ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΑΣΕΠ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
npir
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 825
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2007 4:04 pm

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό npir » Τετ Απρ 15, 2015 4:06 am

Γεια σας! θα ηθελα να ρωτησω τι συμβαινει οταν βγαινει μια προκηρυξη και καποιος καταθετει τα δικαιολογητικα του στον ασεπ.τα στελνουμε οπως παλια με συστημενη επιστολη μαζι με την αιτηση μεσα και τα δικαιολογητικα(πτυχια,ξενες γλωσσες,προυπηρεσια κτλ) ή οι αιτησεις γινονται ηλεκτρονικα μονο πια στο site του ασεπ και εφοσον εχει καποιος πιστοποιησει τα προσοντα του εκει και εχει κανει και ταυτοποιηση ωστε να μην χρειαζεται να στελνει καθε φορα τα χαρτια του? εχει αλλαξει η διαδικασια ή εχουμε δυο επιλογες? εγω εχω μεινει στη παλια οπου εστελνα την αιτηση και τα δικαιολογητικα μου με συστημενη επιστολη στον ασεπ.ευχαριστω οποιον απαντησει.

npir
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 825
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2007 4:04 pm

Δημοσίευσηαπό npir » Σάβ Απρ 25, 2015 3:58 am

δεν γνωριζει κανεις ρε παιδια??

ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Ιαν 13, 2009 11:40 am

Δημοσίευσηαπό ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ » Σάβ Απρ 25, 2015 8:33 pm

ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ , ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΟΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ.

THL
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό THL » Σάβ Απρ 25, 2015 10:10 pm

npir έγραψε:δεν γνωριζει κανεις ρε παιδια??


Δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί από τότε που διορίστηκα (5ετία), δεν έχω ξανά ασχοληθεί με προκηρύξεις ασεπ, αλλά το λογικό είναι ότι η κάθε προκήρυξη που βγαίνει θα γράφει αναλυτικά την διαδικασία που χρειάζεται.

Dejan
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:34 am

Δημοσίευσηαπό Dejan » Κυρ Απρ 26, 2015 4:41 pm

Κάθε φορά στέλνεις τα ίδια ακριβώς πιστοποιητικά... Ελπίζω σύντομα να αλλάξει αυτό... Προς το παρόν το μόνο που άλλαξε είναι ότι κάνεις ηλεκτρονικά την αίτηση, την εκτυπώνεις και τη στέλνεις μαζί με τα δικαιολογητικά στον ΑΣΕΠ..


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: maria101980 και 3 επισκέπτες