6Κ/2007 ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΕ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
annapapaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 1:29 pm

Δημοσίευσηαπό annapapaki » Πέμ Φεβ 05, 2009 5:25 pm

ΔΗΜΗΤΡΗΣ1 έγραψε:
NPAA έγραψε:11) ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ........
ΜΑΖΕΨΤΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ.....!!!!!!!!!!!

ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ.....

ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ..........ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:


ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΡΟΣ 2 ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΛΕΟΝ




ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ.

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Πέμ Φεβ 05, 2009 5:30 pm

XAIΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΜΑΣΤΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Πέμ Φεβ 05, 2009 6:07 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ!!ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΓΕΣ ΘΕΣΕΩΝ ΠΑΡΑΤΗΤΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dg79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 3:34 pm

Δημοσίευσηαπό dg79 » Πέμ Φεβ 05, 2009 7:32 pm

κι εγω υπουργειο πολιτισμου (μας εφαγε η κουλτουρα :lol: )

οποτε προετοιμαζομαι για αναμονη τουλαχιστον 6 μηνες, μπορει να πατησω και 2010. δε βαριεσαι, φαγαμε το γαιδαρο, η ουρα εμεινε.

απο μισθους το υπουργειο πολιτισμου τι λεει; ακουσα πως παιζουν μετριοι προς χαμηλοι μισθοι. αληθευει; υπαρχουν μηπως εξτρα επιδοματα;

σκεφτομαι να κανω μεταπτυχιακο για να αυξησω το μισθο. θα το αναγνωρισουν και αν ναι, μετα απο ποσο καιρο; υπαρχουν αλλοι τροποι για να αυξησεις τις αποδοχες;

ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση.

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Πέμ Φεβ 05, 2009 7:41 pm

κι εγω υπουργειο πολιτισμου (μας εφαγε η κουλτουρα :lol: )
οποτε προετοιμαζομαι για αναμονη τουλαχιστον 6 μηνες, μπορει να πατησω και 2010. δε βαριεσαι, φαγαμε το γαιδαρο, η ουρα εμεινε.
απο μισθους το υπουργειο πολιτισμου τι λεει; ακουσα πως παιζουν μετριοι προς χαμηλοι μισθοι. αληθευει; υπαρχουν μηπως εξτρα επιδοματα;
σκεφτομαι να κανω μεταπτυχιακο για να αυξησω το μισθο. θα το αναγνωρισουν και αν ναι, μετα απο ποσο καιρο; υπαρχουν αλλοι τροποι για να αυξησεις τις αποδοχες;
ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση.[/quote]

Υπουργειο πολιτισμου + υγειας χάλια!αρχικος 920 στο υπ/ υγειας!βεβαια είναι με τις κρατησεις του 1ΟΥ χρόνου!ετσι έχω μάθει τουλάχιστον!μεταπτυχιακό 45 μικτά όποτε ενα 30άρι ευρω στο χέρι!
τρόπος να αυξησεις τον μισθό σου είναι να κανεις μετάταξη σε ΑΛΛΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ!!!!!!!!!!

dg79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 3:34 pm

Δημοσίευσηαπό dg79 » Πέμ Φεβ 05, 2009 8:06 pm

NPAA έγραψε:Υπουργειο πολιτισμου + υγειας χάλια!αρχικος 920 στο υπ/ υγειας!βεβαια είναι με τις κρατησεις του 1ΟΥ χρόνου!ετσι έχω μάθει τουλάχιστον!μεταπτυχιακό 45 μικτά όποτε ενα 30άρι ευρω στο χέρι!
τρόπος να αυξησεις τον μισθό σου είναι να κανεις μετάταξη σε ΑΛΛΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ!!!!!!!!!!


920 μικτα ή στο χερι;

για 30 εξτρα ευρω δεν αξιζει ουτε ο κοπος ουτε το χρημα του μεταπτυχιακου.

στη ψαθα θα πεθανουμε, δε βαριεσαι! μετα θανατον θα αναγνωριστει η αξια μου, σαν αλλος καταραμενος ποιητης (ωχ, η επιρροη της κουλτουρας του ΥΠΠΟ αρχισε να επιδρα).

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Πέμ Φεβ 05, 2009 8:32 pm

920 καθαρά τον πρώτο χρόνο, τον δευτερο στα 1000 ευρω, τον τρίτο στα 1020 ευρώ!!κ.ο.κ. τρελλό χρήμα!δεν ξέρει που να το επενδύσεις σε σπιτια, σε ταξίδια, σε γκόμενες....μεγάλο πρόβλημα!είναι βαρύ το φορτίο των ΔΥ αυτών των Υπουργείων!
:lol: 8) :( :D :shock: :x :evil: :roll: :idea: :idea:

Αν τελειώσεις πανεπιστημιο, πας σχολή δημοσιας διοικησης, κάνεις μεταπτυχιακα, 5 παιδιά, γίνεις προιστάμενος ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 1500 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!!

dg79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 3:34 pm

Δημοσίευσηαπό dg79 » Πέμ Φεβ 05, 2009 8:43 pm

NPAA έγραψε:920 καθαρά τον πρώτο χρόνο, τον δευτερο στα 1000 ευρω, τον τρίτο στα 1020 ευρώ!!κ.ο.κ. τρελλό χρήμα!δεν ξέρει που να το επενδύσεις σε σπιτια, σε ταξίδια, σε γκόμενες....μεγάλο πρόβλημα!είναι βαρύ το φορτίο των ΔΥ αυτών των Υπουργείων!
:lol: 8) :( :D :shock: :x :evil: :roll: :idea: :idea:

Αν τελειώσεις πανεπιστημιο, πας σχολή δημοσιας διοικησης, κάνεις μεταπτυχιακα, 5 παιδιά, γίνεις προιστάμενος ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 1500 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!!


