ΕΥΔΑΠ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
dekker
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 5:05 pm

Δημοσίευσηαπό dekker » Τρί Φεβ 26, 2013 9:11 pm

για τα 3 χρονια ισχυει για ολους .ο διαγωνισμος ηταν ακυρος απο την αρχη. siiiiiiiigoyra δεν ξερεις απολυτος τιποτα τι γινεται με την EYDAP για να ελπιζης...
οσο για την περιπτωση μου και το χαρτι adsl εχω το χαρτι που ειχα κανει την εγραφη με την ημερομηνια σε κεντρο (ιδια εποχη με τον διαγωνισμο που ετρεχε) εδωσα μεχρι world την πρωτη ενοτητα και σταματησα .οποιος των τρωει ο κ@!$#!@ να του στηλω το χαρτι να δει..
αυτα λοιπον.
δεν σχολιαζω ξανα στο θεμα. θα περνανε τα χρονια και εσεις θα περιμενετε να διοριστειτε.αντε με το καλο !!!!

ipatiosr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2011 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό ipatiosr » Τετ Φεβ 27, 2013 2:49 pm

1) ο νομος ισχυει απο τοτε που ψηφιστηκε και μετα ΔΕΝ ΜΑς ΠΙΑΝΕΙ ρωτησα δικηγορο και δεν το λεω για σενα αλλα για τα παιδια που ειναι περσασμενα

2) ΔΕΝ εχει ακυρωθει κανενας διαγωνισμος της ΕΥΔΑΠ το ιδιο λεγανε για την ΔΕΗ καπιοι ξερολες κομενοι απο την διαδικασια και τελικα τα πηραν τα παιδια που περασανε κανονικα

3) ΕΣΥ πως εισαι τοσο σιγουρος γι αυτο που γραφεις ? πες μας δημοσια πια ειναι η πηγη σου γιατι ειναι πολυ σοβαρο αν το χεις καταλαβει να γραφεις ανωνυμα πισω απο ενα πληκτρολογιο

ipatiosr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2011 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό ipatiosr » Τετ Φεβ 27, 2013 2:54 pm

dekker έγραψε:ειχα χαρη κιολας, καθως επιανα τις προυποθεσεις ειχα ολα τα προσοντα ,περα ομως απο το χαρτι για asdl
στο διαστημα που πηγα να γραφτω σε ενα κεντρο εκμαθησης και εχω και την αποδειξη με ημερομηνιες ηξερα οτι δεν θα προλαβαινα να παρω την πιστοποιηση asdl ωστε να καταθεσω την αιτηση εγκαιρος για τον διαγωνισμο.
se kοινο το διαστημα εμαθα οτι ο διαγωνισμος ειναι ΑΚΥΡΟΣ .


ΕΔΩ φενεται οτι το χαρτι δεν το ειχες την ημερομηνια που ηθελε η ΕΥΔΑΠ

teo18480
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2007 7:57 pm

Δημοσίευσηαπό teo18480 » Δευ Φεβ 03, 2014 10:33 am

dekker έγραψε:για τα 3 χρονια ισχυει για ολους .ο διαγωνισμος ηταν ακυρος απο την αρχη. siiiiiiiigoyra δεν ξερεις απολυτος τιποτα τι γινεται με την EYDAP για να ελπιζης...
οσο για την περιπτωση μου και το χαρτι adsl εχω το χαρτι που ειχα κανει την εγραφη με την ημερομηνια σε κεντρο (ιδια εποχη με τον διαγωνισμο που ετρεχε) εδωσα μεχρι world την πρωτη ενοτητα και σταματησα .οποιος των τρωει ο κ@!$#!@ να του στηλω το χαρτι να δει..
αυτα λοιπον.
δεν σχολιαζω ξανα στο θεμα. θα περνανε τα χρονια και εσεις θα περιμενετε να διοριστειτε.αντε με το καλο !!!!


Απο αγγλικα καλα τα πας ,απο ορθογραφια ομως ....
Κορναρει το σχολικο απο κατω κατεβα.εχει ορθογραφια την πρωτη ωρα !

teo18480
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2007 7:57 pm

Δημοσίευσηαπό teo18480 » Δευ Φεβ 03, 2014 4:06 pm

dekker έγραψε:για τα 3 χρονια ισχυει για ολους .ο διαγωνισμος ηταν ακυρος απο την αρχη. siiiiiiiigoyra δεν ξερεις απολυτος τιποτα τι γινεται με την EYDAP για να ελπιζης...
οσο για την περιπτωση μου και το χαρτι adsl εχω το χαρτι που ειχα κανει την εγραφη με την ημερομηνια σε κεντρο (ιδια εποχη με τον διαγωνισμο που ετρεχε) εδωσα μεχρι world την πρωτη ενοτητα και σταματησα .οποιος των τρωει ο κ@!$#!@ να του στηλω το χαρτι να δει..
αυτα λοιπον.
δεν σχολιαζω ξανα στο θεμα. θα περνανε τα χρονια και εσεις θα περιμενετε να διοριστειτε.αντε με το καλο !!!!


και κατι που μου διεφυγε : αν εχεις χαρτι adsl συνδεσε το με ενα router και θα εχεις δωρεαν ιντερνετ.
Ecdl λεγεται το χαρτι φιλος και που 'σαι ,το σχολικο κορναρει ακομα .κατεβα γιατι θα χασεις το σκεφτομαι και γραφω.

tinos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 3:58 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Δημοσίευσηαπό tinos » Τετ Δεκ 24, 2014 5:37 pm

Χρόνια Πολλά και καλή Χρονιά...


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες