ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
προγραμματα κοινοφελους εργασιας-Αμεα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
annadi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 02, 2012 1:10 am    Θέμα δημοσίευσης: προγραμματα κοινοφελους εργασιας-Αμεα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω να καταθεσω την αιτηση μου σε προγραμμα κοχ και ως Αμεα μπορω να εχω καποια επιπλεον μορια . Εχω καρτα ανεργίας στον οαεδ αλλα η αποφαση της επιτροπης που μου δινει το ποσοστο της αναπηριας εχει ληξει. εγω εχω κανει αιτηση για ανανεωση στο ικα απο τον Φεβρουαριο και ακομα δεν με εχουν καλεσει...μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει αν ξερει..ειναι πολυ αδικο και δεν ευθυνομαι εγω γι αυτο να χανω τα μορια που δικαιουμαι και μια ισως θεση εργασιας που εχω τοσο πολυ αναγκη.
Επιστροφή στην κορυφή
MORNOS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 19, 2012 11:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: προγραμματα κοινοφελους εργασιας-Αμεα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε τηλέφωνο στον ΑΣΕΠ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης