Υποτροφιες ικυ μεσω εσπα αποτελεσματα 2012

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τετ Ιούλ 09, 2014 1:47 am

ka έγραψε:
ritant έγραψε:
ka έγραψε:παιδιά μπήκα στο πορταλ του ΙΚΥ και λέει να ανεβάσω έκθεση προοδου, μήπως γι' αυτό δε μπαίνει η επόμενη δόση;




όταν μας είχαν πει να στείλουμε ταχυδρομικώς την έκθεση προόδου μας (μέχρι 8/5) δεν την είχες στείλει? είχαν πει τότε ότι επειδή δεν λειτουργεί καλά η φάση με το πόρταλ θα τις στείλουμε ταχυδρομικά... εγώ προχθες τις πήρα πάλι τηλ, έδωσα κ τ'όνομα μου κ πήρε λίγη ώρα μέχρι να ελέγξουν (άρα θα είδαν ότι δεν υπάρχει κάποια εκκρεμότητα από μέρους μου) και μου παν μέσα στον Ιούλιο θα πληρωθούμε.....άντε να δούμε....γιατί κ πιο πριν μου χαν πει τέλη ΙΟύνη!


έστειλα την αναλυτική βαθμολογία του χειμερινού εξαμήνου όχι έκθεση προόδου.


ε ναι, αυτό ζητούσαν, κ γω αυτό έστειλα! για τσέκαρε μήπως τ'ονοματάκι σου είναι στη σημερινή απόφαση: https://diavgeia.gov.gr/decision/view/7%CE%9A%CE%9A%CE%A69-8%CE%95%CE%94


εμένα είναι!

ritant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 12:36 am

Δημοσίευσηαπό ritant » Τρί Ιούλ 22, 2014 1:04 pm

ρε παιδιά έχετε κανένα νέο σχετικά με την καταβολή της δόσης μας? υπάρχει ένα ένταλμα πληρωμής αναρτημένο στις 8/7 και μου χαν πει πως μεσ'τον Ιούλη θα πληρωθούμε, αλλά μέχρι και σήμερα τίποτα...........

ONEPIECE
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Αύγ 11, 2014 9:26 pm

ικυ

Δημοσίευσηαπό ONEPIECE » Δευ Αύγ 11, 2014 9:50 pm

γεια σας ηθελα να ρωτησω σχετικα με τισ υποτροφιες ικυ αν επιτρεπετε ποσα μορια μαζεψατε και ποσο βαθμο ειχατε στο πτυχιο.εγω δεν εχω κανει δημοσιευσεις και δεν εχω βραβεια ειχε κανεις σας γιατι δεν νομιζω οτι εχοθν πολλοι

ONEPIECE
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Αύγ 11, 2014 9:26 pm

Δημοσίευσηαπό ONEPIECE » Δευ Αύγ 11, 2014 10:26 pm

[quote="ritant"]ρε παιδιά έχετε κανένα νέο σχετικά με την καταβολή της δόσης μας? υπάρχει ένα ένταλμα πληρωμής αναρτημένο στις 8/7 και μου χαν πει πως μεσ'τον Ιούλη θα πληρωθούμε, αλλά μέχρι και σήμερα τίποτα...........[/quote


ηθελα να ρωτησω για τις ιποτροφιες ικυ εσεις ποσο βαθμο ειχατε στο πτυχιο και εχετε κανει δημοσιευσευεις και εχετε παρει βραβεια γιατι εγω δν εχω κανει ουτε χω παρει βραβειο

makisnoimatiki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Δεκ 30, 2013 6:35 pm

Δημοσίευσηαπό makisnoimatiki » Σάβ Νοέμ 15, 2014 11:20 pm

SOS! Ξέρετε αν η υποτροφια καλυπτει συνεδρια εξωτερικου? Καπου το διαβασα στην προκηρυξη... Ξερετε αν τα καλυπτει μονο αν ειμαστε εισηγητες ή και απλώς σαν ακροατές;


Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 3 επισκέπτες