Αποτελέσματα Η.ΔΙ.ΚΑ Α.Ε

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ee4649
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 11:00 pm

Αποτελέσματα Η.ΔΙ.ΚΑ Α.Ε

Δημοσίευσηαπό ee4649 » Τετ Σεπ 21, 2011 1:14 pm

Στις 25/7/2011 είχει βγει μια προκύρηξη για 100 ειδικότητες στην Ηλεκτρονική Διακυβέρνηση Κοινωνικής Ασφάλισης Α.Ε

Τα αποτελέσματα στο σάιτ ακόμα δεν έχουνε αναρτηθεί ενώ είναι σίγουρο ότι έχουνε βγει...

Οι αιτήσεις έληγαν 4 Αυγούστου

Από όσο ξέρω υπάρχει νόμος που λέει ότι κάθε απόφαση πρέπει βάση του νόμου περί Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης να αναρτάται στο διαδύκτιο...πόσο μάλλον για αποτελέσματα διαγωνισμών

Γιατί ακόμα δεν έχουνε αναρτηθεί από τους υπεύθυνους του τμηματος της Ηλεκτρονικής διακυβέρνησης της Η.ΔΙ.ΚΑ Α.Ε ???

Θέλουνε να δώσουνε το καλό παράδειγμα μήπως??

tiolink
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Δευ Σεπ 29, 2008 3:38 pm

Re: Αποτελέσματα Η.ΔΙ.ΚΑ Α.Ε

Δημοσίευσηαπό tiolink » Τετ Σεπ 21, 2011 2:37 pm

ee4649 έγραψε:Στις 25/7/2011 είχει βγει μια προκύρηξη για 100 ειδικότητες στην Ηλεκτρονική Διακυβέρνηση Κοινωνικής Ασφάλισης Α.Ε

Τα αποτελέσματα στο σάιτ ακόμα δεν έχουνε αναρτηθεί ενώ είναι σίγουρο ότι έχουνε βγει...

Οι αιτήσεις έληγαν 4 Αυγούστου

Από όσο ξέρω υπάρχει νόμος που λέει ότι κάθε απόφαση πρέπει βάση του νόμου περί Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης να αναρτάται στο διαδύκτιο...πόσο μάλλον για αποτελέσματα διαγωνισμών

Γιατί ακόμα δεν έχουνε αναρτηθεί από τους υπεύθυνους του τμηματος της Ηλεκτρονικής διακυβέρνησης της Η.ΔΙ.ΚΑ Α.Ε ???

Θέλουνε να δώσουνε το καλό παράδειγμα μήπως??


Είναι στους φορείς της εργασιακής εφεδρείας οπότε άστα. Ωστόσο νομίζω ότι είναι υποχρεωμένοι να ενημερώσουν ακόμα και στο ενδεχόμενο ακύρωσης της διαδικασίας. Δεν ξέρω πόσο καιρό έχουν για να το κάνουν και αν τελικά είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν. Προωπικά μιλώντας και χωρίς να ξέρω κάτι συγκεκριμένο εκτιμώ ότι ... καλύτερα να το ξεχάσουμε!

mouse17
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 19, 2010 11:52 am

Δημοσίευσηαπό mouse17 » Παρ Σεπ 23, 2011 4:56 pm

Μήπως δεν έχουν βγει ακόμα?

Πάντως στην σελίδα του ΑΣΕΠ (http://www.asep.gr/asep/site/home/Tabs/ ... xiko_v.csp), δεν φαίνεται να έχουν αναρτηθεί τα αποτελέσματα ακόμα.

Μια βόλτα μέχρι την ΗΔΙΚΑ δεν θα ήταν άσχημη

ee4649
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 11:00 pm

Δημοσίευσηαπό ee4649 » Κυρ Σεπ 25, 2011 11:32 am

Κανονικά αν έχουνε βγει τα αποτελέσματα θα έπρεπε να έχουνε αναρτηθεί,ειδικά από την ίδια την ηλεκτρονική διακυβέρνηση δικτύου!!!

geordeme7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 12:46 pm

Δημοσίευσηαπό geordeme7 » Δευ Οκτ 10, 2011 6:49 pm

Νεότερα έχουμε από την προκήρυξη φάντασμα?

ee4649
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 11:00 pm

Δημοσίευσηαπό ee4649 » Τρί Οκτ 11, 2011 2:24 pm

Στο σαιτ παντως ακομα τπτ...οπως το λες...προκυρηξη φαντασμα

viky75
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 11:41 am

Δημοσίευσηαπό viky75 » Παρ Νοέμ 11, 2011 1:02 am

Παιδιά δυστυχώς ο διαγωνισμός αυτός δεν θα τρέξει,ο οργανισμός είναι υπό κατάργηση και το προσωπικό ήδη έχει αρχίσει και μοιράζεται.Πριν από κανένα μήνα πέρασε η αδερφή μου από τα γραφεία τους για να ρωτήσει για τα αποτελέσματα και βρήκε μία μόνο υπάλληλο σε όλο τον όροφο,η οποία της επιβεβαίωσε την ακύρωση της προκύρηξης.Τώρα γιατί δεν βγάζουν και επίσημη ανακοίνωση δεν ξέρω. :cry:

mouse17
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 19, 2010 11:52 am

Δημοσίευσηαπό mouse17 » Δευ Νοέμ 14, 2011 3:58 pm

viky75 έγραψε:Παιδιά δυστυχώς ο διαγωνισμός αυτός δεν θα τρέξει,ο οργανισμός είναι υπό κατάργηση και το προσωπικό ήδη έχει αρχίσει και μοιράζεται.Πριν από κανένα μήνα πέρασε η αδερφή μου από τα γραφεία τους για να ρωτήσει για τα αποτελέσματα και βρήκε μία μόνο υπάλληλο σε όλο τον όροφο,η οποία της επιβεβαίωσε την ακύρωση της προκύρηξης.Τώρα γιατί δεν βγάζουν και επίσημη ανακοίνωση δεν ξέρω. :cry:


Αυτό δεν τους ενοχλεί όμως να κάνουν διαγωνισμούς και να δίνουν δουλειές σε ιδιωτικές εταιρείες!!

Μπορούσαν να βγάλουν μια επίσιμη ανακοίνωση στην σελίδα τους, να μην περιμένουμε άδικα, εκτός και εάν υπάρχει νομικό πρόβλημα.

medussa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:56 pm

Δημοσίευσηαπό medussa » Τρί Νοέμ 15, 2011 10:43 am

viky75 έγραψε:Παιδιά δυστυχώς ο διαγωνισμός αυτός δεν θα τρέξει,ο οργανισμός είναι υπό κατάργηση και το προσωπικό ήδη έχει αρχίσει και μοιράζεται.Πριν από κανένα μήνα πέρασε η αδερφή μου από τα γραφεία τους για να ρωτήσει για τα αποτελέσματα και βρήκε μία μόνο υπάλληλο σε όλο τον όροφο,η οποία της επιβεβαίωσε την ακύρωση της προκύρηξης.Τώρα γιατί δεν βγάζουν και επίσημη ανακοίνωση δεν ξέρω. :cry:


Δεν ισχύει τίποτα από αυτά!! Η ΗΔΙΚΑ ούτε καταργήθηκε ούτε συγχωνεύτηκε :D

mmohito
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 8:56 am

Δημοσίευσηαπό mmohito » Τρί Νοέμ 15, 2011 10:50 am

viky75 έγραψε:Παιδιά δυστυχώς ο διαγωνισμός αυτός δεν θα τρέξει,ο οργανισμός είναι υπό κατάργηση και το προσωπικό ήδη έχει αρχίσει και μοιράζεται.Πριν από κανένα μήνα πέρασε η αδερφή μου από τα γραφεία τους για να ρωτήσει για τα αποτελέσματα και βρήκε μία μόνο υπάλληλο σε όλο τον όροφο,η οποία της επιβεβαίωσε την ακύρωση της προκύρηξης.Τώρα γιατί δεν βγάζουν και επίσημη ανακοίνωση δεν ξέρω. :cry:


Δεν ισχύει τίποτα από αυτά γι αυτό δεν βγάζουν ανακοίνωση

geordeme7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 12:46 pm

Δημοσίευσηαπό geordeme7 » Τρί Νοέμ 15, 2011 2:51 pm

εφοσον ουτε κατεργηθηκε ουτε συγχωνευτηκε γιατι δεν βγαινει ανακοινωση...ή εστω να γινουν οι προσληψεις? καποιο λακο εχει η φαβα λενε στο χωριθο μου!!!

ee4649
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 11:00 pm

Δημοσίευσηαπό ee4649 » Τρί Νοέμ 15, 2011 9:19 pm

geordeme7 έγραψε:εφοσον ουτε κατεργηθηκε ουτε συγχωνευτηκε γιατι δεν βγαινει ανακοινωση...ή εστω να γινουν οι προσληψεις? καποιο λακο εχει η φαβα λενε στο χωριθο μου!!!


Ακριβώς φίλε μου!! κουκουρούκου μανταλάκια περίπτωση και η Ιδικά..από τον Αύγουστο περιμένουμε αποτελέσματα και γιοκ!!!

medussa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 17, 2006 2:56 pm

Δημοσίευσηαπό medussa » Τετ Νοέμ 16, 2011 8:02 am

Παιδιά η ΗΔΙΚΑ ούτε καταργήθηκε ούτε συγχωνεύτηκε!

snikolas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2011 1:04 pm

Δημοσίευσηαπό snikolas » Τετ Ιαν 11, 2012 2:25 pm

Ωραία! 6 μήνες μετά την προκήρυξη και ακόμα δεν έχουμε νέα! Επικοινώνησα σήμερα μαζί τους και είπαν ότι ακόμα δεν γνωρίζουν τίποτα για το πότε (και εαν) θα βγουν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού!!!Και μιλάμε για μια εποχικη θέση διάρκειας 8 μηνων! Έλεος!!! :evil:
Το θέμα απ'οτι μου είπαν έχει παγώσει απο το κράτος(??) και ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση (αν δεν έχει το διοικητικό τμήμα του ΗΔΙΚΑ τότε ποιός έχει??)για το εαν θα πραγματοποιηθούν ή όχι αυτές οι προσλήψεις! Η ίδια απάντηση εδω και 3 μήνες!!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες