ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Προκήρυξη Πυροσβεστικής Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 508, 509, 510  Επόμενη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GGG
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 20, 2011 9:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα!!Εχω μια απορια οι πινακες που γραφουν κατα σειρα επιτυχιας υποψηφιων(ιδιωτες 70%) ποσοι θα καλεστουν να δωσουν τα αγωνισματα??Υπαρχει καποιο οριο στα μορια?Αυτο δεν εχω καταλαβει!
Επιστροφή στην κορυφή
eginestag
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 20, 2011 7:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΠΟΧΙΚΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ; ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΥΤΟ;
Επιστροφή στην κορυφή
chris1561985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 2:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σας παρακαλω καποιος ας μου πει ειμαι στο παρατσακ πραγματικα κοντευω να τρελαθω,εχω 2490 ειμαι στους 70% θεση 472 απο οτι καταλαβα η τελικη θεση ειναι 420 εχω ελπιδες σαν επιλαχων?52 θεσεις κατω απο το οριο...παρακαλω καποιος..ευχαριστω..
Επιστροφή στην κορυφή
chris1561985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 3:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ειμαι 52 θεση επιλαχων 472ος δηλαδη εχω ελπιδες ?λετε να κοπυν 52 ατομα σε ιατρικα-αθληματα? ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
anton_19
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 4:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν νομίζω να μπορείς μπεις κ ν διαβάσεις το ΦΕΚ για τους 5 ετιας τι ισχύει
Επιστροφή στην κορυφή
Next_Level
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 5:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειμαι στην θεση (σειρα) 368# ... Δεν παιζει να περασω με τιποτα ετσι ?

Να σταματησω την προπονηση ? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
chris1561985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 6:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια γινεται ο χαμος,υπαρχουν πραγματικα πολλοι περασμενοι που επρεπε να ειναι στην κατηγορια των 30% και ειναι στον 70%..αναμενουμε και οποιος μαθει κατι ας μας πει .
Επιστροφή στην κορυφή
chris1561985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 23, 2011 12:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον για να μην αγχωνεσται οσοι ειναι σε καλη θεση επιλαχων...εκατσα χθες και τα ειδα ενα ενα μεχρι την δικια μου θεση 472 δηλαδη στην α κατηγορια παντα.( 70%) παιδια εχει 179 περασμενους ειδικους φρουρους που περνανε και πυροσβαστικη...οι 22 απο αυτους ειναι επιλαχοντες στην πυροσβεστικη και περνανε ειδικους οποτε 22 ειναι σιγουροι εκτος λιστας πυροσβεστικης.αυτοματος εγω απο 52ος επιλαχων γινομαι 30ος...με καταλαβατε?και θεωρω απιστευτο να φυγουν ολοι οι υπολοιποι 157 απο ειδικοι και να πανε πυροσβεστες..προσωπικα για μενα οντας μου λειπουν 30 θεσεις ακομα ειμαι πιστευω μεσα και οχι επιλαχων χωρια απο τα αθληματα κτλ..εκατσα εναν εναν και τους ειδα απο το pdf που κατεβασα με copy paste στο search τα ονοματα των επιτυχοντων απο τους 2 πινακες... Smile
ελπιζω να βοηθισα και να εδωσα ελπιδες ακομα και στον 179το επιλαχων τουλαχιστων!
Επιστροφή στην κορυφή
nionios_s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 27, 2011 11:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά.

Θα ήθελα να ρωτήσω, ξέρει κανείς περίπου πόσο περίπου θα είναι ο μισθός των 5ετών πυροσβεστών?
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 27, 2011 4:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο 1ος βασικός είναι 730 περίπου. Με επιδόματα, κρατήσεις κλπ ένας άγαμος κλπ ξεκινά νομίζω από τα 750 περίπου.

* Σημειωτέον, οι εποχικοί δεν κάνουν, και επομένως δεν πληρώνονται,5ήμερα-νυχτερινά. Σαν 5ετείς δεν ξέρω τι θα γίνεται..

Y.G Στα σώματα ασφαλείας δεν θα πλουτίσεις! μην μπει κάποιος με αυτή την λογική γιατί σίγουρα θα τα παρατήσει και θα αφήσει μια θέση κενή!
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 27, 2011 5:48 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris1561985 έγραψε:
λοιπον για να μην αγχωνεσται οσοι ειναι σε καλη θεση επιλαχων...εκατσα χθες και τα ειδα ενα ενα μεχρι την δικια μου θεση 472 δηλαδη στην α κατηγορια παντα.( 70%) παιδια εχει 179 περασμενους ειδικους φρουρους που περνανε και πυροσβαστικη...οι 22 απο αυτους ειναι επιλαχοντες στην πυροσβεστικη και περνανε ειδικους οποτε 22 ειναι σιγουροι εκτος λιστας πυροσβεστικης.αυτοματος εγω απο 52ος επιλαχων γινομαι 30ος...με καταλαβατε?και θεωρω απιστευτο να φυγουν ολοι οι υπολοιποι 157 απο ειδικοι και να πανε πυροσβεστες..προσωπικα για μενα οντας μου λειπουν 30 θεσεις ακομα ειμαι πιστευω μεσα και οχι επιλαχων χωρια απο τα αθληματα κτλ..εκατσα εναν εναν και τους ειδα απο το pdf που κατεβασα με copy paste στο search τα ονοματα των επιτυχοντων απο τους 2 πινακες... Smile
ελπιζω να βοηθισα και να εδωσα ελπιδες ακομα και στον 179το επιλαχων τουλαχιστων!

Φίλε μην είσαι τόσο σίγουρος! έχουνε έρθει πολλά παιδιά στο Α.Τ που ανήκω και ρωτάνε αν μπορούνε να παραιτηθούν όσο είναι στην σχολή αστυφυλάκων για να δώσουν αθλήματα για την Πυροσβεστική!
Επιστροφή στην κορυφή
puromakis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 01, 2011 11:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="osfp7"]
chris1561985 έγραψε:

Φίλε μην είσαι τόσο σίγουρος! έχουνε έρθει πολλά παιδιά στο Α.Τ που ανήκω και ρωτάνε αν μπορούνε να παραιτηθούν όσο είναι στην σχολή αστυφυλάκων για να δώσουν αθλήματα για την Πυροσβεστική![/quot]

καλα τοσο χαζοι ειναι??? περασαν τις δοκιμασιες στους φρουρους κ θα παραιτηθουν????? εδω ο κοσμος κανει αμαν για μια δουλιτσα κ αυτοι θα φυγουν για να δωσουν παλι εξετασεις (και πιο δυσκολες!!)
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 01, 2011 5:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μερικοί θεωρούν την πυροσβεστική ποιο εύκολο επάγγελμα,βέβαια με αυτή την λογική δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσουν να αντεπεξέλθουν σε πυρκαγιές,πλημμύρες κτλπ...
Επιστροφή στην κορυφή
anton_19
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 02, 2011 3:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πυρκαγιές,πλημμύρες ..........σκέψου κάτι χειρότερο να προσπαθείς να απεγκλωβίσεις τροχαίο........ γτ οι πιο πολύ λένε ότι να ξύνουν.....
στο νέο διαγωνισμό για 800 θέσεις το όριο ηλικίας είναι 26 lol
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7
Δόκιμος
Δόκιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 02, 2011 6:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

anton_19 έγραψε:
πυρκαγιές,πλημμύρες ..........σκέψου κάτι χειρότερο να προσπαθείς να απεγκλωβίσεις τροχαίο........ γτ οι πιο πολύ λένε ότι να ξύνουν.....
στο νέο διαγωνισμό για 800 θέσεις το όριο ηλικίας είναι 26 lol

Καλά μην το δένεις κόμπο ότι θα βγει στα καπάκια ο διαγωνισμός! πάντως τα νέα κριτήρια μπορείς να τα βρεις στο http://hcg.gr/sites/default/files/article/attach/n4029_fek245_2011.pdf Κεφάλαιο Γ άρθρο 33 έως 36
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR | Forum Αρχική σελίδα » ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 508, 509, 510  Επόμενη
Σελίδα 509 από 510

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης