εθνικη τραπεζα προσληψεις για 6 μηνες

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
mplou
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 25, 2009 4:48 pm

Δημοσίευσηαπό mplou » Δευ Ιούλ 13, 2009 9:49 pm

Τι λες βρε kaftianasa? Και εγώ είχα κάνει αίτηση θεραπείας και δεν έτυχα σε τρελούς και παλαβούς όπως λες.Προσωπικά δεδομένα δεν είναι αυτά, δηλαδή τι είσαι, εγκληματίας όπως αυτοί που συλλαμβάνουν; γιατί αν είσαι, τότε δεν μπορείς να πάρεις μέρος στους διαγωνισμούς αυτούς.Και επιπλέον είναι η ενημέρωση που πρέπει να κάνει η διοίκηση για όλους τους άμεσα ενδιαφερομένους, δεν κάνει δηλαδή κάτι στα κρυφά, ισχύει η αρχή της νομιμότητας.Θεωρώ πως αυτό που έγινε στην Εθνική είναι άνευ προηγουμένου και πως τελικά πήραν όπως έλεγαν και πολλά παιδιά άλλωστε όπως ήταν αναμενόμενο όποιον ή όποια ήθελαν χωρίς να δώσουν λογαριασμό σε κάνεναν.Αλλά επειδή αν αυτοί ξέρουν να συμπεριφέρονται με αυτόν τον τρόπο, εγώ αποσύρω τις καταθέσεις μου αύριο και όλας από την Εθνική τράπεζα, δεν θα μας εμπαίζει έτσι η Εθνική!

kaftianasa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 8:49 am

Δημοσίευσηαπό kaftianasa » Δευ Ιούλ 13, 2009 11:51 pm

ε τοτε αβερτα να δινουμε ονομα και διευνθυνση μας σε καθε κατευθυνση. εγω προσωπικα φυσικα δεν με νοιαζει. δεν εχω κατι να κρυψω.

δεν υπαρχει και λογος ομως το ονομα μας αριθμο ταυτοτητας διευνθυνση και λοιπα να κυκλοφορει στο ιντερνετ....

kaftianasa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 8:49 am

Δημοσίευσηαπό kaftianasa » Δευ Ιούλ 13, 2009 11:53 pm

να μας επιτρεπουν επι τοπου να παμε να δουμε στοιχεια οκ. αλλα να τα βαζουν ετσι στο ιντερνετ...ενας κωδικος φτανει πιστευω. τελος παντων εχω αλλη αποψη.
ουτως η αλλως δεν εχω σχεση με αυτα...

Panagiotis81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 05, 2009 11:52 am

Δημοσίευσηαπό Panagiotis81 » Δευ Ιούλ 20, 2009 4:08 pm

Παιδιά πληρωθήκατε ή ακόμα;

lazariska
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό lazariska » Δευ Ιούλ 20, 2009 5:18 pm

Panagiotis81 έγραψε:Παιδιά πληρωθήκατε ή ακόμα;


εγώ όχι κι όποιον κι αν ρωτάω δεν ξέρουν πότε...εσύ?

Panagiotis81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 05, 2009 11:52 am

Δημοσίευσηαπό Panagiotis81 » Δευ Ιούλ 20, 2009 5:36 pm

lazariska έγραψε:
Panagiotis81 έγραψε:Παιδιά πληρωθήκατε ή ακόμα;


εγώ όχι κι όποιον κι αν ρωτάω δεν ξέρουν πότε...εσύ?

Δεν έχω κοιτάξει αλλά λογικά και εγώ όχι.

efiekr
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 27, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό efiekr » Δευ Ιούλ 20, 2009 7:26 pm

Panagiotis81 έγραψε:
lazariska έγραψε:
Panagiotis81 έγραψε:Παιδιά πληρωθήκατε ή ακόμα;


εγώ όχι κι όποιον κι αν ρωτάω δεν ξέρουν πότε...εσύ?

Δεν έχω κοιτάξει αλλά λογικά και εγώ όχι.


Ούτε εγώ έχω πληρωθεί αλλά μάλλον 31 Ιουλίαυ από ότι μου είπαν!

koret
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:30 pm

Δημοσίευσηαπό koret » Τρί Δεκ 29, 2009 11:08 pm

Αν θυμάστε η Εθνική θα έπαιρνε ανέργους σε δυο δόσεις για δυο συνεχόμενα εξάμηνα. Το πρώτο εξάμηνο τελειώνει στο τέλος του χρόνου. Γνωρίζει κανένας τι γίνεται με την δεύτερη παρτίδα που είναι να πάρουν;

efiekr
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 27, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό efiekr » Τρί Δεκ 29, 2009 11:19 pm

koret έγραψε:Αν θυμάστε η Εθνική θα έπαιρνε ανέργους σε δυο δόσεις για δυο συνεχόμενα εξάμηνα. Το πρώτο εξάμηνο τελειώνει στο τέλος του χρόνου. Γνωρίζει κανένας τι γίνεται με την δεύτερη παρτίδα που είναι να πάρουν;


Το πρώτο εξάμηνο τελείωσε στις 15/12! Στο λέω με σιγουριά γιατί ήμουν κι εγώ σε αυτό. Όσον αφορά τη δεύτερη φουρνιά, εγώ ρώτησα στο κατάστημα που ήμουν την τελευταία μέρα και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση. Δεν γνώριζαν τίποτα.

koret
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:30 pm

Δημοσίευσηαπό koret » Τρί Δεκ 29, 2009 11:34 pm

efiekr έγραψε:
koret έγραψε:Αν θυμάστε η Εθνική θα έπαιρνε ανέργους σε δυο δόσεις για δυο συνεχόμενα εξάμηνα. Το πρώτο εξάμηνο τελειώνει στο τέλος του χρόνου. Γνωρίζει κανένας τι γίνεται με την δεύτερη παρτίδα που είναι να πάρουν;


Το πρώτο εξάμηνο τελείωσε στις 15/12! Στο λέω με σιγουριά γιατί ήμουν κι εγώ σε αυτό. Όσον αφορά τη δεύτερη φουρνιά, εγώ ρώτησα στο κατάστημα που ήμουν την τελευταία μέρα και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση. Δεν γνώριζαν τίποτα.


Μάλιστα..Εγώ τις τελευταίες μέρες μπαίνω στο site της Εθνικής - Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου ( όπου και είχε γίνει ανακοίνωση στις προηγούμενες προσλήψεις) αλλά τίποτα σχετικό. Αν έχει ειδοποιηθεί κάποιος, τηλεφωνικά ίσως, περιμένουμε να τον ακούσουμε.
Η εμπειρία που αποκόμισες καλή?

efiekr
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 27, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό efiekr » Τετ Δεκ 30, 2009 12:03 pm

koret έγραψε:
efiekr έγραψε:
koret έγραψε:Αν θυμάστε η Εθνική θα έπαιρνε ανέργους σε δυο δόσεις για δυο συνεχόμενα εξάμηνα. Το πρώτο εξάμηνο τελειώνει στο τέλος του χρόνου. Γνωρίζει κανένας τι γίνεται με την δεύτερη παρτίδα που είναι να πάρουν;


Το πρώτο εξάμηνο τελείωσε στις 15/12! Στο λέω με σιγουριά γιατί ήμουν κι εγώ σε αυτό. Όσον αφορά τη δεύτερη φουρνιά, εγώ ρώτησα στο κατάστημα που ήμουν την τελευταία μέρα και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση. Δεν γνώριζαν τίποτα.


Μάλιστα..Εγώ τις τελευταίες μέρες μπαίνω στο site της Εθνικής - Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου ( όπου και είχε γίνει ανακοίνωση στις προηγούμενες προσλήψεις) αλλά τίποτα σχετικό. Αν έχει ειδοποιηθεί κάποιος, τηλεφωνικά ίσως, περιμένουμε να τον ακούσουμε.
Η εμπειρία που αποκόμισες καλή?


Ναι πολύ καλή θα έλεγα. Το μόνο κακό είναι ότι σε κάθε υπηρεσία μένεις μικρό χρονικό διάστημα και δεν μπορείς να εμβαθύνεις πολύ! Ήμουν και σε μεγάλο κατάστημα και είχε πολύ δουλειά οπότε έκανα βουτιά στα βαθιά..

lazariska
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 24, 2007 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό lazariska » Δευ Ιαν 04, 2010 8:36 pm

koret έγραψε:Αν θυμάστε η Εθνική θα έπαιρνε ανέργους σε δυο δόσεις για δυο συνεχόμενα εξάμηνα. Το πρώτο εξάμηνο τελειώνει στο τέλος του χρόνου. Γνωρίζει κανένας τι γίνεται με την δεύτερη παρτίδα που είναι να πάρουν;


Ήμουνα κι εγώ στον πρώτο κύκλο που ολοκληρώθηκε.Όσον αφορά το δεύτερο, είχε τηλεφωνήσει ο υπεύθυνος προσωπικού στα κεντρικά και του είπαν ότι μάλλον δε θα γίνει (ίσως και λόγω αλλαγής διοίκησης τώρα)


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες