ΝΕΑ STAGE για 5.361 άτομα. Τι γνωρίζετε;

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
LinaK
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 10:51 am

Δημοσίευσηαπό LinaK » Δευ Ιαν 26, 2009 9:26 am

Καλημέρα!!Τα προγράμματα stage,δηλ. το τι αφορούν - που δουλεύεις,υπάρχουν κάπου??Εγώ μπήκα στο site του οαεδ και είδα ένα stage για βιβλιοθήκες.Αυτό είναι??Κάθε ένα πρόγραμμα το βρίσκουμε στο site του ΟΑΕΔ,σε κάποια εφημερίδα,πού βρίσκονται τέλοσπάντων??Και παίρνουν όλα την ίδια προσάυξηση ή όχι???Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθήσει πολύ!!!

όσον αφορά την διαδικασία επιλογής λίγο πολύ την ξέρουμε όλοι,εγώ πάντως που τηλ στα κεντρικά σήμερα και ξαναρώτησα ποιά είναι τα κριτήρια επιλογής...

frou-frou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2009 11:32 am

Δημοσίευσηαπό frou-frou » Δευ Ιαν 26, 2009 3:33 pm

cartoon έγραψε:Frou-frou καλησπερα!Μποριες σε παρακαλω να μου πεις αν ενδιαφερεσαι για τα stage στις βιβλιοθηκες?

Καλησπέρα και σ'εσένα, ακριβώς για τις βιβλιοθήκες ενδιαφέρομαι περισσότερο!!! Γνωρίζεις αν ξεκίνησαν να καλούν κόσμο ή καλύτερα αν ξεκίνησαν κάποιοι να εργάζονται με σύμβαση, πάντα αναφέρομαι στο συγκεκριμένο stage!!!

cartoon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τρί Ιαν 06, 2009 4:15 pm

Δημοσίευσηαπό cartoon » Δευ Ιαν 26, 2009 9:37 pm

Οχι απ' οσο ξερω!Θα δειξει!Και γω περιμενω τηλεφωνο!

zwi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 29, 2009 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό zwi » Δευ Φεβ 02, 2009 3:41 pm

Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο που μπορούμε να ρωτήσουμε πότε περίπου ξεκινάνε; Όποιον ρωτάω μου λέει, ότι δεν ξέρει και θα με ειδοποιήσουν... Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τις βιβλιοθήκες...

happiness
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2009 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό happiness » Τρί Φεβ 03, 2009 12:41 am

Ξέρετε εάν αυτό το πρόγραμμα για τις βιβλιοθήκες έχει "κλείσει" ; δλδ τα άτομα που θα πάρουν έχουν αποφασιστεί;

coperto
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2009 11:32 am

Δημοσίευσηαπό coperto » Τρί Φεβ 03, 2009 12:00 pm

happiness έγραψε:Ξέρετε εάν αυτό το πρόγραμμα για τις βιβλιοθήκες έχει "κλείσει" ; δλδ τα άτομα που θα πάρουν έχουν αποφασιστεί;


Εγώ πάντως τον τελευταίο μήνα στη βιβλιοθήκη της πόλης μου βλέπω καινούρια νεαρά άτομα να δουλεύουν εκεί. Άρα νομίζω ότι το stage αυτό έχει καλυφτεί. Δυστυχώς υπήρξαν ισχυρότερα βύσματα από εμάς. :roll:


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες