ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Πέμ Δεκ 03, 2009 3:03 pm

Γειά και χαρά σε όλους και όλες!
Μήπως ξέρει κάποιος από εσάς μετά από την υποβολή ένστασης στον ΑΣΕΠ σε Προσωρινά αποτελέσματα φορέα πόσος χρόνος χρειάζεται για να έχει μία απάντηση? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ΄Εχω κάνει ένσταση η οποία υποθέτω πως άρχισε να εξετάζεται μετά τις εκλογές. Οι έμπειροι του forum πόσο διάστημα πιστεύουν ότι χρειάζεται για την απάντηση?

DaFy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 10:04 am

Δημοσίευσηαπό DaFy » Παρ Δεκ 04, 2009 8:08 am

Εγώ που είχα κάνει για αποτελέσματα νομαρχίας, η απάντηση έκανε 1 χρόνο. Καλό κουράγιο.

CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Παρ Δεκ 04, 2009 9:36 am

DaFy έγραψε:Εγώ που είχα κάνει για αποτελέσματα νομαρχίας, η απάντηση έκανε 1 χρόνο. Καλό κουράγιο.

Dafy :D σ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, ξέρω πως δεν θα βρω άκρη αλλά δεν πειράζει, εύχομαι καλά αποτελέσμτα σ ότι και να κάνεις, καλό Σαββατοκύριακο!!!

icetea
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 3:23 pm

Δημοσίευσηαπό icetea » Παρ Δεκ 04, 2009 6:22 pm

Έμπλεξες με ενστάσεις?
Χρειάζεσαι υπομονή για την αναμονή...
Το σύνηθες είναι να σου έρχεται η επιστολή από το ΑΣΕΠ λίγες μέρες πριν την ανακοίνωση των οριστικών. Στην επιστολή σε ενημερώνουν για την απόφαση και το σκεπτικό της.
Σου εύχομαι να εκδικαστεί θετικά η ένστασή σου, θεωρώ όμως απαραίτητο να σε αποτρέψω από οποιαδήποτε εορταστική εκδήλωση. Και αυτό γιατί μετά τις ενστάσεις ακολουθούν οι αιτήσεις θεραπείας που έχουν δικαίωμα να κάνουν όλοι αυτοί που ήταν στα προσωρινά και όχι στα οριστικά. Και εκεί, μπορεί να έρθουν όλα τούμπα...
Γι' αυτόν τον λόγο, μην αρχίσεις τα κεράσματα και τις ανακοινώσεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα σε βρει μετά. Και όλα αυτά δεν σου τα λέω γιατί είμαι αρνητικός τύπος και τα βλέπω όλα μαύρα...

ΦΙΛΙΚΑ

CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Παρ Δεκ 04, 2009 8:09 pm

icetea έγραψε:Έμπλεξες με ενστάσεις?
Χρειάζεσαι υπομονή για την αναμονή...
Το σύνηθες είναι να σου έρχεται η επιστολή από το ΑΣΕΠ λίγες μέρες πριν την ανακοίνωση των οριστικών. Στην επιστολή σε ενημερώνουν για την απόφαση και το σκεπτικό της.
Σου εύχομαι να εκδικαστεί θετικά η ένστασή σου, θεωρώ όμως απαραίτητο να σε αποτρέψω από οποιαδήποτε εορταστική εκδήλωση. Και αυτό γιατί μετά τις ενστάσεις ακολουθούν οι αιτήσεις θεραπείας που έχουν δικαίωμα να κάνουν όλοι αυτοί που ήταν στα προσωρινά και όχι στα οριστικά. Και εκεί, μπορεί να έρθουν όλα τούμπα...
Γι' αυτόν τον λόγο, μην αρχίσεις τα κεράσματα και τις ανακοινώσεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα σε βρει μετά. Και όλα αυτά δεν σου τα λέω γιατί είμαι αρνητικός τύπος και τα βλέπω όλα μαύρα...

ΦΙΛΙΚΑ

ICETEA Σ ευχαριστώ για όλα αυτά που μου λες και έχεις απόλυτο δίκηο. Δεν θα έκανα τίποτε, την υπόθεση την θεωρούσα και την θεωρώ χαμένη. Τα αποτελέσματα δεν ανακοινώθηκαν καν στο διαδίκτυο. Πήρα τηλέφωνο κι όταν έπαθα σοκ με τα μόρια που μου είπαν ότι είχα, συνειδητοποίησα ότι είχαν ξεχάσει 290 μόρια. Το έκανα μόνο και μόνο γιατί κουράστηκα να καταπίνω. Ας είναι χαμένη υπόθεση και δεν περιμένω τίποτε, μόνο την αποκατάσταση της αλήθειας σε σχέση με τα μόρια. Σου λεει κάτι να μάθεις ότι βρέθηκα στο νουμερο 38 της λίστας ενω αν έπαιρνα κανονικά τα μόρια που έχω ισοβαθμώ με τον πρώτο?
Πάντως σε χιλιοευχαριστώ που ασχολήθηκες με το θέμα μου, μακάρι να μπορέσω κι εγώ να σε βοηθήσω κάποια στιγμή, καλό σαββατοκύριακο!

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Σάβ Δεκ 05, 2009 9:44 am

ti ginetai sth periptwsh pou h enstash se prosorina apotelesmata dhmou bgei dekth apo to asep alla kai pali de sou prosmetrane me bash thn apofash ths enstashs ola ta moria ths empeirias opws tha eprepe? mporei kapoios na kanei enstash sthn apofash enstashs toy asep? kanei aithsh therapeias se ayth th periptwsh h akolouthei kapoia allh diadikasia?

CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Σάβ Δεκ 05, 2009 10:12 am

Giorgio78 έγραψε:ti ginetai sth periptwsh pou h enstash se prosorina apotelesmata dhmou bgei dekth apo to asep alla kai pali de sou prosmetrane me bash thn apofash ths enstashs ola ta moria ths empeirias opws tha eprepe? mporei kapoios na kanei enstash sthn apofash enstashs toy asep? kanei aithsh therapeias se ayth th periptwsh h akolouthei kapoia allh diadikasia?

Πραγματικά George 78 δεν έχω ιδέα τι γίνεται, γι αυτό τον λόγο προσπαθώ να μάθω. ΄Εχω ασχοληθεί με ένσταση πρώτη φορά στην ζωή μου. Επειδή όμως το forum θεωρώ ότι μαζεύει έμπειρα άτομα σε κάθε τομέα κάποιος θα μας γράψει τις δικές του εμπειρίες. Πάντως να ξέρεις πως ότι και να μου συμβεί θα σας ενημερώσω. Καλό Σαββατοκύριακο!

pouropipina
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2007 3:37 pm

Δημοσίευσηαπό pouropipina » Σάβ Δεκ 05, 2009 11:49 am

CHARA1 έγραψε:
Giorgio78 έγραψε:ti ginetai sth periptwsh pou h enstash se prosorina apotelesmata dhmou bgei dekth apo to asep alla kai pali de sou prosmetrane me bash thn apofash ths enstashs ola ta moria ths empeirias opws tha eprepe? mporei kapoios na kanei enstash sthn apofash enstashs toy asep? kanei aithsh therapeias se ayth th periptwsh h akolouthei kapoia allh diadikasia?

Πραγματικά George 78 δεν έχω ιδέα τι γίνεται, γι αυτό τον λόγο προσπαθώ να μάθω. ΄Εχω ασχοληθεί με ένσταση πρώτη φορά στην ζωή μου. Επειδή όμως το forum θεωρώ ότι μαζεύει έμπειρα άτομα σε κάθε τομέα κάποιος θα μας γράψει τις δικές του εμπειρίες. Πάντως να ξέρεις πως ότι και να μου συμβεί θα σας ενημερώσω. Καλό Σαββατοκύριακο!



Δεν γίνεται αυτό που λες Giorgio78. Παράδειγμα στη CHARA1 αν η ένσταση γίνει δεκτή από ΑΣΕΠ (αν έχει ίδια μόρια με τον πρώτο, τότε μετράει ποιος έχει μεταλύτερο αριθμό πτυχίου) αν τα μοριά της είναι περισσότερα, τοτε ο Δημος ειναι υποχρεωμενος να παρει την CHARA1 και όχι όποιον γουστάρει.
Ο δήμος μπορεί να βγάλει λάθος μόρια στον προσωρινό πίνακα (κατα λάθος!). Αν δεν γίνει καμία έσταση και τα μόρια του πρώτου είναι σωστά, άσχετα αν έχουν κόψει από 10 άτομα 200 μόρια, ο πρώτος διορίζετε. Αν γίνει ένσταση ο Δήμος είναι υποχρεωμένος να στείλει εκτός από τον φάκελο του διοριστέου/ων και τον φάκελο του ατόμου που έκανε ένσταση οπότε συγκρίνονται τα μόρια με τον πρώτο και γίνονται διορθώσεις για τον οριστικό πίνακα. Οριστικοι πίνακες έχουν αλλάξει πάρα πολλές φορές με πολύ μεγάλες αλλαγές ειδικά σε δήμους. Αυτό που πρέπει να κάνεις αν έχεις την παραμικρή αμφιβολία είναι ένσταση ώστε να γίνει έλεγχος (ακόμα και αν τα μοριά σου είναι σωστά αλλα έχεις αμφιβολία γιαυτά του διοριστέου).

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Σάβ Δεκ 05, 2009 6:05 pm

sth dikia mou periptwsh o dhmos den mou eixe metrisei aristh gnwsh agglikvn enw apo thn proyphresia eixe metrhsei mono 16 mhnes apo toys 45 pou eixa dhlwsei. h apofash ths enstashs bghke th perasmenh bdomada alla to asep sthn apofash toy de mou anagnwrise kai toys 45 mhnes alla mono toys 36. gi auth th periptwsh milaw kai gia to pws prepei na kinithw twra.

ektroras
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί Αύγ 18, 2009 5:14 pm

Δημοσίευσηαπό ektroras » Σάβ Δεκ 05, 2009 7:33 pm

[b]ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ 30 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ??????ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ?ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΟΧΙ ΣΥΝΑΦΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?[/b]

CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Σάβ Δεκ 05, 2009 7:52 pm

ektroras έγραψε:ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ 30 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ??????ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ?ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΟΧΙ ΣΥΝΑΦΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?

Λοιπόν ektora μη τρελλαίνεσαι, εμένα μου πέταξαν μεταπτυχιακό με συνάφεια στα σκουπίδια στην κυριολεξία και δεν μου υπολόγισαν εμπειρία με προσαύξηση, σύνολο 290 μόρια. Όταν ρώτησα για το μεταπτυχιακό μια κυρία μου είπε οτι η επιτροπή δεν το υπολόγισε καθόλου! Κι εγώ είπα πολύ σοβαρή επιτροπή έχετε. Αυτή μου είπε, μα πως μιλάτε έτσι, άνθρωποι είναι κι αυτοί. Οι οποίοι πετούν στα σκουπίδια τον κόπο ενός ανθρώπου. Αγωνίσου και μην το βάζεις κάτω, με τίποτε, αυτό έχω να πω. Θα ενημερώσω τι θα γίνει στο τέλος.

pouropipina
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2007 3:37 pm

Δημοσίευσηαπό pouropipina » Σάβ Δεκ 05, 2009 9:13 pm

Giorgio78 έγραψε:sth dikia mou periptwsh o dhmos den mou eixe metrisei aristh gnwsh agglikvn enw apo thn proyphresia eixe metrhsei mono 16 mhnes apo toys 45 pou eixa dhlwsei. h apofash ths enstashs bghke th perasmenh bdomada alla to asep sthn apofash toy de mou anagnwrise kai toys 45 mhnes alla mono toys 36. gi auth th periptwsh milaw kai gia to pws prepei na kinithw twra.


θα πρέπει να σου αναφέρουν τον λόγο στην απόφαση. Ισχύει αυτό που σου έχει γράψει ο ΑΣΕΠ. Αν έχεις απορία καλό θα ήταν να τους πάρεις τηλέφωνο. Μπορείς να κάνεις και αίτηση θεραπείας κατά του οριστικού πίνακα αλλα πρώτα μάθε για πιο λόγο δεν σου τα έχουν μετρήσει όλα.

narco
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 902
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 8:17 pm

Δημοσίευσηαπό narco » Σάβ Δεκ 05, 2009 9:20 pm

CHARA1 έγραψε:
ektroras έγραψε:ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ 30 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ??????ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ?ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΟΧΙ ΣΥΝΑΦΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?

Λοιπόν ektora μη τρελλαίνεσαι, εμένα μου πέταξαν μεταπτυχιακό με συνάφεια στα σκουπίδια στην κυριολεξία και δεν μου υπολόγισαν εμπειρία με προσαύξηση, σύνολο 290 μόρια. Όταν ρώτησα για το μεταπτυχιακό μια κυρία μου είπε οτι η επιτροπή δεν το υπολόγισε καθόλου! Κι εγώ είπα πολύ σοβαρή επιτροπή έχετε. Αυτή μου είπε, μα πως μιλάτε έτσι, άνθρωποι είναι κι αυτοί. Οι οποίοι πετούν στα σκουπίδια τον κόπο ενός ανθρώπου. Αγωνίσου και μην το βάζεις κάτω, με τίποτε, αυτό έχω να πω. Θα ενημερώσω τι θα γίνει στο τέλος.


Με τι δικαιολογία δεν σου έκαναν την προσμέτρηση της συνάφειας??

Η γραμματεία του μεταπτυχιακού σου είχε δώσει συνάφεια με το προπτυχιακό τίτλο σπουδών??

CHARA1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 8:02 pm

Δημοσίευσηαπό CHARA1 » Κυρ Δεκ 06, 2009 12:03 am

narco έγραψε:
CHARA1 έγραψε:
ektroras έγραψε:ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ 30 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ??????ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ?ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΟΧΙ ΣΥΝΑΦΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?

Λοιπόν ektora μη τρελλαίνεσαι, εμένα μου πέταξαν μεταπτυχιακό με συνάφεια στα σκουπίδια στην κυριολεξία και δεν μου υπολόγισαν εμπειρία με προσαύξηση, σύνολο 290 μόρια. Όταν ρώτησα για το μεταπτυχιακό μια κυρία μου είπε οτι η επιτροπή δεν το υπολόγισε καθόλου! Κι εγώ είπα πολύ σοβαρή επιτροπή έχετε. Αυτή μου είπε, μα πως μιλάτε έτσι, άνθρωποι είναι κι αυτοί. Οι οποίοι πετούν στα σκουπίδια τον κόπο ενός ανθρώπου. Αγωνίσου και μην το βάζεις κάτω, με τίποτε, αυτό έχω να πω. Θα ενημερώσω τι θα γίνει στο τέλος.


Με τι δικαιολογία δεν σου έκαναν την προσμέτρηση της συνάφειας??

Η γραμματεία του μεταπτυχιακού σου είχε δώσει συνάφεια με το προπτυχιακό τίτλο σπουδών??

Aπλά μου είπαν τηλεφωνικά πως άνθρωποι είναι και λάθη γίνονται και δεν το προσμέτρησαν καθόλου και όταν ρωτησα πόσα μόρια μάζεψε ο πρώτος και μου είπαν , απάντησα ότι τελικά θα κάνω ένσταση γιατί μαζεύω τα ίδια μόρια, γνωρίζω ότι δεν θα γίνει τίποτε, διότι η συγκεκριμένη θέση βρίσκεται σε κοντινό δήμο όπου αρχικά δεν είχαν εντοπιότητα, μετά από ένα εξάμηνο είδαν ότι δεν τους έβγαιναν να νούμερα άλλαξε η κατάσταση και ζήτησαν εντοπιότητα , άρα εγώ που δεν έχω δεν παίρνω τίποτε, τουλάχιστον θέλω να δικαιωθώ ως προς τα μόρια μου!

seridim
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 17, 2009 3:48 pm

Δημοσίευσηαπό seridim » Δευ Δεκ 07, 2009 4:27 pm

icetea έγραψε:Το σύνηθες είναι να σου έρχεται η επιστολή από το ΑΣΕΠ λίγες μέρες πριν την ανακοίνωση των οριστικών. Στην επιστολή σε ενημερώνουν για την απόφαση και το σκεπτικό της.

Και όμως σ΄εμένα που είχα κάνει ένσταση σε μια άλλη προκύρηξη παλιότερα η επιστολή απάντησης στην ένσταση ήρθε μια εβδομάδα μετα την ανακοίνωση των οριστικών αποτελεσμάτων. :shock: :shock:


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες