Εντοπιότητα και Υπεύθυνη Δήλωση.

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
roular
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 9:20 pm

Εντοπιότητα και Υπεύθυνη Δήλωση.

Δημοσίευσηαπό roular » Σάβ Δεκ 20, 2008 2:46 pm

Καλησπέρα και από εμένα. Στην αίτηση που έκανα για την Αγροτική Τράπεζα δήλωσα την εντοπιοτητα και επισύναψα της βεβαιώσεις δημότη και μόνιμου κατοίκου. Ξέχασα όμως να κάνω υπεύθυνη δήλωση ότι δεσμεύομαι να υπηρετήσω επι 10ετία. Αυτό σημαίναι ότι η εντοπιότητά μου δε θα ληφθεί υπόψη? :(

roular
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 9:20 pm

Δημοσίευσηαπό roular » Κυρ Δεκ 21, 2008 1:49 pm

Δε γνωρίζει κανείς??? :(

stellita
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:52 am

Δημοσίευσηαπό stellita » Κυρ Δεκ 21, 2008 4:07 pm

Please ας απαντήσει κάποιος που ξέρει σίγουρα!Ούτε εγώ έκανα υπευθυνη δήλωση και δεν είχα καταλάβει ότι χρειάζεται!Στα ΚΕΠ θα ξέρουν!

roular
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 9:20 pm

Δημοσίευσηαπό roular » Κυρ Δεκ 21, 2008 4:38 pm

stellita μάλλον είναι άκυρη :( . Στην προκύρηξη το γράφει στη σελίδα 16174: Οι υποψήφιοι που είναι δημότες και μόνιμοι κάτοικοι ή μόνο δημότες μη μόνιμοι κάτοικοι νομών ή νησιών ή πα−
ραμεθορίων περιοχών (όπως ειδικότερα αναφέρονται στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ Δ΄) εφόσον δηλώσουν με δήλωσή τους ότι
δεσμεύονται να υπηρετήσουν στις προκηρυσσόμενες θέσεις επί δεκαετία τουλάχιστον πρέπει να προσκομίσουν
τα αναφερόμενα στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ΄ δικαιολογητικά – πιστοποιητικά.
. Σε προηγούμενη προκύρηξη είχα κάνει. Αυτή τη φορά απλά το ξέχασα. :( :(

stellita
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:52 am

Δημοσίευσηαπό stellita » Κυρ Δεκ 21, 2008 4:58 pm

roular έγραψε:stellita μάλλον είναι άκυρη :( . Στην προκύρηξη το γράφει στη σελίδα 16174: Οι υποψήφιοι που είναι δημότες και μόνιμοι κάτοικοι ή μόνο δημότες μη μόνιμοι κάτοικοι νομών ή νησιών ή πα−
ραμεθορίων περιοχών (όπως ειδικότερα αναφέρονται στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ Δ΄) εφόσον δηλώσουν με δήλωσή τους ότι
δεσμεύονται να υπηρετήσουν στις προκηρυσσόμενες θέσεις επί δεκαετία τουλάχιστον πρέπει να προσκομίσουν
τα αναφερόμενα στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ΄ δικαιολογητικά – πιστοποιητικά.
. Σε προηγούμενη προκύρηξη είχα κάνει. Αυτή τη φορά απλά το ξέχασα. :( :(


Όχι ρε!Πλάκα μου κάνεις!Θεώρησα ότι αρκούν οι 2 βεβαιώσεις!Απογοητεύτηκα :cry:

stellita
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:52 am

Δημοσίευσηαπό stellita » Κυρ Δεκ 21, 2008 4:59 pm

Αμάν πια με τη γραφεικρατία τους τους σιχάθηκα!! :x

roular
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 9:20 pm

Δημοσίευσηαπό roular » Κυρ Δεκ 21, 2008 5:16 pm

Τί να πω δεν ξέρω...Μακάρι να κάνω λάθος. Μακάρι να μη λαμβανόταν υπόψη. Αλλά όταν είναι να πετάξουν κάποιον εκτός ψάχνουν ψίλους στ' άχυρα...

g1985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευ Αύγ 18, 2008 10:55 am

Δημοσίευσηαπό g1985 » Δευ Δεκ 22, 2008 9:09 am

stellita έγραψε:
roular έγραψε:stellita μάλλον είναι άκυρη :( . Στην προκύρηξη το γράφει στη σελίδα 16174: Οι υποψήφιοι που είναι δημότες και μόνιμοι κάτοικοι ή μόνο δημότες μη μόνιμοι κάτοικοι νομών ή νησιών ή πα−
ραμεθορίων περιοχών (όπως ειδικότερα αναφέρονται στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ Δ΄) εφόσον δηλώσουν με δήλωσή τους ότι
δεσμεύονται να υπηρετήσουν στις προκηρυσσόμενες θέσεις επί δεκαετία τουλάχιστον πρέπει να προσκομίσουν
τα αναφερόμενα στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ΄ δικαιολογητικά – πιστοποιητικά.
. Σε προηγούμενη προκύρηξη είχα κάνει. Αυτή τη φορά απλά το ξέχασα. :( :(


Όχι ρε!Πλάκα μου κάνεις!Θεώρησα ότι αρκούν οι 2 βεβαιώσεις!Απογοητεύτηκα :cry:[/quote

Η ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΕΧΕΙ ΙΣΧΥ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ, ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΔΕΣΜΕΥΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...................

VaKaDi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: Παρ Μάιος 18, 2007 8:15 am

Δημοσίευσηαπό VaKaDi » Δευ Δεκ 22, 2008 9:33 am

g1985 έγραψε:
Η ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΕΧΕΙ ΙΣΧΥ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ, ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΔΕΣΜΕΥΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...................


Ακριβώς έτσι είναι. :D Μην αγχώνεσαι. Ο κωδικός που δήλωσες (03 σωστά;) επέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης... Κατ αντιστοιχία με τον κωδικό 99 που επέχει και αυτό θέση υπεύθυνης δήλωσης.
Δεν απορρίπτεσαι φυσικά λόγω αυτού!!! 8)

roular
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 9:20 pm

Δημοσίευσηαπό roular » Δευ Δεκ 22, 2008 4:21 pm

Να 'σται καλά βρε παιδιά :D ! Είχα απαγοητευτεί τελείως. Τους κωδικούς τους συμπλήρωσα κανονικά. Απλά είχα την εντύπωση ότι αφού δεν εκάνα υπεύθυνη δήλωση ξεχωριστή ότι δε θα μετρούσε η εντοπιότητά μου. Το πήρα από φόβο το ΑΣΕΠ πια :P. Χίλια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :D .

stellita
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:52 am

Δημοσίευσηαπό stellita » Δευ Δεκ 22, 2008 4:43 pm

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!Ναι συμπλήρωσα τον κωδικό! Αυτό είχα καταλάβει κι εγώ! Ότι δε χρειάζεται ξεχωριστή δήλωση! Ευχαριστώ :D


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Dim13 και 2 επισκέπτες