κανα επιδομα υπολογιστη; ισως επιδομα ξενης γλωσσας; επιδομα χαμηλομισθου τουλαχιστον; :lol: :lol:

το μονο παρηγορο ειναι οτι η δουλεια πρεπει να ειναι πολυ χαλαρη.
ουτε επαφη με κοινο εχεις, ουτε μεγαλες ευθυνες (πχ ταμειο σε τραπεζα). τουλαχιστον θα επανακτησω τη ψυχικη μου ηρεμια (τα μαθηματα διαλογισμου θα πιασουν τοπο τελικα).

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Πέμ Φεβ 05, 2009 9:16 pm

Για τον υπολογιστή δικαιούσαι 6 ημέρες τον χρόνο, επιδομα ξένης γλώσσας χλωμό το βλέπω!!!!! και δεν σου εγγυαται κανεις το οτι δεν θα έχεις επαφή με κοινό και ιδιως ευθυνες που φορτωνονται σε όλους τους καινουργιους!θα δείξει!στην πράξη όμως!
Ωρα μας, να τα πιουμε έξω εως το πρωι!!!!!διορισμος είναι αυτός όχι παίξε γέλασε........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tkanavou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 1:49 pm

Δημοσίευσηαπό tkanavou » Πέμ Φεβ 05, 2009 9:24 pm

Παιδιά διοριστικά στο Υπουργείο Δικαιοσύνης στις Φυλακές. Είναι καλά; Γνωρίζεται;Είναι η πρώτη φορά που έκανα τα χαρτιά μου. Απο μισθό τι γίνεται; Οι συνθήκες είναι καλές;

annapapaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 1:29 pm

Δημοσίευσηαπό annapapaki » Πέμ Φεβ 05, 2009 9:55 pm

tkanavou έγραψε:Παιδιά διοριστικά στο Υπουργείο Δικαιοσύνης στις Φυλακές. Είναι καλά; Γνωρίζεται;Είναι η πρώτη φορά που έκανα τα χαρτιά μου. Απο μισθό τι γίνεται; Οι συνθήκες είναι καλές;



ΝΡΑΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ; ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΠΙΔΟΜΑ 400 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΤΡΙΜΗΝΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΦΘΙΝΩΠΟΡΟ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΥ

annapapaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 1:29 pm

Δημοσίευσηαπό annapapaki » Πέμ Φεβ 05, 2009 10:13 pm

annapapaki έγραψε:
tkanavou έγραψε:Παιδιά διοριστικά στο Υπουργείο Δικαιοσύνης στις Φυλακές. Είναι καλά; Γνωρίζεται;Είναι η πρώτη φορά που έκανα τα χαρτιά μου. Απο μισθό τι γίνεται; Οι συνθήκες είναι καλές;



ΝΡΑΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ; ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΠΙΔΟΜΑ 400 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΤΡΙΜΗΝΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΦΘΙΝΩΠΟΡΟ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΥ



ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ. ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ; ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΑΣ; ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ Ή ΘΑ ΤΟ ΠΕΞΟΥΝ ΠΑΛΑΒΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ:



ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΓΙΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ το πολυ 4 ΜΗΝΕΣ (ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ) ΞΕΡΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΔΙΟΡΙΣΤΙΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ. ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.


Ο ΑΠΜΟΔΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Ή ΟΧΙ;

ΔΗΜΗΤΡΗΣ1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 6:49 pm

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ1 » Παρ Φεβ 06, 2009 9:00 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΝΡΑΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
ΕΓΩ ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 9 ΧΡΟΝΙΑ.
ΤΙ ΜΙΣΘΟ ΒΛΕΠΕΙΣ

NPAA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 336
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:46 am

Δημοσίευσηαπό NPAA » Παρ Φεβ 06, 2009 9:40 am

ΔΗΜΗΤΡΗΣ1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΝΡΑΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
ΕΓΩ ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 9 ΧΡΟΝΙΑ.
ΤΙ ΜΙΣΘΟ ΒΛΕΠΕΙΣ


35 ΕΥΡΩ Ο ΓΑΜΟΣ
18 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ!
ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΑ
Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ....

tkanavou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 1:49 pm

Δημοσίευσηαπό tkanavou » Παρ Φεβ 06, 2009 9:48 am

Εγώ διορίζομαι στο Υπουργείο Δικαιοσύνης στις Φυλακές. Ξέρετε τι γίνεται εκεί Απο μισθό και επιδόματα;


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες