9K/2008 Αγροτική Τράπεζα

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Παρ Δεκ 18, 2009 2:15 am

Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ

VanTheMan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 28, 2008 12:44 am

Δημοσίευσηαπό VanTheMan » Παρ Δεκ 18, 2009 7:26 am

pavlos-thess έγραψε:Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ


Άλλα διαβάζω εγώ στη Ναυτεμπορική :

http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1756213


(και καθώς το λινκ θα χαθεί κάποια στιγμή να πω πώς μιλάει απλά για πώληση μέρους του μεριδίου που κατέχει, το οποίο ανέρχεται στο 77 %..)

NBJOGA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Φεβ 05, 2008 12:57 pm

Δημοσίευσηαπό NBJOGA » Παρ Δεκ 18, 2009 7:57 am

VanTheMan έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ


Άλλα διαβάζω εγώ στη Ναυτεμπορική :

http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1756213


(και καθώς το λινκ θα χαθεί κάποια στιγμή να πω πώς μιλάει απλά για πώληση μέρους του μεριδίου που κατέχει, το οποίο ανέρχεται στο 77 %..)



....βρε παιδιά...τί είναι αυτά που γράφετε ? ......και μάλιστα ότι θα γίνει "εντός του 2010" .!!!! :!: ......δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο....

trelokomeio
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 552
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό trelokomeio » Παρ Δεκ 18, 2009 10:19 am

για την εκπαιδευση τι ισχύει?

θα μας δώσουν 3 επιλογές ημερομηνιών, για παράδειγμα?

aroulio
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: Τρί Απρ 28, 2009 11:29 pm

Δημοσίευσηαπό aroulio » Παρ Δεκ 18, 2009 10:20 am

NBJOGA έγραψε:
VanTheMan έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ


Άλλα διαβάζω εγώ στη Ναυτεμπορική :

http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1756213


(και καθώς το λινκ θα χαθεί κάποια στιγμή να πω πώς μιλάει απλά για πώληση μέρους του μεριδίου που κατέχει, το οποίο ανέρχεται στο 77 %..)



....βρε παιδιά...τί είναι αυτά που γράφετε ? ......και μάλιστα ότι θα γίνει "εντός του 2010" .!!!! :!: ......δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο....


Εσύ πρέπει να είσαι μέσα στο Δ.Σ.... :)

chris1406
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 22, 2009 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό chris1406 » Παρ Δεκ 18, 2009 1:52 pm

aroulio έγραψε:
NBJOGA έγραψε:
VanTheMan έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ


Άλλα διαβάζω εγώ στη Ναυτεμπορική :

http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1756213


(και καθώς το λινκ θα χαθεί κάποια στιγμή να πω πώς μιλάει απλά για πώληση μέρους του μεριδίου που κατέχει, το οποίο ανέρχεται στο 77 %..)



....βρε παιδιά...τί είναι αυτά που γράφετε ? ......και μάλιστα ότι θα γίνει "εντός του 2010" .!!!! :!: ......δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο....


Εσύ πρέπει να είσαι μέσα στο Δ.Σ.... :)



Υπάρχει κάποιος κίνδυνος για όσους είμαστε στους διοριστέους ΠΕ??? Δηλαδή μήπως δεν προχωρήσουν στις προσλήψεις ? Παίζει κάτι τέτοιο???? Κοντεύω να τρελαθώ......

natfilip
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:17 am

Δημοσίευσηαπό natfilip » Παρ Δεκ 18, 2009 4:45 pm

Τι καταστροφολογία και πανικός είναι αυτός που ξεκίνησε :?: :?: :?:

VanTheMan
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 28, 2008 12:44 am

Δημοσίευσηαπό VanTheMan » Παρ Δεκ 18, 2009 4:55 pm

natfilip έγραψε:Τι καταστροφολογία και πανικός είναι αυτός που ξεκίνησε :?: :?: :?:


έλα ντε...

...έχουμε 2 ολόκληρα χρόνια ακόμα.

aroulio
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: Τρί Απρ 28, 2009 11:29 pm

Δημοσίευσηαπό aroulio » Παρ Δεκ 18, 2009 5:33 pm

ρώτησε κανείς τη Δ.Α.Δ. για τις (πρώτες) επιστολές ΠΕ ? ? ?

COCOA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 15, 2009 5:51 pm

Δημοσίευσηαπό COCOA » Παρ Δεκ 18, 2009 7:00 pm

ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΔΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 415 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ 2131319252.ΕΧΘΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑΝ. ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΟΥΦ!!!!!!!!!!

valeksan
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 25, 2009 9:26 pm

Δημοσίευσηαπό valeksan » Παρ Δεκ 18, 2009 8:57 pm

COCOA thank u!!

UNIPI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 11:23 am

Δημοσίευσηαπό UNIPI » Παρ Δεκ 18, 2009 9:34 pm

COCOA έγραψε:ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΔΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 415 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ 2131319252.ΕΧΘΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑΝ. ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΟΥΦ!!!!!!!!!!


Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

COCOA γιατί έκανες ένσταση? Πού έχεις μπει?

ΓΑΡΔΟΥΜΠΑΣ
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2006 12:36 pm

Δημοσίευσηαπό ΓΑΡΔΟΥΜΠΑΣ » Σάβ Δεκ 19, 2009 11:39 am

aroulio έγραψε:
NBJOGA έγραψε:
VanTheMan έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Τα μαθατε τα νεα?
Αγροτικη Τραπεζα και Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο θα ιδιωτικοποιηθουν εντος του 2010!
Λογω οικονομικης κρισης κλπ κλπ κλπ κλπ


Άλλα διαβάζω εγώ στη Ναυτεμπορική :

http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1756213


(και καθώς το λινκ θα χαθεί κάποια στιγμή να πω πώς μιλάει απλά για πώληση μέρους του μεριδίου που κατέχει, το οποίο ανέρχεται στο 77 %..)



....βρε παιδιά...τί είναι αυτά που γράφετε ? ......και μάλιστα ότι θα γίνει "εντός του 2010" .!!!! :!: ......δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο....


Εσύ πρέπει να είσαι μέσα στο Δ.Σ.... :)


ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΣ 8)

COCOA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 15, 2009 5:51 pm

Δημοσίευσηαπό COCOA » Σάβ Δεκ 19, 2009 10:27 pm

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΒΑΛΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΕ.ΜΙΛΗΣΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕ ΕΝΣΤΑΣΗ.ΟΠΟΤΕ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ.ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΩ.

UNIPI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 11:23 am

Δημοσίευσηαπό UNIPI » Κυρ Δεκ 20, 2009 4:41 pm

COCOA έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΒΑΛΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΕ.ΜΙΛΗΣΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕ ΕΝΣΤΑΣΗ.ΟΠΟΤΕ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ.ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΩ.


Εγώ είμαι με προϋπηρεσία... Πάντως η προκήρυξη το έλεγε καθαρά ότι ήθελε τραπεζική προϋπηρεσία... Νομίζω ότι οι περισσότερες ενστάσεις για αυτό το λόγο θα έγιναν. Επίσης πιστεύω ότι έκαναν πολύ καλό έλεγχο όλο των δικαιολογητικών πριν βγάλουν αποτελέσματα. Θα πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω. Μακάρι να σου πάνε όλα καλά!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες