ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tzarina
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2008 10:35 am    Θέμα δημοσίευσης: ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΔΔΑΧ ΣΕ ΝΠΔΔ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟ ΔΕ ΔΙΟΙΚ.-ΓΡΑΜΜ. ΣΕ ΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ? ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ? ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΠΑΓΗΣ ΘΕΣΗΣ (Ν. 3230/2004) ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΝΩΡΙΣΤΕΙ ΠΟΤΕ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης