9K/2008 Αγροτική Τράπεζα

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
l_penta
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Δευ Μαρ 22, 2010 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό l_penta » Τρί Μάιος 25, 2010 12:21 pm

agelaki έγραψε:
AEF έγραψε:
tina1981 έγραψε:Καλημέρα σε όλους
Άντε να δούμε τι εξελίξεις θα έχουμε αυτή την εβδομάδα!


Καλημέρα. Μόλις τηλεφώνησα στο 210-3298598 και μου είπε (νεαρή γυναικεία φωνή) ότι δεν ξέρουν πότε θα στείλουν τις υπόλοιπες πρώτες επιστολές των ΔΕ γιατί είναι για υπογραφή...όταν τη ρώτησα πότε υπολογίζει μου είπε ότι μπορεί η αποστολή τους μπορεί να πάρει έως και 2 μήνες...


Καλημέρα και από μένα και καλή εργάσιμη εβδομάδα. Φαίνεται ότι οι μελλοντικοί συνάδελφοι φορτώνουν τις επιστολές σε σαλιγκάρια γιατί διαφορετικά δεν θα ήθελαν δύο μήνες


Μάλλον ευθύνονται αυτοί που αναγκάζουν τους συναδέλφους να κινούνται σαν σαλιγκάρια.

el_arantis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 12:59 am

Δημοσίευσηαπό el_arantis » Τρί Μάιος 25, 2010 1:00 pm

Πηρα τηλέφωνο στη ΔΑΔ και μου είπαν ότι αργούν στην υπογραφή οι β' επιστολές για τους ΤΕ. :( :roll: :evil:

de
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 12:50 pm

Δημοσίευσηαπό de » Τρί Μάιος 25, 2010 1:22 pm

Τι γίνεται ρε παιδιά ήμαρτον...ακούμε εδώ και πόσο καιρό ότι όλες οι επιστολές (2ες ΤΕ, 1ες ΔΕ) είναι για υπογραφή, άρα η ΔΑΔ δεν ασχολείται όλες αυτές τις ημέρες με εμάς?

el_arantis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 12:59 am

Δημοσίευσηαπό el_arantis » Τρί Μάιος 25, 2010 1:25 pm

de έγραψε:Τι γίνεται ρε παιδιά ήμαρτον...ακούμε εδώ και πόσο καιρό ότι όλες οι επιστολές (2ες ΤΕ, 1ες ΔΕ) είναι για υπογραφή, άρα η ΔΑΔ δεν ασχολείται όλες αυτές τις ημέρες με εμάς?

Απλά κάποιος δεν υπογράφει φαντάζομαι.... :evil:

agelaki
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 557
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 06, 2010 1:33 pm

Δημοσίευσηαπό agelaki » Τρί Μάιος 25, 2010 1:32 pm

de έγραψε:Τι γίνεται ρε παιδιά ήμαρτον...ακούμε εδώ και πόσο καιρό ότι όλες οι επιστολές (2ες ΤΕ, 1ες ΔΕ) είναι για υπογραφή, άρα η ΔΑΔ δεν ασχολείται όλες αυτές τις ημέρες με εμάς?


Οπώς όλοι καταλάβαμε ο ρόλος των υπαλλήλων της Δ.Α.Δ. έχει τελειώσει σε αυτή τη φάση και το πρόβλημα μας είναι η διοίκηση. Σήμερα πάντως το πρόγραμμα για να τακτοποιηθούμε είναι εντός διμήνου. Ενημέρωση από πρόσφατο συνταξιούχο διευθυντή του καταστήματος της περιοχής μου και καλά δικτυωμένο. Επίσης μου είπε ότι δεν συντρέχει λόγος ανυσηχίας περί προσλήψεων ούτε μία στο εκατομύριο

fifikA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 2:30 pm

Δημοσίευσηαπό fifikA » Τρί Μάιος 25, 2010 1:39 pm

an den bgei akri me seate...

proteinw tilefwnimata diamarturias sto grafeio proedrou...

210-3232777, 210-3298427, 210-3236253

toulaxiston na akoun "ta gallika mas" autoi pou euthinontai amesa...

kai parallila epistoles se ola ta dunamika blogs...


fifikA

ps: mi mou milas gia kalokairia...gia akrogialies kai asteria...kathoti anergi apo deutera..

de
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 12:50 pm

Δημοσίευσηαπό de » Τρί Μάιος 25, 2010 2:25 pm

agelaki έγραψε:
de έγραψε:Τι γίνεται ρε παιδιά ήμαρτον...ακούμε εδώ και πόσο καιρό ότι όλες οι επιστολές (2ες ΤΕ, 1ες ΔΕ) είναι για υπογραφή, άρα η ΔΑΔ δεν ασχολείται όλες αυτές τις ημέρες με εμάς?


Οπώς όλοι καταλάβαμε ο ρόλος των υπαλλήλων της Δ.Α.Δ. έχει τελειώσει σε αυτή τη φάση και το πρόβλημα μας είναι η διοίκηση. Σήμερα πάντως το πρόγραμμα για να τακτοποιηθούμε είναι εντός διμήνου. Ενημέρωση από πρόσφατο συνταξιούχο διευθυντή του καταστήματος της περιοχής μου και καλά δικτυωμένο. Επίσης μου είπε ότι δεν συντρέχει λόγος ανυσηχίας περί προσλήψεων ούτε μία στο εκατομύριο


Όταν λες ''να τακτοποιηθούμε'' εννοείς να τοποθετηθούμε ή απλά να πάρουμε τις 1ες επιστολές?

ftero
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό ftero » Τρί Μάιος 25, 2010 2:35 pm

Καλησπέρα!επικοινώνησα με την ΔΑΔ πριν από λίγο και μου είπαν ότι οι υπόλοιπες 1ες επιστολές των ΔΕ είναι για υπογραφή. Όταν ρώτησα πότε πρόκειται να σταλούν μου απάντησαν ίσως τον άλλο μήνα ίσως τον μεθεπόμενο...δεν εξαρτάται από αυτούς αλλά από την διοίκηση. Δεν μπορούν να μας δώσουν κάποιο χρονοδιάγραμμα γιατί δεν γνωρίζουν κάτι περισσότερο..Απ΄ότι έχουμε όλοι καταλάβει το θέμα μας είναι η διοίκηση!!!Η γνώμη μου είναι να ζητήσουμε την συνδρομή κάποιου έμπειρου δικηγόρου ο οποίος σε συννενόηση με τον ΣΕΑΤΕ θα ασκήσει πιέσεις στην διοίκηση.Στόχος μας θα πρέπει να είναι η έγγραφη διαβεβαίωση τήρησης χρονοδιαγραμμάτων γιατί τα λόγια εξανεμίζονται στον αέρα!Νομίζω ότι περιμένοντας μετά τις εκλογές του ΣΕΑΤΕ θα έχει χαθεί πολύτιμος χρόνος...

katia akritidou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Μάιος 19, 2010 3:32 pm

9κ2008

Δημοσίευσηαπό katia akritidou » Τρί Μάιος 25, 2010 3:07 pm

Παιδιά μ.ιλησε κανεις με σεατε,επιθεώρηση και συνηγορο?Πέρα από το τι περιμένει ο καθένας πρέπει για όσους θέλουν να το ψάξουν παραπάνω να οριστεί μια άτυπη επιτροπή μεταξύ μας όπου ο καθένας θα αναλάβει έναν συγκεκριμένο ρόλο.Με τηλέφωνα που κάνουμε στην ΑΤΕ δεν δίνεται χρονοδιάγραμμα κι αυτό δεν είναι υπέρ μας.Τα τηλ μου τα έχω δώσει και άρχισε να υπάρχει κάποια κινητικότητα και επιτέλους να γίνει ένας συντονισμος γιατι μεσω φόρουμ ολοι μας λέμε τα δικά μας χωρίς συμπνοια...έλεος έχουμε εναν κοινο σκοπό!

lia26
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 1:35 am

Re: 9κ2008

Δημοσίευσηαπό lia26 » Τρί Μάιος 25, 2010 5:37 pm

Kαλησπερα παιδια, ελπιζω να εχουμε εξελιξεις αυτη την εβδομαδα για ολους μας...

Παντως την Παρασκευη εχει γενεθλια ο... καταλαβατε ποιος!!Προτεινω να του στειλουμε τουρτα που θα γραφει χρονια πολλα, οι αδιοριστοι της 9κ/2008 μαζι με εναν καινουργιο στυλο, μπας και αυτος που εχει τελειωνει και γι αυτο δεν υπογραφει τις επιστολες μας!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Να λεμε και κανενα χαζο, να μην ξεχνιομαστε!!!

katia akritidou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Μάιος 19, 2010 3:32 pm

Re: 9κ2008

Δημοσίευσηαπό katia akritidou » Τρί Μάιος 25, 2010 5:57 pm

lia26 έγραψε:Kαλησπερα παιδια, ελπιζω να εχουμε εξελιξεις αυτη την εβδομαδα για ολους μας...

Παντως την Παρασκευη εχει γενεθλια ο... καταλαβατε ποιος!!Προτεινω να του στειλουμε τουρτα που θα γραφει χρονια πολλα, οι αδιοριστοι της 9κ/2008 μαζι με εναν καινουργιο στυλο, μπας και αυτος που εχει τελειωνει και γι αυτο δεν υπογραφει τις επιστολες μας!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Να λεμε και κανενα χαζο, να μην ξεχνιομαστε!!!


Αν είχε την αίσθηση του χιούμορ δεν θα ήταν άσχημη ιδέα αλλά την έχει?Ιδού η απορία...πάντως τραβάει τη γραμμή της υπουργού που μια κρυάδα την διακατέχει δεν μπορώ να πω...Πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι?

agelaki
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 557
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 06, 2010 1:33 pm

Re: 9κ2008

Δημοσίευσηαπό agelaki » Τρί Μάιος 25, 2010 6:09 pm

lia26 έγραψε:Kαλησπερα παιδια, ελπιζω να εχουμε εξελιξεις αυτη την εβδομαδα για ολους μας...

Παντως την Παρασκευη εχει γενεθλια ο... καταλαβατε ποιος!!Προτεινω να του στειλουμε τουρτα που θα γραφει χρονια πολλα, οι αδιοριστοι της 9κ/2008 μαζι με εναν καινουργιο στυλο, μπας και αυτος που εχει τελειωνει και γι αυτο δεν υπογραφει τις επιστολες μας!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Να λεμε και κανενα χαζο, να μην ξεχνιομαστε!!!


Ερώτηση: Που ξέρεις πότε έχει γενέθλια?
Πάντως συμφωνό απόλυτα για την τούρτα έχει δεν έχει χιούμορ. Στο χειρότερο σενάριο μπορεί να τη πετάξει νομίζοντας ότι έχει ποτάσα μέσα. Δεν είναι κακή ιδέα μήπως να τη ποτίσουμε και με λίγο καθαρτικό έτσι απλά? Μπορούμε να γράψουμε και όλο υπονοούμενο "Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ!"

l_penta
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Δευ Μαρ 22, 2010 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό l_penta » Τρί Μάιος 25, 2010 7:28 pm

παιδια γιατί σεν φαίνεται το φορουμ μας στην κεντρική σελίδα των διαγωνισμών με σειρά προτεραιότητας?

τεχνικό πρόβλημα ή δάκτυλος κάποιου?

l_penta
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Δευ Μαρ 22, 2010 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό l_penta » Τρί Μάιος 25, 2010 7:29 pm

l_penta έγραψε:παιδια γιατί δεν φαίνεται το φορουμ μας στην κεντρική σελίδα των διαγωνισμών με σειρά προτεραιότητας?

τεχνικό πρόβλημα ή δάκτυλος κάποιου?

VanTheMan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 28, 2008 12:44 am

Δημοσίευσηαπό VanTheMan » Τρί Μάιος 25, 2010 7:30 pm

l_penta έγραψε:
l_penta έγραψε:παιδια γιατί δεν φαίνεται το φορουμ μας στην κεντρική σελίδα των διαγωνισμών με σειρά προτεραιότητας?

τεχνικό πρόβλημα ή δάκτυλος κάποιου?


scroll up:


Diorismos.gr Forum Αρχική σελίδα » ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες