε:Filh NIA exeis arketes pi8anothtes. Eksallou oi 8eseis DE einai arketes (ena anti8esei me tis dikes mas PE opou ta pragmata einai safws pio duskola). Kalh epityxia euxomai se olous. Pantws pistwbw ta apotelesmata den 8a arghsoun. 8a kanw kai mia thlefwnikh kroush ston ASEP gia perissotera...


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ? :? ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΜΟΛΙΣ ΔΙΟΡΙΣΤΩ :?: :?:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :D ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΟΥ(1η ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ) ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ 1η :D :D ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ-ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΣΗ ΤΟΥ ΑΣΕΠ-ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ :oops: :oops: <<ΜΑΛΩΝΕΙ>> ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΗΡΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ :lol: ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΑ....ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ??? :(


Κοίταξε αν σου δίνουν συγχαρητήρια για τα προσόντα σου είσαι αρκετά ικανή να βρείς δουλειά στον ιδιωτικό τομέα.

Δεν είσαι η πρώτη ούτε σίγουρα η τελευταία που βρίσκεσαι σε αυτή την κατάσταση.

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Τρί Μαρ 24, 2009 10:05 pm

narco έγραψε:
NIA ASPIOTI έγραψε:
NIA ASPIOTI έγραψε:
synchrobase έγραψε:Filh NIA exeis arketes pi8anothtes. Eksallou oi 8eseis DE einai arketes (ena anti8esei me tis dikes mas PE opou ta pragmata einai safws pio duskola). Kalh epityxia euxomai se olous. Pantws pistwbw ta apotelesmata den 8a arghsoun. 8a kanw kai mia thlefwnikh kroush ston ASEP gia perissotera...


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ? :? ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΜΟΛΙΣ ΔΙΟΡΙΣΤΩ :?: :?:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :D ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΜΟΥ(1η ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ) ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ 1η :D :D ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ-ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΣΗ ΤΟΥ ΑΣΕΠ-ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ :oops: :oops: <<ΜΑΛΩΝΕΙ>> ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΗΡΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ :lol: ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΑ....ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ??? :(


Κοίταξε αν σου δίνουν συγχαρητήρια για τα προσόντα σου είσαι αρκετά ικανή να βρείς δουλειά στον ιδιωτικό τομέα.

Δεν είσαι η πρώτη ούτε σίγουρα η τελευταία που βρίσκεσαι σε αυτή την κατάσταση.


auto de to katalaba pantws... o foreas giati dinei sugxarhthria se ypopsifia prin na bgoun ta oristika apotelesmata?

pretoulitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2007 2:52 pm

Δημοσίευσηαπό pretoulitsa » Τετ Μαρ 25, 2009 2:50 pm

να ρωτήσεω κάτι???η τράπεζα του νομού σου πως ξέρει τα προσόντα σου?
1)αφού οι αιτήσεις πηγαίνουν στο ΑΣΕΠ.
2)πως ξέρουν για τα ψεύτικα πιστοποιητικά
3)πώς ξέρουν οτι δεν υπάρχουν κάποιοι με περισσότερα προσόντα από εσένα ,οι οποίοι έχουν δηλώσει τον ίδιο νομό
Λίγο κουφά μου φαίνονται όλα αυτά..............

terzis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 14, 2006 9:05 pm

Δημοσίευσηαπό terzis » Τετ Μαρ 25, 2009 7:07 pm

Πότε αναμέναται να βγουν

poppy25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Ιαν 19, 2007 2:43 pm

Δημοσίευσηαπό poppy25 » Παρ Μαρ 27, 2009 10:31 am

terzis έγραψε:Πότε αναμέναται να βγουν




Χθες πήρα πάλι τον ΑΣΕΠ και μου είπαν από Απρίλη να τους ρωτάμε κάθε 10 μέρες.

pretoulitsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2007 2:52 pm

Δημοσίευσηαπό pretoulitsa » Δευ Απρ 06, 2009 9:58 am

na arxisoume ta til apo simera dil?????exei kanenas kammia kainourgia pliroforia???

jenny28
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:43 pm

Δημοσίευσηαπό jenny28 » Τρί Απρ 07, 2009 2:27 pm

Κανένα νέο :?: :?: :?: :?:


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες