Διαγωνισμός Υπουργείου Οικονομικών

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
c.k.
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 13, 2008 11:29 am

Δημοσίευσηαπό c.k. » Δευ Μαρ 08, 2010 11:29 am

pavlos-thess έγραψε:Αραγε ο Lurker και ο c.k κανουν απεργια? ας μας ενημερωσουν για οτιδηποτε νεοτερο.
Παω Κατουνη να διαβουλευτω με την Πετρουλα..θα τα πουμε μετα folks.


σπιτι ειμαι, απεργουμε:
Με απεργιακές κινητοποιήσεις ξεκινάει και αυτή η εβδομάδα. Νέα 48ωρη απεργία ξεκινούν τη Δευτέρα και την Τρίτη οι εφοριακοί, αντιδρώντας στα σχέδια της κυβέρνησης για πρόσθετες μισθολογικές περικοπές. Στα αιτήματά τους περιλαμβάνεται και η άμεση στελέχωση των εφοριών που υπολειτουργούν από τον περασμένο Μάιο.

Ελενη Παρασκευα
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 06, 2007 2:55 pm

Δημοσίευσηαπό Ελενη Παρασκευα » Δευ Μαρ 08, 2010 11:35 am

Καλημερα. C.k. σπιτι εισαι και εσυ; Σπιτι και εγω. Στη δικη μας ΔΟΥ εχουμε 100% συμμετοχη. Στην διπλανη μας ωστοσο μολις 50%. Καποιοι κοιτανε ακομα μονο το σημερα και οχι το αυριο δυστυχως.!

ad71
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 10:58 am

Δημοσίευσηαπό ad71 » Δευ Μαρ 08, 2010 12:28 pm

anagu έγραψε:Τι πρέπει να κάνει ένας ΤΕ?
Θα κινηθούμε μαζικά?


αν μπεις στο 1Γ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ και μπεις στις συζητήσεις θα δεις τι πρέπει να κάνεις ΑΜΕΣΑ ΟΜΩΣ.....

original
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:17 pm

Δημοσίευσηαπό original » Δευ Μαρ 08, 2010 12:30 pm

c.k. έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Αραγε ο Lurker και ο c.k κανουν απεργια? ας μας ενημερωσουν για οτιδηποτε νεοτερο.
Παω Κατουνη να διαβουλευτω με την Πετρουλα..θα τα πουμε μετα folks.


σπιτι ειμαι, απεργουμε:
Με απεργιακές κινητοποιήσεις ξεκινάει και αυτή η εβδομάδα. Νέα 48ωρη απεργία ξεκινούν τη Δευτέρα και την Τρίτη οι εφοριακοί, αντιδρώντας στα σχέδια της κυβέρνησης για πρόσθετες μισθολογικές περικοπές. Στα αιτήματά τους περιλαμβάνεται και η άμεση στελέχωση των εφοριών που υπολειτουργούν από τον περασμένο Μάιο.


Με 24ωρες ή 48ωρες μην περιμένουν οι συνδικαλιστές να πετύχουν κάτι και αρχίζω και αμφιβάλλω πλέον αν πραγματικά θέλουν να πετύχουν και κάτι!!!Αν δεν ξεκινήσουν απεργίες διαρκείας και δεν είναι μαζικές δεν πρόκειται ν'αλλάξει κάτι και ανφέρομαι γενικά στο δημόσιο αλλά και στον ιδιωτικό τομέα!!! :wink: 8)

ad71
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 10:58 am

Δημοσίευσηαπό ad71 » Δευ Μαρ 08, 2010 12:31 pm

ad71 έγραψε:
anagu έγραψε:Τι πρέπει να κάνει ένας ΤΕ?
Θα κινηθούμε μαζικά?


αν μπεις στο 1Γ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ και μπεις στις συζητήσεις θα δεις τι πρέπει να κάνεις ΑΜΕΣΑ ΟΜΩΣ.....

Εννοώ στην καρτέλα discussions στο θέμα "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ SOS"

add_meaning
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 797
Εγγραφή: Τετ Αύγ 26, 2009 1:02 am

Δημοσίευσηαπό add_meaning » Δευ Μαρ 08, 2010 12:35 pm

original έγραψε:
c.k. έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Αραγε ο Lurker και ο c.k κανουν απεργια? ας μας ενημερωσουν για οτιδηποτε νεοτερο.
Παω Κατουνη να διαβουλευτω με την Πετρουλα..θα τα πουμε μετα folks.


σπιτι ειμαι, απεργουμε:
Με απεργιακές κινητοποιήσεις ξεκινάει και αυτή η εβδομάδα. Νέα 48ωρη απεργία ξεκινούν τη Δευτέρα και την Τρίτη οι εφοριακοί, αντιδρώντας στα σχέδια της κυβέρνησης για πρόσθετες μισθολογικές περικοπές. Στα αιτήματά τους περιλαμβάνεται και η άμεση στελέχωση των εφοριών που υπολειτουργούν από τον περασμένο Μάιο.


Με 24ωρες ή 48ωρες μην περιμένουν οι συνδικαλιστές να πετύχουν κάτι και αρχίζω και αμφιβάλλω πλέον αν πραγματικά θέλουν να πετύχουν και κάτι!!!Αν δεν ξεκινήσουν απεργίες διαρκείας και δεν είναι μαζικές δεν πρόκειται ν'αλλάξει κάτι και ανφέρομαι γενικά στο δημόσιο αλλά και στον ιδιωτικό τομέα!!! :wink: 8)


+1

ANIFOREISON
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 3:48 pm

Δημοσίευσηαπό ANIFOREISON » Δευ Μαρ 08, 2010 12:48 pm

ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΟΙ ΠΕ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΛΠ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΠΩΣ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ
ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΧΑΡΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΗΛΑΔΗ

ΤΗΣ ΤΑ ΣΟΥΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ;

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ

kate-christina
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 10, 2009 10:58 am

Δημοσίευσηαπό kate-christina » Δευ Μαρ 08, 2010 12:54 pm

ANIFOREISON έγραψε:ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΟΙ ΠΕ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΛΠ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΠΩΣ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ
ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΧΑΡΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΗΛΑΔΗ

ΤΗΣ ΤΑ ΣΟΥΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ;

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ



παιδια πραγματι η κατασταση ειναι τραγικη και στην δικη μου δουλεια καλέσανε την μισθοδοσια γαι να δουνε τι θα κανουνε με την μισθοδοσια του απριλιου και ποτε ??????????θα πληρωθουμε σημ. ειμαι μονιμη ΔΥ
τα πραγματα ειναι τραγικα και θα χειροτερέψουν συντομα

johnypolis
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 6:38 pm

Δημοσίευσηαπό johnypolis » Δευ Μαρ 08, 2010 12:56 pm

ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕ (ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΜΑΣ), ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ...

ΟΙ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ (ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ) ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΩΣΤΗ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΩΝ ΦΟΡΕΩΝ.


ΑΝ ΟΙ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΡΕΥΣΤΟ, ΠΟΥ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΗΝΑ, ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ...

ΜΑ ΕΧΟΥΝ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ELEF
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 05, 2009 4:11 pm

Δημοσίευσηαπό ELEF » Δευ Μαρ 08, 2010 12:56 pm

Παιδία τελικά εμείς οι ΠΕ τί να κάνουμε; Να δώσουμε στοιχεία σε κάποιον δικηγόρο από τώρα ή όχι;

anagu
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Σάβ Απρ 11, 2009 10:31 am

Δημοσίευσηαπό anagu » Δευ Μαρ 08, 2010 12:58 pm

ad71 έγραψε:
ad71 έγραψε:
anagu έγραψε:Τι πρέπει να κάνει ένας ΤΕ?
Θα κινηθούμε μαζικά?


αν μπεις στο 1Γ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ και μπεις στις συζητήσεις θα δεις τι πρέπει να κάνεις ΑΜΕΣΑ ΟΜΩΣ.....

Εννοώ στην καρτέλα discussions στο θέμα "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ SOS"


Εχω βρει το 1Γ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ αλλα δεν μπορώ να βρώ την καρτέλα discussions και το θέμα ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ SOS!!!

HELP είμαι άσχετη απο fb!!!

ANIFOREISON
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 3:48 pm

Δημοσίευσηαπό ANIFOREISON » Δευ Μαρ 08, 2010 12:59 pm

ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΜΑΙΟ ΤΑ ΒΡΗΚΕ

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ

ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΔΗ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΜΗΝ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΛΛΑΤΟΥΜΕΝΗ ΠΙΤΑ

ANIFOREISON
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2009 3:48 pm

Δημοσίευσηαπό ANIFOREISON » Δευ Μαρ 08, 2010 1:07 pm

JONYPOLIS ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΡΗΤΑ ΟΤΙ ΟΙ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΧΑΡΤΙΑ

ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ 2012 ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΠΧ ΓΙΑ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ, Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΕΣ

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ Α4 ΤΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ.....ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ

didani
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1082
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 11, 2009 9:40 pm

Δημοσίευσηαπό didani » Δευ Μαρ 08, 2010 1:08 pm

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 210 3375131.
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ: "ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΝΟΜΟ ΚΑΙ Ο ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΣΑΣ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ"

thk2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 15, 2009 10:22 am

Δημοσίευσηαπό thk2 » Δευ Μαρ 08, 2010 1:08 pm

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΤΣΙ

ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΟΙ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΙ.


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες