Νέα Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Πέμ Ιουν 19, 2008 5:18 pm

Φίλε μου και που ήξερε ο σκοπος της ΓΑΔΑ αν θα πάρει φετος ή το 2009 ΕΦ?Σας διαβεβαιώνω ότι στα ΑΤ δεν έχει ιδέα κανενας. Κανενας δεν ασχολειται εκτος απο ορισμένους συναδέλφους που ασχολούνται με το συνδικαλισμό και απο καποιους άλλους που το ψαχνουν απο το ιντερνετ. Υπομονή και η προκηρυξη θα βγει σιγουρα σύντομα.

Addicted
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: Παρ Μάιος 30, 2008 9:57 pm

Δημοσίευσηαπό Addicted » Πέμ Ιουν 19, 2008 5:19 pm

[quote="mortzan"]ΡΩΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ ΦΡΟΥΡΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΗ Γ.Α.Δ.Α. (ΣΤΙΣ ΣΚΟΠΙΕΣ+ΟΧΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ :) ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ 2009 ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ.


Μη μας λες τέτοια,άντε να δούμε πόσα κρύα ντους θα υποστούμε :(

Addicted
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: Παρ Μάιος 30, 2008 9:57 pm

Δημοσίευσηαπό Addicted » Πέμ Ιουν 19, 2008 5:20 pm

eidikos_frouros έγραψε:Φίλε μου και που ήξερε ο σκοπος της ΓΑΔΑ αν θα πάρει φετος ή το 2009 ΕΦ?Σας διαβεβαιώνω ότι στα ΑΤ δεν έχει ιδέα κανενας. Κανενας δεν ασχολειται εκτος απο ορισμένους συναδέλφους που ασχολούνται με το συνδικαλισμό και απο καποιους άλλους που το ψαχνουν απο το ιντερνετ. Υπομονή και η προκηρυξη θα βγει σιγουρα σύντομα.




Τραλαλαλαα λα λαλαλα
Γιούπι!!!!

baiz
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Παρ Φεβ 29, 2008 7:55 pm

Δημοσίευσηαπό baiz » Πέμ Ιουν 19, 2008 5:50 pm

Παιδια..μου ειπε ενας φιλος του ξαδερφου του θειου μου που υπηρετει ως ΔΕΑ στη ροδο,οτι του ειπε μια αμερικανα τουριστρια που γνωρισε προχθες το βραδυ,η οποια εχει εναν ανηψιο οπου ο κολλητος του ειναι στο fbi,οτι θα παρουν τελικα το 2014...Φιλε eidikos_frouros και περσυ ο ιδιος πανικος και η ιδια ραδιο-αρβυλα με φετος επικρατουσε?? εχουμε ακουσει πλεον τα παντα!!!! Δε μπορω αλλο...

iliasthesss
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Απρ 05, 2008 12:12 pm

Δημοσίευσηαπό iliasthesss » Πέμ Ιουν 19, 2008 5:58 pm

mortzan έγραψε: ΑΠΛΑ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΑΔΙΚΑ ΘΕΣΕΙΣ....


Συμφωνω με τον φιλο mortzan!!

Παντως οποια κοπελα νομιζει οτι θα μπει ειδικος φρουρος κ θα παει σε γραφειο ειναι γελασμενη! :twisted:

Σημερα ακουσα οτι ολοι οι ειδικοι φρουροι που ειναι σε γραφεια θα μπουν κανονικα στις υπηρεσιες κ στη θεση τους θα μπουν αστυφυλακες! :wink:

επιτελους πηραν κ μια σωστη αποφαση!

pip
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 29, 2008 4:47 pm

Δημοσίευσηαπό pip » Πέμ Ιουν 19, 2008 6:43 pm

ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Η ΧΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ SITE ΚΑΙ ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ Η ΙΔΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ:2200 ΝΕΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ.Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΜΗ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ Η ΕΦΗΜΕΡΙΣ Η ΧΩΡΑ..

mortzan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: Τρί Ιουν 17, 2008 2:44 pm

Δημοσίευσηαπό mortzan » Πέμ Ιουν 19, 2008 9:08 pm

φιλε ειδικε φρουρε οτι αφορα τα Α.Τ. ΤΑ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ,ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΙΖΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 20 ΜΟΥ+ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ(Α΄ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΚΕΝΙΑ),ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΩ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΣΙ,ΟΚ? :) ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΥΧΤΑ ΜΕ <ΓΙΩΤΑΔΕΣ> ΕΙΤΕ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΕΙΤΕ ΑΣΤΥΦ. (ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ) ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΙΑΣΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΠ.ΟΠ. ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ?ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΟΝΙΜΟ ΑΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΟΥΝ+ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΗΔΗ 1 ΘΕΣΗ ΓΑΙΤΙ ΝΑ ΖΗΤΟΥΝ +2Η?ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠ.ΟΠ. ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΩ ΓΑΙΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΩ+ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΝ ΦΙΛΟ JOHNY ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ.ΔΗΛ ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ 1 ΘΕΣΗ +ΖΗΤΑ +ΑΚΟΜΑ 2,ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ(ΟΧΙ ΟΛΕΣ)+ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ...ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ Α.Τ. ΦΙΛΕ ΕΙΔΙΚΕ Φ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ε.Φ +8 ΓΥΝ ΑΣΤΥΦ. ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΟΓΙΚΟ?ΦΙΛΕ ΤΖΟΝΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ +ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ <<ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ>> :) :) ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12..

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Πέμ Ιουν 19, 2008 9:56 pm

Συμφωνω με όσα γραφεις φίλε μου. Δίκιο έχεις και για τις γυναίκες οι οποίες δυστυχώς χρήζουν ειδικής μεταχείρησης στην αστυνομία και για τους γιωτάδες που καθε χρόνο γίνονται και περισσότεροι.

Addicted
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: Παρ Μάιος 30, 2008 9:57 pm

Δημοσίευσηαπό Addicted » Πέμ Ιουν 19, 2008 11:34 pm

Ουσιαστικά η Χώρα αναπαράγει αυτολεξή το χθεσινό ρεπορτάζ του Ελεύθερου τύπου...

mortzan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: Τρί Ιουν 17, 2008 2:44 pm

Δημοσίευσηαπό mortzan » Παρ Ιουν 20, 2008 12:31 am

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΑΙ...ΑΛΛΑ <<Ο ΠΙΣΤΕΥΩΝ ΝΙΚΑ>> :) !ΦΙΛΕ Ε.Φ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟΙ ΑΣΤΥΝΜ. ΑΞΙΖΟΥΝ,ΤΟ <<ΛΟΥΚΙ>> ΤΟ ΤΡΒΑΝ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΚΟΠΙΕΣ,ΠΕΖΗ,ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ,ΠΛΗΡΩΜΑ ΚΤΛ ΕΓΩ ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΑΧΙΜΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΑΠ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΒΓΑΙΝΑΤΕ ΝΥΧΤΑ ΜΑΖΙ...ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΧΙΜΟΤΗΤΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΟΡΙΑ Η ΚΑΠΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΜΑΗ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΤΟΝΙΖΩ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ,ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΔΙΩΝ+ΤΟ ΔΙΚΙΟ... :D :D :cry: !ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ...

mortzan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: Τρί Ιουν 17, 2008 2:44 pm

Δημοσίευσηαπό mortzan » Παρ Ιουν 20, 2008 12:48 am

ΦΙΛΕ ΕΙΔΙΚΕ ΦΡΟΥΡΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ +ΑΝ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ=ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΜΕΤΡΑΝΕ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΚΑΛΤΣΕΣ(ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΤΕΛΕΙΟΣ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ Η ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΤΥΧΕΙΣ ΣΤΟ 1 ΚΟΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ (ΦΟΡΜΑ) ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΓΥΜΝΟΣ?ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΑ.....

eidikos_frouros
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2007 3:45 pm

Δημοσίευσηαπό eidikos_frouros » Παρ Ιουν 20, 2008 11:18 am

Πρώτα περνας απο επιτροπή που σου μετράει το ύψος ξυπόλιτος.Ειναι μια επιτροπή απο 3 ατομα,επικεφαλής αστυνομικός διευθυντής.Μετα η 100αδα που θα ειστε εκει χωριζεται σε 20αδες και αρχιζει η καθεμια απο διαφορετικό άθλημα. Οποιος κόβεται σε ενα αθλημα δεν συνεχιζει. Στο ύψος κοπήκανε μερικά άτομα. Και στα αθληματα αρκετες γυναικες.

pip
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 29, 2008 4:47 pm

Δημοσίευσηαπό pip » Παρ Ιουν 20, 2008 1:11 pm

ΡΕ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΥΠΟ..ΡΕ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΥΠΟ.ΔΙΑΨΕΥΔΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΡΘΡΟ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΑ ΕΓΚΡΙΝΕΙ 2200 ΘΕΣΕΙΣ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ!ΡΕ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΥΠΟ..

Υ.Γ:ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..

iliasthesss
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Απρ 05, 2008 12:12 pm

Δημοσίευσηαπό iliasthesss » Παρ Ιουν 20, 2008 2:35 pm

φιλε JOHNNYHELLAS αφου εχεις στοιχεια για ολους αυτους που εκαναν κατι τετοιο γιατι δεν κανεις καταγγελια?

Δεν νομιζω οτι εχει σημασια αν εσυ μπεις στο λιμενικο η οχι αφου υπαρχουν καποιοι που αν δεν παρουν την δικη σου θεση πολυ πιθανο να παρουν καποιου αλλου....μη σκεφτομαστε μονο τον εαυτο μας...! Οι παρανομοι πρεπει μα παιρνουν ποδι απο τα σωματα ασφαλειας ειτε κλεβουν την δικη μας θεση ειτε καποιου αλλου!
Φιλε μου καταλαβαινω την φαση που βρισκεσαι κ η γνωμη μου ειναι να τους ξεμπροστιασεις ολους αφου εχεις τα στοιχεια που το αποδεικνυουν!!

Πολλοι "εξυπνοι" το σκεφτονται απο την αρχη ετσι...οτι θα μπουν σε κοποιο σωμα κ μετα αφου εχουν το βισμα θα πανε σε αυτο που θελουν απο το παραθυρο!!

γι αυτο φιλε μου....ΣΚΙΣ'ΤΟΥΣ!!! :twisted: :twisted:

mortzan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: Τρί Ιουν 17, 2008 2:44 pm

Δημοσίευσηαπό mortzan » Παρ Ιουν 20, 2008 5:42 pm

johnyhellas ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ....ΗΛΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ+ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ...ΦΙΛΕ Ε.Φ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ,1 ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ...ΟΤΝ ΛΕΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1,70 ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ?ΟΤΙ Ο ΠΗΧΗΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ 1,7Ο Η ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΟΒΟΥΝ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :o


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες