6Κ/2008 ΔΕ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
marios4
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 3:28 pm

Δημοσίευσηαπό marios4 » Τετ Φεβ 10, 2010 12:46 pm

ας βγουν τα οριστηκά και να μας πάρουν όποτε θέλουν....

cyberwolvie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Φεβ 27, 2009 11:56 am

Δημοσίευσηαπό cyberwolvie » Τετ Φεβ 10, 2010 6:48 pm

Καλησπερα σε ολους.
Απο οτι εμαθα εγω σε λιγο διαστημα(περιπου 10-15 μερες) θα ανακοινωθουν τα οριστικα.Φυσικα θα δειξει κατα ποσο μου ειπαν σωστες πληροφοριες ή οχι.
Εχω ενημερωθει πως τα αποτελεσματα εχουν βγει απλα τα καθυστερουν για λογους πορων.Και πως τα νεα μετρα για αναστολη προσληψεων θα ισχυουν για τις προκυρηξεις που δεν εκρεμουν οριστικα(για τις καινουργιες).



(Καπου ειχα διαβασει οτι 4 μηνες απο την εκδοση των οριστικων πρεπει να σε εχουν διορισει βαση νομου,ισχυει???)

κ.2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί Δεκ 30, 2008 12:47 pm

Δημοσίευσηαπό κ.2 » Τετ Φεβ 10, 2010 7:05 pm

Μάλλον ισχύει μετά το ΦΕΚ διορισμού και όχι μετά τα οριστικά. Γιατί σχεδόν 7 μήνες κάνουν να γυρίσουν τα χαρτιά από το Γενικό Λογιστήριο του κράτους.

giorgios2009
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό giorgios2009 » Τετ Φεβ 10, 2010 9:16 pm

[quote="cyberwolvie"]Καλησπερα σε ολους.
Απο οτι εμαθα εγω σε λιγο διαστημα(περιπου 10-15 μερες) θα ανακοινωθουν τα οριστικα.Φυσικα θα δειξει κατα ποσο μου ειπαν σωστες πληροφοριες ή οχι.
Εχω ενημερωθει πως τα αποτελεσματα εχουν βγει απλα τα καθυστερουν για λογους πορων.Και πως τα νεα μετρα για αναστολη προσληψεων θα ισχυουν για τις προκυρηξεις που δεν εκρεμουν οριστικα(για τις καινουργιες).



(Καπου ειχα διαβασει οτι 4 μηνες απο την εκδοση των οριστικων πρεπει να σε εχουν διορισει βαση νομου,ισχυει???)[/quote]

Το μόνο που κατάφεραν,είναι να ξεσηκώσουν τον κόσμο!
Ο Παπακωνσταντίνου είναι ο σκληρός της κυβέρνησης "τσιράκι"των Βρυξελλών!
Δυστηχώς πέρασαν οι προτάσεις του κι όχι της Κατσέλη που εισηγήθηκε πιο
ελαφριά μέτρα.
Τα περισσότερα από τα μέτρα -ειδικά για τις περικοπές στα επιδόματα που είναι ενσωματωμένα στο μισθό-θα πέσουν στα δικαστήρια.
Δεν ειναι δυνατόν να παγώσει ή να ακυρώση διαγωνισμούς που είναι στα προσωρινά ή οριστικά.Μόνο αν είναι εκτός ΑΣΕΠ και για λόγους νομιμότητας.
Υπάρχουν και τα δικαστήρια, όπως και δικηγορικά γραφεία που ειδικεύονται σε ομαδικές προσφυγές.Πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 5000 άτομα που είναι σε διαδικασία οριστικών αποτελεσμάτων.
Σίγουρα ένας λόγος που αργούν τα οριστικά είναι ότι το τρενάρουν για να μη γίνουν οι προσλήψεις το 2010.
Ένας άλλος λόγος είναι οι πολλές ενστάσεις και η ραθυμία των αρμόδιων υπαλλήλων.Υπάρχουν και πολλές μα πάρα πολλές ειδικότητες, από γαζώτριες
εως δεν ξέρω κι εγώ τι.
Υπολογίστε,από την στιγμή που θα βγουν τα οριστικά +6 μήνες.

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Πέμ Φεβ 11, 2010 4:44 pm

cyberwolvie έγραψε:Καλησπερα σε ολους.
Απο οτι εμαθα εγω σε λιγο διαστημα(περιπου 10-15 μερες) θα ανακοινωθουν τα οριστικα.Φυσικα θα δειξει κατα ποσο μου ειπαν σωστες πληροφοριες ή οχι.
Εχω ενημερωθει πως τα αποτελεσματα εχουν βγει απλα τα καθυστερουν για λογους πορων.Και πως τα νεα μετρα για αναστολη προσληψεων θα ισχυουν για τις προκυρηξεις που δεν εκρεμουν οριστικα(για τις καινουργιες).



(Καπου ειχα διαβασει οτι 4 μηνες απο την εκδοση των οριστικων πρεπει να σε εχουν διορισει βαση νομου,ισχυει???)
Φιλε η πηγη σου ειναι ο ασεπ?Γιατι εμενα ο ασεπ μου ειπε οτι μετα τις 20 Φεβρουαριου και βλεπουμε.Οτι το τρεναρει ο ασεπ ειναι φανερο,θελουν κι αυτοι ατομα να προσληφθουν στην υπηρεσια τους, αλλα το θεμα ειναι εμεις να εχουμε σωστη κι εγκυρη πληροφορηση.Καλο ειναι να τους ενοχλουμε τηλεφωνικα (με τροπο) καθε μερα.

cyberwolvie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Φεβ 27, 2009 11:56 am

Δημοσίευσηαπό cyberwolvie » Πέμ Φεβ 11, 2010 4:54 pm

Οχι ακριβως,αλλα την θεωρω εγκυρη μεχρι αποδειξεως του εναντιον.....

Ενα ερωτημα τωρα...γινεται απο την στιγμη που εχουν βγει τα οριστικα των ΠΕ,ΤΕ και αρκετοι απο αυτους διοριστικαν να "παγωσουν" εμας?
Και αν βγουν τα οριστικα δεν ειναι διαδικασια του φορεα (Υπουργειο Εθνικης Αμυνας στο 90% των πειρπτωσεων στα ΔΕ) ποτε θα γινουν οι διορισμοι?Απο οσο γνωριζω "καιγονται" για ατομα,αρα και αυτοι θα το "σπρωξουν" πιστευω...

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Πέμ Φεβ 11, 2010 6:08 pm

cyberwolvie έγραψε:Οχι ακριβως,αλλα την θεωρω εγκυρη μεχρι αποδειξεως του εναντιον.....

Ενα ερωτημα τωρα...γινεται απο την στιγμη που εχουν βγει τα οριστικα των ΠΕ,ΤΕ και αρκετοι απο αυτους διοριστικαν να "παγωσουν" εμας?
Και αν βγουν τα οριστικα δεν ειναι διαδικασια του φορεα (Υπουργειο Εθνικης Αμυνας στο 90% των πειρπτωσεων στα ΔΕ) ποτε θα γινουν οι διορισμοι?Απο οσο γνωριζω "καιγονται" για ατομα,αρα και αυτοι θα το "σπρωξουν" πιστευω...
Μακαρι η πηγη σου να ειναι εγκυρη, αλλωστε ολοι θελουμε να τελειωνει αυτη η ιστορια.Το ανωτερο 6 μηνες προθεσμια εχει ο φορεας μετα την εκδοση των οριστικων αποτελεσματων,να κανει τις προσληψεις.

marios4
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 3:28 pm

Δημοσίευσηαπό marios4 » Τετ Φεβ 17, 2010 12:40 pm

σημερα μου ειπαν δεν ξερουμε κατι να το κοιτατε ανα 2 εβδομαδες....

twins 1706
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

Δημοσίευσηαπό twins 1706 » Τετ Φεβ 17, 2010 4:12 pm

marios4 έγραψε:σημερα μου ειπαν δεν ξερουμε κατι να το κοιτατε ανα 2 εβδομαδες....
Ετσι μου ειπαν κι εμενα.Παντως δεν θα βγουν αυτο το μηνα ειναι σιγουρο.

IPATIOS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 08, 2008 5:45 pm

Δημοσίευσηαπό IPATIOS » Τετ Φεβ 17, 2010 9:26 pm

το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα βνουνε παιδια αλλα και αν μας παρουν για δουλεια ............ τα πραγματα παντως ειναι αισιοδοξα αν κρινω τα αποτελεσμετα της δεη που τελικα θα παρουν αμεσα τα παιδια :lol:

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Πέμ Φεβ 18, 2010 9:16 am

Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΚΔΟΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ (ΚΟΝΤΑ 10 ΜΗΝΕΣ) ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΣ? ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ.ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ή ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΚΡΟΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ?
ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ Ή ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ?
SOS-ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ

giorgios2009
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό giorgios2009 » Πέμ Φεβ 18, 2010 4:09 pm

[quote="IPATIOS"]το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα βνουνε παιδια αλλα και αν μας παρουν για δουλεια ............ τα πραγματα παντως ειναι αισιοδοξα αν κρινω τα αποτελεσμετα της δεη που τελικα θα παρουν αμεσα τα παιδια :lol:[/quote]

ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΛΙΑ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΥΡΙΑ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ 304 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ 500 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Πέμ Φεβ 18, 2010 4:18 pm

giorgios2009 έγραψε:
IPATIOS έγραψε:το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα βνουνε παιδια αλλα και αν μας παρουν για δουλεια ............ τα πραγματα παντως ειναι αισιοδοξα αν κρινω τα αποτελεσμετα της δεη που τελικα θα παρουν αμεσα τα παιδια :lol:


ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΛΙΑ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΥΡΙΑ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ 304 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ 500 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.



ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΓΩΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΠΑΓΩΜΑ

giorgios2009
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό giorgios2009 » Πέμ Φεβ 18, 2010 4:27 pm

[quote="roulaxe"][quote="giorgios2009"][quote="IPATIOS"]το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα βνουνε παιδια αλλα και αν μας παρουν για δουλεια ............ τα πραγματα παντως ειναι αισιοδοξα αν κρινω τα αποτελεσμετα της δεη που τελικα θα παρουν αμεσα τα παιδια :lol:[/quote]

ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΛΙΑ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΥΡΙΑ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ 304 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ 500 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.[/quote]


ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΓΩΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΠΑΓΩΜΑ[/quote]


ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΩΘΕΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ
ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ
ΟΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΛ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ
ΗΤΑΝ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕ ΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΕ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΕ!
ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΓΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ
ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ
ΑΜΕΣΑ
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ?
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥΣ ΕΞΑΛΛΟΥ.

roulaxe
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό roulaxe » Πέμ Φεβ 18, 2010 4:33 pm

giorgios2009 έγραψε:
roulaxe έγραψε:
giorgios2009 έγραψε:
IPATIOS έγραψε:το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα βνουνε παιδια αλλα και αν μας παρουν για δουλεια ............ τα πραγματα παντως ειναι αισιοδοξα αν κρινω τα αποτελεσμετα της δεη που τελικα θα παρουν αμεσα τα παιδια :lol:


ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΛΙΑ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΥΡΙΑ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ 304 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ 500 ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.



ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ.ΑΝ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΤΕ Ο ΑΣΕΠ ΘΑ ΗΤΑΝ ΥΠΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΑΘΟΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ.

ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΓΩΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΑΣΕΠ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΠΑΓΩΜΑ



ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΩΘΕΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ
ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ
ΟΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΛ
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ
ΗΤΑΝ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕ ΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΕ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΕ!
ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΓΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ
ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ
ΑΜΕΣΑ
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ?
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥΣ ΕΞΑΛΛΟΥ.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες