ΣύνδεσηΌνομα μέλουςΚωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Ειδησεογραφικό δίκτυο Diorismos.gr
Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα
Διαγωνισμός Υπουργείου Οικονομικών Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 2402, 2403, 2404  Επόμενη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
aroulio
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 12:49 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Uptodate έγραψε:
ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΟΥΗΔΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΜΕΑ! ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!

ΕΧΩ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΖΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ.

ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΙΔΕΙΑ. ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΕΛΑΤΕΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ!!!! ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΠΤΥΧΙΟ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.... ΚΛΠ.

ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΜΑΚΡΑΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ.

Συμφωνω απολυτως.
Εχουν παντως και ψηλά ποσοστα αυτοκτονιων. Γιατί άραγε???

ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
aroulio
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 1:00 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Uptodate έγραψε:
ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΟΥΗΔΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΜΕΑ! ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!

ΕΧΩ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΖΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ.

ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΙΔΕΙΑ. ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΕΛΑΤΕΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ!!!! ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΠΤΥΧΙΟ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.... ΚΛΠ.

ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΜΑΚΡΑΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ.

ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

Συμφωνω απολυτως.
Εχουν παντως και ψηλά ποσοστα αυτοκτονιων. Γιατί άραγε???
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
Θα πρότεινα να συνεχίσουμε να ποστάρουμε σε ενα τόπικ μόνο γιατί εχει καταντησει κουραστικο να διασκορπιζονται πληροφοριες σε καθε τοπικ...( εκτος απο το δικο μου & τις δηλωσεις- ΜΟΝΟ- βαθμολογιων στο σχετικο τοπικ Laughing Laughing Laughing )
ασ βαλουμε λιγη ταξη στο φορουμ γιατι στο τελος θα χασουμε....τη μπάλα... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:23 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως πολύ φοβαμαι μηπως παιχτούν " άσχημα" παιχνιδια στο θέμα τησ αναγνωρισης εμπειριας
ειναι το μονο σημειο με ελλειψη αντικειμενικων κριτηριων εκ των ΠΡΟΤΕΡΩΝ γνωστων-οπως θα επρεπε...και αφηνεται στην ad hoc κρίση τους... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
θελετε να ετοιμασω ενα μαιηλ να το στειλουμε μαζικα?
ενα μαιηλ που θα ζητα απο τον ασεπ να ξεκαθαρισει τα κριτηρια βασει των οποιων η εμπ.θεωρειται συναφης, αναφεροντας τουλαχιστον ενδεικτικα καποιες ...
αυτο για να μπορουμε να ελεγξουμε με ενστασεις τις σχετικες κρισεις τους εκ των υστερων
αν θελετε εγω το συντασσω
αλλα να δω αρκετη ανταποκριση απο το φορουμ...

ξερω τωρα,...οπωσ και σε προηγουμενα ποστ μου...θα με γραψετε κανονικα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
kalathatan
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Τόπος: θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:28 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

galadriel ειμαι μεσα αν και εχω δωσει σαν ΔΕ με ενδιαφερει και μενα το θεμα προυπηρεσια, καθως και τα κριτηρια της.
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε οποιον απαντα θα του κλεινω και ματακι... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοβερό κίνητρο...δε μπορειτε να πειτε...
μα που ειστε όλοι??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 10:59 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
μην μου την πειτε που παιζω και λιγο... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
ytrewq
Μόνιμος
Μόνιμος

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 1:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

galadriel κι εμένα με ενδιαφέρει (ΔΕ κατηγορία κι εγώ)
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 1:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
akomiklaiw
Μόνιμος
Μόνιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 1:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

galadriel έγραψε:
πάντως πολύ φοβαμαι μηπως παιχτούν " άσχημα" παιχνιδια στο θέμα τησ αναγνωρισης εμπειριας
ειναι το μονο σημειο με ελλειψη αντικειμενικων κριτηριων εκ των ΠΡΟΤΕΡΩΝ γνωστων-οπως θα επρεπε...και αφηνεται στην ad hoc κρίση τους... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ενα μαιηλ που θα ζητα απο τον ασεπ να ξεκαθαρισει τα κριτηρια βασει των οποιων η εμπ.θεωρειται συναφης, αναφεροντας τουλαχιστον ενδεικτικα καποιες ...
αυτο για να μπορουμε να ελεγξουμε με ενστασεις τις σχετικες κρισεις τους εκ των υστερων

ξερω τωρα,...οπωσ και σε προηγουμενα ποστ μου...θα με γραψετε κανονικα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κι εμένα με ενδιαφέρει ΦΥΣΙΚΑ!!!
galadriel είσαι δικηγόρος αν δεν κάνω λάθος??
Rolling Eyes
ετοίμασε , αν θέλεις , ένα έγγραφο - ρουκέτα για το αγαπητό ΑΣΕΠ..
Για να έχουμε τύχη ,, με τα παράπονα - αιτήσεις κλπ που τους στέλνουμε..
πρέπει κάποιος να πηγαίνει στοΑΣΕΠ και να τα καταθέτει και να παίρνει αριθμό πρωτοκόλλου...
Μόνο τέτοια έγγραφα γίνονται δεκτά στη συνέχεια από δικαστήρια..\
για τα e- mail δεν είμαι σίγουρη...
Εκτός αν απαντήσει το ΑΣΕΠ.. στα ε- μαιλ.. και δεν εννοώ να απαντήσει τυπικά.. αλλά κατ' ουσίαν..
Επιστροφή στην κορυφή
galadriel
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 1:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Uptodate
Δόκιμος
Δόκιμος

Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 2:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

galadriel έγραψε:

ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΥΣ ΣΤΟ ΑΣΕΠ...!

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΣΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Ή ΣΥΝΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ (ΕΚΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Ή ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΚ....)

ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΝΑ ΠΡΙΜΟΔΟΤΗΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ 6-8-10 ΜΟΝΑΔΕΣ!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Μ@Κ@ΚΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.....
Επιστροφή στην κορυφή
marionik
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 05, 2009 3:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην τρελενεσται με την προυπηρεσια τοσο πολυ..μετρημενα κουκια ειναι..εγω σας ειπα την προυπηρεσια μου ως οικονομολογος- ελευθερος επαγγελματιας αλλα και πο ΔΕΚΟ ως χρηματοικονομικη αναλυτρια προσμετρηθηκε κανονικοτατα στον προηγουμενο ομαδα Β εφορια οπως και ολων των αλλων..δεν εχει καμια λογικη να μην μου την προσμετρησουν τωρα..ΚΑΜΙΑ..αν θελανε τοσο εξειδικευμενη προυπηρεσια οπως λετε σε εφορια θα το λεγανε..οπως πχ στην προκυρηξη του ΟΑΕΔ που θελανε εμπειρια στον ΟΑΕΔ..ή οπως στην 7Κ/2008 θεσεις γι ατο Υπουργειο Εσωτερικων που θελανε προυπηρεσια στις υπηρεσιες του υπουργειου..αυτα πρεπει να σας απασχολουν ..σημερα ανακοινωθηκαν τα αποτελεσματα και εχει διοριστει ατομο με 822,5 μορια στην κεντρικη υπηρεσια του υπουργειου στον βασικο πινακα..καιθα παιρνει μισθο 1500.. και εσεις εδω προσπαθειτε να βγαλετε ο ενας το ματι του αλλου..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Diorismos.GR - Ανοιχτή Γραμμή Αρχική σελίδα » ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 2402, 2403, 2404  Επόμενη
Σελίδα 642 από 2404

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης