Διοριστέοι σε αναμονή για την 3Κ/2009 ΤΕ και ΠΕ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
zoe13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 6:45 pm

Δημοσίευσηαπό zoe13 » Σάβ Νοέμ 06, 2010 6:31 pm

Πάντως και εγώ με τον φορέα μου που μίλησα πριν 3 μέρες το ίδιο μου είπε ....από αρχές 2011 θα μας καλέσουν....άντε να δούμε...

MAUROGATA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 01, 2010 8:31 pm

Δημοσίευσηαπό MAUROGATA » Σάβ Νοέμ 06, 2010 9:54 pm

zoe13 αν θελεις μπορεις να μας αναφερεις σε ποιο φορεα αναφερεσαι??? ετσι για να βλεπουμε αν ειναι υπουργειο ή περιφερεια..... γιατι εχω την εντυπωση οτι οι περιφερειες ειναι πιο συζητησιμες πανω στο θεμα....

zoe13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 6:45 pm

Δημοσίευσηαπό zoe13 » Κυρ Νοέμ 07, 2010 3:21 pm

Οίκος Ναύτου είναι ΝΠΔΔ

vasano123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 25, 2010 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό vasano123 » Κυρ Νοέμ 07, 2010 10:43 pm

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ έγραψε:
MAUROGATA έγραψε:εμαθα...οτι απο το 1ο τριμηνο του 11 θα αρχισουν να καλουν και εμας.....
μπορει να ειναι και ραδιο αρβυλα....αλλα εγω θελω να το πιστευω....
ειμαι διοριστεα σε δασαρχειο...και το ειπε ο διευθυντης δασων...μπορει να ειναι αληθεια...μπορει και ψεμα...θα δειξει!

Ασφαλώς και τα νέα είναι ευχάριστα. Και τέτοια μηνύματα έρχονται τώρα τελευταία.
Ίσως το βράδυ της Κυριακής θα ξέρουμε περισσότερα.
Αυτό που ήθελα να σου πω όσον αφορά το νέο που μας προσκόμισες είναι :
Για ποια Δ/νση Δασών μιλάμε (κάποια κοντά στο κέντρο που να έχει πρόσβαση στην Κεντρική εξουσία) και αντίστοιχα αν ο Δ/ντής έχει την ανάλογη πρόσβαση και ενημέρωση. Αυτά εξακρίβωσε όσο μπορείς.

παιδιά με το που θα περάσει το σημερινό βράδυ τότε περιμένουμε ενημέρωσει...

vasano123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 25, 2010 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό vasano123 » Δευ Νοέμ 08, 2010 4:16 pm

zoe13 έγραψε:Οίκος Ναύτου είναι ΝΠΔΔ

zoe έχεις μίλησει με την anna123 που ναφέρεται το mail της πιο επάνω ...αν όχι επικοινώνησε
.....

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:12 pm

Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

vasano123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 25, 2010 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό vasano123 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:14 pm

kostakis233 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

έχουν πάρει στα χέρια τους το φεκ διοριστέων εχουμε καταθέσει και δικαιολογητικα γιατι?

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:18 pm

vasano123 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

έχουν πάρει στα χέρια τους το φεκ διοριστέων εχουμε καταθέσει και δικαιολογητικα γιατι?




Έχετε πάρει επιστολή που σας καλεί για διορισμό; Μιλάμε για 3Κ/2009 ΠΕ κι έχετε πάρει επιστολή και καταθέσατε δικαιολογητικά;

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:20 pm

kostakis233 έγραψε:
vasano123 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

έχουν πάρει στα χέρια τους το φεκ διοριστέων εχουμε καταθέσει και δικαιολογητικα γιατι?




Έχετε πάρει επιστολή που σας καλεί για διορισμό; Μιλάμε για 3Κ/2009 ΠΕ κι έχετε πάρει επιστολή και καταθέσατε δικαιολογητικά;



Μήπως είσαι ΤΕ?

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Οκτ 05, 2010 2:46 pm

Δημοσίευσηαπό ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:24 pm

kostakis233 έγραψε:
vasano123 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

έχουν πάρει στα χέρια τους το φεκ διοριστέων εχουμε καταθέσει και δικαιολογητικα γιατι?




Έχετε πάρει επιστολή που σας καλεί για διορισμό; Μιλάμε για 3Κ/2009 ΠΕ κι έχετε πάρει επιστολή και καταθέσατε δικαιολογητικά;


Έχουν πάρει το ΦΕΚ από το ΑΣΕΠ. Τα υπόλοιπα που αναφέρεις όχι. Μιλώ ως ΠΕ. Οι ΤΕ έχουν καταθέσει και δικαιολογητικα (αυτούς που ξέρω τουλάχιστον). Αν δεν γίνομαι περίεργος εσύ είσαι ΠΕ και πήρες επιστολή;

vasano123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 25, 2010 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό vasano123 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:25 pm

kostakis233 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:
vasano123 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Οι φορείς που διορίζεστε έχουν πάρει το ΦΕΚ με τον πίνακα διοριστέων ή απλά μιλήσατε μαζί τους και του είπατε ότι "είμαι ο/η τάδε και διορίζομαι στην υπηρεσία σας κ.τλ. κ.τ.λ. ...? Το έχετε εξακριβώσει;

έχουν πάρει στα χέρια τους το φεκ διοριστέων εχουμε καταθέσει και δικαιολογητικα γιατι?




Έχετε πάρει επιστολή που σας καλεί για διορισμό; Μιλάμε για 3Κ/2009 ΠΕ κι έχετε πάρει επιστολή και καταθέσατε δικαιολογητικά;



Μήπως είσαι ΤΕ?

ναι

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:28 pm

ΟΚ, ειπα κι εγώ...Τόσα πολλά εισόεια έχασα? Στην Ελλάδα ζω, τόσο γρήγορα κινήθηκαν οι διαδικασίες;

Για την κατηγορία ΠΕ έγιναν αιτήσεις θεραπείας...

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τρί Νοέμ 09, 2010 4:30 pm

kostakis233 έγραψε:ΟΚ, ειπα κι εγώ...Τόσα πολλά εισόεια έχασα? Στην Ελλάδα ζω, τόσο γρήγορα κινήθηκαν οι διαδικασίες;

Για την κατηγορία ΠΕ έγιναν αιτήσεις θεραπείας...



Το "εισόεια" σημαίνει επισόδεια...

kostakis233
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Τετ Φεβ 11, 2009 7:31 pm

Δημοσίευσηαπό kostakis233 » Τετ Νοέμ 10, 2010 5:56 pm

kostakis233 έγραψε:ΟΚ, ειπα κι εγώ...Τόσα πολλά εισόεια έχασα? Στην Ελλάδα ζω, τόσο γρήγορα κινήθηκαν οι διαδικασίες;

Για την κατηγορία ΠΕ έγιναν αιτήσεις θεραπείας...



Βέβαια, τώρα που το ξανασκέφτομαι, για να μην πρόλαβαν να στείλουν το ΦΕΚ διοριστέων στους φορείς, σημαίνει ότι οι αιτήσεις θεραπείας υπεβλήθησαν σχετικά άμεσα. Πότε άραγε θα συνεδριάσουν για να εξετάσουν τις αιτήσεις θεραπείας και να βγει το νέο ΦΕΚ με τις αλλαγές σοτυς διοριστέους; Που να "έτρεχαν" κι άλλες προκηρύξεις....Έχουν παγώσει όλα και πάλι καθυστερήσεις παρατηρούνται στο ΑΣΕΠ...

vasano123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 25, 2010 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό vasano123 » Τετ Νοέμ 10, 2010 6:12 pm

kostakis233 έγραψε:
kostakis233 έγραψε:ΟΚ, ειπα κι εγώ...Τόσα πολλά εισόεια έχασα? Στην Ελλάδα ζω, τόσο γρήγορα κινήθηκαν οι διαδικασίες;

Για την κατηγορία ΠΕ έγιναν αιτήσεις θεραπείας...



Βέβαια, τώρα που το ξανασκέφτομαι, για να μην πρόλαβαν να στείλουν το ΦΕΚ διοριστέων στους φορείς, σημαίνει ότι οι αιτήσεις θεραπείας υπεβλήθησαν σχετικά άμεσα. Πότε άραγε θα συνεδριάσουν για να εξετάσουν τις αιτήσεις θεραπείας και να βγει το νέο ΦΕΚ με τις αλλαγές σοτυς διοριστέους; Που να "έτρεχαν" κι άλλες προκηρύξεις....Έχουν παγώσει όλα και πάλι καθυστερήσεις παρατηρούνται στο ΑΣΕΠ...


είσαι 3καπίτης?


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 16 επισκέπτες