Συμβάσεις στα ΕΛΤΑ

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Τετ Ιουν 02, 2010 5:50 pm

contime έγραψε:
Olgaki έγραψε:καλώς τον/την........... δεν νομίζω να θέλεις να ασχοληθώ μαζί σου............
εδώ είναι μέρος όπου όλοι μας καταθέτουμε τις πληροφορίες που μαθαίνουμε!!! Άντε βρε .... μαζί με εμένα κρέμασε στο Σύνταγμα και άλλους 10 από εδώ μέσα ( γιατί και αυτοι για ημερομηνίες που έχουν περάσει μιλάγαν τόσο καιρό............. αλλα κανένας μας δεν ενοχλήθηκε........ κανένας παρα μόνο ΕΣΥ!! χαχαχαχα


Δεν τιθεται θεμα κρεμασματος αλλα αυτοσεβασμου ωστε να μην εκτίθεσαι με αυτα που λες... Σε μερικους ανθρωπους αυτο ειναι κατι που λειπει.
Οσο για την ενοχληση δε θελω να σε στεναχωρησω... αλλα εισαι πολυ μικρη για να καταφερεις κατι τετοιο... :wink:
Εμενα τουλαχιστον με ευχαριστησαν και 5-6 ατομα για αυτο που προσφερα, αντιθετα οι δικες σου "εγκυρες" πληροφοριες δεν ειδα να εκτιμηθηκαν μιας και ουτως ή αλλως οπως αποδειχτηκε ηταν ακυρες...
Παρεπιπτόντως θαυμασα τη loulouditsa που ειχε το θαρρος να αναγνωρισει το λαθος της και να ζητησει και συγγνωμη. Μακαρι να ειχαν κι αλλοι τετοιο φιλοτιμο.
Αυτα και καλα αποτελεσματα σε ολους! :)


ναι όντως έχεις δίκιο είμαι πολύ μικρή ........... και με πολύ μικρό, σύντομο και ασύμαντο βιογραφικό............!!!!!! Και πάνω απ' ολα οπως ειπες δεν έχω αυτοσεβασμο γιατι απλά μετέφερα αυτό που μου είπε ο Προισταμενος των ΕΛΤΑ της περιοχής μου! ( και το έγραψα ότι έτσι μου είπε δεν το κατεβασα απο το μυαλο μου, οπως και αλλα ατομα μας ειπαν τι τους ειπαν οι δικοι τους Προισταμενοι η ακομα και ο θυρωρος στην απελλου - δεν ειδα να ασχολησε μαζι τους παρα επιμενεις να μου επιτιθεσαι!!!)
'Εχω όμως μια απορία............πως ξέρεις τόσες λεπτομέρειες για εμένα!!!
Απο ολα αυτα που εχουν γραφτει εδω μέσα συνεχίζεις να ασχολησε<μαζί μου και δεν ξέρω το γιατί!!! Να το κοιτάξεις αυτό γιατί έρχονται και ζέστες!!!
Καλη σου επιτυχία!! :wink:

JP7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 8:18 pm

Δημοσίευσηαπό JP7 » Τετ Ιουν 02, 2010 6:02 pm

POIOS O LOGOS TIS KONTRAS METAKSY SAS.......KERDIZETE KATI ETSI.....EINAI ENAS XWROS SYZITISIS KAI ENIMERWSIS GIA OPOION EXEI KATI NEO PANW STO THEMA TWN ELTA....AN NOMIZETE OTI ME TIN KONTRA THA SAS PAROUN STA ELTA ...TI NA PW....AS BOITHAEI O ENAS TON ALLO ME SWSTI PLIROFORISI KAI OXI FAGWMARA......AN KANW LATHOS PEITE MOY.... :!:

JP7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 8:18 pm

Δημοσίευσηαπό JP7 » Τετ Ιουν 02, 2010 6:53 pm

Πωλείται το 39% του ΕΛΤΑ
Σε συνέντευξη τύπου που παραχώρησαν πριν από λίγο οι υπουργοί Παπακωνσταντίνου, Ρέππας, Γερουλάνος και Μπιρπίλη, μετά τη συνεδρίαση του υπουργικού συμβουλίου με θέμα τις αποκρατικοποιήσεις, ανακοινώθηκε εκτός των άλλων και....
η πώληση ποσοστού 39% του ΕΛΤΑ

Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Τετ Ιουν 02, 2010 10:25 pm

JP7 έγραψε:POIOS O LOGOS TIS KONTRAS METAKSY SAS.......KERDIZETE KATI ETSI.....EINAI ENAS XWROS SYZITISIS KAI ENIMERWSIS GIA OPOION EXEI KATI NEO PANW STO THEMA TWN ELTA....AN NOMIZETE OTI ME TIN KONTRA THA SAS PAROUN STA ELTA ...TI NA PW....AS BOITHAEI O ENAS TON ALLO ME SWSTI PLIROFORISI KAI OXI FAGWMARA......AN KANW LATHOS PEITE MOY.... :!:


πολύ σωστά μιλας............ δεν άρχισα όμως εγώ την κόντρα ούτε του επιτέθηκα ούτε χρησιμοποιησα χαρακτηρισμούς όπως εκείνος!!!
Πολύ έυστοχα ανέφερες ότι είναι χώρος συζήτησης και ενημέρωσης για όποιον έχει κάποιο νέο............ αυτό έκανα κι εγώ ........... τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω! Και ενοχλήθηκε.......
ΤΕΛΟΣ........ πάμε παρακάτω τώρα σε θέματα που έχουν πραγματική σημασία!! Και είναι φυσικά τα αποτελέσματα!

Δέσποινα Μήλα
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 12, 2007 2:36 pm

Δημοσίευσηαπό Δέσποινα Μήλα » Πέμ Ιουν 03, 2010 9:42 am

Olgaki έγραψε:
JP7 έγραψε:POIOS O LOGOS TIS KONTRAS METAKSY SAS.......KERDIZETE KATI ETSI.....EINAI ENAS XWROS SYZITISIS KAI ENIMERWSIS GIA OPOION EXEI KATI NEO PANW STO THEMA TWN ELTA....AN NOMIZETE OTI ME TIN KONTRA THA SAS PAROUN STA ELTA ...TI NA PW....AS BOITHAEI O ENAS TON ALLO ME SWSTI PLIROFORISI KAI OXI FAGWMARA......AN KANW LATHOS PEITE MOY.... :!:


πολύ σωστά μιλας............ δεν άρχισα όμως εγώ την κόντρα ούτε του επιτέθηκα ούτε χρησιμοποιησα χαρακτηρισμούς όπως εκείνος!!!
Πολύ έυστοχα ανέφερες ότι είναι χώρος συζήτησης και ενημέρωσης για όποιον έχει κάποιο νέο............ αυτό έκανα κι εγώ ........... τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω! Και ενοχλήθηκε.......
ΤΕΛΟΣ........ πάμε παρακάτω τώρα σε θέματα που έχουν πραγματική σημασία!! Και είναι φυσικά τα αποτελέσματα!


Έμαθε κανείς τίποτα για τα αποτελέσματα?

Δέσποινα Μήλα
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 12, 2007 2:36 pm

Δημοσίευσηαπό Δέσποινα Μήλα » Πέμ Ιουν 03, 2010 9:56 am

Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 10:34 am

[quote="Δέσποινα Μήλα"]Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.[/quote]
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:06 am

MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:09 am

[quote="loulouditsa"][quote="MAROULITAAA"][quote="Δέσποινα Μήλα"]Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.[/quote]
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ[/quote]


ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...[/quote]
ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!

MANI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MANI » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:26 am

MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.

Olgaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 9:32 am

Δημοσίευσηαπό Olgaki » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:31 am

MANI έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.


μ'αρεσει που είχαν πει και είχαν γράψει και στην εφημερίδα ότι θα είναι διαδικασίες express γιατί υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στα ΕΛΤΑ με την διανομή!!!!
Φαντάσου και να μην βιαζόντουσαν ................ σε 3 μήνες θα έβγαζαν τα αποτελέσματα!!! Δουλεύει τίποτα άλλο σωστά σε αυτό το κράτος ;;; γιατι να δουλέψει και αυτό;;;

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:39 am

MANI έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.




μιλαμε για την προκηρυξη της αττικης που εληξε στις 10 μαιου...

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:44 am

Olgaki έγραψε:
MANI έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
Δέσποινα Μήλα έγραψε:Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ



ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...

ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!!
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.


μ'αρεσει που είχαν πει και είχαν γράψει και στην εφημερίδα ότι θα είναι διαδικασίες express γιατί υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στα ΕΛΤΑ με την διανομή!!!!
Φαντάσου και να μην βιαζόντουσαν ................ σε 3 μήνες θα έβγαζαν τα αποτελέσματα!!! Δουλεύει τίποτα άλλο σωστά σε αυτό το κράτος ;;; γιατι να δουλέψει και αυτό;;;



οτι υπαρχει προβλημα υπαρχει αυτο ειναι το μονο σιγουρο υπαρχουν περιοχες της αθηνας που η αλληλογραφια αργει και πανε οι πολιτες μονοι τους και ψαχνουν τα γραμματα τους ...αυτο ειναι τραγικο...ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ...

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:46 am

[quote="loulouditsa"][quote="MANI"][quote="MAROULITAAA"][quote="loulouditsa"][quote="MAROULITAAA"][quote="Δέσποινα Μήλα"]Ε, λοιπόν πήρα τηλέφωνο σε ένα από αυτά της προκήρυξης και τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα, απ΄ότι μου είπαν. Καλή τύχη σε όλους.[/quote]
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΠΩ,ΠΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ:8 ΜΕ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ;!ΕΛΕΟΣΣΣ[/quote]


ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΞΠΡΕΣ...[/quote]
ΕΛΑ ΝΤΕ,ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ!![/quote]ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ 28 ΜΑΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ.[/quote]



μιλαμε για την προκηρυξη της αττικης που εληξε στις 10 μαιου...[/quote]
ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΟΣΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΑΝ..ΑΠ'ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΕ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ.ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΟΧΙ;;;ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΜΩΡΕ ΠΙΑ!!!

JP7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 8:18 pm

Δημοσίευσηαπό JP7 » Πέμ Ιουν 03, 2010 11:49 am

kalimera....tin alli bdomada..eipan....koroidia sketi blepw.....ftaime emeis an den paei kaneis na kanei aitisi gia kryoneri kai aiolou......na doun thm glyka....eleos pias enas mina spaei kai akoma perimenoume...


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες