6Κ/2008 ΔΕ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
patrogano
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Απρ 25, 2014 3:11 pm

Δημοσίευσηαπό patrogano » Παρ Απρ 25, 2014 3:53 pm

εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής, είμαι πτυχιούχος τμήματος Πληροφορικής ΑΕΙ και εργάζομαι αυτή τη στιγμή σε ιδιωτική εταιρεία, έχω δώσει εξετάσεις ΑΣΕΠ και περιμένω τα αποτελέσματα. Μπορώ να κρατήσω και τις 2 θέσεις?

kosths
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Δευ Απρ 12, 2010 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό kosths » Παρ Μάιος 30, 2014 10:03 pm

patrogano έγραψε:εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής, είμαι πτυχιούχος τμήματος Πληροφορικής ΑΕΙ και εργάζομαι αυτή τη στιγμή σε ιδιωτική εταιρεία, έχω δώσει εξετάσεις ΑΣΕΠ και περιμένω τα αποτελέσματα. Μπορώ να κρατήσω και τις 2 θέσεις?


Μήπως έχουν καλέσει κάποιον για διορισμό???

nibiru
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 30, 2009 2:41 am

Δημοσίευσηαπό nibiru » Κυρ Ιούλ 06, 2014 12:57 pm

Τα ευχάριστα νέα είναι ότι ο διαγωνισμός ξεπάγωσε μερικώς... !
Στη θέση μου από τα 5 άτομα κάλεσαν τα 2.
(Εγώ είμαι 3ος οπότε θα περιμένω ακόμη... :( το επόμενο ξεπάγωμα... :( )

Τα κακά νέα είναι ότι τόσοι που διορίστηκαν,δεν άφησαν μιά ειδοποίηση εδώ μέσα ότι διορίστηκαν.
ΔΗΛ αφού αυτοί "βολεύτηκαν"...δεν νοιάζονται για τους υπολοίπους από εμάς.

kosths
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Δευ Απρ 12, 2010 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό kosths » Κυρ Ιούλ 06, 2014 2:31 pm

nibiru έγραψε:Τα ευχάριστα νέα είναι ότι ο διαγωνισμός ξεπάγωσε μερικώς... !
Στη θέση μου από τα 5 άτομα κάλεσαν τα 2.
(Εγώ είμαι 3ος οπότε θα περιμένω ακόμη... :( το επόμενο ξεπάγωμα... :( )

Τα κακά νέα είναι ότι τόσοι που διορίστηκαν,δεν άφησαν μιά ειδοποίηση εδώ μέσα ότι διορίστηκαν.
ΔΗΛ αφού αυτοί "βολεύτηκαν"...δεν νοιάζονται για τους υπολοίπους από εμάς.
Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση,και συμφωνώ με την παρατήρηση σου για αυτούς που κάλεσαν. Σε επικοινωνία μου με στέλεχος του υπουργείου, αναφέρθηκε οτι ο στόχος τους είναι μέχρι το τέλος του έτους να έχουν αποροφηθεί όλοι οι επιτυχόντες παλαιότερων διαγωνισμών.Αυτό μπορεί να γίνει και με προκήρυξη νέων θέσεων σε διαφορετικούς φορείς, για όσουν επιθυμούν να συμμετέχουν.

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 07, 2007 12:45 pm

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Πέμ Σεπ 04, 2014 3:54 pm

na rotiso kati re pedia
exo na grapso sto forum merika xronia giati varethika naperimeno ti tha gini me tis prokiriksis
alla simera meta apo ligi nostalgia eipa na mpo nado ti ginete
ego eimai se poli kali thesi stoys anapliromatikoys se diafores prokiriksis apo to 2008 kai meta stin katigoria ton de
ti ginete me aftes ti prokiriksis isxioyn akoma?
iparxi periptisi na ftasoyn sto onoma moy gia anaplirosi thesis ?
opoios kseri ti ginete me tis prokirikis apo to 2008 kai meta gia tis katigories de me moriodotisi as moy pei efxaristoooooo

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 07, 2007 12:45 pm

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Τρί Δεκ 02, 2014 11:57 am

epikinonisa me ton asep kai moy eipe oti mexri to telos toy 2015 tha exoyn kalifthi oles oi thesis apo tin prokiriksi toy ika kai oti exoyn apolisi oloys toy dioristeoys tis agrotikis poy kaliptan tis thesis toy ika kai oti diorizi toys dioristeoys toy ika kanonika
tixea omos se ena soyper market vriaka miga fili moy i opia itan stoys dioristeoys tis agrotikis kai kalipte mia thesi kai sigkekrimena stis sintaksis toy ika sto maroysi kai meta apo enamisi xrono peripoy tin apolisan omos kai edo thelo na estiasete TON IOYLIO TOY 2014 FETOS DILADI TIN KSANAKALESAN GIA EPANADIORISMO STI THESI TIS STO IKA
oti katalavate katalavate ti ginete lipon mipos prepi na arxisete oloi oi dioristeoi toy ika poy einai sto forum na epikinonite me ton asep
apla sas enimerono ego eimai epilaxon kai den exo elpida apo oti fenete ama ginontai tetia pragmata
bye

Panos1629
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Απρ 15, 2008 7:53 pm

Δημοσίευσηαπό Panos1629 » Τετ Δεκ 03, 2014 10:59 am

BILLY.T έγραψε:epikinonisa me ton asep kai moy eipe oti mexri to telos toy 2015 tha exoyn kalifthi oles oi thesis apo tin prokiriksi toy ika kai oti exoyn apolisi oloys toy dioristeoys tis agrotikis poy kaliptan tis thesis toy ika kai oti diorizi toys dioristeoys toy ika kanonika
tixea omos se ena soyper market vriaka miga fili moy i opia itan stoys dioristeoys tis agrotikis kai kalipte mia thesi kai sigkekrimena stis sintaksis toy ika sto maroysi kai meta apo enamisi xrono peripoy tin apolisan omos kai edo thelo na estiasete TON IOYLIO TOY 2014 FETOS DILADI TIN KSANAKALESAN GIA EPANADIORISMO STI THESI TIS STO IKA
oti katalavate katalavate ti ginete lipon mipos prepi na arxisete oloi oi dioristeoi toy ika poy einai sto forum na epikinonite me ton asep
apla sas enimerono ego eimai epilaxon kai den exo elpida apo oti fenete ama ginontai tetia pragmata
bye


Οι διοριστέοι της 8Κ , έχουν διορισθεί όλοι (εκτιμώ) στις θέσεις τους, αφού απολύθηκαν οι της 9Κ. Αμέσως μετά ξεκίνησαν να επαναπροσλαμβάνουν τα άτομα της 9Κ στο ΙΚΑ και λογικά έχουν διορισθεί όλοι (και πάλι εκτίμηση). Το θέμΑ ικα (8κ ΚΑΙ 9κ), έχει κλείσει.

nibiru
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 30, 2009 2:41 am

Δημοσίευσηαπό nibiru » Κυρ Μαρ 15, 2015 1:51 am

Τα νεότερα είναι ότι αρκετοί (δεν ξέρω πόσοι) από κατηγιρία ΔΕ που τους ζητήθηκαν τα χαρτιά το καλοκαίρι έχουν ήδη διοριστεί. (παίζει να έχουν κανα μήνα) Το σίγουρο είναι ότι τώρα ήδη εργάζονται.
Δεν ξέρω το πότε για τους υπόλοιπους από εμάς.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες